Benzer Yazılar

[THEQOO] BTS’in konserinde giydiği ayakkabıların fazla büyük olması dikkat çekti

[THEQOO] BTS'in konserinde giydiği ayakkabıların fazla büyük olması dikkat çekti

Jin ve J-Hope konserde kendilerine büyük gelen ayakkabılar giyiyordu.

Hayranlar, bunun performanslarda, fotoğraf çekimlerinde ve müzik videolarında sık sık yaşandığını ve şirketin sorunu en kısa sürede çözeceğini umduklarını söylüyor.

1. Bir veya iki kez yaşanmadı bu, neden stilisti değiştirmediler? BTS’in kıyafetleri hakkında çok fazla tartışma var, neden bu konuda bir şey yapmıyorlar anlamıyorum, bıktım bundan

2. Performans sırasında büyük gelen ayakkabılar giyerlerse performansa odaklanmak zor olur.

3. Lütfen kıyafetlerini değiştirin, lütfen.. Neden hayranların fikirlerini hep görmezden geliyorlar? HYBE ve Big Hit ne yapıyor?

4. Bütün paralarını BTS sayesinde kazanırken böyle çalışmalarının sebebi nedir?

5. Üyeler için endişelensem de, böyle giyinmelerinin bir nedeni varsa lütfen söyleyin..

6. Neden?… Stilistleri antileri mi?

7. BTS’in ayakkabıları ve kıyafetleri bugünlerde en kötüsü ㅠㅠㅠㅠ Kıyafetler o kadar kötü ki BTS’e odaklanamıyorum

8. Bir veya iki kez yaşansa kimsenin umurunda olmaz.. Ama bunu 2 yıldır yapıyorlar ve değişen bir şey yok.

9. Hayranlar, stilistlerin üyelere bedenlerine uyan kıyafetler giydirmelerini istiyor. Daha ne kadar bunu bilmiyormuş gibi yapacaklar? Sadece satış yapmaya odaklanmayın, lütfen BTS’e daha fazla yatırım yapın

10. Hayır, bunu BTS’e neden yapıyorlar? Küçük ve orta ölçekli ajanslarla bile eşit değiller

K: Knetizen

32 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
moonchild

Bilemiyorum. Çocuklar memnun olmasa giymezler Jini de geçen hastanede görmüşler ayağımda ve bacağımda sıkıntı var da dedi konserde. Şu yakın çekimler olmasa ayakkabıyı farketmezdim büyük ihtimal çünkü sıfır hata on numara bir dance break de yaptılar bu ayakkabıyla. İki üyenin ayakkabısı böyle belki ayaklarında bir sıkıntı bişe vardı da büyük giydiler…. Ayrıca kocaman adamlara bu tarz konularda bebek muamelesi yapmayın ya. İstemese, rahatsız olsa giymezdi diye düşünüyorum.

moonchild

Bu konserde kıyafetlerini çok beğenmiştim. Yine aynı stilist mi hala?

White.

Hayır değil konser stilist ekipleri ve programlar için sürekli yanlarında olan stilist ekibi ayrı malesef. Keşke tüm programlarında konser stilist ekibi giydirse.

moonchild

Ayrı mıymış? Cidden çok iyi giydiriyor konser için olan ekip. Bana verseler her üyeye ayrı ayrı kafamda o kadar çok aesthetic var ki

White.

Kesinlikle o kadar para var ama hiçbir şey göremiyoruz üyelerin üzerinde hep aynı şekilde kot bluz şeklinde yada hep aynı tarz. Konser kıyafetleri özellikle son konser kıyafetleri harikaydı. Keşke hep konser ekibi hazırlasa.

moonchild

Btsi bebeklemek için yazmadığım belli bence. Ha. Kızlarım vs. yazanların da kötü niyetle yazdıklarını düşünmüyorum

moonchild

Bu tarz konularda bebek gibi davranmayın derken çocukların kendi iradelerinin olduklarından bahsetmiştim. Benim gibi hitap edenler de vardır sevgi babında böyle hitap edenler olabileceğini düşünüyorum ben de. İyi akşamlar.

Hikaru

katılıyorum, sahnede hataya neden olabilecek hiçbir aksesuarı giymezler ve kıyafetli, ayakkabılı provada oluyor.

öyle böyle

Twitterda bu durum için “Performans ve konser boyunca ayakta durduklarından dolayı ayakları şişebilir diye genelde büyük ayakkabılar tercih ediliyor” gibi cümleler okudum. Tamam böyle söylenince haklılık payı veriliyor ama el insan ya 4 numara büyük ayakkabı da vermezsin! Ayrıca fotoğraf çekimlerinde bile çuval gibi kıyafetler ayakkabılar giyiyorlar, stilistler dünyaca ünlü markalarla anlaşmaları var diye salkım saçak giydirip işlerini iyice boşladılar, oturdukları yerden para kazanıyorlar artık. Acil değiştirmeleri lazım da işte Bighit’ten bahsediyoruz kılını kıpırdatmaz

Annasavedyou

Ben Seokjin konserde ayağım ağrıyor dedikten sonra aslında bunun sanatçı için yapılmış bir şey olduğunu düşündüm aslında. Stilist bu konserde iyi iş çıkarmıştı bence. Son dönemde de öncesine göre daha iyi giyiniyorlar gibi geliyor bana. Kaldı ki ayakkabının böyle olmasından rahatsız olsalar giymezlerdi sanki. Belki giysi de dikkat etmiyor olabilirler ama ayakkabının bu kadar büyük olmasına elbet bir şey derlerdi bence.

