Benzer Yazılar

[THEQOO] Black Pink’in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?

[THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?[THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?

2016 Gayo Daejun

[THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?[THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?[THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?

2017 Gayo Daejun

[THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi? [THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?[THEQOO] Black Pink'in en efsane Gayo kıyafeti hangisi?

2018 Gayo Daejun

1. Black Pink çok güzel ve kıyafetleri çok yakıştırıyorlar kendilerine

2. 2018 bence..

3. 2017, kıyafetler çok uyumlu ve güzel

4. 2018 bence, ama hepsi güzel ㅠㅠㅠ BP stilisti her zaman efsane!

5. 2016 ve 2017 iyi ㅋㅋㅋ BP stilisti hep çok iyi ama üyelerin de kıyafetleri güzelce taşıyabildiğini görmek güzel

6. Hepsi güzel ama bence 2017 en iyisi

7. Black Pink stilisti efsane, üyelere çok yakışıyor ㅠㅠ Aksesuarlar da çok iyi

8. Kıyafetler çok güzel ve üyeler her şeyi süper taşıyor

9. BP stilisti çok iyi, üyelerin vücut ölçüleri çok iyi, bu yüzden hepsi çok yakışmış

10. Üyeler kıyafetleri çok iyi taşıyor, ben 2018’in kıyafetlerini çok sevdim

11. Black Pink üyelerinin vücut ölçüleri muazzam

12. Benim için sırası 2017, 2016, 2018ㅋㅋ

 

Kaynak: Knetizen

40 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

2016 da hepsi muhteşem giydirilmiş. 2017 ve 2018 de de iyi gözüküyorlar ama ne biliyim 2016 daha bi şirin, tatlı. Ayrıca BP gerçekten iyi giydiriliyor bunu kimse inkar etmesin. Aşırı uç, düşünülemeyecek kombinler değil de, iyi kombinasyonlar ve gerçekten pahalı ürünler kullanıyorlar.

Queengi

2016’daki Bp her şeyiyle farklıydı. Enerjileri, tarzları vs. Ben o zamanki Bp’yi özledim şahsen. Gerçi ben genel olarak 2016-2017 ve öncesini özledim. Şimdi bütün kpop ünlüleri yorulmuş ve bıkmış gibi sanki. Ödül törenleri de sıkıcı artık. Müziklerde genel olarak birbirinin tekrarı (birkaç grup hariç).

nayeonist

bence 2016-2017 bp için hem tarz hem şarkılar vs olarak en iyisiydi. sonra çok lüks ve sırf marka diye ””bana göre”” güzel olmayan şeyler giydirilmeye ve hep sert tarzda konsept yapmaya başladılar sertter kastım.. yani vurdulu kırdılı gibi. pwf , aiiyl ya da whistle bence çok daha güzel eralar. ama şimdi yine daha farkli, pink bir konsepte geçiyorlar gibi ve umutluyum cidden

la cha ta

çooook doğru

Emilie

2016 bp >>>>>>>>>>>>>> şuanki bp

Dalgomi🐶

2018 jisoo efsaneydi. 💜

Ayla

Çünkü artık Teddy kendini tekrarlıyor ve kızlar sürekli aynı şeyleri yapıyormuş gibi geliyor bana . Mesela sessiz bir şekilde dans videolarını izlesem hangi dans olduğunu ayırt etmekte zorlanıyorum . Kızların dansı bir ileri bir geri , biraz birbirlerine temas ve birazcık da sallanmaktan öteye gitmiyor . Aynı şekilde müzikleri de , açıp peş peşe BP müziği dinlesem ve kafam bir şeyle meşgul olsa sürekli aynı müziği dinliyormuşum gibi geliyor . Yg’nin Teddy’ ye olan bağlılığı gerçekten kızlar üzerinde olumsuz sonuçlanıyor . Yg Bp’de imaj olarak da bir şeyleri farklı yapmak istedi ama kesinlikle yanlış şeyler yaptı . En basitinden YG’de… Read more »

Once since birth

2017 en güzeliydi bence

Funda

“vatka” sen nasıl güzel bir icatsın!
o değil de 2018’de kızların hepsinde vatka varken Rose için gerek kalmamış; diğerleriyle dengeli görünüyor. Omuz sivriliği ve dikliğinin hastasıyız arkadaş ya! 😀

aRMyley

2016 Rosé özlendin

VipSone

Şu sektörde en güzel giyinen kız grubuna bu yorum nasıl yapılıyor ya djsksjss sadece güldürdü yorumun

ClarryRiddle

En güzel giyinen kız grubu mu ajxnxjsnsb iyiymiş

aRMyley

Güzellik göreceli bir kavram. “Kime göre neye göre en iyi giyinen grup?” diye düşündürür bu yorumun. Fazla tepki göstermenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

Suna

Her seferinde alttaki yorumlara bakıp sinirimi bozmayacağım diyorum ama merak ettim böyle eksiksiz güzel bir postta ne diye dızlamışlardır diye. Gerçekten Blink fandomuna laf eden altta ki çöpler kendilerini hangi sınıfa koyuyorlar merak etmiyor değilim. Hala sadece kıyafetleri instagram gönderileri ile haber oluyorlar diyorlar. Netizen sayfasında müzikleri ve sahneleri ile konuşulan grup ya da sanatçı sayısı 2-3 geçmez. Bu neyin isyanı neyin negatifliği? Geri dönüş yaptıklarında ne gibi dızlayacaksınız merak ediyorum. Blackpink bu kadar mı korkuttu sizi? Bu kadar mı ezilmiş hissediyorsunuz? Üzülmeyin bir gün sizin gruplarınız da bu kadar meşhur olur belki

Suna

Blackpink gönderileri gelsin de gömeyim diye nöbet tutan tayfa görmüştür. Benim için yeterli.

Stardust

Durum böyle oluyor kızların bir haberi geliyor ilk blinkler yorum yapıuorlar beğeniyorlar sonra antiler basıyor bp haberini takıntılı olmuşlar kızlara kötü yorumlar güzel yorum yapanlara eksi akıllarını hepden kaybetdiler nerden saldırsam diye düşünmekden.Daha dün bir bp’ye küfürlü tweete atan yabancı RespectJennie hastag tt olunca haberlere çıkdı kendi gruplarını rezil ediyorlar nefretleriyle ve de iki grupun arkadaş olduğunu bile bile bunu yapıyorlar.Bp bir başarı haberinin burda çevrildiyini görmedik sonra havlıyorlar bp anca güzeliyile haberi oluyor diye.Barışın artık BP çok başarılı

barbie

bp nin stilisti cidden kızları çok güzel giydiriyor ayrıca kızlarda çok güzel taşıyor fakat blackpink niye sürekli moda gibi konularla gündeme geliyor başarıları ile ilgili yazılar olsa daha iyi olur

Ayla

Albüm için paramız yoh maalesef pamuk eller cebe öjşolhkgjhklş

Betüş

Çünkü blackpink bir piyar grubu . Halka böyle yansıtiliyorlar. Ayrıca şöyle bir baktığımda 2016 yılları en kaliteliydi yıllarıydi bana göre.Her performanslarına bakardım.Sarkilarini dinleyip ezberlerdim. Bias bile seçemezdim o derece . Şu son bir yıldır neden eskisi gibi bakamıyorum bu kızlara diyorum kendi kendime ? Sebep olarak tam bir neden de diyemiyorum.

Suna

YG geri dönüş verirse inşallah onlarla da konuşulacağız. O zaman umarım kimse 3 maymunu oynamaz🤗

Stardust

Ama burda BP bir başarısı paylaşılmıyor malasef mesela RİAA alan BTsden sonra ikinci kpop idol grupu ve ilk gg ama paylaşılmadı İngilterede tek şarkıyla Brit gümüş ödülü aldı oda paylaşılmadı Şimdi dünya turuyla en çok hasilat yapan gg oldu onuda paylaşmadılar isimleri grammy olası adaylar sırasında onuda çevirmediler.

Suna

İşlerine gelmiyor çünkü herkes görmek istediğini görüyor

Effie

Başarıları ile ilgili haberler kimsenin hosuna gitmiyor çünkü. Blackpink konseri dolduramadı haberi yapıldı tr nasıl saydırdı. Geçen gün daha 32 şovdan 26sı ile en cok kazanan gg oldu ve %99 doldurduğu açıklandı (yg dısı kaynak) ama kimse ne haberini yapıyor ne görmek istiyor çünkü herkes hayalinde bp başarısız pr oyunu demek hosuna gidiyor eksi atarlsr buna da şimdi atın anacım atın bp bir şey kaybetmiyor

Suna

2017>>2018>>2016’dır benim için. Gerçekten çok iyi bir stilistleri var(Jennie hep farklı gidiriliyor diyenler burada mı? Selam olsun) Neyse kızların aurası ile de muhteşem bir kombinasyon oluyor. Sahnenin tanrıçaları cidden. Umarım önümüz de ki Daejunlarda da sahnenin tozunu dumanını attırırız inşallah.

Stardust

Bu yoruma eksi atanlar ne desem size bilemiyorum ALLAH akıl fikir ihsan eylesin

Lia ama tapmayan

Nasil ya Jennie güzel giydirilmiş diyen yok mu? Bence 2018 çok hoş

Lia

Bu PANN’da yazılan bi yazı
Yani normal insanlar tarafından yazılıyor
Ayrıca müzik alanındaki başarılarıyla neden gündeme gelmiyorlar? diyenlere
Blackpink’in daha dün Tarihteki EN YÜKSEK hasılata sahip Kpop Kız Grubu Turunu yaptıkları haberi geldi
Korelilerin bu konu hakkında haber yapmaması kızların suçu değil
YG medya oyunu yapmayı unutmuş herhalde

Lopi

Theqoo hayranların yazdığı yazılardır. Normal insanların yazdıklarını haber sitelerinde ki makalelerde ara

Suna

Gayet düzgün sevdiğin bir grubu desteklemişindir. Blackpink antileri sen sus eksi 92827277

🍀:*

Binlerce dolarlık şeyler nasıl bu kadar rüküş olabiliyor bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Kızlar çok güzel taşıyorlar orası ayrı. Beğenen arkadaşlar olmuş elbette zevk meselesi.

omg

https://go.onelink.me/c4X3?pid=AOZ-invitation-in-Game&camel_u_id=9069828

omg

buradaki kıyafetleri de çok güzel
https://go.onelink.me/c4X3?pid=AOZ-invitation-in-Game&camel_u_id=9069828

Deniz

Kardeş amacın ne

Gerçek KpopRuhu

Bit pazarından 1₺ ile ne alınabilir challengedan bu çıkmış anlaşılan ne estetik var ne güzellik yaşlı teyzelerin televizyon üstüne koymalık desen gibi üzücü bunları sevenleri de anlamıyorum

Blackppp

Sen çok kaşınıyosun varya

...

O zaman acilen eline moda dergileri alıp neyin güzel neyin kötü olduğunu öğrenmen lazım.

Lucia

Blackpink’in gündeme gelen konu başlıkları
1-Üyelerin saçma sapan instagram fotoları
2- moda şovları
3- saçma sapan medya oyunları
4- kıyafet
5- Yetenek

Pardın 5. maddeyi silelim çünkü yetenekleri yoktu 😂

zsr

öyle zaten bi de yabancı ünlülerin kulislerinde bekleyip fotoğraf cekilmek

Suna

(Blackpink övülmüş acaba bunu nasıl sindiremeyebilirim?)

Stardust

Sanki başardıkları çevrilib burda paylaşılıyor riaa aldığı haberi neden paylaşılmıyor ingileterede brit aldığı haberi neden paylaşılmıyor dünya turuyla en çok hasilat yapan gg yalnızca 24 konserin hasilatı açıklandı 12 konseri açıklamadılar sonra gelib bp bilet satamadı dediniz insan neyi görmek istiyorsa onuda görür.

Yeni Yazılar