Benzer Yazılar

[THEQOO] Black Pink Rose’nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları

[THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları [THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları[THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları [THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları [THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları [THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları [THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları [THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları [THEQOO] Black Pink Rose'nin müzik festivalinden efsane fotoğrafları

1. Chaeyoung’ı çok seviyorum…

2. Rüzgar + Rose = Rose tanrıça ㅠㅠㅠㅠ Aşırı güzel ya ㅠㅠㅠㅠ

3. Rose rüzgarda harika görünüyor.. Coachella’da efsaneydi

4. Rose fotoğraf çekilme konusunda da çok iyi ㅋㅋㅋ yüz ifadeleri çok iyi

5. Vay be rüzgarda uçuşan saçlarına bakın.. Saçlarını kıskandım ㅜㅜ

6. Rose + rüzgar kusursuz..ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

7. Bu kızın verdiği hava süper ya..

8. Chaeyoung gittikçe daha çok güzelleşiyor

9. Lütfen ona solo albüm verin. Güzel, yetenekli, ama YG ona adil davranmıyor

10. Rose ve rüzgar, efsane ikili

 

Kaynak: Knetizen

66 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lol

Rosé’nin saçlarına sahip olmak isterdim 🙁 kim bilir nasıl bakımlar yapıyordur, ben sadece bir kere boyadım ve saç kremleri olmadan keçe gibi kalıyorlar…

Lol

Şimdi bunları ne diye eksiliyorsunuz ki… kızların saçlarından bile nefret eder oldunuz pes skdkdkfkv

Aswium

saçın zayıf demekki ben defalarca boyadım hala sapasağlam

mei

saçları gerçek değil ki alt kısımlarda kaynak var hep

Dalgomi🐶

Saç benimde en hassas noktam bir türlü hayır görmedim. İçim yana yana kısalttım daha da dökülmeye devam ediyor rosenin maşallahı var valla sırma saçlı sincap🎉

Betüş

Rosé gercekten asil bir havaya sahip .Ve şunu farkettim netizenler genelde jisoo ve rosé için olumlu yorumlar yapıyorlar.

señorita

Soloları gelsin, kızlar bireysel olarak listelerde birinci olsun asıl o zaman gör sen nefret yorumlarını….

Muziksever

Ah aşkım Rose’nin Avustralya’ya gittikleri Blackpink Diaries’te çok çok mutlu olduğu belli oluyordu.Keşke daha fazla görebilsek.

Muziksever

Bak bunu eksileyen haterlara sesleniyorum:Arkadaşım neden sevmediğin grubun haberine giriyorsun ve yorumları okuyup eksileme zahmetine giriyorsun?

İğrençlik

Şu kızın sesi çok güzel, ayrıca sahnedeki bakışlarını ve hallerini çok seviyorum, inşallah YG solo çıkartır. Ama keşke YG de olmasaydı şu iğrenç şirkete para gitmemesi lazım. Roses bebeğim umarım o güzel sesini daha çok duyarız, şöyle solo full tam albüm gelse tadından yenmez. Hele bir de İngilizce şarkılar da koysalar harika olur.

Once since birth

İşte benim saçım da rüzgarda çalı gibi oluyor napalım

MisaMisa

Bizim de saçınıza bakım yapılsın ヽ(* ̄o ̄*)ノ

señorita

Aciel adlı arkadaşımızın şimdi neden blackpink’e kin tuttuğu belli oldu jwjwkked imkanlar güzelim, yaratılmayı bekliyorlar

Once since birth

Bir bakıma doğru aslında dediğin

VipSone

Bu kadar çok biliyorsan git de neredeyse her kuaförde yapılan keratin bakım yaptır. Onların saçlarına da bunlar yapılıyor sihirli su ile yıkanmıyor

Ayla

Saçları oldukça gür bir de uzun olunca mükemmel gözüküyor. Benim saçlarım ise neyse ..

Lia

Sahne için doğmuş denilenlerden. Ben solosunu çok merak ediyorum. Bu kızı bıraksalar albüm de yapar donanımlı birisi

balrimnyk

gittikçe güzelleşen rosie 💕

Suna

Rose vokalinden görünüşüne kadar mükemmel bir kadın. Aşırı güzel fresh(marka olan değil) bir havası var. Bayılıyorum. Bakınca bile Don’t know what to do diyişi kulaklarımda canlanıyor.

Once since birth

Biri neden eksiliyor bu yorumları

Suna

Antiler ve boş insanlar netizen sayfalarında bekçilik yapıp seri eksi atıyorlar. Hayatlarında hiçbir amaçları yok. Yazık.

