[THEQOO] Big Hit şirketleri sanatçılarının kontrat bitiş yılları açıklandı

BTS: 2024
TXT: 2026
Seventeen: 2022
Nuest: 2022
Gfriend: 2021

1. Düşündüğümden daha çok zaman varmış, ama umarım zamanı geldiğinde kontrat uzatırlar

2. Bu grupların üyeleri arasında iyi bir ilişki var, ayrıca popülerler, bence devam edecekler, solo çıkış yapmalarını istemeyin ㅋ

3. BTS 20204’te kontrat yenilesin veya yenilemesin, zamanı geldiğinde üyelerin kararına saygı duymalıyız. Hala uzun süre var, şimdiden bunları konuşmak doğru değil.

4. Gfriend ve Seventeen o tarihlerde 15 yıllık olacak ama kontrat bitiş yılları arasında fark var, Gfriend’inki 6 yıllık kontrat galiba

5. Biaslarının gruptan ayrılmasını dileyenler gerçekten şaka gibi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Onları grupta görmekten bu kadar nefret ediyorsanız fandomdan ayrılın, niye sağlıklı bir grubu bölmek istiyorsunuz?

6. BTS grup olarak kalsa da solo çıkış yapsa da umarım müzik yapmaya devam eder ㅠㅠ

7. Nu’est uzun süreli bir grup olalım❤️

8. 2 yıl askerde geçecek, 4 yıl kaldı, yani anında bitecek demek. Bighit’ten ayrılın lütfen🙏🙏

9. BigHit’ten ayrılmalarını isteyenler… ㅠㅠ Ben de Bighit’ten nefret ediyorum ama isim hakkını alıp yeni bir şirket kurmaları kolay olmaz. Ayrıca bu konuda deneyimli de değiller. Bighit’te kalmaları daha iyi olur.

10. Şirketten ayrılmalarını isteyenleri anlıyorum, ama bias üyelerinin gruptan ayrılmasını isteyenleri anlamıyorum… bu grupların hepsi iyi kimyaya sahip, eminim biasınız da gruptan ayrılmak istemiyordur, hayransanız niye ayrılmasını destekliyorsunuz?

 

Kaynak:Pannchoa

82 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Clarry Riddle

Umarım tüm bu gruplar birlikte uzun,mutlu ve başarılı yıllar geçirirler. Bu arada BTS in dağılmasını veya Bighit ten ayrılmasını isteyenlerin BTS’in Bighit ten hisse sahibi olduğunu öğrenince yaşayacakları şok ve üzüntü dfmsvkdsvs Çocukları tebrik etmek lazım Bighit halka açılınca servetlerine servet katıcaklar

123RF

hisse mi almışlar :000 ben kaçırmışım bu haberi, kaç kaç verilmiş ? ne zaman oldu bu ya

Yulhwan

Her üyeye eşit hisse verildi yaklaşık kişi başına 7.7M $ düşüyor (kazanacakları miktar). 7 üye toplam Bighit’in %68ine sahip olacak 🙂

123RF

öncelikle bismilllahirrahmanirrahim , tahmini ne zaman şöyle şeyler yaşarız

Cansu Gcms

Peki ne zaman sahip olurlar ben orasını anlamadım 😄

Jkk

Tahminen bu yıl sonu çünkü bighit o zaman halka açılıyor yanii bighit ne zaman halka açılırsa o zaman kazanacaklar

Jkk

Yanlış toplam %68 falan değil her biri 0.2 hisse almış toplam %14 değere sahipler

Army

Hayır, açıklanan değer%68’di, fakat güncel olarak PD’de kendi değerini verince Bangtan’ın alacağı hisse %75 ‘lik bir değer oldu

biri

üyeler toplam %1.41 hisseye sahip. şirket o kadar kolay satın alınabilecek bir şey değil. https://twitter.com/OH_mes2/status/1302839549215690752

Mira

Niye Bighitten bu kadar nefret ediyorlar ki burdaki bütün sanatçılar şu an en iyiler arasında hele BTS’den bahsetmek bile istemiyorum şirketi onlar kurdu ve büyüttü sayılır ki şimdi üyeler hisse sahibi de oldu. Netizenler yine kafalarına göre yazmak istediklerini öylece yazmışlar

