Benzer Yazılar

[THEQOO] BTS V ‘Our Beloved Summer’ OST ‘Christmas Tree’ Billboard HOT 100’da #79 oldu

BTS V ‘Our Beloved Summer’ OST ‘Christmas Tree’ Billboard HOT 100’da #79 olarak çıkış yaptı

Bunu başaran ilk Kore OST’si

1. Bu şarkıyı seviyorum

2. Gerçekten mükemmelㅋㅋㅋ

3. Bir sürü Noel şarkısı yayınlandı, bu sebeple beklemiyordum, ama ne oldu? V mükemmel ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

4. Daebakㅋㅋ Şarkı çok iyi

5. Vay canına bu şarkıyı çok seviyorum

6. Tebrikler Taehyung ㅠㅠㅠㅠ Onunla çok gurur duyuyorum ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Taehyung’un sesini beğenen bir sürü insan var ㅠㅠㅠㅠ

7. Hakkında düşünmemiştim bile, ama beklediğimden çok daha iyi bir sonuç aldı

8. Tebrikler Taehyung!!!!!

9. Daebak, Taehyung mükemmel

10. Beklenileceği gibi, bu şarkıyı ve Taehyung’un sesini seviyorum

KAYNAK: knetizen

37 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aycik

Listeye girer belki diyordum ama bu kadar yüksek beklemiyordum. Özellikle 0 promo ile bunu başarmak 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

Aeri

V’nin sesi bir hazine gibi 💓

moonchild

Bir yorum görmüştüm TAE’nin sesinin kendi müziği var diye. Background olmadan söylesin yine dinlerim.

İremiy

Artık btsin başarı haberini görmeye alıştım ve şaşırmıyorum

Nnm

Bangtan üyeleri bireysel parlayamayacakları için birlikte devam ediyor diyen biri vardı geçen hala buralarda mısjfjlflf allahtan parlayamıyolar dizi için söylediği ost hot100e girmiş çocuğun. Hani şu bi çok grubun girmek için ayılıp bayıldıkları liste 😀

Hayrunnisa

Çocuğun sesi, yüzünden güzel bence. Ne zaman şarkı söylese, yüzünden çok sesine odaklanıyorum

Sude

Bazen ses çok güzeldir ama sana hiçbir şey hissettirmez güzel bir şarkı dinlemiş olursun sadece bazen de v de olduğu gibi hissederek soylendiginde bir şarkı ses harika olmasa da dinliyorsun.

Sude

Şarkıya saygısı var . Bazen Jk de onu göremiyorum biraz şımarık hissiyatı veriyor . Karaoke yaparken v o şarkıları seviyordu o şarkıları söylerken kendisiyle ne kadar gurur duyduğunu saygı duyduğunu hissettim.Jk ise ciddi olmak gibi bir davranış sergileyerek şarkısını okudu sesi zaten tatlı duygusal bir sese sahip ama neden bu kadar ciddi bir havaya giriyor onu anlamıyorum .

Sude

Eksilerin fazla olmasını anlıyorum ama bazen gereksiz yere eksi atıp boş yapıyorsunuz.

Liz

Sitenin en cok bos yapan ikilisinden biri konustu

Hayrunnisa

Gereksiz yere olduğunu düşünmüyorum. Çünkü çok alakasız bir yorum atmışsın. Ben V’den bahsediyorum. Sen JK’un şımarık hissiyatı vermesinden. Anlıyorum sevmiyorsun ama en azından doğru yere yaz.

Liz

Lan ne alaka ne alaka abi senin kafan mi iyi nasil her seferinde bu kadar alakasiz mantiksiz yorumlar yapabiliyorsun. Her seylerini biliyorsun karaoke videolarini bile izlemis. Var ya senin eski bir fan oldugunu dusunuyorum. Btsten en cok nefret edenler eskiden fani simdi antisi olmus dengesizler.

Sude

BTS in eski bir fanı değilim.Acikcasi birisi ya da gruplar hakkında bu kadar iddada bulunabilmem için onları tanımam gerek.Siz burda atıp tutmami tercih ederdiniz muhtemelen fakat ben onları tanımak için çaba sarf ediyorum.Bu izlediğim videolar ne kadar gerçek onu da bilmiyorum ama elimdekilerle idare ediyorum.Yorumlarimdan hoslanmayabilirsin, nefret edebilirsin bu da senin beni yorumlayis şeklin ama bu grubla ilgili yorum yapmaya hakkım var olumlu olumsuz bu sizi ilgilendirmez.

Liz

sus knk

Sude

Peki Perihan abla 🤗🙃

Hayrunnisa

Üzgünüm ama hiçbir şekilde samimi gelmiyorsun. Daha tanımadığı bir grup hakkında olumsuz konuşan bir insan kararını vermiştir. Hakkında ne biliyorsun da konuşuyorsun dimi? Araştırmaların kafanda kurduğun kurguları sağlamlaştırmak için yapılıyor gibi.

Sude

“Daha tanımadığı grup” siz askerlik arkadaşisiniz galiba BTS le bu kadar iyi yorum yaptığınıza göre .Siz de hiç tanımadığınız bir gruba hayranlık duyabiliyorsunuz.Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir samimi gelmiyor konusuna gelirsek olabilir size samimi gelmiyor olabilirim ben de sizi samimi bulmuyorum açıkçası BTS e olan sevginiz dahil olmak üzere siz de takildiginiz yeri boş bir yer olarak görüyorsunuz burada takılanları dahil,yalnız kendinizi bu durumdan muaf tutup başkalarından yakiniyorsunuz.Oyunbozanlik yapıyorsunuz.

Hayrunnisa

Ben fandoma girerken “ben bunları çok iyi tanıyorum” diyerek girmedim. Hayatında ki hiçbir insanı gerçekten çok tanıyamayacaksın zaten. İnsanın karakteri değişebilir. Hiç kimse hakkında bu bunu kesinlikle yapmaz diyemezsin.
Ayrıca “BOŞ” bulduğu yerde zorla var olmaya çalışan sensin. Boş bulan kişiler zaten takip etmiyor. Sende madem boş buluyorsun, o zaman uğraşma

Sude

Benim burayı boş buldugumu söylemedim,yukarıdaki yazımı bir daha okumanı öneririm , ayrıca bu yorumu yazdığına göre ya yazdığımı farklı şekilde algıladın ya da yazdıklarımı anlamak istemeyip hışımla cevap verdin.

GloSS

neden eksi aldın biliyor musun çünkü objektif ve nefretini kusmadan eleştiri yapamıyorsun. bir idole şımarık dersen eksi yersin. jk istediğinde zaten güzel okuyor ve orada eğlenmek için açtığı yayındı. her yayın açtığında sesinin ne kadar iyi olduğunu kanıtlamak zorunda değil. bunun saygıyla alakası yok. ayrıca sanki sitede eski yorumların görünmüyormuş gibi masuma yatman çok komik. senin bts üyelerine hakaret etmediğin başka yorumun yok. hiç mantıklı bir eleştirin yok. belki de bu yüzden habire eksi yiyorsun. nefret ediyorsan açıkça nefret ediyorum de. bizde deriz anti bu yüzden üyelerin kişiliklerine hakaret edip duruyor. nedense sadece bts’in karakterine hakaret edilebiliyor. aynısı başka idole… Read more »

Last edited 7 ay önce by GloSS
Jungkook'un Tavşan Dişleri

Bangtan üyelerinin resmi solo çıkışı olmamasına rağmen tek başlarına grupların ana MV ile başaramayacağı/zor başardığı şeyleri bir OST ile başarıyorlar. Beklendiği gibi, solist olmadan en başarılı solist olan sanatçılar.

Hellobitches

Çok güzel şarkı gerçekten ama keşke sadece Korece olsaydı. Korece böyle soft romantik OSTler için İngilizceden daha uygun bir dil bence

Vincenteu

Çok guzel bee. Snow flower bi de bu benim herseyim

Sema

Bu yıl hep başarı haberi, tebrikler

Snow Flower

Sesinin sadece belirli bir kitleye hitap etmesine rağmen şirket tarafından son yıllarda ancak önplana çıkarılmasına rağmen yılbaşı gibi kritik bir zamanda şarkının çıkmasına rağmen V tarih yazıyor

Liz

ferihalığı ne zaman bırakırsınız tahmini lol bütün solo stanlara göre kendi favı mağdur fanları sevmiyor şirketten zulüm görüyor ha birisi de şirket favorisi. sigh

Haewoff

Herkesin sevecegi tarzda bi yuzu yok bati tarafi daha cok sever diye dusunuyorum bu arada koyu renk sacla bin kat daha iyi gozukuyo

Nnm

Aşko koreliler bileklerini kesiyor tae’nin güzelliğinden 😀

Haewoff

Sen yanit atmasan gormicem bile ay cok kotuyumm

Nnm

Çık masaya tepin istersen bebeğim 😘

Haewoff

???? Kanka yanlis habere yazmisim dedim okuman yok mu?

Nnm

Şimdi gördüm çünkü yeni onaylanmış o yorumun. Silebilirsin ayrıca yanlış yazdıysan.

Haewoff

Silebilsem silerim zaten bayiliyosunuz yargisiz infaz yapmaya asagidaki yanitlari okumadan eksi atmislar salak midir nedir bu millet ya

Hayrunnisa

Abartma knk.

Nnm

Ay sus ya car car. Doğru habere yorum yap ozaman.

Hayrunnisa

Yanlış yazan ben değilim. Kafan mı güzel?

Haewoff

Arkadaslar bahiyyihin haberine yazicaktim taehyunga boyle bi sey demem soz konusu bile degil

Yeni Yazılar