Yolcuyuz

Saçlarını çok kıskandım sesine zaten hayranım

Aswium

parıl parıl parıldayan bir sahne auran var Rose…

Aycik

Keşke hakettiği değeri görse…

Olga

Keske benim olsa 🙂

Once since birth

Rose gerçekten çok güzelleşti. Sarı saçı ona aşırı yakıştırıyorum muhteşem görünüyor.

Suna

Bu güzel post hep Jennie’nin haberi yapılıyor diyen kuduruklara gelsin.

Suna

Mesajın iletildiğine sevindim.

melanie BP COMING TO DOMINATE

Rosé zarif meleğim tanrıça gibisin…

Drbel

Of keşke yg sesinden bahsetmemiz için için fırsat verse. Ben roseden grubundan daha farklı tarzlara sahip müzikler duymak istiyorum.

Somniadess

Abi olayla alakası yok ama fark ettiniz mi neredeyse her yoruma iyi kötü eksi veren biri var.

bamber

rosé kariyerine solo olarak devam etse daha başarılı olurdu ve kendini gösterebilirdi. grubun içinde harcanıp gidiyor, iu gibi sevilen bir şarkıcı olabilirdi. lütfen yg’den ayrıl ve yeteneklerini kullanabileceğin bir şirketin bünyesine gir.

aRMyley

Rosé Kpop tarihinin boyalı olup da en sağlıklı saçlarına sahip olabilir. Sahnede saçlarıyla aheng yaratmasına bayılıyorum.

xx lol

takma saç kullanıyorlar umarım biliyorsundur…

ExoVelvet

Bunu okuyunca aklıma netizenlerin hyoyeon hakkında dedikleri geliyor shdjkekdk “en sağlam saç derisi” 10 küsür yıldır sarışın

Carat17

Yanlış okuyorum zannettim. Jennie olmadığına emin misiniz?? Black Pink başka üyeye sahip miydi????

MisaMisa

Doğru söyleyeni dokuz köyden eksilerler

Carat17

Aynen öyle yorumum ne nefret içeriyor ne de yanlış bir şey diyorum ama bir sürü eksi… Diğer üyeler hakkında haber yapılıyor da biz görmüyoruz sanırım.

Lol

Bıktım artık açıklamaktan… amip misiniz nesiniz ya, başlıkta koskocaman THEQOO yazıyor. Theqoo forum gibi bir yer. Yani bu haber değil forum postu. Ve sadece netizenbuzz’dan ibaret sanmanız çok komik, gayet hepsi hakkında haber çıkıyor ama ÇEVRİLMİYOR. Yeter artık.

Baby

Yanlış okuyorum zannettim Seventeen Woozi dışında başka bir üyeye sahip miydi de onun fandomundan birisi burda laf koymaya çalışıyor

Carat17

Laf koymaya çalışmıyorum hiçbir gruba veya fandoma nefretim yok. Hiçbir idole de anti değilim. Dışardan baktığında görünen bu kusura bakma kabul etmeyebilirsin tabi kendi bileceğin iş.

Baby

Diğer fandomlar soralım Woozi veya Vernon dışında kimi tanıyorlar netizenbuzz da da sadece onların haberleri var öne çıkan üyeleriniz bunlar her grupta var ama kavrayamama sıkıntısı var sizlerde ve evet açıkça bir nefret yorumu sayıyorum bunu

Kdlfşsşdş

Seventeen kalabalık bir grup elbette bir üki üyesi tanınır ama BP 4 kişilik bir grup ve ne hikmetse sadece Jennie varmış gibi davranılıyor? Ayrıca burda kız hiçbir Blink’e laf atmamışken sizin onun Carat olmasına laf atma amacınızı da anlamadım. İnkar edemeyince alakasız yerden vurma çabası sanırım bu.

Baby

Sololarından sonra sıradaki medya kurbanlarını söyleyeyim Rose ve Lisa herkes Jisoo Jisoo diyip durucak sonra YG de Jisoo’ya solo vermez versede en son verir ki Jisoo’nun solo değilde oyunculuk isteği daha ağır baskın ama insanlar bunu göremiyor anlayamıyor ayrıca sesine güzel diyenler olmuş evet güzel ama ötesi yok o yorumlarda abartılan kadar asla değil evet ses ve dansını aşırı geliştirdi ama sahne hakimiyeti yok ve donuk kalıyor takım arkadaşlarına göre ilk teaserda ilgiyi tamamen Lisa ve Jennie çekmişti hatta Jisoo çok yavaş kalıyordu Rose yarışmaya katıldıktan sonra yavaş yavaş ilgi odağı oldu Jisoo ise dans sesten çok oyuncu suratına sahip… Read more »

señorita

Jennie stajyerken de hep ön plandaydı, onun ön planda olacağı çok açıktı zaten buna kesinlikle katılıyorum ama yg zenginleri kayırıyor mu?jsnekwjskdklelpaps ULAN SNSNNEKDLDLŞDŞ kızların hepsinin ailelerinin durumu fazlasıyla iyi, ünlü olmasalardı en iyi okullara gidip mesleklerine ellerine alırlardı şüphesiz ve sen de burada başka birilerine hâlâ iftira atıyor olurdun…. Zihniyetinin seviyesizliği başka tabi 🙁

Once since birth

Rosenin durumu çok iyi değildi diye biliyorum diğerleri hakkında bir bilgim yok.

Bzg

Hepsinin durumu gayet iyi. Rosie nin sülalecek avukat ailesi ve baya önde gelenlerden annesi de eğitimci o da baya iyiymiş galiba. Lisa nin da malum zaten en ünlü aşçılardan babası. Jisoonun babasının da küçük bir eglence şirketi falan var sm yg gibi ama baya kucuk tabi bunlara kıyasla.

Once since birth

Yanlış biliyormuşum anlattığın için teşekkürler

Bzg

Rica ederimm:)

Dalgomi🐶

Sabırsızlıkla Yg yeni kız grubunu bekleyenlerden biri bendim başından beri sürece bende tanıklık ettim. Çıkıştan öncede en çok destek alan üye jennieydi jisoo değil aksine jisoo Lmh ile reklam filminde oynamasına rağmen geri plana atıldı sesi abartıldığı kadar iyi değil demişsin bugüne kadar belli bir kitle dışında ki o kitlede çok az Bir jisoo stan olarak jisoonun sesini öven çok fazla insan görmedim. Aslında Bp şarkılarının çoğunu jisoo söylüyor ses eğitmenleri bile sesini övüyor fakat lead vokal olarak yine en az line ona veriliyor Dansı evet gelişti ama jisoonun vokali sesi hep iyiydi başından beri takip edenler bilir.

Bzg

Jisoo oyunculuktan çok şarkıcılık kariyerine odaklandığını söyledi, kendiniz yakıştırıyorsanız bile isteği bu yöndeymiş gibi yazmanız doğru değil. Zaten jennie de korelilerden kötü tepki almıyor bu tür çevirilerde genelde güzel olduğunu falan söylüyorlar. Daha çok türkler nefret ediyor. Ses tamamen kişisel zevke bağlı ben çok seviyorum siz sevmiyor olabilirsiniz ama asla abartıldığı kadar güzel değil dememelisiniz. Vokal koçlarının beğendikleri sesler bile değişkenlik gösteriyorken hele. Dans konusunda kendisini aşırı geliştirdiğini düşünüyorum aiiyl dan beri. Dans ederken diğer kızlar fazla esnek ve iyi olduğu için biraz geri planda kaldığını kabul ediyorum ama kötü bir dansçı değil bence. Zaten yg de sacma sapan partlar… Read more »

Baby

Başta varyete olarak desteklenen üye Jisooydu ve şirkete oyunculuk yönünden başvuru yaptı ilk olarak bir süre sonra sarkiciliktan kendini çekicek evet grubuyla yaptı sarkiciliktan mutlu ve odaklanıyor çabalıyorda ama fazlasında gözü yok bir solo kariyer planlamıyor dahi ve sesine gelirsek Dara ile aynı potansiyel görüyorum onu aslında karakterleride benziyor yetenek yönleride bu haliyle kendini en iyi göstereceği yer reklam ve oyunculuk sektörü ve bence o da farkında sesi çirkin demedim ama ordaki yorumlarda abartılan kadar değıl duru ve romantik bir sesi var çok fazla yüksek notalarda zorlanır ve sesi çatlar diye düşünüyorum Bomun ilk zamanlar bir yüksek notaya çıkışı vardı… Read more »

Sheshe

Dara kısmını gördükten sonra okumayı bıraktım bu ikiliyi kıyaslamaları gerçekten sıktı artık

Bzg

Alnı olsa da öpsem bu yorumun.. @sheshe
Cl-jennie
Bom-rose
Sandara-jisoo
2ne1-Bp
Bıktım artık bu kıyaslamadan vallahi.. Arkadaşlar hepsi kendi yolunda ilerliyor. Bu iki grubu kıyaslamaktan vazgeçseniz artık. Vallahi baydı..

moon

yanımdaki arkadaşımda aynı eşleştirmeyi yaptı az önce SIKILDIM BUNDAN

Bzg

Varyete olarak desteklenmek ne demek ya? Kız konuşkan ve kendini gösteriyordu varyetelerde. Diğerleri imajlarını düşünüp cringe şeyler yapmıyordu dolayısıyla jisoo ön planda oluyordu ilk yıllar. Fazla varyeteye gönderse anlarım dediğini de öyle bir şey de yok. Jisoo her zaman şarkı söyler ve severmiş zaten ama o konuda özgüveni yokmuş sonra şirket ses eğitimi verirken oyunculara jisoo da ışık olduğunu düşünüp stajyer olarak yetiştirme kararı almış. Çünkü blackpink başta twice tarzında bir grup olacakmış jisoo da uyar diye düşünülmüş o tarza. Sonradan hip hop grubu olsun diye kararlaştırmışlar ellerindeki stajyerleri tutamayınca. Bana göre abartıldığı kadar mesela cidden çok beğeniyorum. Tamamen kişisel… Read more »

Baby

Üstleri bu kimle karşılaştırıcaktık acaba YG’nin şarkıcı yönünden destekleyeceği son üye oyunculuk yönünden ise ilk basit kardeşim zor mu BLACKPINK aşırı severim ama gerçek bu açın bakın Jisoo sahne hakimiyetine ve cesaretine sahip değil desteklese dahi solo olduğunda bir şeylerin eksik olduğunu herkes hissedicektir en fazla bu sese durgun bir ballad şarkı verilir şirin dahi olmaz çünkü ses tonu uymuyor strateji ve kazanç olarak bireysel fanı yüksek olan üyeler desteklenir bireysel fanı en iyi toplayan 2 üye var Jennie ve Lisa ilk önce bunlara sonra Rose sonra Jisooya sıra gelicek ki Jisoonun bireysel olarak reklâmcılık ve oyunculuk sektöründe ilerleyip başarıli… Read more »

Bzg

Twice miss a ya da wg ile red velvet snsd ile karşılaştırılıyor mu bu kadar? Açık ve net işte ne üst grubu olmasıyla alakası var ne de başka bir şeyle dağılma debut tarihleri yakın olduğu için bu durum. Jisoo korede jennie den sonra en fazla fana sahip üye. Bireysel itibarda da rose ve lisa dan yüksek oluyor hep. Ben jisoonun gayet güzel hareketli bir şarki kaldırabileceğini düşünüyorum rap dahi yapabilir. Sektörde ki rapper olarak geçinen idolleri dusununce biraz ustune düşmesi yeterli olur.
https://youtu.be/zcFM-ic2row
https://youtu.be/xqWjJP_WT-0 bunlar da da gayet iyi bence performans olarak.

Bzg

Ayrıca bence sahnedeki cesaret konseptte kendini iyi hissetmeyle alakalı forever young, dkwtd, so hot gayet iyi uydu jisooya. Kıza uyan bir konsept verilirse gayet iyi kaldırır da patlatır da bence şarkıyı.

Kdlfşsşdş

Jisoo’yu gömen bu kadar saçma bir zihniyet görmedim. Varyete desteklenmek değildir destek şarkılarda önde olmakla ilgilidir danslarda partlarda ama ne hikmetse Jisoo’yu heo yanlarda ve en az linea sahip görüyoruz bu Jisoo’nun sahne hakimiyeti eksikliği olmasından değil şirketin Jennie dışında biriyle ilgilenmeme sorunu yüzünden.

Kdlfşsşdş

YG ne zaman Jisoo’yu ön plana çıkarmaya çalışmış debuttan beri hatta stajyer videolarında bile Jennie daha fazla önde de. Ben de görseydim keşke bir kez olsun Jisoo’nun öne çıktığını.

Didem.x1

Hürrem’e benziyor.

Ceycey

Güzel yorum😂😂😂😂

Lucia

Aa Rose sen Blackpink üyesimiydin😂😂😂😂😂

Stunnnnn

Bir çok kız grubunu her gün buna bin basan 49393 fotoğrafı geliyor mesela ama haber olmuyor .. ben bir efsanelik göremedim.. ayrıca Rosé… o saçlar ömür boyu at kuyruğu gibi ince cılız ve modelsiz mi duracak cidden.. bence grupta haksızlıklara en çok sinir olan ve bunlardan dolayı huzursuz olan üye. Çok belli oluyor. Harcanıyor hatta harcandı valla.

señorita

Haber değil zaten bu, pann postu üstünde de yazıyor ve gayette 37484 tane fotosu gelen her ünlünün illa bir tane de olsa böyle pann postları çıkıyor. Hatta pannde hep böyle şeyler yazılıyor çünkü GENEL OLARAK FANLARIN PLATFORMU???NSNDKLELDD he bu arada rosé soruna cevap verdiğinde bana da yaz bakalım ne diyecek sana sjwnkdjdlwkş

Yeni Yazılar