[THEQOO] BTS ‘Butter’ teaser videosu yayınlandı

377
5376

welllittornleafhopper size restricted

1. Şarkı şimdiden çok iyi

2. Retro konsept mi?

3. Daebak daebak daebak

4. Bence şarkı ilginç olacak, yaz için süper olacak ㅠㅠㅠ

5. Şarkıya şimdiden bayıldım

6. Şarkıyı şimdiden sevdim, performansı izlemek için sabırsızlanıyorum

7. Beklendiği gibi BTS şarkıları hiçbir zaman beni hayal kırıklığına uğratmadı

8.

8 1

9. Çok seksi görünüyorlar, şarkı güzel olacak bence

10. Konseptin Dynamite’a benzeyeceğini düşünüyordum ama çok farklı

11. İlk defa bir teaser tüylerimi diken diken etti, deliriyorum…

Kaynak: Knetizen

Önceki İçerik[THEQOO] SM ‘Pink Blood’ isminin haklarını satın aldı ve sosyal medya hesapları açtı
Sonraki İçerik[THEQOO] YG’nin yeni kız grubunda yer alması beklenen üye
377 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ashily

Sanırım artık bu sayfayı takip etmeyeceğim. Ne zaman buraya gelsem kavga eden haterlardan başka bir şey görmüyorum ve aşırı itici buluyorum. Özellikle bu sayfada BTS antileri bir arada takılıyor. Sanırım başarı ile nefret doğru orantılı. Boşuna dememişler meyve veren ağaç taşlanır. Herkesin fikri kendine.

Nöm(128milyardolarneredeartihakkimihelaletmiyorum)

Gercekten bende artik takip etmeyecegim. Gercekten elestiri yapan 10 kisi zor buluruz. Ya da farkli dusuncede. Resmen hater kayniyor ve kendilerini her konuda hakli goruyorlar. Yordu bu site.

buse

çok haklısın, ben de takip etmeyeceğim artık. sürekli her bts postunda kavga görmekten bıktım. alt tarafı bir teaser haberi ama daha şimdiden 200’den fazla yorum var, herkes içindeki antiliği dökmek için hazır bekliyor.

LikeMe

Görüşürüz kızlar herkesin sevip övüp yere göğe sığdıramadigo yorumlar ile çevrili olmak istiyorsanız fan sayfalarınız hariç başka yere bakmayın hado sağlıcakla kalın :*

buse

kes sesini

your behaviour is so UGH!

Sen fikrini belirttiğin gibi arkadaşta kendi fikrini belirtmiş. Ona ‘kes sesini’ demek sana mı kaldı? Kavga istemeyen buse’mizin tavrına bak sen.
Bts postunda sürekli tartışma görmekten bıkmışsınız xjdsldkfoeodnf Yapılan eleştirileri hakaret olarak görüp, farklı mecralarda örgütlenip burda gelene geçene sallayıp tüm bu kaosun sebebi olan sizlerden bunu duyunca ciddiye alamıyorum.
Umarım sadece söylemde bırakmayıp gerçekten gidersiniz👋

Buse

Burdaki kişilerin özel gruplarda neler konuştuğunu çoğumuz biliyoruz. Hadi ordan yaa geçin bunları. Normal bir eleştiri yapmış cidden ? Çoğunun amacı belli ve isimler hep tanıdık. Kendi grupları yerine Bts ile ilgileniyor sadece. Çok acınası

your behavior is so UGH!

Ne konuşuyorlarmış özelden söylesene xdksodwf
Acınası olan burdaki ‘tanıdık’ kullanıcıları stolklayıp her yorumlarını ss alarak twt da haklarında sallayan ve her anlarının bts ile geçtiğini düşünüp kendi kuruntularınızda yaşayan ve bu kuruntularınızla hareket eden sizler misiniz yoksa fikirlerini beyan ettiği için pusuda bekleyen sizler tarafından linçlenen tayfa mı bilemedim:/

Buse

Hee aynen bütün gün ne yorum yapmışsınız acaba diye burda takılıyoruz. Normal eleştiri yapıp iki yorum altında gerçek yüzünüzü görmek için stalk yapmaya gerek yok. Alakasız postlarda bile üyelerimize nefret kusuyorsunuz iftira atıyorsunuz. Burda sana hyunjin ile alakalı bişi desem bir ton linç yerim.. Ama konu bts olunca normal eleştiri oluyor..

your behaviour is so UGH!

Bebeğim kendinle çok çelişiyorsun. Ne yorum yaptığından haberin yok. Bahsettiğin tanıdık simaların özelden ne konuştuğunu, amaçlarını, kendi grupları yerine bts e antilik yaptıklarını bildiğini iddia ediyorsan ya onları stolklayacak kadar hayatsızsın ya da haklarında gelişigüzel sallıyorsun. Hala emziği alınmış 2 yaşındaki bebekler gibi üyelerimize nefret kusuyorsunuz diye ağlıyorsun.
Burda hyunjin veya skz ile ilgili istediğini söyleyebilirsin. Senin gibiler haricinde benden linç yemezsin. Duyar kasma yani.
*
Bu arada fav.grubumu da biliyormuşsun. Tüm gün burda takılmadığına emin miyiz?

xmx

Evet bize kaldı sen de kes sesini. Antiler toplanmış buraya eleştiri altında demediğiniz kalmıyor sanki salağız da anlamıyoruz ne yaptığınızı. Twitterdaki fanlardan daha wokemuş gibi davranıp eleştiri adı altında antilik yapıyorsunuz. Twitterdaki kpoppielerden hiçbir farkınız yok. Eksi yiyince de ühüü armiler bot atıyo diye zırlıyorsunuz. Dün gfriend haberinin yorumlarında bu sitede aespanın çok üzerine gidildiği, ne kadar yanlış olduğu konuşuldu ve bir sürü kişi de katıldı buna ama konu bts olunca asla kabul etmezsiniz bunu lol çünkü biliyoruz kıskançlıktan antilik yapıyorsunuz. Sizin antilik yapmanız btsin başarısını etkilemeyeceği gibi senin kendi favının başarısını da etkilemeyecek. Antilik yaparak harcadığınız enerjinizi kendi favlarınıza… Read more »

your behaviour is so UGH!

Buranın size kaldığı attığınız 3ıq luk yorumlarınızdan belli oluyor zaten. Ayriyeten belirtmene gerek yok ufaklık:)Eksiniz de umrumda değil. Burdakilerin de umrumda olsaydı toxic sizlere rağmen yorum atmaya devam etmezdi. Eleştiri ve antiliğin ne anlama geldiğinden habersiz olan sizlerin gelip burda ‘antilik yapıyorsunuz’ söylemleriniz ise sadece gülünç. Eleştiri nedir? Bir insanı, bir konuyu, bir yapıtı, doğru ve yanlış yönlerini bulup göstermek ereğiyle ele alıp değerlendirmek. Antilik nedir? Bir grubu özellikle sevmeyen, o grubun anti-fanı. Yorumlarda özellikle gruba, grubun başarılarına edilmiş hakaret yok. Teaserlara yapılan söylemleri antilik olarak algılayan sizlersiniz. Keza sizin gibi fav.grubumun edindiği başarıları kendi hayatımda edindiğim bir başarı olarak… Read more »

Last edited 27 gün önce by your behaviour is so UGH!
xmx

vayy ufaklık dedin shady af comebacks lol okuduğunu algılama yeteneğin olsaydı yorumlarda antilerin ve senin gibi eleştiri altında demediğini bırakmayıp antiliğini saklayabildiğini düşünenlerin olduğunu görürdün. gülünç olan şey de sizin burada kendinizi ve başkalarını antilik değil de eleştiri yaptığınıza ikna etme çabanız. googlea eleştiri tanım ve korede anti ne demek yazıp kopyala yapıştır yapmışsın aferin sana. bunları bile kendi başına tanımlayamamışsın lmao kim ufaklıkmış belli oldu. anti aynı zamanda muhalif anlamına da geliyor ve siz btsle alakalı her şeye anormal derecede muhalifsiniz. fotoğrafındakini tanısaydım ben de ”eleştirirdim” sizin gibi ama uğraşmaya değmez bile sizinle aynı seviyeye düşmeme gerek yok. sizin… Read more »

buse

sen de kes sesini ❤ bugüne kadar tamamen saygılı olmaya çalıştım ama siz saygının s’sini bile hak etmiyorsunuz. aşağıda likeme isimli kullanıcının ota boka atlayıp bangtan’la dalga geçtiği yorumlarını görmeyip körleşiyorsunuz, sinirle verilen bir tepkide hemen bana yorum yapma gereği görüyorsun. iki yüzlüsün çünkü. herhalde herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz, örgütlenmeymiş fkogkdfgkorkr. siz anca discord gruplarında gizliden gizliye dedikodu yaparsınız. sonra da ‘yaa bu armyler de niye böyle ya 10 yaşındasınız’ falan diye yorum yaparsınız. ben army bile değilim, normal bir şekilde kafa dağıtmak için geldiğim bir haberde sizin gibilerin eleştiri adı altında antilik yapmanızdan bıktım ve merak etme bu da… Read more »

Last edited 27 gün önce by buse
Falondia

Milletin discord grubunda kendi arasında yaptığı sohbetler neden bu kadar ilginizi çekiyor? Özel konuşmalara kadar karışıyorsunuz. Bu artık biraz kontrol manyaklığına giriyor hakaret olarak algılama lütfen daha uygun bir kelime bulamadım tanımlayacak 🙁

Saygı çerçevesi içinde cevap yazarsın katılmıyorsan ya da eksini atarsın çıkarsın bu sana “kes sesini” deme hakkını vermez. Burada toksik insanlar var evet şahsen gördüğümde okumadan geçiyorum valla. Ne yapayım ben ne dersem diyim konuşacak zaten. Siz de biraz salın artık bu kadarı fazla (Kişisel olarak sana söylemiyorum genel konuştum)

your behaviour is so UGH!

Wow, sakin ol şampiyon. Discord grubunda olduğumu kim söyledi? Artık size her yorum yapan ordan mı gelmiş oluyor?
Burda her grubun antileri var. Ben sizin eleştiri yapan tayfaya yaptığınız boş linçlerinizden bahsediyorum. Hayır, üstelik kaç yorumdur eleştirilerimi size yapıyorum hala bts i araya katıyorsun. Şarkıyı beğenirsem dinlerim, sizine. Gruba bir antiliğim yok. Anlamamakta ısrar mı ediyorsunuz yoksa gerçekten mi anlama problemeniz mi var?

Last edited 27 gün önce by your behaviour is so UGH!
Falondia

Bts stanler en masum kişiyi bile çıldırtıp toxic yapabilirler. Aşağıda yorumumda bu sefer retro konsept olmasın dedim diye sen git motor sesi dinle yazmış fanın biri. En ufak olumsuz yorumda saldırıya geçtikleri için bazı userlar tepki olarak bilerek sert konuşmuş insanların ön yargılı olmasında Army’nin de etkisi var bunu inkar edemezsiniz.
O değil de seni bile anti ilan etmişlerse yuh derim yorumlarına uzun zamandır denk geliyorum objektif ve saygılı yorumların var çok tatlı birine benziyorsun ♥️ Denk gelince söylemek istedim fkkddk

your behaviour is so UGH!

Teşekkür ederim. Senin gibi bir kullanıcıdan bu yorumu almak beni çok mutlu etti.💙💙💙

Kpop

Herkes her şeyi sevmek zorunda değil ve evet hep övgü yorumları görmek zorunda değiliz ama derdimiz antilerle , nefret yorumları ile ,burada insanlar olumsuz eleştiri yapmıyorlar,nefret yorumları ve hakaretler yapıyorlar. Bütün haterlar ,antiler haklı , Armyler toxic ergen fanlar.

ismini vermek istemeyen objektif asabi dinleyici

ne yapsalar bi kılıf buluyorsunuz artık. colorpop yapıyolar basit diyosunuz bütün müzik sektörünün yaptığı gibi sample alıyolar özgün değiller diyosunuz özgün şarkı yapıyolar abartıyosunuz alt tarafı şarkı yapıyolar diyosunuz adamlar çok iyi insanlar oldukları için bile linç yiyolar çok garip tam olarak ne yapmaları gerekiyo acaba sizi memnun etmeleri için? ağızlarıyla kuş tutup önünüze bıraksalar yine tatmin olmayacaksınız çünkü memnun olmama sebebiniz ürün değil ürünü ortaya koyan geubun bts olması ve bts’in bu kadar başarılı olması. sürekli overrated diyosunuz da bts’i destekleyen ne şirketiydi ne markaları ciddi ciddi 0’dan yeteneğiyle gelip görselleriyle bile bullylenen bi grup nasıl overrated oluyo anlamıyorum.… Read more »

btsantileriyokolsun

aşırı haklısın

babygirl

Ya bu kadar haklılık da fazla ama ‘anlayana’

Gel öpeyim alnını

10/10 yorum

Fresh Kiwis Bangtan

Kullanıcı adını “haklı” olarak değiştirmelisin. Şaka bir yana nefretten gözleri kör, kulakları sağır olmuş bazılarının. Sadece teaser geldi şarkı daha çıkmadan gereksiz nefret yorumları ile dolmuş burası. Çocukların kişiliklerine kadar nefret kusulmuş.

ismini vermek istemeyen objektif asabi dinleyici

ben kpop dinlemeye başladığımda bts diye bi grup yoktu ve şu an sadece bts stanliyorum. her açıdan dört dörtlük bi grup oldukları için laf edecek şey de bulamayıp sample almasına iyi biri olmasına falan laf sokuyolar dlwleeld sorun şu ki bi şeyi sevmiyosan o şeyden nefret etmek zorunda değilsin müziğimi beğenmediğim gruplar çok mu dinleniyo çok mu seviliyo? beni alakadar etmiyorrr

Gel alnını öpeceğim

IMG_20200912_141803.jpg
Burioos

Konsept sürekli değişip duruyor gibi ne ile karşılaşacağımı tam olarak kestiremiyorum

Vincenteu

Hayatimin en buyuk sokunu idol de yasamistim. O zamanlar yeni army olmusum… teaseri izledim dedim ki iyyyy bu ne ayni dna olmus. Tabi sonra sarki cikinca isler degisti jdjdjdjfjf

moonchild

peki bwl için asla jk in oh my my my dememesi

Romancejenniecomeback

dna>idol bu arada

Jangjangmenpongpong

Bireysel tanıtım videoları sonrasında dedik ki dark konsept sonra bireysel fotolar geldi dedik yok softmuş şimdi gene dark diyoruz..

taekook _ melancholic.jpg
Last edited 28 gün önce by Jangjangmenpongpong
LikeMe

Soft ve dark hariç başka konsept bilginiz olmadığı için gelen her işi ikisi arasında değerlendirip bir türlü doğrusunu bulmadığını düşünüyorsun ondan dır

Jangjangmenpongpong

abi ddjskssjkjksdjs Allah akıl fikir versin gerisi hallolur
sadece teaser renkleriyle ilgili söylemiştim bunu

Last edited 28 gün önce by Jangjangmenpongpong
Bu nasıl yorum

Bence boşuna uğraşıp cevap vermişsin kaos çıksın diye yapılan bir yorum olduğu çok açık yoksa bir teaser videosundan farklı farklı konulara gelip diğer yorum yazan kişilere cevap vermek için uğraşmazdı haber çıkar çıkmaz neredeyse buradaydı bekledi sanırım gerçekten bu tür kişilere bir defa birşeyler yazmak bile vakit kaybı çünkü ne yazarsan bak baktıkları bakış açısı değişmeyecek bu siteyi neredeyse 2016 dan itibaren takip ediyordum ama son zamanlarda gerçekten iyi olmayan bir kitle burayı keşfetmiş yorumları okumak sadece baş ağrısı yapıyor

Hope World

Popüler ama ben sevmiyorum bakın ne kadar seçici havalıyım havası basmak için ne kasıyorsunuz kendinizi. Egonuz yeteri kadar doyuyor mu bari gerçi doysa bırakırsınız bırakamıyorsunuz da. Ama fazla uğraşıyorsunuz bu yüzden de düşündüğünüz kadar havalı ve zeki görünmüyorsunuz sadece takıntılı görünüyorsunuz. Gerçekten zeki seçici kültürlü insanlar bunu kanıtlamak kendini bu derece zorlamaz. Başkalarının her yaptığı sözden nem kapıp küçümseyerek ego tatmini yapacak kadar zavallı hissetmez kendini.

Last edited 27 gün önce by Hope World
Moonsun

Kaç haberdir yorumlarda görmediğim insanlar teaser ı izlemiş twitter da olayları takip etmiş ve nihayet yazacak kaos çıkarıcak bir şeyler bulmuş.

