*Tetikleyici İçerik* Omega X Tarafı, Hwichan’ın T*ciz Videosunu Paylaştı

21

SPIRE Entertainment CEO’su Hwang Seong-woo, Omega X grubundan Hwichan’ın t*cizinin bir videosunu yayınladı ve resmi pozisyonlarını da açıklayacaklar.

Omega X tarafı ayın 19’unda Ten Asia’ya yaptığı açıklamada, “CEO Hwang Seong-woo tarafından yayınlanan videoya ilişkin raporu gördük. Konuyu kendi içimizde tartışıyoruz, bu nedenle onaylanır onaylanmaz pozisyonumuzu açıklayacağız.”

Daha önce SPIRE Entertainment CEO’su Hwang Seong-woo “Omega X üyesi Hwichan ajansının kadın yöneticisi CEO Kang Sunghee’yi zorla t*ciz etti” diyerek ilgili bir video yayınlamıştı.

Yayınlanan videoda Hwichan’ın eski CEO Kang Sunghee’nin üstünü çıkardığı ve vücudunu zorla Kang Sunghee’ye bastırdığı görülüyor.

2022 yılında, Omega X Üyeleri eski CEO Kang’ın kendilerini t*ciz ettiğini iddia etmişti.

1. ????????

2. Ancak eski CEO’nun da iddiaları var, bu yüzden önce bekleyelim

3. ?????? Neler oluyor

4. Bekle… Önce bekleyelim ve görelim

5. Ellerinde video var…

6. ??? Üye bunu yapmaya zorlandığı için değil miydi?

7. Bu eski CEO’nun güç gösterisi yaptığı grup değil mi?

8. Şimdi ne olacak?

9. Eski CEO’nun güç gösterisi nedeniyle mahkeme tarafından mahkum edildiği biliniyor, yargılamadan önce konuşmalarının öncesini ve sonrasını dinlemem gerekiyor

10. Öncelikle, Omega X’in açıklamasını bekleyeceğim

[instiz] CEO HWANG SEONG-WOO OMEGA X’İN T*CİZ VİDEOSUNA BAŞ EĞDİ

SPIRE Entertainment CEO’su Hwang Seong-woo, 19’u öğleden sonra Seoul Gangnam-gu’daki Seongam Sanat Salonunda Omega X [üyesi] tarafından açılan cinsel taciz davasına ilişkin düzenlenen basın toplantısında gözyaşlarını siliyor.

“SPIRE Entertainment ayın 18’inde yaptığı açıklamada, “Mağdur olmasına rağmen eski CEO Kang, genç Omega X üyesini bir s** suçlusuna dönüştürmek istemediği için suç duyurusunda bulunmaktan veya medyaya ifşa etmekten çekindi.” dedi. Basın toplantısını düzenleme nedenini ise şöyle açıkladı: “Spekülasyonların çok ileri gittiği bir durumda gerçeği daha fazla saklayamayacağıma karar verdim ve cesaretimi toplayarak zorla yaptırılanların gizli kamera görüntülerini yayınlamaya karar verdim.

1. Bu nedir?

2. Çılgınca, neler oluyor?

3. ???

4. ??????

5. ??? Ona dokunan Omega X’in üyesi mi? Hmm.. Her şeyden önce ben tarafsız kalacağım… Eğlence sektöründe çok fazla şey oluyor…ㅠ

6. ??????????????

7. Bu nedir????

8. Adam kadının göğsüne dokunmuş gibi görünüyor, ancak bunun “zorla m****stasyon” olduğunu sanmıyorum? Kadına s** dürtüsüyle dokunmuş gibi hissettirmiyor, daha ziyade gerçekten bakmadan ona dokundu. CCTV de stratejik olarak oraya yerleştirilmiş gibi görünüyor, her şeyden önce, bekleyelim…

9. ??????………????????

10. ??? Bu da ne? Yani şapkalı olan eski CEO ve tişörtlü olan da üye mi???

(Ç/N: Ceo aynı zamanda daha önceden grup üyelerini t*ciz etmekle suçlanmıştı. Zorla kendine iltifat ettirdiği ve gücünü üzerlerinde kullandığı yönünde söylentiler var.)

K:pannchoa & naver
Ç:netizenturkey

Önceki İçerikSoojin’in Resmi Fanclub İsmi Belli Oldu
Sonraki İçerikHan Sohee’nin reklam anlaşmaları sonlandırılıyor
Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments