Benzer Yazılar

Taeyeon, babasının vefatından sonra bir gönderi paylaştı

Taeyeon, babasının vefatından sonra bir gönderi paylaştı

HABER: Taeyeon babasının vefatından sonra güncelleme yaptı “Baba! Taeyeon seni çok seviyor”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+2,144, -39] Güç bul

2. [+1,534, -43] Taeyeon’un şarkıları beni hep teselli etmiştir… Her gün ‘UR’, ‘Four Seasons’, ve ‘Drawing Our Moments’ gibi şarkılarını dinliyorum… kendi doğumgününde babanı kaybetmek, bir film ya da kitaptan çıkmış bir şey gibi, bunun popüler bir ünlünün başına geldiğine inanmak zor. Ailesinin acısını biz nasıl anlayabiliriz ㅠㅠ Güç bul. Sağlıklı ve hazır hissettiğinde dön, ne zaman olduğu önemli değil.

3. [+348, -8] Bugünlerde herhangi birinin anne babasını kaybettiğini duyunca çok üzülüyorum. Çünkü benim de başıma geleceğini biliyorum.

4. [+74, -7] Jessica’nın Instagram hesabını takipten çıktım. 10 yılı aşkın süre arkadaşlardı, birlikte çalıştılar, Jessica azıcık üzülseydi o gönderiyi atmazdı. Lüks hayatıyla ilgili gönderiler attığını görünce takipten çıktım. Diğer üyelerin niye ondan uzak durduğuna şaşmamalı. Neyse, fighting Taenggoo!!

5. [+66, -8] Taeyeon niye böyle bir zamanda Instagram’a gönderi attı diye soran aptallar.. ㅜㅜ çok hayranı olan, popüler bir ünlü o, biliyorsunuz değil mi? Bir sürü hayranın onun için endişelendiğini biliyor, özellikle arkadaşlarını da kaybetmişken, bir sürü kişi ondan bir şey duymayı bekliyordu. Bence gönderisini çok güzel yazmış, özellikle de bu sevgi ve teselliyi alıp hayatını güzelce yaşamaya söz verdiği yer. Sevdiği insanların onun hayatından ayrıldığını görmek beni üzüyor, bir de o nasıl hissediyordur? Ama diğerlerini de düşünüyor… Taeyeon, güç bul

6. [+56, -1] Taeyeon ortaokuldayken şarkıcı olma hayalleri kurarmış, babası her haftasonu Junju’dan Seul’a götürürmüş onu… Babası olmasaydı şu anda tanıdığımız şarkıcıyı tanıyamazdık değil mi?

7. [+52, -2] Babası onunla nasıl gurur duyuyordur düşünün~ Bir sürü insan teselli bulmak için Taeyeon’u dinliyor. Lütfen sıkı çalış, güzel sesinle bir sürü şarkı söyle!

8. [+42, -1] Taeyeon… seni izleyen bir sürü kişi var, bunu unutma ve yalnız hissetme!

9. [+41, -5] ‘İlgi manyağı’ olduğu için Instagram’da değil, onun için endişelenen bir sürü hayran var. Taeyeon sizin gibi değil.

10. [+40, -3] Taeyeon-ssi, fighting 🙂

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+227] Umarım babası cennette huzur bulur ve ailesini izler. Taeyeon doğumgününde babasını kaybettiği için çok şanssız. Gönderisi çok güzeldi.

[ÇEVİRİ] 9 Mart 2020 tarihinde doğumgünümü kutlayıp beni teselli eden herkese teşekkür etmek istiyorum. Sayılamayacak kadar çok kişi bana ulaştı, bana sıkıca sarıldı, beni teselli etti. Bu derin sevgi ve teselli ile hayatıma güzelce devam edeceğim. Uzaktan gelenler, uzaklardan benimle samimi kalbini paylaşanlar… Şükran duyduğum herkesle görüşemeyip herkese teşekkür edemiyorum, lütfen anlayın. Benim ve ailem için 9 Mart unutamayacağımız bir gün olacak. Babam küçükken müziğe başladığım ilk günden beri yanımdaydı. Şimdi bile bir yerden hepimiz için önce o gidiyor. İyi bir yerden izlediğini ve bizi koruduğunu düşünüyorum. Bizimle birlikte endişelenen herkes için teşekkürler ve Baba! Taeyeonnie seni çok seviyor👨‍👧💜

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
BlueElf

Bu derin sevgi ve teselli ile hayatıma güzelce devam edeceğim derken hayranlarının onun için endiselendigini bildiği için bunu yazıyor nasıl insanlarsinizda Taeyeon paylaşım yapıyor diye eleştirme hakkı buluyorsunuz kendinizde onun instagrami o ve hayranları ile kişisel alanı hayranı değilseniz yorum yapmayın artık yani başkalarının hayatında müdahale ettiniz Sulli gibi hala bir ders cikarmiyorsunuz pes diyorum. Taeyeon güzel kalpli kız senin için o kadar üzülüyorum ki keşke sana sarilabilsem babanı ne kadar çok sevdiğini hep biliyoruz paylaşım içinde minnetariz.

KINGEXO

Taeyeon sen tanıdığım en güçlü kadınlardan birisisin, hayatını nasıl yaşamak istiyorsan öyle yasa her zaman seni destekleyeceğim. Peş peşe yakınlarını kaybetmek berbat bir şey ama güçlü olmaya çalışmak daha da berbat biliyorum. Umarım güçlenirsin bundan sonraki yıllarında daima mutlu olursun.

yeahwhatever

jessica ne alaka? çok alakasız olmuş.

Cansu

Allah aşkına Jessica herkesle ilişkisini kesti ben de 5 yıllık arkadaşımla ilişkimi kestim şu an ne yapıyor bile bilmiyorum Jessica belki IG den görmüştür ama bilemeyiz yine de lütfen artık rahat bırakın Jessicayı

Minse

Jessicanin da cenaze de olduğunu söylemiş bi personel orda Olabilir, zaten iki gün geçmişti resim atmasinda bir şey yok, taeyeon kendisi bile foto atmışken jessica’ya takılmaları komik, uyerle girustugunu düşünüyorum ben fanyde bu sene konserde jessicanin şarkısını çalmıştı görüşüyor olabilirler

Buse

Fotoğraf çok güzel ❤️

la cha ta

Ki cenazeye katılmış

JKW

Hakikaten jessica yani..belki cenazeye gitmiştir ama o fotoğrafı bence de hoş değildi ne olursa olsun.. atmasa da olurdu neden paylaştı ki ? Ne yaşanmış olursa olsun birlikte geçen yılların hatrına keşke biraz daha anlayışlı yaklaşsaydı ..instagramda paylaşımını görünce şaşırdım tseyonun yasına ortak olur zannetmiştim ama taeyeon da yas tutmuyor baksana o da hemen yeni bir gönderi atmış 🤐

Jessicadan uzak durun..

Taeyeon da hemen başka resimler attı şimdi onada kızın o zaman çok boş yapıyorsunuz ya ayrıca jessica’ninda cenaze de olduğunu personellerden biri söyledi yani oda yanlarındaydı buyuk ihtimal…iki gün sonra resim atmasında ne sakınca var, bu kadar abartmayın ki taeyeon kendi bile mutluyum diye gönderi attı şimdi ne diyeceksiniz..jessica nefretiniz gözünüzü kör etmiş sizin..

Yeni Yazılar