Annasavedyou

*giyside

White.

Malesef konser stilist ekibi ve programlar için sürekli yanlarında olan stilist ekibi ayrıymış. Bunu öğrendiğimden beri sadece konser stilist ekibi ile çalışmalarını istiyorum. Konser kıyafetleri çok güzel oluyor.

Annasavedyou

Ben de şimdi siz yazınca hatırladım sağ olun. Haklısınız keşke hep bu ekip ile çalışsalar neden çalışmıyorlar acaba. Konser ekibi gerçekten harika çünkü. Hele son konser neydi öyle???

White.

Şirketin yapması gereken tek şey konser ekibini daimi yapması. Son konserden sonra çıtayı yükselttiler cidden.

Annasavedyou

Gerçekten bunu yapsalar harika olurdu. Eminim çok zor değildir hatta HYBE için hiç zor değildir. Bambaşka olmuşlardı bu sefer. Bir çok farklı kıyafet ve kombin vardı ama çok iyiydi.

IWASHERE

Dans ederlerken ayakları şişer vs diye bir numara büyük normal olabilir de bu ayakkabılar da çok büyük

BIBI NAKED

ben kıyafetlerini bazen çok güzel buluyorum bazen ortalama. ama berbat seviyesinde göründükleri kıyafetleri yoktu bana göre. ayakkabıların büyük olmasının da illa bir sebebi vardır ayrıca

Jeykeeey

Tam olarak bu

Aycik 🦭

Cidden bunlardan gına geldi… tam oh stilistler iyi iş çıkarmıl diyorum pat bir şey çıkıyor. Hayır birde bu büyük bir tehlike. Ayak bileklerini sakatlayabilirler. Yani çocuklar itiraz edebilir bu duruma ama bence çocukların bunları tolere etmemesi gerekiyor. Stilistlerin ayak numarasını bulmaması imkansız bir şey. Birde 1 2 numara büyük değil baya büyük ayakkabılar. Hybeı şu anki konumuna getiren gruba verilen ilgi bu olmamalı bana göre.

Last edited 8 ay önce by Aycik 🦭
Maruko

Bir numara büyük ayakkabıyı anlarım. Çünlkü uzun süre ayakta kaldıkları üçin ayaklar şişer ve rahat performans sergilemeleri için ayakkabının sıkmaması fikri mantıklı. Ancak bu kadar büyük ayakkabılar ayak sağlığı için zararlı. Ayağı ekstra yorar ve ağrıtır. Bunun bir mantığı yok. Ortada bir hata var gibi duruyor.

Kedyy

Sahne kıyafetleri önceden ayarlanmıyor mu nasıl büyük olabiliyor

Hgs

Ben bu stilisti anlamıyorum. Sağı solu belli olmuyor. Eminim iyi bir bütçe ve kaynak veriliyordur stil yaratması için gruba ama sonuç ya efsane ya da bayat oluyor. Bir kere random sahneler için vs 2 yıldır giydikleri o demode, 80s style takımlardan gına geldi ama online konserlerde de gayet hoş, havalı ve modern görüntüleri de vardı derken bu çirkin ayakkabılar ne şimdi ? Kendileri mi sakatlasınlar, dert nedir ?

Last edited 8 ay önce by Hgs
haneull

Sadece soruyorum yani. NEDEN? şirket kıyafet ayakkabı alamayacak konumda değil? Çaylak gibi her şeye katlanmak zorunda değiller. Bu şirketin derdi ne?

Hikaru

valla konserdeki kıyafetleri çok güzeldi. Hepside harikaydı, bu yorumlar nedne böyle anlamıyorum. ayrıca büyük ayakkabılar için bir sebep olmalı , ben de aşağıdaki yorumlara katılıyorum , onlar yetişkin insanlar ve BTS sahnede sıfır hata yapmak isteyen, mükemmelliyetçi ve sıkı çalışan bir grup, dans ederken asla hata ve yanlış yapmak istemezler, ayakkabılarda dansta etkili olacağı için isteseler giymeyebilirlerdi.

Neocrackheadtech.ltd.şti

Bts’in stilistleriyle alakalı bu tarz haberleri çokça görmeye başladık
Şirket biraz fanlara kulak verse fena olmaz sanki

bunny

Ne dertler var

bunny

BTS gibi bir grubun eğer üstlerindeki bir şeyi beğenmese istemiyorum diyemeyeceğini mi düşünüyorlar? Örneğin Taejin 2018 MAMA’da kıyafetlerini değiş tokuş etmişti. Memnun değillerse dile getirebilecek durumdalar sürekli koreli fanların kıyafet hakkındaki gönderilerinden çok sıkıldım.

Hiranur

Bunun bir nedeni var ayakları sakatlandı ve acımaması için büyük boy ayakkabılar kullanıldı onlar durmadan çalışıyorlar

Swag

Sanırım Jin in ayağında bir problem vardı. Sahne arkasından gelirken topalladığı bir video gördüm. Başka bir videoda da yaptığı bir hareketten sonra acıyla yüzünü buruşturuyor.

IUSTAR

Bu gerçekten üyelere saygısızlık

JenBella

Sorun ne cidden bilmiyorum hani irkcilik falan olur bunun sebeni bazi gruplarda genelde ama grupta yabanci uye yok, ayrim mi yapiyorsunuz ne yapiyorsunuz ciddrn anlamiyorum. Adamlara zaten ayrimcilikta yapamazsiniz butun para onlardan geliyor, cidden..

Nurgül

Bts ten nefret ettikleri için onlar rezil etmek istiyorlar

Yeni Yazılar