Sena

Niye Bighit Btsi çıkardı diye şirkete mi tapalım

Efendim

bu şirkete tapma değil, BTS in şuan imzaladığı sözleşme sektördeki en iyi sözleşmelerden biri ve şirket BTS i oluşturan , eğiten bugünlere getiren şirket, elbette çocukların sıkı çalışması , emeğide var ve iyi kişiliklere yeteneklere sahipler ama onları yetiştitren destekleyen şirketin hiç mi önemi yok, onlarla ilgilenen personeller, beraber şarkıları yaptıkları yapımcıları, koreografları, stilistleri vs hiç mi emekleri yok, bunları neden görmüyorsunuz, Bighit en baştan beri çocuklara kendi sütdyolarını verdi, kendi şarkılarını kendileir yapmalarına izin verdi, her zaman antilere dava açıyorlar,çocukların sağlıklarını da düşünüyor, ve çocuklar BANG PD ile iyi bi ilişkileri var, konseptlerde onlarada danışılıyor ve daha fazlası.

Duru

O konularda çok iyiler ama idolleri çok yoruyorlar gibi geliyor

Mochi

Kesinlikle öyle sektördeki diğer şirketler daha rezalet elinde bir sürü sanatçı bulundurup hiçbirine yetişemeyen şirketler var .Uc büyükler en başta olmak üzere. Bighit bunların içinde en iyisi BTS ile çok çok fazla ilgilenirler onları Global birer sanatcı yapmak için üyelerle beraber çok çalıştılar. Tabi ki sanatçıların çok çalışması kendi emekleri de çok çok önemli ama şirketlerinden yeterli desteği alamadıkları için yetenekleri kenarda çürüyüp giden bir sürü idol var. Bighit in sanatçıları arasında büyük bir uyum var bir ev gibi davranıyor hepsine . BTS yeterli başarıyı sağlayana kadar başka grup bile çıkarmadılar. TXT geçen sene çıkış yaptığında da diğer şirketlerin caylaklara… Read more »

4walls

sena koylu turkce rap fanisin fazla konusma bence

Deniz

Neden şirketten ayrılmalarını istiyorlar ki . Dışarıdan bakan biri olarak şu an idoller için en iyi şirket Bighit değil mi ? Benim mi bilmediğim bir şey var yoksa bunlar mı sırf konuşmak için konuşuyor . Nuest fanı olarak çocukların Bighit bünyesine girmesine ben çok sevinmiştim . Pledis bağımsızken her an bir şeyleri batıracak diye korkuyordum ama şu an içim rahat . Zamnında Pristin gibi bir grubu gözünü kırpmadan harcadı , ayrıca başarılı bir çıkış yapan Nuest’i kendi hatalarıyla dibe çekti ve yine kendi hatasının bedelini çocuklara ödeterek onları Japonya’ya sürerek Kore’deki fandomu bitirdi . Aynı şekilde Cube , SM ,… Read more »

Sena

Bighit mi iyi şirket?? Abi siz iyi misiniz sırf grubunuz orada debut yaptı diye şirketi kral ilan etmeyin. bts şirketten gitti diyelim bighit hala gözünüzde iyi bir şirket olacak mı? Adamlar daha kendi sanatçılarına şahsi özür diletmeyi öğretememişler. Nasıl bir baskı varsa Bts Mamada dağılmak istediklerini söylemişti. Autotune dolu apop şarkıları, bu mu iyi şirket?

Deniz

Ben BTS fanı değilim ki . Yorumumu tamamen dışarıdan bir göz olarak yazdım . Yukarıdaki gruplardan sadece Nuest’i dinliyorum . Sanatçılarına olan tutumuyla diğer şirketlerden kesinlikle iyi . Ben aynı zamanda YG stanım ama şirketten zerre memnun değilim fan olarak . Şirket sayesinde YG idolleri şeytan ilan edildi . Bighit en azından sanatçıların imajlarını korumada , fanlara istediklerini vermekte iyi bir şirket . Arka kısımda neler yaşanıyor bilemeyiz ama görünen kısımda Bighit diğerlerine oranla iyi diyebiliriz . Sanatçı gözüyle bakarsak da yine diğerlerine göre şartları daha insancıl . O kadar şirket var ki köle gibi çalıştırıp para dahi vermeyen .… Read more »

Efendim

tabi özür diletip netizenleirn önüne atsınlar çocukları. çocuklar şirketin değil , sektördeki baskı, toplum baskısı ve yükselmenin verdiği baskı yüzünden dağılmayı düşündüler.

Nupelda

Aynen

Deniz

Tabi ya yg iyi şirket değilmi? Bighit adamlar yoktan , var olmuşlar bts bighit şirketi olmasaydı olmazdı .Zaten bunu kafaya sokun, evet şirketin büyümesine yardımcı olan grup bts , ama BTS’in var eden bighit şirketi o grubu kuran eğiten piyasaya süren şirket. Hani adamlar şirkette mutlu olmasalar çoktan ayrılırdılar , yg gibi , tecavüzcü seungriyi koruyup kollayıp ,park bomu uyuşturucu kullanmadığı halde , iftirayla şirketten atıkları gibimi ? Mesela , b.i olayı gibimi? Ha autotune sanki diğer gruplar kullanmıyor hiç? Neyse yg zaten yetenek harcama ustası winner , ikon gibi yetenekleri harcıyor Zaten . O adamların emeklerine , yazık akmuya,… Read more »

Sherlocked

Mamadaki konuşmanın linkini atar mısınız

Eddd

Bana tek iyi şirket göster misin? BigHit yerine; SM gibi idollerinin yazdığı şarkıları dahi kabul etmeyen ve gruplarının zerre kıymetini bilmeyen, YG gibi idollerine suçlu olmayı öğreten, JYP gibi canı sıkıldıkça grup çıkaran ve diğer gruplarına eski muamelesi yapan şirketleri mi tercih ederdin?

Ree.a

Şu an TXT’nin harcandığının umarım farkındasındır… I-Land programından (programı takip etmiyorum Wewerse’de görmüştüm) yeni erkek grubu çıktığında TXT’deki bütün ilgi o erkek grubuna verilecek ve TXT kaybolup gidecek. Bighit başka şirketleri bünyesi altına almak ya da aç gözlülük yapıp bir tane daha erkek grubu çıkarmak yerine zamanında BTS’e yaptığı gibi sadece TXT’ye odaklanıp çocukları desteklemeliydi. O çocuklar dördüncü Jenerasyonun BTS’i bile olabilirlerdi ama şirketin aç gözlülüğü yüzünden harcanıp gidecekler, üzücü.

Efendim

TXT yi ben de dinliyorum ve takip ediyorum ve BIGHIT çocukları çok iyi destekliyor , ayrıca BTS gibi adım adım yükselmeleri onlar için daha sağlıklı ve çok güzel şekilde de yükseliyorlar, BTS BILLBOARD 200 e ilk 2015 te çıkıştan 3 sene sonra 171. sıradan girdi, BILLBOARD ÖDÜLLERİNE DE 2017 de 4 yıllık grupken gitti, TXT daha 1 senelik bi grup. ve BIGHIT onları harcamıyor ve 4. jenerasyonun en iyi grubu önlerinde daha kocaman uzun bi yol var, I-LAND grubu proje grubu ve BIGHIT kendi esas grubu için 6 sene beklemesine gerek yok, BTS çok büyüdüğü ve işleri yönetmesi de zor… Read more »

Deniz

TXT ilk çıktığında da hatırladığım kadarıyla çoğu Army senin gibi tepki vermişti .” BTS’i geri plana atacak , neden sadece BTS’le ilgilenmiyor ?” tarzı o kadar yorum vardı ki . Sonuç olarak BTS geri plan atılmadı ve her iki grup da kendi alanlarında gayet güzel ilerliyor . Sektördeki çaylak gruplarla kıyaslanınca TXT’nin yeri gayet de iyi , ilk yıllarında BTS rekorlarını kırmalarını beklemek saçma olurdu . Hem benim anlamadığım bir şey daha var . Neden Bighit şirket alınca veya grup çıkarınca bu kadar büyük tepki alıyor ki ? Büyümekte olan bir şirketin bunu yapmasından daha normal ne var ? Koskaca… Read more »

Duru

Bir Moa olarak -en sevdiğim kpop grubu txt- buna katılmıyorum. Bighit Txt’yi çıkarmaya karar verdiğinde Army’ler de böyle tepki vermişti. Bighit txt’yi geri plana atmayacak sadece yeni bir grup çıkaracak.