Yummyeon

Ben de okuyorum çak 🙌

Yummyeon

Ben grubu kurmuştum, herkes topladım ama yks olduğu için gitmem lazımdı. Yöneticiliği @stan tara stan talenta ve bir kaç kişiye verdim. Sonrasında sen gelmişsin seni atmışlar ben neden attınız falan dedim beni de attılar. Benim gibi bir kaç kişiyi daha attılar. Gerçekten sinir bozucu

Sametinyourarea

Sirf Jennie destekli kullanmadı dedim diye beni de attılar iyice abartmaya başladılar

betül

Ne?

neyse

Aslında yaptıkları çok komik ama farkında değiller yorumları gördükçe gülüyorum, sevmediğin bir grup için neden bu kadar uğraş verirsin ki? Ben takip ettiğim grubun haberlerini okumak için vakti zor buluyorum. Burada yazdıkları yorumların hepsi moral bozmak, kendi egolarını tatmin etmek için her biri okyanusta damla kimin haberi oluyor sanki, çok takmamak lazım.

Hope World

Bts bu kişiler için vazgeçilmez asla ne Bts in ne hayranların hiç bir şeyini görmezden gelemiyorlar en ince ayrıntısına kadar irdeliyorlar. Bu nasıl bir tutkudur şaşırıyorum her seferinde. Hayranların her hangi bir şeyi övmesine bile aşırı bir hassasiyetleri var. İnanılmaz konuşmaya eleştirmeye değer görüyorlar bunu. Öyle bir ciddiyet ve tutkuyla eleştiriyorlar ki insan böyle çok ciddi hayati bir konuya parmak bastıklarını sanır. Ben bazen grubun hayranı olarak her habere yorum yapmaya üşeniyorum. Benzer düşüncelerle yorum yapanlar varsa artılayıp geçiyorum valla bu tutku bu azim takdire şayan.

buse

burası bts antilerinin ağlama duvarına dönmüş cidden. işinize gelince ennnn olgun benim ayaklarına yatarsınız, konu bts olunca burayı ağlama duvarına çeviriyorsunuz haudhsafdasfds sadece eziksiniz

Tokatlı Fıstık Burhan

Eğeeeer başlarını öyle yana atışını 3 kere arka arkaya hızlandırarak koyup, bekar gezelim şarkısıyla editlemezse bu memleketin kpop fanları yazıklarrrrrr olsun alshkshdjdhjd aklıma direkt grup laçin geldi

Tokatlı Fıstık Burhan

Ve teaser cok hos. Dynamite beklentimin altındaydı özellikle mv olarak ama bu ilgilimi cekti hadi bakaliiimm

Tokatlı Fıstık Burhan

Stream talent, stream grup laçin
https://youtu.be/8Lkx4t2bgcg
Haydi eller havayaa
(Yalnız sarkiya yaptiklari yeni klip hayal kirikligi adeta :((( )

Istegeldimburdayim

Şarkıyı biliyordum ama klibi hiç izlememiştim. Çok iyiymiş. Kafa hareketleri kesinlikle editi hakediyor 😂

Burioos

Djdjsksnfhrjeo uf abi yapma ya yaşlandığımı hatırlıyorum gideyim de Laçin oppalarima stream kasayim bari

Last edited 28 gün önce by Burioos
Tokatlı Fıstık Burhan

Klibin altında yorumlarda buluşalım ♡ ben Turkish GLFC* 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 yazıcam siz de like atın ki yükselsin okeeeeyy?
(*grup laçin fan club. Yaratıcılığım pek aktif şu sıralar ama yinede önerilere açığız 🥰🥰)

Hope World

Bu yorumu görünce bile kafamı yana atasım geldi.

monoban

bence hepiniz fazla antisiniz queen paylaşım yaparak ortaklaşa bir şeyler olduğunu ima etti ayrıca aşağıda çok army görünümlü antiler var yemeyiz

nix

aferin sherlock büyük sırrı çözmüşsün

mistel

canim sakin ol bts sana hiç bir şey yapmadı bu ne nefret

heartheart (I. K.)

ŞŞŞŞŞ NAPIYOSUN KİMLİĞİN AÇIĞA ÇIKACAK

Namu

Evet en başta şu nix nickli kişi işi gücü Bts olmuş tüm yorumlara cevap veriyor

Aycik

Queen böyle twit attı bugün şok oldummmm. Bu şarkıyı alıp yorum katarak yeni bir şey yapmış olabilirler. Ariana grande’nin 7 rings şarkısı gibi 🤩 çok heyecanladım şahsen. Queen en sevdiğim gruplardan birisi. Ayrıca konsept fotolarıyla ilgili haber bekliyordum bu geldi xkdkflflf konsept fotoğraflarında sağ çıkamadım… çok iyi olmuşlar. Özellikle tae 👌🏻 tek kelimeyle bayıldım. Umarı mvde görürüz o kıyafetleri 🤲🏻

Screenshot_20210518-210807_Twitter.jpg
Aycik

Çok iyiler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

20210517_004143.jpg
Aycik

Birde tam tahmin ettiğim gibi olmuş çok sevindim 👌🏻

Screenshot_20210516-190120_Chrome.jpg
Istegeldimburdayim

Ya ben feminen Jimin asla beğenmiyorum. Idol mv’sinde yelpaze tuttuğu kısım aklıma geliyor 😂 Jin’in tarzı, tae’nin de gözlükleri çok güzeldi

Aycik

Bir şey diyemem senin zevkin. Tam tersi bende feminen jimine bayılıyorum 👌🏻👌🏻👌🏻 tae cidden mükemmel olmuş fotoğrafı çıkarıp duvara asıp 7/24 bakasım geldi valla.

Mor

Bu fotoğraflarda tek beğenmediğim o kuşum aydına benzemiş yüzü

Istegeldimburdayim

Ahaha gece gece güldürdün ya 😂

deniz yıldızı

mv ne zaman çıkıyordu ya kaçırdım

Aycik

21 mayıs yani bu cuma çıkıyor

Hoax

Arkadaki bas Queen Another one bites the dust şarkısının ritmi ile resmen aynı

heartheart (I. K.)

oha ben de niye tanıdık geliyor diyordum cidden aynı

Jangjangmenpongpong

Queen de paylaştı zaten twitterda bir şeyler planlıyorlar ama bakalım

heartheart (I. K.)

70li yıllar konseptini yaptıklarını gördüğümde direkt 70li yıllardan bi şarkıyı alacaklarını tahmin etmemiştim dhdjdhdhdhd

Jangjangmenpongpong

ima etmeye çalıştığın şeyden daha sonra pişman olma 🙂

heartheart (I. K.)

beni nasıl pişman edeceğini söyle

Jangjangmenpongpong

Diğer teaser’larda da arka fonda kullanılan şarkılar hem bundan hem de birbirlerinden farklıydı bir çağrışım yapmak ve ipucu vermek için kullanılmıştı. Bu direkt kullanılacak ritim mi onu da bilmiyorum da Queen bununla ilgili paylaşım yaptı farkındaysan.
Öyle bir sormuşsun ki sanki ben seni şahsi olarak tehdit ediyormuşuma gelmesin, demeye çalıştığım şarkıyı daha görmedin.

Last edited 28 gün önce by Jangjangmenpongpong
heartheart (I. K.)

queen’den yasal bir şekilde sample alınmış olabilir burada konu o değil zaten, konu şarkının özgün olmaması şu anda dediğin gibi şarkıda kullanılmadıysa sizin yararınıza olur, garip bir şekilde bu durumla övünen armyler gördüm ama bu övünülecek bir şey değil yani :/

pezevenkstanleryokolsun

abi kaç tane sample satın alınıyor biliyor musun sample alınmaması özgünlüğünü gösteriyorsa vay müziğin haline

heartheart (I. K.)

kimse sizin kadar özgün olduğunu savunmuyordu, bundan sonra siz de iki kez düşünürsünüz artık bunu iddia etmeden önce tamam mı

btsantileriyokolsun

bts zaten sample alıyordu bts her zaman özgün değişmiyor sizin nefretiniz gibi

Jangjangmenpongpong

İşte daha şarkı yayınlanmadı övünmeyi ne kadar saçma buluyorsan bunun üstünden eleştiri yapıp grubu gömmek de şu noktada o kadar saçma diye düşünüyorum.

heartheart (I. K.)

ya kardeşim siz de ne drama yarattınız nerde gömmüşüm şarkıyı? queen kullanmalarını eleştirmişim ki bu da bi gerçek, o kadar. ben de her şeye bu kadar yükselmenizi saçma buluyorum bi papatya çayı falan için bu nedir

Jangjangmenpongpong

Ben sadece seni kast etmedim geneldi. Tıpkı senin övünen armyler ile ilgili genel bir yorumda bulunman gibi. İstiyorsan sen içebilirsin o çayı.

buse

bunlara laf bile anlatmaya değmez. bts, queen gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi gruplarından çalışıyor hala açık arama peşindeler. hepsi işlerine gelince en olgun fan benim ayağına yatarlar, bts postundan başlarını kaldırmazlar lolll

heartheart (I. K.)

bts: queen’in şarkısından sample alır
armyler: BTS DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ GRUPLARINDAN BİRİYLE ÇALIŞIYOR

dhdhdhdhdhdhdhdjdjdjdjdjdjjd

buse

çalışacak olarak değil de ‘etkileşim aldılar’ olarak düzeltiyorum. komik olan bir şey varsa o da ezik antilerin ağlayışlarını görmek

heartheart (I. K.)

“etkileşim aldılar” değil de “prim kastılar” şeklinde düzeltiyorum ben de o zaman. başka bir grup aynısını yapsaydı army o grubu çiğ çiğ yerdi, şimdi gelmiş bununla övünüyorsunuz ama bununla övünmeyin BU İYİ BİR ŞEY DEĞİL dhdhdhdhdhdh vay be, queenden almışlar gördünüz mü bak etkileşim oldu falan demek yerine neden özgün olmadıklarını sorgulayın bence

öylesine

hangi gruplar özgün senin gözünde söylesene bi?

heartheart (I. K.)

yazık tabi anlayamadın nickimden hangi grubun fanı olduğumu, saldıracak bir şey bulamayınca açık açık soruyorsun djdjdjdjdj sorunu gözden geçir bak “bts özgün değil” anlamı çıkıyor, yakışır mı bi army’e bu AAA

Kalbekarşı

Güzel kafa iyi günlerde kullan

Nial

Sample alan herkes prim kasıyor o zaman?? Stanldiğin grup kim bilmiyorum araştıran onlarında bir sürü şarkısı vardır

heartheart (I. K.)

bana cevap verdiğin için ben de doğal olarak bana söylediğini düşündüm bi dahakine sana değil genele diyorum şeklinde belirt olur mu

LikeMe

Birak ya yapılmış şeyi yapmayız diyen grup şimdi hem kendini tekrar ediyor hem risk bile almayıp kültlesmos bir şarkıyı alıyor bunlar da övünürler şaşırma

Kpop

Aynı sample on kullanılması hem bir nevi iş birliği hem de ustalara saygı şeklinde olacağı ve Queen de paylaştığı için gurur verici tabiki de. Sonuçta Queen gibi dünyayı yerinden oynamış ,müzikte çığır açmış ve pek çok yenilik yapmış ,farklı tarzla kullanmış bir grup söz konusu.

moonchild

sen yazınca dank etti bugün Rm in şarkının yazımında ve beat yapımında yer aldığına dair haber gördüm. belki de yine ters köşe yapıp başka bir altyapıyla şarkıyı yayımlacaklardır bilemeyiz.

Jangjangmenpongpong

Tam da bunu söylemeye çalışıyorum mv teaser’ındaki beat şarkıda geçecek olan beat mi bunu bilmiyoruz bilen bir army yazarsa sevinirim.

moonchild

buldum iki gün önce lotte family concert ta bu teaser beatini kullanmışlar veda ederken açık açık şarkının kendisini önümüze atmazlar diye düşünüyorum

Romancejenniecomeback

söyle ona sebastian

Blinkto

Sanırım “kopyalamışlar iması yapıyorsun”diyorsun ama olay o değil. Queen bile twt atmış. Biz buna “sample almak” diyoruz. Önceden çıkmış bir müziğin beatını satın almak

Last edited 28 gün önce by Blinkto
xxx

Yahu çoktan radyolara gitti şarkı Amerikalı DJ’ler BTS’in şu ana kadar ki en iyi şarkısı dedi adamlar kendi sanatçılarını sizden daha iyi biliyorlardır herhalde kısacık teaserdan şarkının tamamını dinlemiş gibi yargılara varmasanız.

heartheart (I. K.)

siz iyi misiniz ben şarkı olmamış çöp falan mı yazmışım army gözleriniz neler görüyor anlatın biraz. teaserda queen şarkısından sample almışlar dedim, bu doğrulanmış bi şey zaten, ve bu durumu eleştirdim. ayrıca isterse allah btsin en iyi şarkısı bu desin, şarkıyı beğenmediysem beğenmedim derim, şarkıyı beğenmek gibi aşırı öznel bi konuda niye diğerlerinin dediklerini kabul edeyim dediğin şeye bak

öylesine

Gizli gizli dinlediğinizi biliyoruz malesef ki….

heartheart (I. K.)

beğenirsem dinlerim yav ne var bunda niye gizli gizli prno izliyomuşum gibi tepki veriyorsun

xxx

Sanırım söylediğimi anlamadın özgün değil demişsin kısacık teaserdan Queen’in şarkısının aynısı olduğunu anlamışsın ya hani ben de onu diyorum ne çok kanıya varmışsın Amerikalı DJ’ler anlayamamış ama sen anlamışsın beğenip beğenmemen beni alakadar etmez sarfittiğin sözlere cevabım.

Jdkdkdkkdkdkdk

Ortak bile çalışılmış olabilirler

20210518_220853.jpg
dorothea

7 yılı aşkındır queen fanı olarak bu sebepsizce hiç hoşuma gitmedi.umarım gerçekten iyi bir şeyler yaparlar ve bu dediğime pişman olurum.

moonchild

queen twit attı dinlemeye hazır mısınız diye

Istegeldimburdayim

Ohaaa afedersin yani ciddi misiniz ajjaja çok iyi

moonchild

https://twitter.com/QueenWillRock/status/1394681973122211841?s=20

Istegeldimburdayim

Daha geçenler Bohemian Rhapsody izledim direk aklıma o geldi. Hiç beklemiyordum. Beklentim daha da yükseldi

moonchild

ben dynamite da beğenmiştim neşeliydi bu bence daha da güzel olacak

Butter

Simple aldılar hatta queen twitterdan paylaşıp destek verdi bi kulp takmaya çalışmayın boşuna .Dünya devleri dünyanın en iyi gurubu olan bangtanı destekliyor

Mor

Allah razı olsun gerçekten çok takarım ben bu hangi şarkıydı diye genelde yazdığın iyi olmuş düşünüp dururdum yoksa

senpaiack

Normalde bu siteyi çok yorum yapmadan takip etmeyi tercih ederim ama söz konusu BTS iken bir şeyler yazmak geldi içimden. İlk defa hayatıma, lisede eve dönerken arkadaşım bak bi grup var, bu şarkıları çok güzel diyip “n.o” şarkısını dinletmesiyle giriş yaptılar. Eve dönüp araştırdığımda ise en son çıkan şarkılarının “Danger” olduğunu öğrenmiştim. Bütün mv, program, video ne varsa silip süpürmüştüm 1 sene içerisinde. Yeni video geldiğinde ise baya seviniyordum. Hatta 15 yaşında memlekette iken, dope mv bildirimini görünce, sabah yataktan nasıl kalkıp kulaklığıma koştuğumu, 200mb internetimle 1080p izleyebildiğim için nasıl havalara uçtuğumu asla unutmam. O zamandan bu zamana nasıl bu… Read more »

first love

“Aslında insanların bizi kpop’ın içinde mi yoksa dışında mı saymalarını umursamıyoruz. Önemli olan gerçek hepimizin Koreli olması ve pop söylememiz. Janramızın ‘BTS’ olduğunu söyleme nedenimiz bu. Bu ayrım müzik endüstrisi için önemli olabilir ama bizim için değil.”

-Kim Namjoon

katana

Sıkılmasınız mı tırnak içinde RM sözleri atmaya Mevlanayı geçti adam ya

first love

pardon da seni ilgilendiren ne? yapacağımız yorumun hesabını da vereceğiz artık sanırım. ilişkili buldum, attım.

Namu

Bts hakkında bir şey söylemiş o da BTS üyesi olan Namjoonun bu konu hakkında söylediği bir sözü atarak cevap vermiş ne alaka idolümüzün hoşumuza giden sözlerini bile yazamıyoruz artık salın ya mevlana ne alaka

Namu

Buradaki en komik şey sizin btse olan bu takıntınız. Ya adamların fanlarına destek olması duyarlı olmasının altında bile bir şey arıyorsunuz ben artık cidden bir şey diyemiyorum bts mükemmeli oynamıyor oldukları gibiler ama sen böyle idollere alışkın değilsen yapmacık bulman çok normal tabii ki. Rmin saçını pembe yapması hakkında konuşmasını bile kendine dert etmişsin ya yok böyle bir şey zaten btsin “çakılması” için elinizden gelen her şeyi yapacak kadar nefret dolu olduğunuzu biliyoruz ama bari belli etmeyin komik duruyor

ismini vermek istemeyen objektif asabi dinleyici

çok saçma. her insanın etik değerleri ve öncelikleri farklıdır. namjoon asya kültüründe yetişmiş bi imsan ve böylesine takıntılı bi toplumda öz sevgi mesajı yaymaya çalışıyo insanların buna bu kadar değer verme sebebi bu. buna rağmen duydukları gördükleri yerdeki insanlara yardıme töeye çalışıyolar. hoseok daha yeni afrika’daki çocuklara yardım bağışı yaptı. biri komşuna yardım ettiğimde ama diğer komşuma yardım etmedi bu yüzden iyi biri değil mi diyosun? herkese kendi pencerenizden bakıyosunuz. nefret etmek için nefret etmektir bu harcadığınız eforu daha farklı bi şeye yöneltin bence burada “ben demiştim” diye yorum yapmayı pusuda beklemek yerine

first love

ne kastınız ya ne alakası var şimdi? adam kariyeri hakkında gelen soruyu cevaplamış hani şarkıcı ya, müzik mottosunu söylemiş buna da triggerlanacak kadar ne yaşadığınızı merak ediyorum? bts’in hayatları ya da kişisel düşünceleri hakkında bir şeyler paylaşması, ilham almamız demek ki bizim için alt tarafı şarkı olayı değil. resmen iyi oldukları için bile nefret konusu yapıyorsunuz yıllardır duyuyorum bu “bir gün çakılırlar aşağı” yorumlarını bekleyin bakalım siz.

Last edited 28 gün önce by first love
LikeMe

Ünlü filozof ve düşünür RM bu kıstasın da demiş ki…. Dkdkdkx

whoisthis

PUAHAHAHWHJDMWMFEİÖEMFEĞFKEŞFJEPDJEPRKELEK ÇOK İYİYDİ BU

ismini vermek istemeyen objektif asabi dinleyici

namjoon’un iyilik timsali hallerinin namjoon’un kendi karakteri olması ve senin bunu problem olarak görmen?? wtf? bu kadar dram aşığıysanız beyaz tv falan takip edin dlwxleksk

babygirl

Hayatımda ilk defa bir insanın iyi olduğu için ona laf edildiğini gördüm kahkjfkdjahdhk ŞAKA MI? bu dünyada insan olup da mükemmel,hatasız diyebileceğimiz kimse yoktur arkadaşım.Ufak tefek herkes hata yapar ama birisi iyi davrandığı ve sevildiği,övüldüğü için de eleştirilmez yani

Hope World

Adam altı üstü sorulan soruya cevap vermiş hayran da konuyla alakalı gördüğünden paylaşmış ne drama yaratıyorsunuz yav her şeyden. Namjoon şarkıcılıktan önce yazarlık hayali olduğunu söyleyen biri edebiyatı seviyor okumayı da. Haliyle cevapları da öyle veriyor bundan bu derece antipatik bir sonucu nasıl çıkarıyorsunuz hayret ediyorum. Her şeye bu kadar negatif bakarak nasıl yaşıyorsunuz. Bts in mükemmeli oynadığı sonucuna nereden varıyorsunuz sanatla ilgileniyorlar çok ciddi skandalları yok normal bir yaşam sürüyorlar bu mu mükemmeli oynamak. Birinin hem bu kadar ünlü hem de sıradan ve normal olduğuna inanmak niye bu kadar zor? Bts üyelerinin hiç bir zaman inanılmaz mükemmel hatasız insanlarız… Read more »

Mor

Allah iyiliğini versin kahkaha attım gece gece yukarıdaki söz cidden şey gibi olmuş hatta şüphesiz biz onları diye başlayan ayet gibi çok doğru tespit yapmışsın tebrik ederim

Namu

Evet lütfen gidin Namjoonun Rolling Stone ile olan röportajını okuyun orda hepinize cevap vermiş

Istegeldimburdayim

Namjoon’un bir bu sözü bir de Unicef’teki sözü. Ikisini de ezberlemiş olabilirim ahjajsk bence yapmayın ya komik oluyor. Şarkıcılar sonuçta

moonchild

bunu aslında bugünkü rolling stone röpotajından almış

Istegeldimburdayim

Bilmiyorum ama buna benzer bir sözleri daha var. Hatta geçenlerde bu sitede okumuştum yine. Belki verdiği mesaj aynıdır. Tamamını hatırlamıyorum 🤷

moonchild

röpotaj baya uzun öncesinde de baya sohbet var bi kısmını alıntılamışlar ama daha önce benzer soru sorulduysa şu bir müzik türünde sınıflandırılmak istemiyoruz mottolarını hep dile getiriyorlardı

first love

bu röportaj bugün geldi hangi ara ezberlediniz çok merak ettim. ayrıca evet şarkıcı ve kariyeri hakkında değinilen bir şeye cevap verip ingilizce şarkı yapmak hakkında konuşmuş doğal olarak. ben de arkadaşın sitemini görünce açıklama olarak attım? şarkıcı diye düzgün, ilham alınacak ve takdir edilecek cümleleri olamaz mı onu da anlayamadım ama her neyse

Istegeldimburdayim

Olabilir ama her yere yazınca komik geliyor bana. Belki de benim algım o yöndedir 😑

Namu

Şarkıcı olması zeki ve ilham verici bir kişi olmasını engellemiyor niye başka idollerin değilde sürekli namjoonun sözlerini atıyoruz çünkü namjoon çok iyi bir konuşmacı sıradan bir idol değil yani kendi ağzınla söylediğin gibi unicefte bile konuşma yapmış birisi

Istegeldimburdayim

Ay tamam zaten bir kişi yazmış anladık. Atmaya devam edin

uykucu

Bts’i müziği noktasında sevsem de, albümünü beklesem de gerçekçi olmak lazım, Rm bu cümleleri kurmuş olsa da, 2019’da , yanlisim varsa biri düzeltsin ama kendi kimliklerini değiştirmemek için, 1 numara olmak için Ingilizce şarkı çıkartmak istemediklerini söyleyen de Rm’di. Gel gör ki 1 yıl sonra Ingilizce şarkı çıktı. Hadi Dynamite’i geçelim, Bts gerek cb’lerde, gerekse üyeler bireysel olarak pek çok yabancı isimle çalıştı, şarkılar çıkardı ama Bts’i bu noktaya getiren şarkıların neredeyse tamamı Korece idi, bu albümde de Ingilizce ana şarkı olması Bts’in öncelik verdiği noktanın Grammy olduğuna işaret etmez mi? Çünkü Dynamite ile aday oldular. Bu durumda Bts’in bir… Read more »

Last edited 28 gün önce by uykucu
Aycik

Mini düzeltme yapayım. İngilizce şarkı değil albüm yapmayız dediler ve peşine zamanın ne getireceği belli olmaz yeniliklere açığız. Yani hiçbir zaman ingilizce şarkı yapmayız gibi bir cümler kurulmadı. Ayrıca albüm daha belli değil ki. Ana şarkının ingilizce olacağını nereden biliyorsunuz 🤔 butter için diyorsanız butter ana şarkı değil. Albüm öncesi single.

uykucu

Şarkı konusunda Rm böyle bir şey dediğini onaylamış. Yanlışım varsa siz düzeltin. Album öncesi olsa bile bu şarkı cb niteliği taşımıyor mu? Eğer cb niteliği taşımasa Army’lerin birçoğu stream için niye organize olsunlar? Dynamite için Rm’in düşüncesi pandemiden kaynaklanırken, butter için aynı şey düşünüyor mudur? Hele ki Grammy adayı şarkı Ingilizce iken. Dynamite oncesine kadar Korece söylenip bu kadar basari saglandiysa nicin benzer sekilde devam edilmedi? Ayrıca album öncesi olduğunu dediginizde fark ettim. Bu konuda yanlışımı duzelttiniz. Teşekkür ederim 😊

Screenshot_20210519-002009_Samsung Internet.jpg
Last edited 28 gün önce by uykucu
Aycik

Demek bunu kaçırmışım üzgünüm 🙌🏻 Aslında korece çalışmaları devam ediyor. Ama çocukların önünde malesef askerlik var. Bu yüzden askerlik öncesi yapabildiklerini yapmayı hedeflediklerini düşünüyorum. Çünkü ister istemez askerlik dönemlerinde erkek grupları bir duraklamaya giriyor. Şu an hedefledikleri grammy ve abd piyasası var. Uzun yıllardır bunun hayallerini kurdukları için bu yönde çalışmaya gayret gösteriyorlar bence. Bir de korece şarkılar ne kadar iyi olursa olsun abd piyasasında çok tutunamıyor. Ödül törenlerinde ise şarkıların kalite ve başarı durumunda önde olsada aday bile gösterilmiyor. Bu konularda baya çektik. Belki bunları kırmak ve görmezden gelinmeyi durdurmak için yapılıyorda olabilir. Ayrıca saygı çerçevesinde eleştiri yapıp, nazik… Read more »

Last edited 27 gün önce by Aycik
uykucu

Dediğiniz sebeplerden bakınca da mantıklı geliyor ama şahsen Kpop grubunun adı üstünde Kpop olduğu için Ingilizce cb yapmaları tamamiyle beğendiğim bir şey değil. Yine de müzik sonuçta diye düşünüp Bts’in iyi işler yapmasını takdir ediyorum. Sitede bir sureden sonra yorumlar kaosa dönebiliyor. Bts’i seven arkadaşlardan eleştiri yapanlara böyle tersleyici üsluplar olmamalıydı. Düşünüyorum hayatlarında sevdikleri insanları gözü kapalı onayliyorlar mı? Hiç mi eleştirmiyorlar? Biraz saygı gerçekten. Bts, Kpop grubu ve diliyle, sanatıyla buraya kadar gelirken Korece cb istemeleri gayet normal arkadaşların. Tekrardan teşekkür ederim eleştiriye seviyeli cevabınız için 🙏💜

Last edited 27 gün önce by uykucu
Aycik

Tam dediğiniz konu üstüne namjoonun dün bir röportajı yayınlandı. Tamda bu konuyla ilgili. Kpop nedir vs diye. Aşağıya ekliyorum umarım açıklayıcı olur 🙏🏻 diğer meseleye gelirsek normal eleştiri yapanlara laf edildiğini çok görmedim. (Bazı kişiler var malesef onlar dışında) Diğer cevap verilen yorumlardaki kişiler çok önceden mimlenmiş ve yaptığı yorumda ne demek istediğini samimi mi yoksa laf mı sokuyor anlayabiliyoruz. Çünkü eleştiri adı altında feci nefret yorumu yapanlar var. Hatta biraz alta inerseniz eğer bangtanın şarkılarının ona iyi geldiğini söyleyen fanlarla bile dalga geçmişler… Bunlar eleştiri değil nefret söylemi ve zorbalıktır. Neyse cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim ve iyi günler… Read more »

20210519_010144.jpg
ParkAlmithara

Yorumlarda kuduran insanları görünce o kadar mutlu oluyorum ki…. Çünkü ne zaman ağlasanız BTS rekor üstüne rekor kırıyor, lütfen devam edin.

nix

ben de bu kafayı asla anlamıyorum. bts rekor kırmasa sevmeyecek miydin? benim için rekor hiçbir anlam ifade etmez mesela dinlediğim gruplar 10 milyon anca dinleniyor ve bununla ilgilenmiyorum aldığım zevke bakıyorum??? btsin başarısını görüp “kudursam” zaten army olurdum

Nöm(128milyardolarneredeartihakkimihelaletmiyorum)

Iyi ki olmuyorsun army. Cok uzulduk. Zaten senin gibi cringe birini cekemeyiz. Fandomda ne kadar cringe az olursa o kadar iyi.

Babygirl

Kanka bak ciddi soruyorum ağır işsiz misin hayatsız mı ? Neden her yoruma cevap veriyosun? SANANEEE insanlar sevdiği grubun başarısıyla övünüyor.Sürekli rekor kırmak demekki hoşlarına gidiyor sanane ya teallam 😂😂😂😂

ismini vermek istemeyen objektif asabi dinleyici

bts başarılı olduğu için rahatsız oluyo gibisin başarılı oldukları için dinleniyolar yoksa dinlenmezler diye düşünüyosun da onu dinleyenler sayesinde başarılılar 0’dan tarih yazan ve bir zamanlar 10 milyon bile izlenmeyen bi gruba küçük grup duyarı yapman çok komik. yazdığın her şey kokuyo açıkçası

Hoax

“Yorumlarda kuduran insanları görünce o kadar mutlu oluyorum ki…. Çünkü ne zaman ağlasanız BTS rekor üstüne rekor kırıyor, lütfen devam edin.”

-Kim Namjoon

Mor

Şüphesiz biz diğer fandomlara ibret olsun diye armyi ortaya çıkardık
-Kim namjoon

Istegeldimburdayim

Şimdiden 200 yorumu geçmiş. Şşşşşş arkadaşlar bir sakin olun, enerjinizi Cuma gününe saklayın. En azından şarkı çıkınca konuşmuş olursunuz. Şimdiden bu kadarsa hahajsjs

Hope World

Bts bu kardeşim alışın hayranlar da tutkulu ve sadık antiler de tutkulu ve sadık. Biz böyle kocaman bir aileyiz. Bts ile tanışan sevmese bile arkasını dönüp gidemiyor.

Jangjangmenpongpong

Bir teaser kaç kere izlenebilir ya çıldırdım???? Şarkının tarzını az çok anladım ve çok sevdiğim bir tarzdır beklentim yükseldi. Jk’nin söylediği kısım tam hayalini kurduğumuz gibiydi ayy yollayın artık şarkıyı

moonchild

get it let it ROLL da roll dediği yer çok iyiydi.

Burioos

Henüz başka bir şey dediği yok zaten dhdjejdjjwkw

moonchild

hayır şey için dedim tam roll derken ki ses tonu falan çok iyiydi bence

Maya

Sektörün sahipleri geliyor hazır mıyız?

Jangjangmenpongpong

Sadece 2. ingilizce şarkı bence sıkılmak için biraz aceleci davranıyorsun yazın başında japonca albüm gelecek daha sonra da korece cb yapacaklar yanlış hatırlamıyorsam.

uykucu

Acun’ un bir lafı var gshsjksls Albümü dinlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum

73589822f5f68c140cac0f8663052166.jpg
Vincenteu

Hoay masallah dicektin dimi xnnxjfjf

uykucu

Dememe gerek kalmadı hdjdjskksls Bu arada 21 mayıs’ta bu isimlerin şarkıları çıkacakmış😯

Screenshot_20210518-205633_Samsung Internet.jpg
Last edited 28 gün önce by uykucu
LikeMe

Drake olmadığı sürece BTS iTunes 1. vermez geri kalanlara yine Drake Bad B olmadığı sürece dinlenmelerde ilk hafta daha rahat geçer sonraki haftalar da durum değişebilir Ama rapperlar olduğu için birde olivia falan Amerika kapsaplo streamlerde geçebilir ama global de geçmez

yeonpark

bts wap gibi bir hiti gecti bunlar ne ki?

Vincenteu

+++++

pezevenkstanleryokolsun

bakıyorum da şimdiden kudurmuşsunuz çok ses getirecek bu şarkı

LikeMe

Getirmesi için 1 ay dır promo yapıyorlar Tutması için bir çok radyo istasyonu ile anlaşmışlar İngiliz radyoları bile var akskdkdk birde Efsane bir grubun sample almışlar Billboard ilk sahnesi olacak Bir zahmet bu kadar rekalam promo pr ile tutsun yoksa yazık olacak dkdkdkd

Xoxo

LGO onlar olmadan da tuttu canım 🥺

ismini vermek istemeyen objektif asabi dinleyici

dkwkxkwk bunlar gerçekten HER grubun yaptığı normal şeyler? kaldı ki radyo konusunda bts’i kendi distribütör şirketi bile desteklemiyo hala otobüs kiralayıp radyoda şarkı çaldırıyoduk ve herkes şok oluyodu bunu 2000’lerde yaparlardı diye. bu kadar pr dediğin grubun konsept fotosu paylaşması 💀 üstelim bts’in amerikan ayağı olan şirketi bts ile aynı gün kendi bğnyesindeki lil nas x kary perry gibi sanatçışara dönüş yaptırıyo sen de gelmiş burda elini ısırarak oromo yaptıkları için başarılı olacaklar bu kadar promo yapmasalardı olmazlardı diye yorum atıyosun kustum

her grup derken? Dkdkdkd Sizinkiler artik Kore de promo bile yapmayı görmezden gelip sadece Amerika da sahne almaya başladılar farkında misin? Skskdk Radyo liste akışı hangi kpop grubu na yapılmış el insaf ya yazarken beyni olan çekinir yazar.Dediğin o amerikalı sanatçılar promo bile yapmıyor daha 1 hafta kala sadece çıkacağını söyleyip bırakıyor ve KP radyolarda çalmıtor artık lil nas X kim ki o sektörde BTS ne amerikalı ne koreli grupların yaptığından 10 kat fazla promo yapıp duruyor kimse onlar kadar promo yapmıyor iki sektör de de

ismini vermek istemeyen objektif asabi dinleyici

radyo kiste akışı bize gökten indi herhalde söyleyelim sizinkilere de yapsınlar. adamlar başardı bunu yaptı şimdi de çok prono alıyolar diye şikayet ediyorsunuz siz de yapın??? eksiğiniz ne? her kpop grubu konsept fotoğrafı ve teaser yayınlar işinize gelmeyince kpop’tan çıkarıp işinize gelince kpop yapıyosunuz bts’i. hala cb’te müzik showlarında sahneye çıkıyolar ve yıl sonu törenlerine katılıyolar biçok grubun aksine. ve bunların hiçbiri altın tepside sunulmadı. ingilizce olmayan bi şarkının ve grubun radyoda çalınması varla yok arası buna rağmen bts lgo’la hot100 #1 oldu sen koca bi komedi filmi gibisin biraz daha ağla başarılı oldukşarı için elwldkw bts sayesinde late night… Read more »

Kardeşim yaptıkları promolari yazınca ağlama o zaman herkes yapıyor deme çünkü ne Amerika da ne koredr BTS kadar kapı kapı dolaşan reklam promo yapan başka sanatçı ve grup yok

0613

yapan yok değil yapabilen yok.1 tane grup yapabildi mesela.Çikis sahnesini abd showunda yapti tipki bts gibi.Yapabilseler yapacaklar da işte 😀

mariposa

ice cream ve on the ground promolarını hiç görmedin herhalde

Burioos

Çocukları görünce Acun’un sözü kulağımda çınladı “Ooğh Hayy Maşallah”

pezevenkstanleryokolsun

daha şarkı çıkmadı 2 cümle duydunuz diye gelmişsiniz diye bu sadece teaser niye böylesiniz anlamıyorum bu kadar negatif olmayın

Bir Army

Merakla bekliyorum şarkıyı ,şarkı hakkında da iyi hissediyorum .Kafalarını yedi kez sallamaları da hoş bir gösterim olmuş .Queen de tweet atmış bağlantılı bir şeyler gelebilir onunla ilgili. Cumaya da az kaldı. Bazı yorumcuların çocuklardan ölesiye hoşlanmadıklarını biliyorum ama ne hikmetse bir numaralı takipçileri gibi sürekli haberlerindeler .Bu kadar hoşlanmıyorsanız niye bu kadar ilgileniyorsanız diye sorasım geliyor bazen ama sonra boş ver diyorum 😀

Aeri

Hepsi çok iyi gözüküyor yaa
Özellikle V , her zaman düşüyorum bu adama
😍😍

E1rmmOTXsAEmiRZ.jpg
Last edited 28 gün önce by Aeri
moonchild

omuzlarındaki vatkalara bak, gömlekler, saçlar…

Istegeldimburdayim

Sanırım V vücut da yapmaya başladı. Gittikçe daha çekici gözüküyor. Attığı Vcut lar da çok iyi

moonchild

en son gelen log da kolları kaslanmıştı

v.jpg
Istegeldimburdayim

Tamam o zaman bu da benden 😄

b0b0883c24d44165ddad63e9eda8629b.jpg
moonchild

tae ve rm bu ara aşırı kaslandılar ve daha da çekici oldular bir de ikisi de esmer şeker

Istegeldimburdayim

Evet ten renkleri güzel. Hiçbir yerde una bulamasınlar bence. Böyle daha çekiciler

moonchild

bence de ikisinin aurasına esmer ten çok iyi gidiyor

Aeri

Hoaaaay yiğidim benim

Istegeldimburdayim

Kafa hareketleri çok iyiydi. Bir yerde 7 kere yapıyorlardı yazmışlar. Ben saymamıştım ajajks Şarkının dansı da güzel olacak gibi ve farklı bir tarz bence. Merak ettim doğrusu 🤷

Ha bir de pancakeler güzelmiş yaaa. O dikkatimi çekti şuan

Last edited 28 gün önce by Istegeldimburdayim
yeonpark

antilere gecmis olsun simdiden baslamislar cuma gunu duvarlari yumruklarlar

Kpop

Düzgün ,saygılı ,hoşgörülü ve yapıcı olan olumsuz eleştirileri herkes yazabilir ve kabul edilir. Ama aşağıda insanlar hep beğenenler ve Army lerin yorumlarına görüşlerine yazdıklarına laf etmişler. Hepiniz Army den anlayış bekliyorsunuz ,Army yı eleştiri kabul etmemekle suçluyorsunuz. Ama sözde olumsuz eleştiri adı altında hakaret ediyorsun ,aşağılıyorsunuz, nefret yorumu yazıyorsunuz ,kendi görüşlerinizi yazmıyorsunuz ,Army onun demiş Army bunu demiş yok Army ler şöyle. BTS e karşı saygı çerçevesinde,yapıcı olumsuz eleştiri biz yoksa gelmeyin bu haberlere yorum da yazmayın. Gözünüzü nefret bürümüş. Army ye eleştiriler e anlayış gösterin diyorsunuz ama daha sizin ne BTS e ne de Army ye karşı anlayışınız var.… Read more »

Milkshake :):

Bangtan’dan Rock’n roll ritimli bi şarkı geliyor sanki.
Meraklandım ben ilginç olucak gibi.

Kpop

Queen dünyanın en iyi grubu deyim yerindeyse ve adamlar müzikte çığır açtılar ,yeni şeyler bulup uyguladılar, farklı tarzlar sergilediler ve sahne performansına ,sahne de dğeişik gösteriler sergilemeye ,kıyafetlerine ,dekorlarına da önem verdiler, o yüzden çok önemliler ve Army o yüzden bu durumu önemsiyor ve övüyor, Army nin bunu övmesine bile takılmışsınız. Arkadaşlar hayatınız mı yok ya ,ne bu nefret ,Army şunu demiş Army bunu demiş ,Army BTS i övmüş ,Army abartıyormuş vs vs her fandom kendi grubunu saygı çerçevesinde,başkalarına ima göndermeden ,başkalarını aşağılamadan ve başka sanatçıları katmadan övebilir yüceltebilir ,bi kişi sevdiği şarkıcıyı dünyanın en iyi ve hatta tek en… Read more »

Fresh Kiwis Bangtan

Kaosdan beslenen iblisler toplanmış yine… Alakasız bir habere de eleştiri adı altında boş yapıp nefret kusmazsın ya. Siteden artık soğumaya başladım, ne biçim insanlar var burda ya? Sadece BTS değil, diğer idollerin haberlerinde de eleştiri adı altında yapılan kötü yorumlardan bıktım. Troll hesaplar ile dolmuş bu site.

Stream perisi

Bugün fandom olarak acayip işler başardık bütün armylerle gurur duyuyorum

deniz yıldızı

güzel teaser… bakalım nasıl bir şey çıkacak

Xoxo

valla istediğiniz kadar ötün burada teaser aşırı iyi şarkı da şimdiden dynamite’ın kırdığı rekorları kırmaya başladı.. burada belli kişiler var ve kendilerini zaten tanıyoruz boş yorum yapıp ama bu benim düşüncem demeniz de sıktı çünkü düşünce belirtmiyorsunuz açık açık hakaret ve çekememezlik var bts ile ilgilenmiyorsanız binlerce harfi yan yana getirip yorum yapma zahmetine girmeyin bir zahmet

lololololol

Taehyung çok iyi gözüküyor

Neocrackheadtech.ltd.şti

JHOOOOPPPEEEEE❤️

497b401529c3239f16b3d355a87c5afd.jpg
Okuyup geçiyorum

Normalde yorum yazmayı sevmiyorum sadece okuyup geçerim ama bu konuda bir şeyler yazmak istiyorum bakın anlıyorum bir grubu sevebilirsiniz ya da sevmeyebilirsiniz fakat şunu unutmayın her şeyin fazlası zarardır her zaman dengeli olmak iyidir aksi takdirde sevmeyi abartmak da nefret etmek de insana zarar verecek boyuta gelebilir ayrıca bu sadece bir müzik grubu bunun yüzünde kimsenin kimseye hakaret edip kırmasını doğru bulmuyorum sevene de sevmeyene de saygı duyup saygı çerçevesinde konuşmak gerekli BTS birilerine iyi gelip mutlu ediyor onlar ile mutlu olanlar var bu güzel bir şey elbet birilerinin hayatlarını dokunabiliyorlarsa ne mutlu onlara ama bu işi abartıp kendi hayatlarını… Read more »

Okuyup geçiyorum

Ayrıca BTS i severim çok severek dinlediğim şarkıları var başarılı bir grup umarım çok daha başarılı olurlar yolları açık olsun son olarak yorumumda kırdığım birileri olursa şimdiden özür dilerim

Kpop

Gayet güzel ve doğru bir yorum yaptınız kesinlikle katılıyorum. Hayat akıp giderken ,değerli vaktinizi burada harcamakta kötü. Değerli vaktimizi bize yarar katacak ,bizi geliştirecek ,ilerletecek şeylerle harcamalıyız. Sevdiğimiz idoller sıkı çalışıp kendi hayallerini gerçekleştirirken biz sadece onların hayallerini izlemekle kalıyoruz, halbuki onların sıkı çalışması bize ilham olmalı ve onların eserleri ile eğlenmeli ,mutlu olmalıyız. Bu kadar.

Hope World

Sadece dönüş teaser geldi ve 345 yorum. Tabi ki biz hayran olduğumuz grup dönüş yapacağı için heyecanlıyız bazıları bizden daha heyecanlı ve sabırsız. Saniyelerle duyulan melodiden daha çıkmamış şarkıdan çıkarılabilecek ne kadar uç sonuç varsa çıkmış. Ne özgünlüğünün olmadığı ne tekrara düştükleri falan fişman. Promo yapmaları herhangi bir soruya verdikleri cevap kendilerini her hangi bir durum için övmeleri bile inanılmaz derece de sorun bazı arkadaşların gözünde ben nasıl bir grubu takip ediyorum böyle.

babygirl

Herkes her şeyi beğenmek zorunda değil haklısın ama SAYGI DUYMAK ZORUNDA.İnsanları ve emekleri aşağılamanın, hakaret etmenin savunulacak bir tarafı yok. Tam olarak bu.Herkes senin gibi birilerini aşağılamaya çalışmadan keşke fikrini söylese.Kimse de ona çıkıp demez sen nasıl beğenmezsin diye

Nial

Bence sen bangtanın listelerde ingilizce şarkı ile daha iyi olmasından sıkıldın çünkü grup olarak sadece 2 tan ing. şarkımız var çok tuhaf

btsantileriyokolsun

bts ztn yeteri kadar korece şarkı çıkardı bu kadar memnun değilseniz stanlemeyin bts kimse sizi zorla tutmuyor

btsantileriyokolsun

beğenmezsen stanleme bu kadar basit ayrıca fan olduğunu da düşünmüyoru grubunu nefret yorumlarının arasına bırakıyorsun armi görünlü kpoppies olduğuna eminim

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Sadece BTS ile ilgili temennisini dile getirmiş antilik ne alaka? Army diye grubun her yaptığı müziği beğenmek zorunda mı? Bir işini beğenmedi diye stanlemekten mi vazgeçecek? Ayrıca, nefret yorumu nerede? Sizin düşüncenizle uyuşmayan herkes anti midir yani? Hakaret yok, Nefret içerikli bir şey yok. Sadece müzik birbirimizi kırmaya ya da ağır konuşmaya da gerek yok. İyi geceler size.

Mor

Yok artık bu kullanıcıyıda anti ilan etmişsin ya sana daha ne diyim belkide her bts haberine en heyecanlı yorum yapan arkadaş olabilir büyük ihtimalle laf yetiştirmek için siteye yeni katılmissin ki önceki yorumlarını bilmiyosun anti ilan etmişsin kendi fandomunuzdaki farklı görüşe bile tahammulun yok

eslem

kendi grubu hakkında fikrini söylemiş kız sadece, ne uzattınız? haklı bence de. army diye her yaptıklarını beğenmek zorunda değil ki fikir belirtebilir. kızı fandomdan da atarsınız şimdi.

Last edited 28 gün önce by eslem
btsantileriyokolsun

yazık size içiniz dışınız nefret olmuş bir çimenlere çıkın nefes alın

Stream perisi

Cb için çok heyecanlıyımm

Moonsun

Şarkıyı evde bağırarak söylemek için sabırsızlanıyorum jfkfkd

Kpop

Teaser ı çok beğendim . Sabırsızlıkla şarkıyı bekliyorum. Kıyafetlerini çok beğendim ve arka planda ki şarkı Queen grubunun bi şarkısının başlangıcıymış ve Queen grubunun resmi twitter hesabı da tanıtım videosunu paylaştı. Tanıtım da ki kafa hareketleri ve tavırları da çok güzeldi, sabırsızlıkla bekliyorum.

army

Yorumlara bı bakiyim dedim de teaser dışında her şey konuşulmuş baktığına pişman olarak Stream kasmaya gidiyorum

林枫 lín fēng :D?

kudurmuşlar yine daha 10 saniyelik teaserdan djekxkekdkej mv çıkınca ne olacak merak ediyorum. ya da durun bir tahmin birakiyim buraya. şarkıyı daha dinlemeden beklentinin altında olmuş, bts’ten bunu beklemezdim diyenlerle klipte veya şarkıda herhangi bir kulp bularak kaos çıkaranlar kapışacak :d

someone else

Şarkıyı seveceğime yüzde bi milyon falan eminim.

army

ilk defa bir teaser ve konsept fotolarından konsepti hala anlamadım çok fazla farklı tema vardı hepsini nasıl bir MV de birleştircekler çok merak ediyorum ve bence şarkı Queen grubunun şarkıları gibi olucak şimdiden i love this song

Lena

Linçleneceğim biliyorum. ama hissettiklerimi söylemek istiyorum. artık fanlar çoğaldı, biraz da değişti bakış açıları gruplarına karşı. çok büyük grupların haberlerini okumak istemiyorum. altında yüzlerle yorum oluyor (fanları çok) hepsi de aynı şeyleri yazıyor.

Kalbekarşı

Niye linçlenesin yahu, saçma sapan dalga geçer gibi yazıp hakaret etmemişsin ki. Düzgünce şahsi fikrini belirtmişsin.d

babygirl

Kanka bak sana şimdi aklının duracağı bir öneri veriyorum o zaman.Büyük grupların haberlerini okumak istemiyorsan mouse daki tuşa basmıyorsun ve girmiyorsun habere nasıl fikir? Bence baya iyi.Çünkü o büyük grupları sevenlerin de haber okumak hakkı öyle değil mi ? 😉

Tantuniayran

Bir gün ben BTS diye bir grubun varlığını kabul etmiyorum diyecekler diye çok korkuyorum.Bts olmasa diğer gruplara kim ekmek vericek.Ya da sitenin kaos ihtiyacı nasıl giderilecek canım arkadaşım.

Like a buldozzer

Queen- Another one bites the dust sample olarak mı alındı yoksa direkt almışlar mı?

pezevenkstanleryokolsun

sample olarak satın almışlar

Lover

Çok hoşuma gitti ama hala çok gizemli neyle karşılaşacağım bilmiyorum.Efsaneler efsanesi Queen bile tweet attı çok şaşırdım.Şarkının sadece başında kullanmak için mi sample alındı ya da tüm şarkıda mı Queen etkisini göreceğiz bilemiyorum ama bana nedense sadece başında görecekmişiz gibi geldi.Cuma gel artııkkkk!!

Amann

Comebact tarihi ne zaman

moonchild

21 mayıs cuma

Amann

Bayagi yakinmis dinlemek icin sabirsizlaniyorum