Benzer Yazılar

[THEQOO] Avukat, YG’de uyuşturucuya bulaşmış başka sanatçıların da olduğunu açıkladı

[THEQOO] Avukat, YG'de uyuşturucuya bulaşmış başka sanatçıların da olduğunu açıkladı

Avukat Bang Junghyun ‘Kim Hyunjung’s News Show’ şovuna konuk oldu ve YG’nin skandallarını örtmesinden, polis ile anlaşmalarından vs bahsetti.

Sunucu Kim Hyunjung şöyle söyledi: “YG’nin yeniden soruşturmasıyla birlikte daha fazla kişi ifşa olacak. Şu anda YG’deki çoğu ünlü uyuşturucu sebebiyle yakalanıyor. Bu daha nereye kadar gidiyor diye merak ediyor insan.”

Avukat Bang: “Han Seohee’nin söylediği gibi, bu olaya karışmış çok daha fazla ünlü var.”

Han Seohee YG’de başka bir sürü ünlünün de uyuşturucu kullandığını söylemişti. Avukat bunun üzerine “Doğru. YG’den çok kişi vardı.” dedi. 

Çoktan ifşa edilmiş ünlüler dışında başka ünlüler de var mı sorusuna avukat şöyle yanıt verdi: “Evet, TOP ve BI dışında YG’deki başka ünlüler de uyuşturucu skandalına karıştı.”

1. Umarım isimlerin olduğu liste yakında ortaya çıkar

2. Utanmazlar

3. Daha çok kişiyi ifşa edin~~

4. Liste açığa çıkmasa bile inanıyorum buna ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. Listenin açıklanmasını istiyorum

6. Beklendiği gibi

7. Listeyi açıklayın, hepsinden uzak duracağım

8. Vay be çok şaşırdım… Hiç.. hem de hiç beklemiyordum..(!!)

9. Şaşırmadım bile

10. Şu listeyi hemen açıklayın. Kimse şaşırmayacak ama YG’deki tüm keşlerin başarısız olmasını istiyorum ㅋㅋㅋ

 

Kaynak: Pannchoa

51 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
sasırdıkmı

Ooo işler daha fazla karışacak gibi bakalım sonu nereye gidecek . Ayrıca bu haberi okumuştum başka yabancı haber kaynaklarından yg sanatçıları ve başka şirketlerinde içinde olduğu yazıyordu. Bu kız nasıl bir çok idolun başını yakacak gibi. Sadece yg ile sınırlı kalmaz umarım diğerlerini de ortaya çıkarırlar.

Lili

Kız idol olmak için çok uğraştı şimdi de onların başını yakıyor.Eğleniyordur bence skfskcmemkf

sasırdıkmı

hahaha olabilir ben batıyorum batarken diğerlerini de benle götüreceğim dedi herhalde. Şaka bir yana eğer bu iddiası doğruysa avukatın yg belli oldu zaten durumu ben asıl diğer şirketleri merak ediyorum. Aslında işin içinde başka şirketlerin de olması şaşırtıcı da değil bu sektörde ben masum bir şirket olduğunu kesinlikle düşünmüyorum sadece ortaya çıkmıyordu önceden. İlk yg maskesi düştü ondan sonra acaba hangi şirketin maskesini düşürecekler. Olan idollere oluyor bence ne hayallerle gidiyorlar sonucunda neler oluyor. Bir gecede bütün hayatın bitiyor. Kişinin uyuşturucu kullanması beni pek bağlamıyor çevresine ve başka insanların hayatlarına zarar vermedikçe, benim severek takip ettiğim bir çok şarkıcı türk… Read more »

Lili

Evet baya yazmışsın 😀 Şirket olarak masum olmayan olmayabilir o kısımda hemfikirim ama idoller için kesinlikle aynısını düşünmüyorum.Yine haklısın ne hayallerle gidiyorlar belki şirket zoruyla belki baskıdan belki de başka şeyler yüzünden bu yollara gidebilen oluyor.Bu açıkçası -fuhuş dışında,sadece uyuşturucu konusu için diyorum- çok büyük bir olay değil.Hani sadece Kore’de yasak olması yüzünden olay olduğunu düşünüyorum.Umarım yanlış anlaşılmam birine savunma yapmaya çalışmıyorum kesinlikle,Teşekkürler :))

sasırdıkmı

İdoller içinde benim hatam açık yazmalıydım benim orada asıl bahsettiğim zaten uyuşturucu içindi diğer türlü ben kimi söylemek istediğini biliyorum adını bile yazmaya değmeyen iğrenç insanlar ayrı zaten. Bu uyuşturucunun iyi olduğu için değil ama kendi özel hayatında sadece kendini ilgilendirdiği için benim içinde sorun değil o kişinin kendi sorunu. Ama tabi suç orası için yapacak bir şey yok hukuki cezasını çekmeli. Ama canavarmiş gibi de davranılmamalı bence. Bende teşekkür ederim 🙂

Lili

Fazladan geri dönüşte bulunduğum için kusuruma bakma fakat içimden geldiği için yazmak istiyorum.Böyle sitelerde karşılıklı nazik ve hoşgörü ile devam ettirilen diyaloglar moduma azcık bile olsa mutluluk enjekte ediyor 😊 davranışın için teşekkür ederim keşke herkes böyle olsa…

sasırdıkmı

Ahahah yok ya ne olacak. Aynı şekilde bende mutlu oluyorum genelde bazen değişik şekilde sonuçlanıyor konuşmalar. Herkesin fikrine saygı duyarsa insan zaten sorun çıkmaz bence 🙂

Lili

Katılıyorum.:)

Miss

Tüm suçların normalleştirildiği bir ortamda uyuşturucu en hafif olanı. Yg’de uyuşturucu denememiş kimse olduğunu pek sanmıyorum ben. En çocuk olanı, en düzgün olanı bile denemiştir diye düşünüyorum.

Bir de böyle bir sektörde, böylesine zor bir ülkede şirketin ve çevren iyi değilse psikolojik olarak normal kalabilmen mümkün değil. Uyuşturuya yönelmelerine şaşırmam bu sebeple. Asıl sorun bunun suç olduğunu bildikleri halde yasadışı yollarla şirketleri tarafından korunmaları ve bu durumun onları rahatsız etmemesi.

lol

liste açığa çıkmasa bile inanıyorum buna asdfgfdsasdf

Am I Wrong?

8.yorum ben gzjsksjsksns

KINGBANG

Uyuşturucu kullananları yok etmek için uyuşturucu tacirine güvenmek de güzel bir yöntem tabi.

Truth

Bu şekilde liste açıklanmadan ithamda bulunulması çok yanlış, masum kişiler zan altında kalıyor. Ortaya konuşmak yerine liste açıklansa keşke.

Erica

Çok kötüsünüz çoook. Umarım diyorum yarın öbür gün tanıdığınız birisi bu bataklığa düşmez. Bende kullandım ama kimse neden diye sormadı. Herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz herkesin hayatını güzel, toz pembe sanıyorsunuz ama değil. Gözlerinizde bir keşci oluyoruz en kötüsüde bir kere olsun selam vermeyen insanlar bizi yargılamaya başlıyor. Haklısınız çünkü sizler hep haklı oldunuz.

army

ya uyuşturucu kullanıyorlar en azından seungri gibi fuhuşçuluk yapmıyorlar. Saçmalamayın bu onların sorunu herşeye karışmak zorunda değilsiniz benim çevremdede kullanan var kimseyi alakadar etmiyor.

Drbel

Peki ygstanların gruplarımız ayrılsın emeklerine acıyoruz demesi ve onlar için endişelenmesi dhdhdhdh Kendi kariyerini düşünmeyen adamı ben ne diye düşüneyim, hepsi açığa çıksın valla, zaten içeri atılmıyorlar hiç değilse kim olduklarını biliriz.

Tuğba

Eğlence sektörünün uyuşturucuyla bağlantısı ortada zaten ama sadece yg mi yani başka şirketlerde durum ne acaba.Tek bir şirketle kalınmamalı komple bir soruşturma yapılmalı yazık gencecik insanların buna bulaşmasını engellemeliler

saklıkalan

burada yazmıyor ama korezindeki haberde başka şirketteki ünlüler de var demiş.

B.A.B.Y

Zengin olduğu için hapisten paçayı sıyıran bir uyuşturucu satıcısına güvendiklerine inanamıyorum…
Ayrıca her şeyin başı bu sürtük iken neden sadece bundan uyuşturucu alıp yalnızca kendilerine zarar verenler yargılanıyor? Bu nasıl bir adalet?

Cansu

Ama bu kız sayesinde en azından bir şeyler öğrendik.

saklıkalan

kız sayesinde bir şeyler öğrendik diye torbacıyı mı yüceltelim. kullananları yargılamadan önce bu satıcıya versinler cezayı ondan sonra kullananları yargılarız

Vermillion

Daha seungriye bile ceza verilmedi kıza verileceğini sanmıyorum. Zaten iki ucu b*klu değnek olaylar.

saklıkalan

seungri’nin ayrı bir olay fiziksel kanıt yok polislerde bulmak için uğraşmıyorlar ayrıca o pislik suçunu kabul etmiyor ama bu kız hem kullandığını hem de uyuşturucu temin ettiğini kabul etmiş.

Aycik

Bazen polisler bu gibi durumlarda satıcılarla anlaşma yapıyorlar. Onların adını ver az cexa almanı sağlayalım gibi. Büyük ihtümalle anlaşmışlardır.

Jean-Baptiste

Mısırımı kolamı aldım yg idollerinin bitişini izleyeceğim. Yıllardır herkese yukarıdan bakan ve kendilerini üstün görüp duran idollerdi. En çok B.I’ı severdim o zaten battı diğerleri de batsın

DaRa

Katılıyorum

army

hangisi yaptı blackpink ve akmu öyle gruplar değil kanıt göster görelim kendi şirketlerini programlarda aşağılayacak değillerdi herhalde

Htcnr

Ünlü dünyası kirli kesinlikle .Her ünlüye bulaşmış bir seyler vardır .Sadece arkalarındaki sirket boyle durumlarda öne geçiyor .

Lili

Genelleme yanlış,bu,herkese bulaşmış bir suç vardır demek gibi.Onlar da insan ama aramızda sadece bir fark var;meslekleri.Bu meslek yüzünden böyle yollara düşebilenler oluyor ama genelleme yapmayı yanlış buluyorum.Umarım yanlış anlaşılmam 🙇

SURMEW-BTS

Uyuşturucu kullanan kişiler çeşitli sebeplerle bu yola düşüyor, kimisi bilerek isteyerek, kimisi kendi istekleri dışında bilmeden, ya da ailevi sorunlar, kişisel sorunlar, psikolojik nedenler, hastalıkları sebebiyle vs. Önemli olan uyuşturucu bağımlısı bir kişiyi bu illetten kurtarmaktır. Esas önemli olan uyuşturucu üreten ve satan kişileri yakalamaktır ama devletin, polisin, kolluk kuvvetlerinin içinde yozlaşmış ve rüşvet alan kirli kişiler var. Bu uyuşturucu ile mücadeleyi önlüyor o yüzden kişilerin uyuşturucuya ulaşmasını engellemek, bulaşanları kurtarmak esas olmalı.

saklıkalan

satan üreten kişiye bu kadar nefret gütmüyorlar kullanan insanlar yanlış yapıyor ama zararları bir tek kendilerine neden bu kadar hakaret edip kariyerlerinin bitmesi isteniyor anlamıyorum. kariyerlerini bitirmek yerine onları bu bağımlılıktan kurtarmaya çalışmak destek olmak lazım

Lili

Sebebi sadece Kore’de yasak olması…Ben de anlamıyorum :/

Sananeey

Hadi biri çıksında “ayyy çok şaşırdım inanmooooroooom” desin. Belliydi zaten YG’dekilerin hepsi keş. Hepsi kontrolden geçmeli. Bir de ortalarda küçük dağları ben yarattım edası ile dolanıyorlar. Hap dağlarıdır o hap!

Gece

Umarım ifşa olurlar. Bir de umarım şu şirket çöker. İnsanları aptal yerine koydukları ve zavallı stajyerleri/idolleri kullandıkları yeter artık.

Yılgın

ortaya çıksa ne olacak ki yg fanları yine bizim oppalarımız unnilerimiz masum başkanımız masum hepiniz antisiniz diye zırlayacaklar ben bu adamın sadece idollerini değil fanlarını da haplattığını düşünüyorum tek tek evlerine postalıyor olabilir araştırılsın

Raven

yg lütfen bat + umarım bu avukat para kabul edip susmaz

overcome

yorumlar o kadar haklı ki…

xxgd

YG’dekilerin çoğu keş dediğimde herkes saldırıyordu bundan bir kaç yıl önce falan ama bu sadece idollerle sınırlı değil prodüktörleri dahil çalışanların çoğu da öyle

Birferda

Liste diyorlar az kafa calistirin. Zaten ellerinde 3 4 grup kaldi. gruptakilerin biri bulasmadiysa biri bulasti demektir.

Kkaebsong

Birşey sorabilirmiyim konu ile alakasız ama yang ve yang min istifa etti şirketi şuan kim yönetiyor

Cansu

Hissedarlar vardır her şirkette yani bir şirketi aslında 5-6 kişi yönetiyordur. Yani geri kalan hisseleri olan kişiler şu an yönetiyordur toplantıyla falan yeni başkanı açıklarlar umarım.

wheepup

Boku yediniz

b:p

Blackpink in your prison sadgjsad

erin

koyu bir blackpink antisisin galiba hep her haberde yazıyosun illa ki ne diyeyim congratz

army

kanıt göster o zaman gerizekalı

Queen Twice

Vuvuvu yg idollerinin şarkılarını playlistimden çıkarmam gerekiyor

Olga

Sasirdikmi
Hayır

Funda

Ulan benim anlamadığım okul zamanlarımızda polistir doktordur gelip de “uyuşturucunun zararları” başlıklı sunum yaparken , uyuşturucu kullanımıyla ağzı o yana burnu bu yana gitmiş insanların fotoğraflarını kullanıyorlardı.

Bunların keş olduğu artık bariz bir gerçek ama hiç birinde uyuşturucunun sebep olduğu tip kayması yok. Nasıl oluyor oğlum bu? Buna da mı çözüm buldunuz?!

Estetik desek… Bir noktaya kadar toplar abi ya. Nasıl ya?! Nasıl??? (*MENTAL BREAKDOWN*)

Vermillion

O insanlar genelde yemek bile yemeyip uyuşturucu kullanan insanlar olduğu için ( çok güçlü uyuşturucular da alıyor olabilirler) tip kayması yaşıyorlar. Bu idollerin dans etmesi,şarkı söylemesi,fotoğraf çekimi yapması gerektiği için güç verici şeyler yediklerini ya da normal düzende yemek yediklerini düşünüyorum yoksa bu tempoya insan nasıl dayansın? Ayrıca makyaj yapıyor olabilirler (göz altını kapatmak için).

İSYAN EDIYORUM ARTIK 🥶

En tuhaf olanıda ne biliyormusunuz ?
Ülkemizdeki YG stanların idollerinin uyuşturucu kullanma durumunu çok normal karşılayıp bir kaplan gibi üzerimize saldırmaları…🐆🤯🤯

army

ben blackpink ve akmu’nun masum olduğuna inanıyorum bence şikretten çıkmak ister onlarda ama maalesef sözleşmeler vs. daha yılları var o kadar emek verdiler yazık.

Yeni Yazılar