Merve

Kesinlikle txt çok harcanıyor

Merve

Bence en iyi şirket jyp

KINGEXO

Duyduğuma göre bts üyeleri şirketin hissedarları olmuş bugün öyle bir haber yayınlandı. Grup ileri yıllarda dağılsa bile bence bütün üyeler şirkette kalacak.

xxx

Dağılacaklarını zannetmiyorum çünkü bahsi geçtiğinde bile ağlıyorlar hala. Tam olarak 2018 Ocak Şubat aylarında ne yaşadılar bilmiyorum ama o bunalım zamanlarını hatırlamak bile hala acı veriyor onlara. Taehyung daha dün ağladı Hoseok üyeleri çok seviyorum kalan ömrümü onlarla geçirmek istiyorum dediğinde. O yüzden her ne yaşadılarsa bu onları birbirlerine daha çok bağlamış zaten üyeler arasında da bir sorun yokmuş o zamanlar önce bir üye bunalıma girmiş sonra diğerleri benzer şeyler hissetmiş Jungkook karamsar havayı ben başlatmış olabilirim demişti bir röportajda o zamanlar içip üyelerle ağladığını söylemişti. Psikolojik bunalıma girmişler anlaşılan ama bu bence ne şirketle ne üyelerle ilgili tamamen gelen… Read more »

Last edited 3 ay önce by xxx
KINGEXO

Illa ki bir gün hepsi kendi yoluna gidecek bu çocuklarında bir hayatı var demiyorum ki 5 6 yıl sonra dağılacaklar ama her güzel şeyin bir sonu var biraz gerçekçi olup bu yönden de bakmak lazım bence.

KINGEXO

Abi bence anlama sorununuz var bencil olmayın bu çocuklar siz yaşlanana kadar bir arada kalmayacaklar shinhwa da bir gün dağılacak bts de exo da diğer gruplarda olacak bir şey zaten neden bitmeyecekler hayır ayaklarına yatıyorsunuz. Belki birisi oyunculuğa atılacak belki bi kaçı solo devam edecek vs ne kadar grup olsalarda bi zaman sonra hepsi kendi yolunda devam etmek isteyebilir tabii şimdi bunu düşünmeye gerek yok ama ben sadece olabilecekleri söylüyorum.

4walls

ne zirlamissin ya her grubun kaderi ayni mi olmak zorunda bunu cogunlukla dagilan ya uye ayriliklari yasamis gruplari stanleyen birisi olarak soyluyorum su exollerdeki en iyi fandom biziz havasi yok mu olduruyo beni nctzen ve wizone olarak soyluyorum kpop fandomlarinin allahi siz degilsiniz kendinize gelin artik

KINGEXO

Pardon ama sen ne saçmalıyorsun? Önce üslubunu bi düzelt. Ben exol olarak bunu söylemiyorum sadece azıcık gerçekçi olup bencil duygularınızı bi kenara bırakırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Sana uzun uzun cevap vermek bile o kadar gereksiz ki. Saldırgan olmayı kes ve saçma sapan yorumlarını kendine sakla.

KINGEXO

Tamam işte bende bunu diyorum ama siz sanki grup kesin dağılacak bi kaç yıla demisim gibi cevaplar veriyorsunuz. Kimseyi aydınlattığım falan da yok sadece normal bir yorum yaptım olayı çarptıranlar sizlersiniz.

4walls

tayfana da soyle ustume gelmesinler 5 diss gozumden kacmadi

KINGEXO

Buradan tayfama sesleniyorum “Linç tayfa ileri!” :p

images.jpeg
xxx

Sen dağılıp şirkette bireysel takılacaklarından bahsetmişsin yalnız

:D?

big hit’ten neden ayrilsinlar. şirket daha bugün en önce üyelere pay verdi şirketten. çocuklar ceolarını, çalışanlarını seviyor. aynı şekilde çalışanları da öyle. aralarında iyi bir bağ var. birbirlerini her yerde destekliyorlar. ayrıca bighit sektördeki en iyi şirket bana kalırsa. çocuklara iyi bakıyorlar, güzel promo yapıyorlar. en önemlisi nefret yorumlarına karşı sessiz kalmayı dava açıyorlar. bununla alakalı özel departmanları var. psikolojik destek de aynı şekilde. bighit’ten ayrılmaları için hiçbir sebep yok ki. bol keseden atmak çok kolay geliyor galiba. çocuklar oldukları yerde mutlu ve artık şirkette söz sahibiler. idolüne direkt pay veren başka bir şirket var mı onu bile bilmiyorum şu… Read more »

