The Boyz’dan Ju Haknyeon Ara Veriyor

3

The Boyz’dan Ju Haknyeon sırt sorunları nedeniyle ara verecek

The Boyz‘dan Ju Haknyeon sırt sorunları nedeniyle ara veriyor.

16 Kasım’da IST Entertainment, Ju Haknyeon’un sırt ağrısı nedeniyle ara vereceğini duyurdu. Şirket, The Boyz üyesinin bir süredir sırt ağrısı çektiğini ancak son zamanlarda durumun daha da kötüleştiğini açıkladı. Hastane ziyaretinde Haknyeon’a, bir veya her iki bacakta da ağrı veya kramplara neden olabilen, belinin alt kısmında disk stenozu teşhisi konuldu.

Ju Haknyeon, The Boyz’un 20 Kasım’daki geri dönüşü ve Aralık ayında planlanan konserleri de dahil olmak üzere etkinliklere geçici bir ara verecek.

 

IST Entertainment, “Ju Haknyeon bir süredir sırt ağrısı çekiyor, bu nedenle periyodik olarak muayene ve tedavi görüyor. Ancak ağrı son zamanlarda kötüleştiği için 16 Kasım günü öğleden sonra bir hastaneye gitti ve ek bir muayeneden geçti. Muayene ve tedavi sonrası doktor, belindeki disk darlığı semptomları nedeniyle kendisine, büyük hareketlerden kaçınması ve tıbbi tedavi ve fizik rehabilitasyon yoluyla durumunu izlemesi gerektiğini söyledi.

 

Şirket ayrıca: “20 Kasım’da yayınlanması planlanan ‘The Boyz 2nd Album [Phantasy] Pt.2 Sixth Sense’ veya The Boyz’ ‘2nd World Tour: Zeneration – Encore konserinin promosyonlarına katılmayacak.” diye ekledi.

 

IST Entertainment, hayranlara Ju Haknyeon’un iyileşmesi ve planlanan faaliyetleri hakkında bilgi vereceklerini de paylaştı.

 

 

K: allkpop

Önceki İçerikSeunghan’ı İfşa Eden Kişinin Yeni Açıklaması
Sonraki İçerik“LALALALA” Birleşik Krallıkta Zirvede
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments