Sweet Home 2 Yeni Poster Yayınlandı

3

Song Kang “Sweet Home 2” Posterinde İnsanlığını Korumaya Kararlı

sweet home

“Sweet Home 2”nin yepyeni bir posteri yayınlandı!

Aynı isimli bir webtoon’dan uyarlanan “Sweet Home”, insanlığın arasında canavarlar ortaya çıkmaya başladığında ve apartman sakinleri kapana kısıldığında yeni bir daireye taşınan yalnız bir lise öğrencisi olan Cha Hyun Soo’nun (Song Kang) hikayesini konu alan apartmanda geçen popüler bir dizidir.

2. Sezon, Cha Hyun Soo ve diğer hayatta kalanların Green Home’dan ayrıldıktan sonra nasıl hayatta kalma mücadelesine odaklanacak.

Yeni yayınlanan posterde Hyun Soo, helikopter ışıkları ve askerlerin silahlarının kendisine doğrultulmuş olduğu, keskin sivri uçlarla kaplı canavar benzeri bir kanatla yakalanıyor.

Terk edilmiş bir stadyumda canavara dönüşen Cha Hyun Soo, helikopter ışıkları ve askerlerin silahları arasında izleyiciler bundan sonra ne olacağını merak etmeden duramıyor.

Canavar olmayı reddettikten sonra Green Home sakinlerinin tek umudu haline gelen Cha Hyun Soo, Green Home’dan ayrılır ve canavarlarla dolu bir dünyaya doğru yola çıkar.

İnsan olarak mı kalacağı yoksa canavar mı olacağı konusunda büyük bir ikilemle karşı karşıyadır.

Song Kang şöyle yorumladı, “Duygusal olarak daha derin ve daha dramatik bir şeye susamıştım ve ‘Sweet Home’a geri dönüp duygularımı dramatik bir şekilde ifade etmek bu susuzluğumun çoğunu giderdi ve kendim hakkında çok şey öğrenebildim ve çok daha fazlasını geliştim.

Yönetmen Lee Eung Bok şunları paylaştı: “Hikaye, Hyun Soo’nun umutsuzluğun eşiğinde bile insanlığını sonuna kadar nasıl koruduğuna odaklanıyor.”

Aşağıdaki yeni sezon fragmanına göz atın!

 

“Sweet Home”un 2. sezonu 1 Aralık’ta başlayacak.

 

cr: soompi

Önceki İçerikGD Gönüllü Olarak Polis Karakolunda + Test Sonuçları, Instagram Güncellemesi
Sonraki İçerikSolo Olması Gereken 10 KPop İdolü
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments