Benzer Yazılar

[THEQOO] Chanyeol 29 Mart’ta askere gidiyor

[THEQOO] Chanyeol 29 Mart'ta askere gidiyor

Chanyeol 29 Mart’ta faal görev askeri olarak askere gidiyor. Böylece Xiumin, D.O., Suho ve Chen’den sonra askere giden 5. EXO üyesi.

1. Kaçıyor

2. Askere kaç~

3. ㅋㅋㅋㅋ

4. Elveda

5. Ama en komiği şu, en son yaptığı TMI’da (TMI: Gereksiz/çok fazla bilgi vermek) askeriyedeki müzik grubuna girmeyi başaramadığını söylemişti, şimdi askere gidiyor

6. Ah öyle mi? Elveda

7. Askerdeyken beni unutma! Lysn’e girmenin sebebi biziz..

8. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ S*keyim

9. Skandalı çıkan ünlülerin ilk gittiği yer askerlik ㅋㅋㅋㅋ askerliklerini erteleyebildikleri kadar erteliyorlar ki bir şey yaşandığı zaman askere gitme zamanı gelmiş olsun

10. Özrünün zamanlamasından anlamalıydık ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

11. Zamanlamayı iyi biliyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

12. Aha! Demek bu yüzen…!

 

Kaynak: Pannchoa

guest
141 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ahjumma deme bozuluyorum

Daha önce de dedim yine diyorum. Tüm iddaalar doğru olsaydı bile Chanyeol’a yaşanılanlar saçmalıktı. Kim yatak odasında yaşadığı şeyler yüzünden istifa ediyor. Gördünüz mü hayatınızda böyle bir saçmalık. Nasıl ki ünlü olmayan birinin işi böyle bir olaydan etkilenmiyor. Ünlü bir insanınki de etkilenmemeli. İddialara inanmadım. Fotoğraflar oldukça acemice düzenlenmişti ve o günden sonra iddiayı ortaya atan kişiden de diğer 10 kızdan da tek bir haber gelmedi. Herkes mi susturuldu?

Rosie Posie Exo-l bir Blink

O kadar haklısınki

SeulgiWendy

Bende sana cevap vereyim canım JJY ile Chanyeol hiç bir zaman arkadaş olmadı sadece Salty Tour programında çekilen fotoğrafları atıp sanki kankalarmis gibi lanse etme lütfen o programa katılan bir sürü insanla fotoları var zaten varyete sektöründe oldukça çevresi geniş olan biriydi ama yakın olduğu insanlar ile programa katılan insanları ayırın lutfen. Chanyeol Zico ve Jonghyun ile arkadaşlardi ve Chanyeol ile olan arkadaşlıkları çok eskiye dayanmıyor bu ikilinin de yani altın telefon muabbetinin olduğu zamanlarda 2016ya tekabül ediyor arkadaş bile değillerdi bunu o kafanıza bir sokun. Zico’nun şarkısını paylaştı destekledi diyorsunuz Anysong değil ondan önce çıkardığı tutmayan bir şarkısını paylaşmıştı… Read more »

Last edited 1 ay önce by SeulgiWendy
SeulgiWendy

850 tane post atmama gerek yok sen git benim yazdıklarımı duzguncene bir oku JJY ile arkadaş değillerdi Chanyeol diyorum bana Zico Cho Tae Joon ve Jonhyun postunu atıyorsun ben diyorum ki Zico ve Jonghyun ile zaten arkadaşlardi ama eski bu olayların olduğu zaman arkadaş degillerdi bunu anlamak çok zor değil JJY olayınin davası 2019’da sonuçlanmış olabilir ama o olay zaten 2016’da patlak verdi Zico’nun altın telefon konuşması o zaman gündeme geldi JJY 2016’da ülkeyi terk etti. Zico’yu sevmiyorum dinlemiyor ve destekleniyorum ama gelipte Zico’ya pezevenk yazmadım burada hiç bir zaman git yazan insanlara de. Zico’nun kötü yorum aldığı postları bana… Read more »

Last edited 1 ay önce by SeulgiWendy
SeulgiWendy

Olayın 2016’da olduğu ile ilgili haberinde atayım o zamanları netizenbuzz Facebook kullanıyordu https://m.facebook.com/netizenbuzzturkey/posts/1789847927905235/?_rdr

SeulgiWendy

Kötü yorum alması desteklenmedigi anlamına mı geliyor Zico’nun sevmeyen kesim evet var ama şarkıları hit oluyor çok ünlü kişilerle çalışıyor programlarına çıkıyor imajı kötü olan birisi bunun hiç birini yapamaz. Ben Zico’yu sevmiyorum defalarca söyleyeceğim hiç bir sarkisinida dinlemem ve keşke sevdiğim idollerin hiç biri dinlemese ve destek olmasa ama Kore’deki durumu ortada. Ayrıca ona çok çok daha yakın olan grup arkadaşları rap programlarında ki yakın aarkadaşlarina bile kimse birşey demezken neden Chanyeol’un linç yemesine bu kadar heveslisiniz onuda anlamadim yani.

SeulgiWendy

Burda anlatmaya çalıştığım Zico’nun şarkısını destekledi diye pezo destekleyicisi olduğu GD Jennie haberlerinde ona öyle diyenler neden Chanyeole demiyor demişşin bende diyorum ki Kore’de çoğu kişi Zicoyu pezo destekleyicisi olarak görmüyor ki Chanyeolde dahil bir çok idol onu destekliyor hepsine pezo destekleyicisi yazmamız lazım o zaman. Ben Zico masum şarkıları dinleniyor diye masum oluyor demedim Zico zaten Kore sektöründe çokça bilinen ve undergurand rapçilerin bile saygı duyduğu nadir idollerden birisi ve undergrand rapçiler ve tayfaları her zaman negatif yorum alırlar bu bir gerçek Zico’nun altın telefon olayı çıkmadan öncede bolca negatif yorum alıyordu ama olay tekrar gündeme geldikten sonra negatif… Read more »

ahjumma deme bozuluyorum

Öncelikle Zico’yu hiç dinlemedim ve kendisi hakkında sadece 3 şey biliyorum. Altın telefon, Seolhyun olayı ve sektörde çok beğenilen bir müzisyen olduğu. Chanyeol’un onun şarkısına destek verdiğini biliyorum. Bildiğim kadarıyla Zico’nun imajı sadece Türkler arasında kötü. Onun hakkında kötü yorum yapan Koreli yok gibi bir şey. Yani Kore’de imajı iyi. Ayrıca Chanyeol’un ona destek vermesi sebebiyle bu sitedeki bazı kullanıcılar arasında güvenmez bir karaktere sahip olduğu defalarca yazıldı. Yani merak etme bunun için linç yiyor. Bu belki içini rahatlatır. Zico hakkında benim izlenimim de pek iyi değil açıkçası. Özellikle Seolhyun olayında takındığı tavır nedeniyle. Altın telefon olayı da ciddi sorun… Read more »

ahjumma deme bozuluyorum

Ben nasıl Chanyeol hiçbir şey sen de bilmiyordu o masum diyemezsem sen de onlar arkadaştı tabiki biliyordu diyemezsin. Diğer iki kişi zaten ceza aldı ve olaylar çıktıktan sonra hiçbir zaman onlarla anılmadı. Yani burda tek sorun Zico. Keşke onunla da anılmasa. Zico’yu aklamadım. İyi oku. Okuduğunu anla. Zico sektördeki bir çok kişi tarafından desteklendi. Destekleyenlerden olumsuz yorumlar alan olduğu gibi hiç önemsenmeyenler de oldu. Burda gerçekten Zico’yu desteklediği için mi nefret kusuyorsun? Yoksa bunu yapan Chanyeol olduğu için mi öfkelisin? Zicoya destek veren ve arkadaşı olan herkese aynı yorumları yaptın mı? Hatta onun şirketini satın alan ve ondan maddi kazanç… Read more »

ahjumma deme bozuluyorum

Ben nasıl Chanyeol hiçbir şey bilmiyordu o masum diyemezsem sen de onlar arkadaşlardı bu yüzden herşeyi biliyordu o suçlu diyemezsin. Zico olay ilk patlak verdiğinde oldukça eleştirildi. Ama şu an Kore’de çok fazla eleştirilmiyor. Çıkardığı her şarkı hem halk tarafından hem de sektör tarafından gayet de destekleniyor. Bu tabiki onu masum yapmaz. Ama olaylar nedir ne değildir okuduğum iki yorumla (bu yorumları da sadece senin benim gibi olay hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar yapıyor) yargıya varmıyorum. Chanyeol olayına gelirsek bahsettiğin diğer insanlarla olaylar patlak verdikten sonra adı anılmadı. Yani burda tek sorun Zico’ya verdiği destek. Neden destek verdi amacı neydi… Read more »

ahjumma deme bozuluyorum

Neden destek verdi amacı neydi bilmem imkansız. Niyet okuma gibi bir yeteneğim yok. Chanyeol’um üç yaşında masum bir bebek lütfen ona dokunmayin da demiyorum. Ama sizin derdiniz zaten Chanyeol’un suçlu olup olmaması değil. Chanyeol neden linçlenmiyor diye yakiniyorsunuz. Merak etmeyin bu konuda onu eleştiren yorumlar okudum. Yani içiniz rahat olabilir. Ama asıl siz Chanyeol’un bu konudan linç almasını hevesle beklerken diğer suçu olan sanatçılarla yakın olan herkese kötü yorum yaptınız mı? Yada Zico’ya destek veren her ünlüye hatta şirketini satın alıp ondan kazanç sağlamak isteyenlere de bu kadar öfkeli misiniz? Yoksa sizin için tek sorun Chanyeol mu? Ben bir EXOL… Read more »

ahjumma deme bozuluyorum

Öncelikle ilk yorumlarım da sen diye yazmışım. Son yaptığım yorumda farkedip son yorumumu düzelttim siz diye. Umarım bu durum sizi rahatsız etmez. İyi günler dilerim.

ahjumma deme bozuluyorum

Rahatsız olduğunuz ikiyüzlülüğü ben yapmadım öncelikle. Bundan sonra “ergen” fanları kızdıracak bir yorum yaparken en azından benim gibi idolü haricinde kimseyle ilgilenmeyen “ergen” bir fan yerine dediğiniz ikiyüzlülüğü yapan bir “ergen” fanın yorumunu seçerseniz daha iyi olur. Yada ayrı bir yorum yeri açabilirsiniz kendiniz için. Böylece benim gibi biriyle uğraşmanız gerekmez. Evet yazdığım yorumlar sizin yorumunuza bir refleksti. Chanyeol saçma bir sebepten linç yediği için aylardır ortada yoktu. Ortaya çıktıktan hemen sonra askere gitme haberini duyduk. Oldukça gerginiz tabiki. Ne bekliyordunuz? Bundan sonra suçlu idollere ve onların arkadaşlarına yapacağınız yorumları zevkle okuyacağım emin olabilirsiniz. Size bir şey öğretmek derdim değil… Read more »

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Biliyorum üşendim😅

ahjumma deme bozuluyorum

Bir üyemizi daha kalbi kırık bir şekilde askere gönderiyoruz. Çok üzgünüm ve kırgınım. Artık Exo üyelerinden gelen uzun mektuplardan nefret eder oldum. O kadar üzgünüm ki yazacak bir şey bulamıyorum. Umarım bu durumda emeği olan herkes daha beterini yaşar da öteye beriye saldırmaya zaman bulamaz

jongjong

Aynı yorumu yazacaktım üyelerimizin sürekli üstlerine gelinmesinden çok yoruldum, vedalarımız o kadar buruk ki ne yapacağımı bilemiyorum. Başka fandomların bize saldırmasından bıktım bizim yaşadıklarımızın yarısını yaşamamışlardır… Geleceği güne kadar onu bekleyeceğim umarım tüm acı ve kırıklıkları atlatabilir. Keşke üyelerimi tüm bu salak insanlardan uzak sakin sessiz bir yerde saklayabilsem 🥺🥺

Tuğba

Niye bunu eksilenmiş? Kpop’ta exo’nun yaşadığı şeyleri yaşayan çok az grup var.

ÇenyölSU

Ne Chan ne Exo-L bunu hak etmedik. Yaşattıklarını yaşasınlar kesinlikle söylenecek tek şey bu..

Blinkto

Off Chanyeole birini öldürmüş gibi davranmayı kesin

Last edited 1 ay önce by Blinkto
ahjumma deme bozuluyorum

Chen ve Chanyeol kalpleri kırık bir şekilde askere gitti. En üzücü şey de bu. Bir haftadır zorbalikla ilgili ahkâm kesen ve zorbaları kınayan bazı insanlar Chanyeol ve Chen’e zorbalık yapmaktan çekinmedi. Umarım yaşattıklarınızı yaşarsınız.

BRIAN

Umarım kötü yorum yoktur askere gidiyor devam etmezler herhalde derken

jennienin enayisi

2021de en çok istediği şey solo çıkarmak olan chanyeolun 2021 gelmeden askere kaydolması🥲 sahte insanlardan kurtulduğuna seviniyorum hem askerdeyken daha çok foto geliyor

jennienin enayisi

Düşündüğüm tek şey kalan üyeler chanyeolun nasıl kafasını tutarak foto çekecek😳😳

bae

loey uzun diye mi wşskıdclösoxkxm

jennienin enayisi

Aynen oyle minnak üyeler onun kafasını nasıl tutacak😭😭😭😭

AhgaLightL

Parmak uçlarına basarlar artık hdoydoydou böyle düşününce daha bir merak ettim çok sevimli bir görüntü çıkacağından eminim🥰

ilvos

SM de resmen kendi idolüne düşman.. bunu anlamayan kaldı mı?
Chanyeol kendi stüdyosunu açtığından beri zaten tamamen ilgisizdi. EXO-SC çıkış yaptı, hiçbir katkı sağlamadı. Tamamen 0 promosyona rağmen alt grup olarak rekor üstüne rekor kırdılar, müzik show’larını bile Chanyeol kendisi arayıp “bizim albümümüz çıkacak” diyordu.. Albümleri, kapakları vs. hep çok özensizdi.
Bu malûm olay sonrası yaptığı açıklamayı da hepimiz biliyoruz..
Şimdi de çocuk tam 9. yıldönümü üzerine bir mesaj yayınlamışken pat diye askerlik haberi koyup daha da tepki çekmesine mahal veriyor..
Ne tür bir şirket kendi idolüne, grubuna (hatta ona en çok gelir getiren grubuna) bu denli düşman kesilebilir??

elena

bu sene exo geri döneceği söyleniyordu onda olur sanıyordum

Last edited 1 ay önce by elena
Hisoka'nın Kırmızı Saçı

Yaptığın bir şeydense yapmadığın bir şeyden dolayı nefret almak çok üzücüdür. Halbuki aklanmıştı.

Kingkong - exo ot12

Daha suho bile dönmeden.

Çinça

Dünyada yüzü gülmeyen tek şey varsa o da Exo-l dir net. Adamlar çıkışından beri hep bir sürü sorun ile karşı karşıya geldi çoğundan da başarıyla kalktılar. Ve hiçbirinde de sm arkalarında değildi. İyi kişilikleri ve hayran sevgilileri sayesinde bugüne kadar güzel şekilde geldiler. İnşallah yolları hep uzun olur

Meri

Bu ne kin bu ne nefret ya asıl bu tepkiyi göstermeleri gerekenlere göstermiyorlar

Cfm

Chanyeol’u zico olayından beri sevmiyorum ama netizenler neden aklandığı bir olay yüzünden hala üzerine gidiyorlar anlamıyorum ve sinirleniyorum

Cfm

bugün instagrama ve twittera girdim aşırı sinirliyim yhaaa

Jinx

ben de erkek idollere hayranlık yapmasam da Chanyeol’u seviyordum ama Zico’yu özellikle de o şarkısını desteklediği an bitti benim için

Tuğba

Zico’yu bütün sektör destekliyor.. Ve halk destekliyor. Adamın şarkısını ne kadar dinlediler

Vincenteu

Ya şu olayla ilgili beni bi aydınlatın. Sm doğru dürüst açıklama yapmamıştı en son baktığımda. Bir de ifşa fotiklerinde kız olduğunu iddia eden kişi gitara benziyodu ne oldu en son

ilvos

Hiçbir şey olmadı,, gerçekten bildiğimiz kadarıyla hiçbir şey olmadı. Gönderiyi paylaşan kişi de ortadan kayboldu gitti

forexo

sm de chanyeol de bir açıklama yapmadı. çinli fanlar shop olduğunu kanıtladı falan diyorlardı ama nasıl bir kanıt bilmiyorum bakan anlar zaten :d gönderiyi atan kız da bir daha bir şey yazmadı en son durum böyle

Tuğba

Gönderiyi atan kız, tüm hesaplarını sildi. Eğer doğru olsaydı asla silmesi üstüne giderdi

Ahsen

Sm sessiz kaldı, cy sessiz kaldı. Kimse bir şey açıklamadı

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Ömrünün lincini yedi kabuğuna çekildi

Aeri

Chanyeol’un olayı yalan diye kaç defa daha söylesek anlayacaklar acaba merak ediyorum

myeon

Chanyeol kaçmıyo ki zaten bu yıl askere gitmesi beklenenlerden biriydi . Exo nefretiniz gözünüzü kör etmiş

Jhye

Kaç ay geçti kaçıyor olsa olayın ilk zamanları kaçardı. Zaten bu yıl gitmesi gerekiyordu 92lilerin.. Comeback zamanına denk gelmesi iyi olmadı ama muhtemelen kayıtları yapmışlardır. L değilim bu arada ve gözü kapalı savunmuyorum da ama saçma sapan konuşma hakkını kendilerinde bulmaları komik netizenlerin

Sametinyourarea

Exo ne zaman askerden dönüp tam kadro olucak hangi yılda

öylesine birisi

galiba 2025’te tam olarak hepsi bitirmiş olacak

sametinyourarea

yuh erkek grubu stanlemek de ayrı dertmiş bu ne

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Onu sanım bi Allah bide Sm biliyor malesef😭

ilvos

Tek isteğim, askere gidene kadar şu saçma olay ile ilgili konuşması ve şu hiçbir şeyden anlamayanların artık sesini kesmesi..

öylesine birisi

insanların bu kadar nefret dolu olmasını anlamıyorum, birçok idolün zorba iddiaları ortaya çıktığı halde onlara bile daha iyimser ve nötr şeyler derken chanyeol’e neden bu kadar ağır ithamlarda bulunuyorlar? korkum şu ki chanyeol çok potansiyele takıntılı birisi ve aşırı duygusal. umarım elinden geldiğince bu olaylara karşı görmezden gelmeye çalışır. bu netizenler iğrenç adamları desteklerken aslının belli olmadığı bir olay için linçlemeye bayılıyorlar. chanyeol keşke her şeyi açık açık konuşabilseydin kötü bir şey yaptıysan bile özür dileseydin bu kadar sessiz kalmasaydın. belki bi şeyler var bu yüzden sessiz kalıyor bilemeyiz. umarım bir şekilde bu olaylar geçer ve eskisinden daha güçlü gelirsin.… Read more »

ilvos

Netizen yorumlarını okuyup canımı daha da sıkmayacağım….
Çok üzgünüm, keşke bu şekilde gitmeseydi.. kalbim çok kırık, eminim Chanyeol de çok kırıktır. Güle güle git happy virus

Cfm

yaşı geldiği için gitmiyor mu?

jennienin enayisi

Evet bu yıl zaten gitmesi gerekiyor

Jayzz

Aslında hala vakti var.Baek ondan 6 veya 7 ay filan daha büyük ama gitmedi.O da bekleyebilirdi.

Last edited 1 ay önce by Jayzz
Çinça

Sence sm para kaynağını gönderir mi? Her gruptan sadece 1-2 kişiyi destekliyor aşırı sinir oluyorum sanki diğerleri o grupta değilmiş gibi. Allahım ya Exo gibi grubu ne hale getirdi dünya starı olabilirlerdi ama her kapıyı kapattı yazık olsun

Jayzz

Valla grubun kaderi hepsi askerden döndükten sonra belli olacak.Smden ayrılacak olan kim dersen chanyeol derim.Snsd de tiffany’nin gideceği çok belliydi mesela.Biraz özgür ruhluydu.Seohyun’a şaşırmıştı herkes.Exo da böyle bir şey olur mu bilemiyorum.Sürpriz bir yumurta da çıkabilir.

Last edited 1 ay önce by Jayzz
Çinça

Smden kim ayrılır önce derseniz direkt sehun derim. Ağa Suho şirket açsın zaten var diyorlar hepsi oraya gitsin ya da başka şirkete işte got7 gibi olsunlar ayrılsınlar şirketten ama sadece şirketten. çünkü Exo birbirinden asla ayrılmaz gerçekten çok yakınlar birbirlerini seviyorlar destekliyorlar.

Last edited 1 ay önce by Çinça
Jayzz

Sm kore’de müzik yapmalarına izin vermez grup olarak.Örnek Dbsk.Perişan etti adamları.Hiçbir kanala çıkamıyorlar.Büyük stadyumlarla anlaşma imzalayamıyorlar.

Last edited 1 ay önce by Jayzz
Kimkaii

Onlar şirketten olaylı bir şekilde ayrıldıkları için öyle oldu exo kontratları bittiğinde ayrılırsa birşey yapamaz diye düşünüyorum.

Jayzz

Smnin tiffany ile arası hala iyi ama koreli bir şirketle bile anlaşamıyor.Amerika’ya kayıtlı bir şirketi var.Seohyun hala sm binasına girip çıkıyor ama o da oyunculuk yapıyor sadece.Farkettiniz mi bilmiyorum ama smden ayrılıp müzikle uğraşan kimse ortalıkta yok.Hepsi oyunculuk yapıyor ya da pek etkileri kalmadı müzik sektöründe.Müzik sektörü smnin elinde.Sm japonya’daki stadyum sahiplerini bile tehdit etmişti.

Last edited 1 ay önce by Jayzz
Bence böyle

Tiff kendisi söyledi. Grup aktivite lerine sorunsuz katılmak istiyorum. Bunun için koreli olmayan bir şirketle anlaştım dedi. Ayrıca zaten yabancı ülkelerde iş yapmak istiyordu kız. O yuzden böyle yaptı.
Seohyun ve sooyoung sa defalarca söyledi kendimizi oyunculukta kanıtlamak istiyoruz diye.
Bunun idollerle alakası var. Kendileri sürekli söyledikleri yola gittiler Sm sözleşmesi bitene degil, sözleşmesi bitmeden gidene çektiriyor

Exovelvet

Ya da Kyungsoo. Gerçekten merak da ediyorum ilk kim ayrılır diye.
Baekhyun,Kai,Chen, Chanyeol ayrılmaz çünkü müzik kariyerlerini Sm destekler.
Suho uzun yıllar boyunca stajyer olup çıkış yapmak istediği için ayrılmaz -lider bir de-
Lay’in de ayrılmak için bir nedeni yok zaten Çinde iyi promosyon yapıyor
Xiumin en bilemediğim kişi sanırım. Sehun ve Kyungsoo ise ayrılabileceğini düşündüğüm ikili

Last edited 1 ay önce by Exovelvet
Rokiwou

chanyeol direk ayrılır sm hiçbir şekilde chanyeolu desteklemiyor çünkü sözleşme biterse net ayrılan ikili sechan olacak

BRIAN

Eğer SM süper junior sirket açtığı gibi exo ya da acarsa rahat birkirsa gitmeyebilir ama eğer öyle olmazsa salkım saçak gibi dağılır bütün üyeler

nfwfcs

Suho radio star’da bunu aralarında konuştuklarını ve sm’de kalsalar da kalmasalar da birlikte devam edeceklerini, üye ayrılığı olmayacağını söylemişti sanırım. Ama bana kalırsa sechan + kyungsoo asla kalmazlar. Sc’a olanları biliyoruz zaten ama ksoo’nun 2019’da yaşadığını exo-l’ler çok göz ardı ediyor. Onun da sm’le net sıkıntısı var. Yani diğerlerinin birlikte ayrılmayı kabul etmeleri gerekli.

jennienin enayisi

🕯 Smden hepsi ayrılsın 🕯

elena

bu sene exo comeback haberi gelmişti onda olur sanıyordum

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Bunun şokunu hala atlatamadım ilk gördüğümde gözlerim doldu ağlamaya başladım sonra kalbim sıkıştı titriyorum full 1 saat devam etti ilaç alıcaktım sonra uyudum iyi geldi cidden ağlamak istiyorum bilmiyorum ben mi aşırı tepki veriyorum gerçi birkaç arkadaşım daha böyle hala kalbim sıkışıyor düzelemedim koreliler Exoyu zerre hak etmiyor çocuk gidiyor yazdıklarına bak ya ben sinir oluyorum bunları görünce Chanyeol geldiğinde 17 yaşında olucam garip ama keşke gitmeseydi ya Exoyu onun sayesinde tanıdım kpopa onun sayesinde bağladım bazen âşırı depresyona girince bana iyi gelen şeylerden biri Exoydu lütfen çabuk gel Chanyeol❤❤❤

mabel

koreli hamam böcekleri!… Hiç birşey bilmeden sallamaya başlamışlar. Umarım chan iyi ve mutludur. Asker arkadaşlarının işi zor bizim devimiz oldukça rekabetçidir .

reddish

yeol’u gercekten seviyorum ama oturmayan bir seyler var o fotolar sahteydi yalandi ama neden boyle oldugunu dispacht bile soylerken chanyeol kendini savunmadi neden sustu hala anlamiyorum

Tuğba

Ne açıklama yapsa inanmayacaklar, bu kadar sahte olduğu bir şey yüzünden chanyeol niye açıklama yapsın?

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Belki dava falan açtı dava aşamasında birşey söylemesi riskli olabilir yada yazmaya bile değer görmedi yada belki çok değer verdiği bir insandır veya çıkmışlardır bir süre sonra ayrılmışlardır

azizi

bana kalırsa şirketle arasında ciddi sıkıntılar patlak verdi bu durumda. çünkü bu tarz durumlarda önce şirket açıklama yapar ama sm ilgilenmedi. ikinci bir ihtimalim ise dikkat etmek için konu abartıldı ama chanyeol’un çirkef bir eski sevgilisi vardı, bir açıklama yapsa üsteleme yapacak.

haechanınköpeğiyim

abi bu çocuk aklanmadı mı ben mi yanlış biliyorum

Yeap

Keşke hepsi bi anda gidip gelseydi Ksoo çok akıllıca davrandı vallahi

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Ben hala Stay with me ve Yours dinliyorum Chanyeol yaa🥺😭

la cha ta

güzel bir askerlik geçir yeol:(

SUNMI

Olayı çok takip etmedim, yalnızca haberler sayesinde biliyorum. Son skandalının yalan olduğunu söylüyor herkes, neden sm bir açıklama yapmadı bununla ilgili? Eğer karalama kampanyasıysa bunu belirtmeleri ve sessiz kalmamaları gerekmez mi? Aylardır haber alamadık chanyeoldan şimdi de askere gidiyor, halk elbette kaçtığını düşünecek. (Olayları bilmiyorum, yalnızca meraktan soruyorum; yanlış anlaşılmasın.)

Bıktım

SM ve Chanyeol un arası net kötü. Bu olay yaşandığında “bu konu hakkında söyleyecek bir şeyimiz yok” gibi bir açıklama yaptı şu an hatırlayamıyorum ama gördüğüm en saçma/alakasız açıklamaydı. Sanki CY şirketten değilmiş gibi davrandı.

babydriver

sm ve exo nun arası 2017den beri bozuk. bildiğim kadarıyla bazı nedenler arasında exo nun müzik yapımcılarıyla anlaşamadığı da var (telif hakkı). exo nun son konseri 2019 da o müzik yapımcılarını biri konsere davet etmişti. davet edilen adam da konserden bileti çekip instagrama atıp “gerçekten müziğe değer veren kişiler” gibisinden bir şeyler yazmıştı. zaten 2017 den beri ne düzgün promo alabiliyorlar ne de şirket tarafından önemseniyorlar. son katıldıkları radyo programında da sm hakkında hiç iyi şeyler söylememişlerdi. sm ve exo dan bahsedecek olursam, chanyeol ve sehun sürekli açtıkları canlı yayınlarda sm ile dalga geçiyorlardı. chanyeol kendi stüdyosunu kurdu, sehun bildiğim… Read more »

Taemin is coming

Uzun bir aradan sonra bir de askere gitmesi ne biliyim. Yani askerlik yaşı uzatıldığı halde şu an gitmesi. Üzdü.

Tuğba

Zaten bu hazirana kadar gitmesi gerekiyordu, Baekhyun’un da gelir kısa zamanda

Oasis

Bir durum ne kadar kötü yönetilebilirse o kadar kötü yönettiler. Chanyeol sosyal medyayı her türlü kullanan biri bir ara lynsden çıkmıyordu şimdi böyle bir olayda susup ahh Chanyeol’umuz çok hassas, kalbi kırıldı o yüzden derdini anlatmadı lafları falan çok samimiyetsiz geliyor. Bu olayda yerine oturmayan bir şeyler var ve üstü 4 aylık sessizliğin ardından askere KAÇARAK kapatıldı. Evet fotolar shoptu ama eminim bir şeyler var ya daha kötü şeyler vardı bu sahte hikayeyle Chanyeol’e gözdağı verdiler bu yüzden sustu çünkü konuşsaydı daha kötü şeyleri ortaya çıkacaktı ya da başka bir şey

sunny

Ne kaçmasından bahsediyorlar. Zorbalık mı yaptı birini mi öldürdü? Ne bu nefret. Aptal saçma sapan bir iftira olayı yüzünden bu kadar nefret almış olması o kadar saçma ki. Zorba idollere bile böyle şeyler yazmazlar. Solo haberini beklerken askerlik haberini almak ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu iftirayı atan rahat bir şekilde yaşarken en büyük nefreti Chanyeol’un almasını kabullenemiyorum. Sadece tek tesellim kafasını toplayacak ve eminim ki daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkacak.

Last edited 1 ay önce by sunny
deniz yıldızı

Tamam da iftiraya da aylarca susamazsın, demek ki bilmediğimiz başka şeyler var. Fotoğraf sahte orda hemfikiriz de olaylar ya da kişiler hakkında her şey muamma. Üstelik bununla ilgili hala bir açıklama yapılmadı, direkt yalanlayıp dava edecem de diyebilirdi. O yüzden direkt iftiradır demek mantıklı değil.

sunny

gerçek olmadığı belli olan bir mesele yüzünden açıklama yapmadığı için mi? kendisi seasengler tarafından takip edilirken bile özür dileyen biri, kendi suçu olmayan şeylerde sürekli özür dileyip durmak zorunda mı? SM zaten idolünü savunmayan (özellikle EXO) bir şirket, zar zor şarkı çıkardılar. Hiç düşünmüyor musunuz belki de insanların ona inanmaması ondan bu tür şeyleri beklediğini düşündükleri için kırgın hissettiyse? belki bu yüzden açıklamada bulunmadı, insanlar sana bir kere darbe vurdu mu devamı geliyor, adın aklanmıyor.

deniz yıldızı

İyi de gerçek olmadığı belli olan bir mesele yüzünden kariyerine ara verdi. Kendin de diyorsun, en saçma iddiaya bile cevap verebilen biri herhangi açıklama yapmadan aktif olmaya devam etseydi insanlar çok takılmazdı. Üstelik bu tür şeyler dediklerini her idol yapabilir, kimsenin kişiliğini bilemeyiz sonuçta herkesin özel hayatı.

sunny

kariyerine ara verdiğini nereden çıkardın? öyle birşey ne söylendi ne de gerçekleşti ki sahnelerden uzak olması veya canlı yayın açmaması ara verdiği anlamına gelmez, SM sağolsun programları bile yok ki üyelerimizi resmen haftada bir zor görüyoruz. Sen sanıyorum ki olayları uzaktan takip ediyorsun, eğer olayları net olarak bilmiyor, grubumuzu tanımıyorsan bence kurcalama, bilmediğin konuları iyice araştır. Ayrıca kendin de diyorsun “özel hayatı” diye, özel hayat söz konusu olunca açıklama yapmak zorunda mı? böyle bir zorunluluğu kim ortaya çıkarıyor?

deniz yıldızı

Ben olayları takip ediyorum biliyorum da, bence siz hoşlanmadığınız yorumlara tepeden bakmayı bırakın. Fan olmayan kişiler yorum yapamaz diye bir kaide yok, ki sevdiğim bir gruptur Exo. Promosu olmayabilir bu sosyal medyada aktifken ya da herhangi bir etkinlikte görüntülenirken aniden ortadan kaybolduğu gerçeğini değiştirmiyor, hayranların da ondan uzun zamandır haber alamadığı ortadaydı en son Lotte Dutty’e çıktı sanırım. Bence gereksiz yere sinirlenmek yerine muallakta olan şeyleri kurcalamayı bırakın, hiçbir üyenin yakını değilsiniz sonuçta.

sunny

tepeden baktığımı nasıl ortaya attın ki?Chanyeol özür dilese derlerdi ki suçlu, kabul etmiyor gene suçlu, birşey demiyor gene suçlu oluyor, ortaya çıkmadı belki de ortamın durulmasını bekledi, bir idolün eğer ki suçu gerçek olsa kimse birşey demiyor adeta unutuluyor, ama suçsuz olsa ve bunu dile getirse bile kimse inanmıyor adeta dışlanıyor, etiketleniyor bir kere. Bu yüzden en iyisi susmak ve konuşmamak onun açısından özellikle de Kore gibi bir yerden bahsedince oldukça makul bir sonuç. Hayır benim anlamadığım adam öldürmedi yada zorbalık yapmadı neden bu kadar nefret aldığı. Özel hayat diyoruz ama herkes karışıyor.

deniz yıldızı

“Eğer olayları net olarak bilmiyor, grubumuzu tanımıyorsan bence kurcalama, bilmediğin konuları iyice araştır.” dedin, bence gayet küçümseyici ve önyargılı bir bakış açısı. Sadece iftira olduğundan emin olamayız dedim diye olaylar ya da grup hakkındaki bilgimi ölçemezsin değil mi? Ayrıca özel hayat idoller için fikir beyan etmede bir kıstas ifade etmiyor, öyle olsa ilişkiler skandal diye adlandırılmaz, bizi ya da halkı zerre alakadar etmeyen çift haberleri günlerce konuşulmazdı.

Tuğba

Ya affedersin de, hiçbir şey açıklama yapmadığında direkt olarak suçlu mu oluyor? O fotoğraflarda bir kızın bırak bir insanı tutması o kadar saçma ki, ağır photoshoot yapıldığı da çok belli. Hiçbir koreli fansitesi ayrılmadı, hala aktifler. Eğer bir şey olsaydı direkt koreli fan siteleri kapanırdı zaten. Ve sm’nin exo’yüzden önemseme dışını hepimiz biliyoruz, kaç kere dava açacağız dediler hiçbir şey yok ortalıkta

Sena

Çocuğumu rahat bırakın bicislarrr

azizi

benim düşüncem şirketle chanyeol’un arasındaki sorunlar bu olay sonrasında patlak verdi ve daha ciddi sıkıntılar yaşadılar çünkü sm’in açıklama yapmaması çok saçmaydı. bir de bence aldatma tarzı bir şey olmadı sunulan kanıtlar çok saçmaydı çünkü ama chanyeol’un kötü ayrıldığı bir sevgilisi vardı. bilirsiniz kötü ayrılmalarda daha çok etkilenen taraf her şeyi yapabilecek hale gelir ve onu durdurmak için geri çekilirsin seni kötü etkilemesin diye. o tarz bir şey yaşandı ama ben yine de chanyeol’den başta beklemesem de ciddi bir açıklama beklerdim. güveniyorum artık her gün çıkan zorbalık haberlerinden ve zico ile arkadaşlığı sonrası diyemem. belki saçma bir düşünce biliyorum ama… Read more »

Eylul

Arkadaslar chanyeol ne yaptida linc yiyor unuttum

Tuğba

Hiçbir şey, salak bir iftira yüzünden böyle nefret ediyorlar.

Exovelvet

Biri çıkıp Chanyeol ile sevgiliydim ama beni bir sürü kişi ile aldattı dedi ve bazı fotoğraflar attı bu sitede de var. Sm veya Chanyeol bir açıklama yapmadı. Başka Kimseden de ses soluk çıkmadı doğru/yanlış bilinmiyor olay

Rosie Posie Exo-l bir Blink

İftira attılar ama çok saçma ve tutarsızdı

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Sm yeni gruplarının öne çıkması için en büyük gelir kaynağını harcıyor zaten Exonun önüne taş koymak değil bununki direk duvar örmek Chanyeol’ü zaten arkaya atıyordu ama o çok popüler oldu ve ilgi görmeye başladı sonra Yeol nng yi kurduğunda gözden çıkardı adam akıllı açıklama yapmadı sc kendi albümünü yaptı ve şimdi askere gidiyor yani ha diyelim herşey doğru o kadar suç işleyenler onu destekleyenler elini kolunu sallıyor ama tepki Yeol’e şaka gibiler ya özel hayatı gerçekten olan Yeol’e oldu o geldiğinde 17 yaşında olucam ve aslında geleceği tarihte gitmesi gerekiyordu cidden çok özliycez😭beni Exo ile tanıştıran farkında olmasamda 10 yaşından… Read more »

cansu

olayı ne ?

Var Bir Hayalimiz

Hayranlar shop diyor. Ama azıcık mantıklı olun. Masum olsa o da şirket de açıklama yapardı. Hiç bir şey söyleyemediler. Baekhyun kendini bu olaydan sıyırmaya çalıştı. Şimdi de askere gidiyor. Bu skandal sonrası bir klasik kore de. Zico ile yakın olması sevgilisini aldatması falan bunlar birleşince pek de parlak bir şeyler göstermiyor. Bana ortaya daha fazla şeyin çıkmasından korkuyor gibi geldi. Her şey sadece shop yalan olsaydı şimdiye çoktan bir açıklama yapıp kapatırlardı.

ilvos

Sadece hayranlar değil gözü olan herkes shop olduğunu anlar?
Ayrıca SM’den bahsediyoruz, belki diğer idoller için şirketleri çıkıp düzgün bir açıklama yapar ama SM EXO için yapmaz,, yapmadı da. Chanyeol kendi stüdyosunu kurduğundan beri Chanyeol ile ilgilenmiyor, EXO-SC albüm çıkardığında SM hiçbir şeyle ilgilenmemişti, Chanyeol kendisi müzik show’larını arayıp şarkımız çıkacak diye haber veriyordu gerisini siz düşünün.
Bu olay çıkmadan da çok kısa bir süre önce SM, Chanyeol’un bizzat tasarladığı Exo logosunun telifini almak için başvuruda bulunmuştu vs.
Evet normal bir idol&şirket ilişkisi olsa dediğinizin doğru olma ihtimali vardı fakat konu Exo ve SM ise her şey olabilir altında.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Zico ile arkadaş olan insanı bile savunan insanlar var yazık size

Tüm sektörü hatta ülkeyi sil o zaman?

Zico ile bağlantısı olmayan tek bir idol söyle

sametinyourarea

bütün sektor ziconun elinden mi geçiyor bu ne tuhaf soru tabili baglantısı olmayan idoller var

...

Kaçıyor.. Döndüğünde herkesin her şeyi unutacağını düşünüyor ama yanılıyor. Asla dönemeyecek bu sektöre, rezil

moonsuny

Çocuk aklandı zaten, neyden kaçacak acaba? Ben shopum diye bağıran fotoğraflarla üstüne atılan iftiradan mı? Günlerdir zorbalık yapan idoller konuşuluyor ama kimse şu çocuğa 4 aydır yapılan zorbalığı umursamıyor. Ortada ispatlanan hiçbir halt yok. Yazıyı yazan kişi ortalığı karıştırıp yazıyı silip çekti gitti. Ve siz hala daha bu çocuğu suçlu buluyorsunuz.Chan gayette geri dönecek bu sektöre. O zaman da anca avucunuzu yalarsınız sen ve senin gibiler.

moonsuny

Ayrıca Chan zaten bu yıl gidecekti askere ha birkaç ay önce ha birkaç ay sonra. Kaçmıyor yani. Paşa paşa askerliğini yapıp gelecek diğer üyeler gibi.

Exo_hyrn

Uyuşturucu fuhuş zorbalık vb kötü hiçbir şey yapmamış tamamen sahte fotoğraflar ile suçlanan salak şirketinin açıklama yapmaması dan kaynaklanan sebeplerden dolayı linç ediliyor merak etme senin gibiler catlayarak ortadan ikiye bölünseniz de uyuşturucu kullanan bile sektöre dönüyor chanyeol un ayrılmasına sebep olacak hiçbir şey yapmadı ki sektöre dönsün

Aslıhan

Abi iddialar dogruysa Bile kız arkadaşını aldatmış oluyor. Topluma karşı suç işlemedi adam öldürmedi yani. En fazla uçukuruna düşkün bu adam dersin. Aldatılan kıza da terk et o adamı dersin. Ama kimse sevgilisini aldattı diye işinden olmaz. Çok abartıyorsunuz valla. Neden dönemesin sektöre? Ne bu kin ya. Kimler kimler devam ediyor sektörde bu adam mı özel hayatı yüzünden silinecek

moonsuny

Ben de şurayı anlamıyorum bu iddiada. Hani madem Chan kızı birden fazla kez aldattı kız niye ayrılmadı o zaman Chanden. Hem de iddiasına göre tek sefer olan bir şey değil bu, birden fazla defa. Kızın yazdığı yazı cidden boşluklarla, saçmalıklarla doluydu. Adam akıllı kanıt sunamayıp yazıyı sonradan silmesi de cabasıydı yani.

Aslıhan

Ortada anlayamadığımız o kadar çok şey var ki. Mesela kız kendini ondan fazla kişiyle aldattığını söyledi. Ama bir kişi bile çıkmadı. Hepsini de Sm susturamaz gerçekci olalım yani.
Hadi diyelim Chanyeol playboy, her gece başkasının yatagında olan bir adam. O zaman neden ilişkini bitirmiyorsun ki? Bitir ilişkini zaten sadakatsizmişsin.
Kız öyle şeyler diyor ki o zaman üç sene bu adamla işin neydi diyesim geliyor. Ayrıca üç sene çıktıgın adamın sen de ne görüntüleri olur ama sen gidip saçma sapan fotolar atıyorsun falan. Bir şeyler çok garip. Bu Chanyeol’u kızlarla gören de mi olmadı o zaman. Kimseden de ses çıkmadı mesela.

moonsuny

İşte tam olarak bahsettiğim buydu. Çıkarsın sevgili olduklarına dair olan konuşmaları yayınlasın, ya da ne bileyim onu aldattığı kızlarla anlaşıp onlarında açıklama yapmasını söylesin çünkü böyle bi durumda mağdur tek bu kız olmuyor diğer kızlarda mağdur oluyor. Hadi bunları açık açık yapmaktan korkuyor, hukuki yollara başvursun. Ama iddiasını ispatlasın. Ama yok olur mu öyle şey, illaki bir deli kuyuya taş atacak diğerleri de peşinden gidecek. Cidden şu kötü düşünceli, empati yoksunu insanları anlayamıyorum. Ay çok dolmuşum hepsini sana kustum gibi oldum. Özür dilerim rahatsız ettiysem. Asıl sinirim şu üç nokta arkadaşaydı. :’)

Aslıhan

Yok estağfurullah ne özürü. Hepimiz dolduk gerçekten. Seni tabi ki en iyi ben anlarım. Şu netizenlere baksana sanki adam başka işlere karışmış gibi davranıyorlar. Sabahtan beri kötü yorumlar dolu her yer.
Bu üç nokta geçen gün de EXO nun skandaldan da skandala koşan grup oldugunu söylemişti. Exo ya da bunu demezsin ya

Aslıhan

Yorumunu ss atacaktım ama olmuyor. Ben bu site de resim atamıyorum.
Cümlesi şu
“Grubun skandaldan skandala koşmak yerine oturup çalışsaydı, şimdiye çoktan grup dönüşünüz olurdu”
Bu yorumunda ki bir satırdı

moonsuny

Al işte tam bir anti olduğu buradan belliymiş.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Soojini savunanlardan farkınız yok

Soojin’in olayı ile bu bir tutulamaz. Soojin de mağdur takır takır iddiasını ispatladı. Kanıtları sürdü öne. Bu iddiada ise kanıt diye ortaya konulan şey birkaç shoplu fotoğraf ve ardından silinen bir yazıydı. Eğer mağdur(!) olan kişi adam akıllı kanıt sunsaydı Exo-L’ler antilerden önce Chanden özür vs. isterlerdi zaten. Exo-L zamanında Baekten sevgilisi olduğu için özür istemiş bir fandom -malesef ki- bunun için mi Chani sence destekleyecekler. Mağdur cidden mağdursa buyursun ispatlasın.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Ben işin gerçekliğinden bahsetmiyorum, ben aslıhanın saçma sapan savunmasından bahsediyorum gerçekse özel hayatı nedir abi? eşini sevgilisini aldatan kimseye tepki vermeyin o zaman bu ne ya

Yani kusura bakma da Soojini savunanlarla burdakileri bir tutman cidden saçma. Biri kanıtlanmış bir olay biri kanıtlanmamış. Sadece Aslıhandan bahsediyorsan çoğul ek getirme o zaman. Yanlış anlaşılmalara ma’al verecek cümleler yazma, kendini doğru ifade et lütfen.

Yuh be. Gerçekten ne diyeceginizi şaşırdınız. Az insaf

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Ya şaka gibisiniz, adam aldatmış olsa bile diye savunuyosunuz utanmanız yok cidden, o zaman aldatan ünlülerinde lee byung hun vs hiç ayıplanma almasın sektöre dönmesin, özel hayatları çünkü

Demek istediğimizi anlamıyorsun bile resmen. Olay doğruysa kanıtlasın diyoruz. Sen iftira olmadığından nasıl bu kadar eminsin? Zaten kanıtlasa Exo-Ller mağdura destek verir emin ol. Ama kanıtlamadığı müddetce kimsenin de Chane laf atmaya hakkı yok. Ya da kanıtlarla zorba olduğu ispatlanmış Soojinle bir tutmaya.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Ya okumuyorsun cidden ya diyorum ki CHANYEOL SEVGİLİSİNİ ALDATTI MI ALDATMADI MI İLGİLENMİYORUM EĞER GERÇEKSE DİYE ASLIHAN YAZMIŞ VE GERÇEK OLSA BİLE SAVUNURUM ANLAMINDA KONUŞUYOR SOOJINI SAVUNANLARDA BÖYLE BANA İDOLUM ZORBALIK YAPABİLİR DİYE DOLAŞIYOLARDI

Gerçek olsa bile savurunum mu dedim ben ya. Sen lütfen düzğün oku. Üç nokta sektöre dönemez yazmış ben de gerçek olsa bile döner demek istedim. Aldatmışsa bile bu onu işinden etmez demişim. Nasıl bir gazla geldin yazdın anlamadım.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

E savunuyorsun işte????????

Ya bacım bir git işine ya. Resmen yanlış okumuş atlamışsın. Şimdi de çırpınıyorsun. Soojin i savunanlarla bir tuttun resmen beni. Kız basbayagı zorba saglam deliller var. Yuh yani. Birde üste çıkacağım diye ugraşıyorsun

Öncelikle edebini takınarak cevap ver lütfen. Bağırmanı gerektirecek bir şey yok. İkinci yorumunu görmeden yazmışım. Anlık yazışma yeri değil burası zaman kaymaları olabiliyor yorumları yazarken.

Kesin delilin var mı kardeşim. Kız beni aldattı diyor ortada adam akıllı fotoğraf yok. Hadi olsa gel ayıplayalım. Ha hatırlatırım evli olmayan birinden bahsediyoruz. En fazla kınarsın o da emin degiliz gerçekten aldattı mı. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca sektöre dönemez demesi saçma. Bunu savundum. Git bir daha oku. Soojin de bayagı delil var. Bunda yok. Saçmalıyorsunuz.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Soojinle bir mi tutuyorum ben

Bu arada belirteyim Lee Byung Hun evli ve karısını aldattı bu kanıtladı hani kanitlar var ortada artı adam yıllardır sektörde ve yıllardır da yılın oyuncusu ödülünü veriyorlar adama. Burada tutup kanıtlanmamış bir aldatma haberi ile bekar birinin haberine yorum yapanlari zorbalık skandalıni savunan insanlarla bir tutuyorsun.

3 noktayla aynı kişi olduğuna eminim ama kanıtlayamam ardarda aynı tarz anti yorumları atıp duruyorsunuz bu kadar belli etmeyin bari

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Profil fotoğrafım var 🙂

Farklı email ile girmek yorum çokta zor değil 😂

gitgide daha salak şeyler söylüyorsun

jongjong

beynini bilerek mi kullanmıyorsun?

ilvos

Kes sesini yaa Chanyeol ile ilgili alakalı alakasız her habere nefret yorumu yapıyorsun. Bu kadar da kötü olunmaz be kardesim, asıl rezil sensin.

SeulgiWendy

Rezil sensiz seviyesiz şey her Chanyeol haberine atlayıp durma kendi işine bak.

Tuğba

Gitarı tutan fotoğraflar yüzünden mi rezil? Jdjdjd

Yeni Yazılar

141
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x