Benzer Yazılar

Taeyeon havaalanında pembe saçlarıyla bir peri gibi görünüyor

Taeyeon havaalanında pembe saçlarıyla bir peri gibi görünüyor

HABER: SNSD Taeyeon ‘bu görsellerin insan olduğuna inanmak zor’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,289, -37] Yooo, gayet de insan gibi görünüyor

2. [+992, -36] İnsan gibi görünüyor ㅋㅋ

3. [+863, -31] Bu bir insan

4. [+54, -17] Sorunu nedir, burun estetiği mi, gözlerinin iç köşeleri mi..

5. [+52, -17] Bu kadın kılığına girmiş Jo Kwon değil mi? 😂

6. [+31, -7] Estetik yaptırma artık.. yağmur damlaları burun deliklerinde birikecek..

7. [+25, -5] Burnu hep böyle miydi? Burun delikleri önden rahat rahat görünüyor

8. [+19, -8] Uzun saçlı bir Jo Kwon’a benziyor

9. [+19, -13] Şarkılarına bayılıyorum

10. [+18, -6] Yirmili yaşlarında, olgunlaşmamış birine benziyor

11. [+13, -4] Jo Kwon deseniz inanırım

12. [+13, -4] Jo Kwon…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+121] netizenbuzz bugün kız grubu üyeleri nefret alsın istemiş

 

Kaynak: Netizenbuzz

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
assoface

bayıldım hiç 30 yaş vermiyor.

Yyyb

SON DERECE GÜZEL BOŞ YAPMAYIN

SURMEW-BTS

Aşağılık kompleksi olan, kendini sevmeyen ve kendini beğenmeyen, üstüne kalbi kötü olan kişiler, güzel gözle değilde kötü gözle bakan kişiler karşındaki kişiyi çirkin görürlermiş, ya da aşırı narsist olup, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen, önemsemeyen, sevmeyen kişiler diğerlerini çirkin görür ya da kendisini sevse bile öyle bir aşağılık kompleksi vardır ki insanlar sadece onu görsün sadece onu sevsin sadece onu beğensin isterler ve kendilerinde ki kusuru görmeyip başkalarında kusur ararlar. Bu yorumlar da ki manyaklarında şu güzelim kıza çirkin demeleri resmen bu yüzden, kısaca kıskançlık.

Mini

Bu kadar uzatmaya gerek var mıydı peki? Kısaca zevk meselesi olamaz mı?😅

rpmn

mononun kankisi minide burdaymış sjsksjsjsjsj yine formundasin herkese laf atma bölümünü birincilikle bitiriceksin üzülme:)

Mini

Sıkı fanımmışsın ama şeyi kaçırmışsın biriyle aynı fikirde olursam kankam olmuyor 🙁

SURMEW-BTS

İstediğim uzunlukta yorum yazabilirim bu konuda kimse bana karışamaz ve kimseye zorla okutturmuyorum. Ve saç ve imaj tarzına gelirsek elbette bu bir zevk meselesi, herkes beğenecek diye bir kaide yok ama yukarıda ki yorumlar gibi hakaret edip dalga geçmeye de gerek yok. Biri sizi bir erkeğe benzetse hoşunuza gider mi, ya da yüz şeklinize bakıp estetikle ilgili konuşsa hoşunuza gider mi!? Beğenmedilerse sadece ” ben bu saç rengini ve tipini Taeyeon a yakıştıramadım, beğenmedim ” vs diyebilirlerdi.

Mini

Tamam orası öyle de, bu tarz yorumlar hemen hemen her ünlüye geliyo zaten. Ağızları torba değil, büzülmüyo. Benim daha çok laf ettiğim şey senin ilk başta yazdığın cümlelerin. Bende bu resimde beğenmedim ve hiç güzel de gelmedi. Oysa çok örnek gösterebilirim güzel olduğu dönemlerden. Ben bu resimi beğenmedim diye mesela narsist mi oldum? Aşağılık kompleksli mi oldum? Kendimi mi sevmiyorum? Yoo, öyle bir şey yok😅 Ha bunu sadece ‘hakaret’ boyutuna gelmiş yorumlar için söylüyorsan, pekala. İlk yorumunda belirtmemişsin çünkü. Bana cevap yazdığında belirtmişsin daha çok.

Drbel

Hayır olay güzel olup olmaması değil aslında. Gazeteci peri gibi dediği için herkes bunun neresi peri moduna girdi ama normal bir fotoğraf işte. Dikkat ettim de bunu sürekli yapıyorlar tahrik etmekten vazgeçmeliler, gazeteci övdüğü için millet sövüyor.

xoo

Haber bulamadıkları zaman sıradan çekilmiş fotoğrafları haddinden fazla överek yayınlamaları saçma. Bu sadece idollere nefret getiriyor hele ki Taeyeon’un bu yorumlardan uzak kalması gerektiğini bildikleri halde.

Heartthrob

Pamuk şeker gibi ve hiç yaşını göstermiyor.

Once since birth

Çok güzel

elif deniz

Pamuk şeker saçlarından öpsem bir kereee annem çok güzelsin

Mini

Taeyoon bazen aşırı güzel geliyor mesela ‘ I ‘ zamanı. Bazense hiç güzel bir yanını göremiyorum🤔 Değişik… saçlarla ve makyajla alakalı heralde. Nadir kendine güzel olanı buluyo olsa gerek ahahajsjdld Neyse sesi efsane en azından, önemli olan o😎

NOT: Ayrıca gerçekten peri ile hiç alakası yok.

Mmmm

Belli bir süre medyada görünmeyen ünlülerin istisnasız hepsine “çok çirkinleşmiş , estetik yaptırmış , artık estetik yaptırma çirkinleşiyorsun ” demek neyin kafası ya … Her zaman ki taeyeon işte . Burnuda aynı , gözüde aynı .

Eiflfkdk

“Stilist unniler saçlarımı eskisi gibi boyatmam için beni kandırmaya çalışıyor” demişti, kandırmışlar 😂

suna

Özellikle kötü açıdan çekilmiş fotoğraf üzerinden yorum yapmak ne kadar mantıklı? Diğer fotoğraflarına baktım hala aynı peri Taeyeon. Hala harkulade farklı bir güzelliği var. Basma kalıp estetik suratlardan değil kendine has eşsiz bir yüzü var. Beğenmek zorunda değilsiniz ama çirkin demekte körlüktür.

Jae

1. [+1,289, -37] Yooo, gayet de insan gibi görünüyor

Cardi

Burda gerçekten Jo Kwon a benziyor. (Nefret yorumu değil)

Öl de ölelim Jessica reis

@taeyeonhub adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/taeyeonhub/status/1146991805185105920?s=09
Şu videoyu bir izleyin de ondan sonra söyleyin bakalım peri gibi görünüyor muymuş görümünüyor muymuş. Eliniz değmişken hesabı da bir gezin ondan sonra da çirkin olduğunu söyleyen net yalan söylüyordur. Zaten gerçekten estetiği olmadığı halde Taeyeon’a estetikli diyip durmaları da çok komik nsvsjsb Benim biasımda var kabul ama Taeyeon’da harbiden estetik yok.

Sobb

Baktım. Hala peri gibi değil..??

Öl de ölelim Jessica reis

O zaman bir göz doktoruna git bir de o senin gözlerine baksın

Sobb

Senin güzel bulduğunu ben öyle düşünmüyorum diye göz doktoruna mı gitmem gerekti? Sende bi beynine baktırıver pek mantıklı düşünemiyor

bye

sarı daha iyiydi ergen gibi bi hali var

Mini

Orası öyle de, ‘peri’ benzetmesine hitaben yorum yapıyorlar

Yeni Yazılar