Sena

O yüzden Sugaya şahsi özür dilettirmedi de onu masa altına saklayıp kendileri özür diledi?? Çok harika şirket doğru söylüyorsun

Muziksever & Blackpink sever

Bu ne yazıdır yiğidim 👑

xxx

Aslında Bighit BTS’in çıkış yıllarında üyelerin suçu olsun olmasın her şeye özür diletirdi bu yüzden Namjoon’u netizenlerin önüne çok atmışlığı var ama şükür ki sonradan anladı bu işin sonu yok artık üyeleri koruyup bütün suçu şirket olarak kendi üstleniyor çünkü üyeler çok yoğunlar ve ince ayrıntı düşünecek vakitleri yok bütün bunları onlar adına şirket yapmalı. Ben de şahsen her şeyi şirketin üstlenmesi gerektiğini düşünüyorum üyeler zaten bir hata yaptıklarında çekilen içeriklerde şahsi olarak çok rahat kendini ifade edip özür dileyebiliyorlar Jungkook öyle yaptı mesela ama şarkılar konusunda çıkmadan bir sürü denetimden geçtiğini Bang PD kendisi söylemişti herhangi bir şarkıdan etkilenme… Read more »

Cansu

Nu’est ve seventeen’den umutluyum ama kız gruplarında hep bir sıkıntı oluyor umarım gfriend uzun süreli bir grup olur

Suna

2024’e kim öle kim kala, milletin derdine bak. Biasım solo çıkış yapsın

Swagminyoongi

Jin hit istiyorum nsoahdish

Efendim

BTS ve BIGHIT birlikte yükseldiler. BIGHIT en baştan beri çocuklara kendi stüdyolarını verdi müzik yapabilmeleri için ve şirket ne zaman kar etse hemen dha iyi bi yurda taşıdı çocukları.bodrum katından gelerek birlikte büyüdler, ayrıca yeni kontrat imzalamadan önce şirket onlara gidip şirketle alakası olmayan bi hukuk bürosuna danışmanlık almalarını söyledi, ayrıca şirket sanatçılarının psikolojilerine de önem veriyor, psikologları var ve elde edilen kardanda hakkettikleirni veriyor ve çocuklara şirket hissede verdi, artık şirkette hissedarlar ve bir karar alınacağı zaman oy kullanabilecekler, kendileride ayrıyetten hisse senedi satın alabilirler böylece daha çok söz sahibi olacaklar. şirketten ayrılmalaırnı isteyenler solo stanler.

Moon

Suju SD’den ayrıldı mı?
ayrılmadı kendi alt şirketinin SM altında açtı ve artık videolarda falan SJlabel yazıyor. Çocuklar çok isterse böyle bir şey yapabilirler. Onun dışında ayrılacaklarının sanmıyorum çünkü şirket hem daha rahat hemde yol gösteriyor. Türkiye’deki sanatçılar tek başlarına en fazla ne kadar ilerleyebiliyor. Bir şirket desteği lazım ve bighit iyi şuanda. En azından kötünün iyisi.

No name

7. Nu’est ve Seventeen uzun süreli bir grup olalım❤️

Lover

BTS’in hisse sahibi olmasına ne demeli? 😀 ayrıca ilerde grup ya da solo olarak her şekilde müzik yapmaya devam etmelerini diliyorum.

Mona

Bts in hisseleri var bighit te ayrılmazlar şirket yönetimine geçerler ceo vs olurlar ayrılsalar da kendi şirketlerini kurarlar çünkü yani onlar bts

Bir Army

Oo yorum yazanlar akgageler ve solo stanlar sanırım bir şirketten ayrılmak kolay mı isim hakkı marka hakkı ne bileyim bütün haklar şirkette hadi diyelim uzun uğraşlar sonunda ayrıldı uzun ve yıpratıcı bir süreç olurdu ki bunlara kalmadan çocukların kendisi de ayrılmak istemiyor ki sjsjs Hepsinin eşit miktatda hissesi var şirkette şuan.Bangtan’ın kimyası çok iyi grupça birbileriyle mutlular bu hep böyleydi.Solo çıkış isteyenler de beklemeye devam etsin uzak bir zamanda görürler belki.

Jin WorldWide Handsome

Jin Hit gerçek olsun başka bir şey istemiyorum shdhvhgfkdnfnf

Duru

Jinhit olur umarım mslsldşld

Heyuu

Konudan bağımsız son zamanlarda netizenbuzz haberlerinin neden çevrilmedigini bilen var mı?

Hgs

Bts daha geçenlerde kontrat yenilememiş miydi ? Yani 3 4 ay önce felan ? 2024 bana yakın gibi geldi, 7 yıllık sanıyordum 2.kontrati ? Neyse hayırlısı olsun herkesin kariyerinde 2. bir sayfa açması gereken zaman gelecek o zamana kadar zamanın tadini çıkaralım ..

Last edited 3 ay önce by Hgs
Ree.a

BTS şirketten ayrılmamalı çünkü zaten şirketi yaratanlar onlar, ki hisse falan verilmiş ona bir şey diyemem ama yorumlarda bazıları BigHit en iyi şirketmiş gibi konuşmuş, baya komik:dd Arkadaşlar hiçbir şirket başka bir şirketten daha iyi değil, işin iç yüzünü hiçbirimiz bilmiyoruz. Dışarıdan gözüken ve gerçekte olan çok farklı olabilir. Daha birkaç ay önce Shin Jimin’i netizenlerin zorbalıklarından korumaya çalışırken asıl zorbanın o olduğunu öğrendik, ne kadar çabuk unuttunuz bunları?

ARMY

Inşallah

Duru

Umarım uzatırlar. TXT’nin kontratının bitmesine 6 yıl var ama en sevdiğim kpop grubu TXT olduğundan çok azmış gibi geliyor.

la cha ta

ay cidden

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Daha bunları konusmak için çok erken . 2024 daha 4 yil var. Belki dunya kötü şeyler yaşayacak belki normal olucak

Lalalisa

oha benim bildiğim bighitte sadece bts vardı noluyor ya seventeen gfriend falan yazıyor çok ilginç

V TEAHYUNG

onlar sirketini big hit satın aldı alt sirketlerinin gurubu onlar

xxx

Big Hit artık Big Hit Labels oldu☺️

-Big Hit Entertainment
BTS, TXT, Lee Hyun,
Yeni Erkek Grubu (2022)

-Source Music Ent.
GFriend,
Yeni Kız Grubu (2021)

-Pledis Ent.
NUEST, Seventeen

-Belift Ent.
I-LAND programı ile
çıkış yapacak Yeni Erkek Grubu (2020)

Betül

Evet şarkılarda part paylaşımı yapılamamıyor, evet Hyung Line biraz geri planda ancak ben Bighit’ten memnunum. Köklü bir ARMY olarak, BTS’i de bir araya getiren bu şirkete sempatim halen var. Ancak I-Land saçmalığı….. doğru düzgün reytink bile almayan bir şey için o kadar lüks bi stüdyo ayarlamak? Herşeyi geçtim vakit ve emek kaybıdır. Ama Bangtan herşeye rağmen, şirketlerini seviyor ve benimsiyor ki hissedar olmayı bile kabul etmiş belli ki. Söylenecek birşey yok artık. Jinhit ve çömezleri hayırlı uğurlu olsun.

Selin

Bighit’in sıkıntılarını çok abartiyorsunuz bence. Diğer şirketler kadar sıkıntısı yok, hyung line geride kalıyor ve özür diletmekte çok kötü olabilir ama hepimiz sonuçta diğer şirketleri bilen insanlarız neler neler gördük. Ayrıca Hyung Line olayında da biriyle tartışırken, karşımdaki aslında onlar daha çok destekleniyor kaç tane albümleri çıktı falan diyordu herkesin bakışı değişebiliyor demek ki. Hem vokaller jimin jungkook taehyung olarak öne çıktığı için, hepsinin de stabilize sesleri olduğu ve dans geçmişlerinden ötürü kendilerini sahnede ifade etmekde zorlanmadıkları için ön plana çıkıyorlar bence, diğerleri zaten ne kadar rap varsa onu söylüyor, Seokjin’i geri plana atıyorlar ama ne yazık ki seokjin hem… Read more »

Elif

Arkadaşlar büyük ihtimal ertelenecek ilerliyecek zaman çok hızlı geçiyor ve BTS için 2024 yılını vermiş.Ve saten arkadaşlar BTS’den Namjoon bi röportajında şöyle diyor : “biz tarih vericeğiz fakat sadece söylemek için tarih vereceğiz yani bu tarih bir çok ertelemeye maruz kalıcak.Bundan şüpheniz olmasın.Yakın bir tarihde bitebilmemiz mümkün deyil.2028’i geçicek diye umut ediyoruz ve planlamanın öyle.”işte bunu demişti

Belinay

Umarim tekrar BTS kontrat imzalar😮😮😱😱😱😞😞😞

K-pop Candır

İnş.Hiç.bir grup dağılmaz 🤧

Sadece Yorgun

Kararlarına yine saygı duyuyorum ama umarım BTS’in kontratını uzatırlar.4 yıl çabuk geçer ya.

Bts_forever_army

Biliyorum hepimiz çok üzüldük ama ben eminim ki onlar bizi bırakmıcak çünkü bütün armyler olarak o yedi adamla aramızda güçlü bir bağ var ve bu bağın kopmasına izin vermiyecez 😫💙… Ayrıca big hite saygı duyuyorum belki kontratı yenilerler inşallah bittiği gün hayatım son bulur😭😭😭😐💚💜❤️😫

Sadece army

Bts i çok seviyorum dağılmalarını istemiyorum 2024 de armyler kahrolacak😭😭😭

Dila

Hisseleri aldılar ve hisseleri bir yana müthiş ve harika bir gruplar 2013-2020 yılına kadarki sürede hem kendileri hemde grupları büyüdü ve şuanda da git gide büyüyor lar bana neden ARMY son diye bir çok soru geliyor bende ARMY lik kalpten bişi siz anlamazsınız diyorum ki öyle ARMY lik dünyadaki en harika en müthiş şey ben çok şanslı hissediyorum kendimi bütün ARMY ler de evet antilerimiz var buda bizim ne kadar harika bir grup olduğumuzun kanıtı çünkü eğer bir grubun antisi varsa bu grup harika işler başarıyor demek ki fazlasıyla.yapiyorlar +BTS in arkasında biz ARMY ailesi oldukça dahada büyüyecekler iyiki varsın… Read more »

Sonsuza dek

Umarım hepsi uzatır çünkü hepsi mükemmel bir gurup

Mochi

Jinhit gerçek olursa yikilirim yaa😂😂😂😂

Dila

Nolur kontrat uzatilsin

-_- gereksiz

1. Yorum daha uzun zaman var diyor.
Ama 4 yıl ne ki kısacık zaman. Hayat akıp gidiyor. Bir bakmışız 45 yaşında teyze olup çıkmışız. O zamana kadar yaşayacağımız da belirsiz. Ayrıca bazı fanlar grupların şirketten ayrılmasını istiyor. Bence şirket elinden geleni yapıyordur idolleri için. Daha farklısını düşünemiyorum. Her neyse bu fanların şirkete söylediklerini biri benim okuluma söylese hayatta kalamazdı. Ne hakla okuluma böyle söylersin der, çıkışırdım ona. Off bioloji dersi eğlenceli ama neden bu kadar uyumaya meyilli oluyorum anlamıyorum. 🤦🏻‍♀️ Şimdi aşağıdaki yorumları okudum da insanların yorumlarını okumak çok sinir bozucu

Last edited 3 ay önce by -_- gereksiz
Bts sizi özliyeceğiz

Bts sizi özliyeceğiz 4 yıl kalmış ama hayatı sizden öğrendik nasıl dayanacağız biz armyler olarak

Wonderr

Her grubun bir sonu var maalesef.Bir gruptan en fazla iki kişi solo olarak çok ünlü olacak.Bu hep böyle.Diğer üyeler de tanınan kişiler olurlar tabii ki ama o çok ünlü olarak kalacak şanslı iki kişi kim olur belirsiz.

Ree.a

Bighit grubu Nu’est ve SVT… Çok tuhaf…

ClarryRiddle

Tuhaf olan neymiş

Ree.a

Ben fandoma girdiğimde ikisi de Pledis grubu olarak anılıyordu. Ve bu şekilde anılmaları doğal olarak tuhafıma gider?