Benzer Yazılar

Taeyeon, Jonghyun’u özlediğini yazdı

Taeyeon, Jonghyun'u özlediğini yazdıTaeyeon, Jonghyun'u özlediğini yazdı

HABER: Taeyeon Jonghyun’u özlüyor… “Seni çok özledim”

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+1,091, -56] ㅠㅠ Jonghyun’un burada olmadığına hala inanamıyorum… Hala bir yerlerde hayatta gibi geliyor. İş arkadaşları nasıl hissediyordur hayal edemiyorum…

2. [+1,044, -55] Stajyerlik günlerinden beri, 10 yıldır birlikte olan akranlardı. İki tane düet şarkıları vardı, çok yakınlardı. Böyle birini kolay kolay unutamazsın ㅠㅠ

3. [+835, -51] Onun için güçlü ol.. Eminim o da cennette seni çok özlüyordur~~! Fightang

4. [+52, -10] Taenggoo zor zamanlar geçiriyor olmalı ㅠ

5. [+47, -1] Umarım arkadaşları Taeyeon’un yanındadır. Pozitif şeyler düşünmesine yardım edin, depresyonuyla yalnız bırakmayın onu.

6. [+41, -0] Taeyeon şu anda depresyon tedavisi görüyor. Umarım yakın arkadaşları onu daha sık kontrol ediyordur.

7. [+40, -4] Umarım depresyonunu aşar~! Zaman her şeyin ilacıdır.. fighting!

8. [+30, -2] Bence her şirkette bir terapist olmalı.. Sadece parayı düşünmeyin, sanatçılarınızın ihtiyaçlarını da düşünün biraz.. Güçlü ol.

9. [+27, -0] Taeyeon Jonghyun gittiğinden beri çok zor zamanlar geçiriyor gibi… eski Taeyeon gibi değil artık. Neşeli görünürken birden hüzünleniyor.. Umarım kendine dikkat eder ve Jonghyun için de güzel şarkılar söyler.

10. [+13, -7] Taeyeon da depresyondan muzdarip değil miydi? Onun için endişeleniyorum..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+121] Jonghyun’un vefatını hala %100 olarak atlatamadım. Hala burada gibi hissediyorum. Güçlü ol Taeyeon, seni seviyoruz.

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Tori

Hala olduğu fotoğraf ve videolara bakmak için cesaretim yok eski zamanlardaki videolara dönüyorum ama izlemek için cesaretim yok çünkü bu beni paramparça ediyor bunu aşamıyorum onu gülümseyerek hatırlamak istiyorum oda bunu isterdi.

Olga

Ben de öyle youtube da videolarına rastlasam gözlerim doluyor. Cok acı verici. Toprağı bol olsun inşallah cennetedir

SURMEW-BTS

Jonghyun un ölümü fanlar için ne kadar zor ise, kat kat Taeyeon gibi arkadaşları, ailesi falan için çok daha zordur, yakın arkadaşınız, kardeşiniz gibi gördüğünüz en az 10 sene birlikte zaman geçirdiğiniz, sevdiğiniz, birlikte yiyip içtiğiniz, birlikte ağlayıp, güldüğünüz bir insanın ölümünü kabullenmek çok zor, hele birde hiç beklenmedik bi anda, üzücü bi şekilde olduysa, İnşallah Taeyeon zor zamanları atlatabilir ve güç kuvvet bulur. Rabbim yar ve yardımcı olsun inşallah ve Jonghyun Allahım onu hidayete erdirsin inşallah, ışıklar içinde uyusun, toprağı bol olsun, Allah affetsin inşallah. Jonghyun u düşündükçe içim burkuluyor, canım yanıyor, üzülüyorum… 27 yaşında gencecik bi insan.. ve… Read more »

suna

Jonghyun biz Shawollerin hala kanayan yarası. Asla atlatamadım. Ona böylesine yakın birinin atlatabilmesi çok daha zordur eminim. Taeyeon Jonghyun’un vefatından beri iyi durumda değil. Eski taengoo yok oldu. Lütfen bolca destek ve sevgi verelim. Umarım iyi olur

xoo

Kendimi Taeyeon’un yerine koydum da baya kötü hiseddiyordur. Ben böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemezdim, Allah yazdıysa bozsun.
*Huzur içinde uyu Jonghyun, ne zorluk yaşadığını anlayamadık.

Öl de ölelim Jessica reis

6. [+41, -0] Taeyeon şu anda depresyon tedavisi görüyor. Umarım yakın arkadaşları onu daha sık kontrol ediyordur.

Kızlarım bugün beraberlerdi. Çoğu üye buluşmuşlar ve film keyfi yapmışlar. Şu zor zamanlarında Taeyeon’a destek olduklarından eminim. Jonghyun da olsa eminim o da destek olurdu. Çok sıkı bir bağları vardı. Taeyeon da zamanında ona yeterince destek olamadığı için kahroluyordur. Lütfen arkadaşının yerine de kal o sahnede. İkinizin de hayranı olarak Jonghyun’a gerçekten değer veren kişilerin onu bir zamanlar kendisinin durdu sahnede anması benim için çok önemli.

SeulgiWendy

Taeyeon’nun arkadaşlarının onu yalnız bıraktığını sanmıyorum yanındalar ama depresyon denilen şey zaten bu kalabalığın içinde bile yalnız hissediyorsun yanında ne kadar insan olursa olsun kimsenin seni anlamadığını dusunuyorsun Taeyeon güçlü ol bizde Jonghyun’u çok özledik şirkette ki herkes öyle ama özellikle Teuk ve Taeyeon’un duygularını daha fazla yansıttıklarını düşünüyorum çünkü depresyondalar umarım güçlü kalırsınız.

Mevy

Yakınınız olan birini kaybetmek gerçekten çok zor onun varlığını her zaman hissediyor ve onu özlüyorsunuz 😞 onun hislerini belki hiçbirimiz çok içten anlayamayız ne kadar acı çektiğini bilemeyiz biz sadece gördüğümüze yorum yapıyoruz nasıl zorlandığını anlamayabiliriz maalesef onun için lütfen kendine dikkat et taeyeon ve güçlü kal😞😞

Matmazel

Taeyeon için çok üzülüyorum. Jonghyun’un gidişi onu azıcık tanıyan herkesi derinden etkilerken Allah bilir yakın çevresini nasıl etkilemiştir? Taeyeon şuan zor günler geçiriyor. Umarım bu depresyon denen lanet şeyi bir an önce atlatır 😞 Jonghyun’un resimlerini görmek hâlâ kalbimi sızlatıyor. Artık onun bütün şarkılarını anlamlarını okuyarak dinliyorum önceden sadece güzel gelen şarkılar şimdi yalnız bir adamın sessiz çığlıkları gibi geliyor. Ahh yine efkerlandım vallahi😔

Jean-Baptiste

Ben bile hala ne zaman Hyeya dinlesem gözyaşlarımı tutamıyorum. Taeyeon ya da diğer Shinee üyelerini düşünemiyorum bile. Umarım güç bulurlar

overcome

Taeyeon için burda bunu yazan netizenler, Jonghyun’un en yakın arkadaşlarından biri olan Yeri’yi ödül törenlerinde üzgün göründü diye de nefret yorumlarına boğmasalardı keşke… Neyse.

사람이

Jonghyun hala vefat etmedi gibi geliyor… Şaka gibi. Taegoo’ma da öyle geliyordur kesin ㅠㅠㅠ

🍀:*

Taeyeon çok iyi durmuyor mental açıdan umarım bu sıkıntılı süreci atlatıp daha güçlü bir kadın olarak geri döner

Yeni Yazılar