Benzer Yazılar

[THEQOO] Bir grup üyesinin, gruptan ayrılan üye hakkında verdiği en efsane röportaj

[THEQOO] Bir grup üyesinin, gruptan ayrılan üye hakkında verdiği en efsane röportaj

A: SNSD’nin 10 yıldaki en büyük krizlerinden biri Jessica’nın gruptan ayrılmasıydı. Bu SNSD içni zor bir zaman mıydı?

Sooyoung: (soruyu sessizce dinledi, sonra ünlü bir diziden ünlü bir replikle cevap verdi)
“Birlikte geçirdiğimiz tüm günler güzeldi… hem iyi, hem kötü, hem de yeterince iyi günler..”

1. Verilebilecek en iyi cevap

2. Bu grupta biasım yok ama Sooyoung gerçekten çok zeki biri ㅋㅋㅋ

3. Çok zeki ve hazırcevap. Anılarınızdan ister nefret edin, ister onları sevin, sadık kalmak en önemlisi

4. İşte bu yüzeen Sooyoung’a bayılıyorum

5. Başka bir grubun hayranıyım ama Sooyoung çok duyarlı biri ve gerçekten röportaj verme konusunda çok iyi

6. İlk defa görüyorum, gerçekten çok hazırcevap ㅋㅋㅋ Goblin’i izlemedim ama ben bile biliyorum bu repliğiㅋㅋㅋ

7. Süper bir cevap, Sooyoung konu ne olursa olsun hep çok iyi cevaplar veriyor

8. Niye böyle bir soru sormuşlar ki?

9. Ben Choikang Changmin’in röportajından bahsedeceksin sandım

[THEQOO] Bir grup üyesinin, gruptan ayrılan üye hakkında verdiği en efsane röportaj

“Ayrılan üyelere söylemek istediğin bir şey var mı?”
“Yok”

10. Diziyi izleyip izlememeniz önemli değil, yine de anlaşılıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Neden bahsettiğini anlayabilmek önemli ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ben Goblin’i izlemedim ama ne dediğini anlıyorum

 

Kaynak: Pannchoa

27 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
sf9

“Ayrılan üyelere söylemek istediğin bir şey var mı?”
“Yok”
hahahahha acayip iyi

SeulgiWendy

Ama çok iyi değil mi haha kısa ve net.

Pınar

Sooyoungu öven post *.* gözlerim yaşardı…

Yılgın

Bende şu klasik güney doğu asyalı benzetmelerinden birini bekliyordum şok içerisindeyim

assoface

keşke Jessica ile de yakın olsalar.. tıpkı ayrılan 3 üye gibi..

Zihdjd

Jessica gruptan ayrılacağını söylediğinde son anda vazgeçmeye karar verdi ama herşey çoktan hazırlanmıştı. Bu habere bazı üyeler sevindi ama bazıları gitmesi gerektiğini düşünüyorlardı.Bu sebepten yakın olmayabilirler

Öl de ölelim Jessica reis

Jessica hiçbir zaman gruptan ayrılacağını söylemedi ki. Jessica’nın kendi şirketini kurduğu için grup aktivitelerini aksattı ve kendi parasını kazanmaya başladı bu da şirketin hiç hoşuna gitmedi. Dispatch Jessica’nın gruptan ayrılmak istediğini ve evlenmek istediğini söyledi ama Jessica evlenmedi ve istese şu beş yılda çok rahat evlenirdi o yüzden ben söylediklerine inanmıyorum.

SonExo-L

Tiffany, Sooyoung ve Seohyun gruptan ayrılmadılar sadece şirketten ayrıldılar. Üçüde hâlâ SNSD üyesi.

Öl de ölelim Jessica reis

8. Niye böyle bir soru sormuşlar ki? Bunu ben de çok soruyorum çünkü neredeyse her röportajda Jessica’ya benzer sorular soruyorlar. İçlerinde ne yaşandı hiçbirimiz bilmiyoruz. Uzun zamandır SONE’ım ama kızlar hiçbir zaman aralarında yaşananları bize tam olarak açmadılar. Jessica ayrıldıktan sonra kendine sorulan bütün sorularda SNSD için tek kelime kötü laf etmedi. Keza kızlar da aynı şekilde ama Jessica’nın katlandığı şey çok daha ağır ve sergilediği tutum gerçekten taktir gerektiriyor. Sooyoung her zaman hazır cevaplığı ve komikliği ile ilgili çeken biri olmuştur. İnsanlar onun ne kadar harika biri olduğunu anlasın istiyorum. Onu ve diğer sekiz kızımı çok seviyorum. Hayat onları… Read more »

suna

Yıl 2019 ve neden hala kim haklı kim haksız kavgası yapıyorsunuz? Jessica kimseyi ortada bırakmadı. Ortada 7 yıllık bir grup vardı. Kendi yoluna devam etmek istemesi gayet normal. Üyelerle arası grupken de çok iyi değildi bunu herkes biliyor zaten. Ayrıldığında olan bir şey değil bu. Şirketle bir sürtüşme oldu ama bunu kimse anlamadı. Bir şeyler yazıldı çizildi, her iki taraf farklı şeyler söyledi. Kim haklı kim haksız olduğunu söylemek için olayın içinde olmak lazım. Biz Soneler Jessicayıda destekliyoruz diğer üyeleri de. Sizin derdiniz ne?

bSakura

Jessica gruptan atıldığında tokyo dome’un hemen ardından “7 kız kardeşim ile” diye gönderme yapan bir insan için bunlar çok büyük laflar.

Soo2

Abartılacak birşey söylememiş Jessica dengesizdi son anda karar değiştirdi

bSakura

Jessica’nın ne yaptığını ben gayet iyi biliyorum. Mektubunda her şeyi yeterince güzel açıkladı. Benim de Jessica’ya kızdığım noktalar var, yok değil. Ama gerçekten kimin dengesiz olduğu ortada.

Öl de ölelim Jessica reis

@Soo2
*Jessica’yı hiçbir şekilde tanımıyorumdur ve sadece yorum yapmak için yorum yapıyorumdur.*

bSakura

Ben Jess’i katsın demedim, yanlış anlamışsınız. Dilediğim yorumda da bulunabilirim sonuçta herhangi bir hakaret etmedim. Fikrimi dile getirdim. Ayrıca sağolun sorduğunuz için, gayet iyiyim çok şükür.

bSakura

Ne demek ortada böyle bir şey yok? Gidip Sooyoung’ın Tokyo Dome zamanı gönderilerine bakarsanız gayet iyi görürsünüz. Kafamdan atmıyorum yani ben bunu. SM katı ama Sunny “Evine dönebilirsin” dedi Jessica için rahat rahat. Kendimizi kandırmayalım.

Öl de ölelim Jessica reis

Hangi röportajda olduğundan emin değilim ama Jessica’nın bazı üyeler ile hâlâ görüşüyorum dediğini hatırlıyorum. Sunny ile görüştüklerine adım gibi eminim. Sooyoung ile görüştüklerini düşünüyorum açıkçası çünkü bu sene Chanel etkinliğinde aynı etkinlikteydiler. Aralarında sorun olsaydı aynı ortama girmezlerdi diye düşünüyorum.

bSakura

Ben girerlerdi diye düşünüyorum. En azından Jessica açısından. Sadece Sooyoung’ın yazdığı şey BANA GÖRE doğru değildi ve gönderme niteliğindeydi. Krystalden de yola çıkmak lazım. Jessica hâlâ bazı üyelerle görüşüyor olabilir ama hiçbir açıklama göstermeksizin Krystal en yakın olduğu SNSD üyeleri ile aynı sahnede göz göze gelmez oldu. Hiçbir şey tesadüf değil.

Öl de ölelim Jessica reis

Bence Jessica ve kızlar arasındaki sular yavaşça duruluyor. Jessica bu söylediğim röportajdan daha önceki bir röportajında onları uzun zamandır görmediğini söylemişti. Ama daha sonra bazıları ile görüştüğünü söyledi. Krystal da dediğin gibi bütün üyeler ile ilişkisini kesmişti hatta aynı ortamda bile bulunmamaya çalışıyordu. Krystal’ın ablasına ne kadar düşkün olduğunu bilen bilir. Kızların yaptığı çok yanlış var. Taeyeon’un üzerinde 22 yazan sweatshirtü giymesi de aşırı derecede yanlıştı bence. Ya da Tiffany’nin ot9 zamanından bir fotoğrafı paylaşıp da Jessica’yı kesmesi gibi. Çünkü SM bile müzede Jessica’yı albüm kapaklarından falan çıkartmadı. Olayların iç yüzünü bilmiyoruz. Tek istediğim hepsinin mutlu olması.

bSakura

Kimse kimsenin kötülüğünü istememeli zaten. Herkes iyi ve huzurlu olmalı benim de temennim bu. Herkesin hatalı olduğu noktalar var elbet lâkin unutulmuyor bazı şeyler hiçbir zaman.

lookincredible2

Snsd üyeleri bir sürü acılar çektirdi jessica’ya herkes çok kör ama youtube da snsd üyelerinin jessicayı dışladığıyla ilgili bir sürü video var özellikle taeyeon ve tiffany. Taeyeona üzülürdüm depresyonda diye üzülmüyorum artık zira az çektirmemiş jessicaya hep dışlamışlar iyi bile dayandı

Öl de ölelim Jessica reis

Lütfen kızlara eskiden yaptıkları şeyler için tavır almayın. Yanlış anlaşılmasın bunu rica ediyorum. O videoları ben de izledim hatta daha fazlasını da biliyorum ama iç yüzünü tam olarak bilmiyoruz. Taeyeon ve Tiffany’nin hatta diğer üyelerin açıkça söylüyorum ki Jessica’nın da hataları var. Ama insanız hepimiz hata yapabiliriz.

SonExo-L

Üyeler hakkın da ne biliyorsun ki konuşuyorsun acaba senin o kızların neler çektiğinden haberin var mı?
Saçma sapan videoları izleyip gelmişsin. İşine gelirse bir de algı operasyonu yapılmamış videoları izle bakalım ne kadar yakınlarmış.

bSakura

Ben de Taeyeon’a bazı noktalarda kızıyorum, kızdım. Ama sözlerin ileri gitmiş biraz. Bilmediğimiz çok şey var. Ben görünen şeye yorum yaptım. Bu boyuta taşımaya gerek yok.

bSakura

Yahu, ben SOOYOUNG’IN GÖNDERİ PAYLAŞIRKEN YAZDIĞI CÜMLEYİ KASTEDİYORUM ANLAŞILMASI BU KADAR ZOR MU? Vay arkadaş ya, amma meraklısınız sakız gibi uzatmaya!

bSakura

Hakaret etmenizi gerektirecek bir durum yok ortada. Terbiyenizi takının. Olaylara sizinle aynı çerçeveden bakmak zorunda değilim.

Aswium

hangi videolar görmedim ben izlemek istiyorum

Yeni Yazılar