[THEQOO] Çin'den büyük paralar teklif edilmesine rağmen gruplarından ayrılmayan 2 JYP idolü [THEQOO] Çin'den büyük paralar teklif edilmesine rağmen gruplarından ayrılmayan 2 JYP idolü

Junho “Özellikle Nickhun, Nickhun hyung 2PM’i tanıtmak için en çok uğraşan üye. 2PM ile çalışıyorken tek başına para kazanmak için gruptan ayrılabilirdi, ama tüm teklifleri reddetti. Bence hala bizimle olması inanılmaz.” 

2PM ve JYP’den ayrılıp Çin’e çalışmaya gidebilirdi ama reddetti ve JYP’de kaldı 
Çinli bir idol olarak çok daha fazla para kazanabilirdi

[THEQOO] Çin'den büyük paralar teklif edilmesine rağmen gruplarından ayrılmayan 2 JYP idolü [THEQOO] Çin'den büyük paralar teklif edilmesine rağmen gruplarından ayrılmayan 2 JYP idolü [THEQOO] Çin'den büyük paralar teklif edilmesine rağmen gruplarından ayrılmayan 2 JYP idolü

Jackson yayın sırasında hayranların yorumlarını okurken yüzü birden sertleşti. Çinli hayranlardan biri “GOT7’dan ayrıl ve Çin’e gel” yazmıştı.
Jackson Çince cevap verdi: “Bir şey yaptığımda bunu sevenler olduğu gibi sevmeyenler de çok oluyor. Nefret yorumu yapanlar beni sadece güçlendiriyor. Güçlü olmak için daha çok çalışma hırsı veriyor bana.”
Sonra Koreceye dönüp şöyle dedi, “Hem GOT7 üyesi Jackson, hem de Jackson olarak başarılı olacağım”  

Jackson Çin’de çok başarılı olduktan sonra V yayınını açtı  
Çinli hayran ne zaman GOT7’dan ayrılıyorsun deyince “Bu imkansız bir şey” diye yanıtladı  

1. İkisi de inanılmaz, gruplarını çok seviyorlar, bu yüzden böyle davranıyorlar

2. Niye ayrılmalarını istiyorlar ki?ㅋㅋ

3. Niye Jackson’a hain diyenler var ya ㅋㅋ Sadece antilik yapmaya çalışıyorsunuz ㅋㅋ JYP’deki Jackson ve Nichkhun gibiler gerçekten inanılmaz.. çünkü JYP iyi bir şirket

4. Ama Jackson hain değil mi…?

5. Japonya promosyonlarına katılmadı bile, ne saçmalıyor ya ㅋㅋㅋㅋ

6. Jackson hem grubunu hem Kore promosyonlarını çok seviyor.. Nickhun da Jackson da inanılmaz

7. Jackson’ı nasıl Nickhun’un yanına koyarsın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ? o kadar mantıksız ki

8. Jackson Japonya’da promosyon yapmıyorsa ne olmuş

9. K-Pop idolleri Japonya’ya promosyona gitmek zorunda mı..?? Hayranlar gerçekten idolleri Japonya’ya gitmeyince sinirleniyor mu?? Şok oldum

10. Bir K-Pop idolünün Kore’deki promosyonlarda sıkı çalışması yeterli

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
bSakura

Gerçekten, eski bir HOTTEST olarak Nichkhun gibi bir idole sahip olmanın gururunu yaşıyorum. 2PM için çok çalıştı, her yerde tanıtmaya çalıştı. 2PM’i işlerinden önce tuttu. Japonya konserinde alanı dolaşarak ağlamasını ve hayranlara hem teşekkür edip hem özür dilemesini unutamıyorum. Mükemmel bir karaktere sahip. Onu çok seviyorum.

Ayrıca Jackson, çok sağlam karakterli bir insan. Başkalarının ona anti olmasını gerçekten anlayamıyorum.

SeulgiWendy

Jackson Çinin özerk bölgesi olan Hong Kong’lu Nickhun’da Kaliforniya ve Çinli her ikisininde Korede promosyon yapmasına engel bir durum yok hem Çin hemde Korede promosyon yapabilirler Çinde ki faşist derecesinde ırkçı olan insanların yazdığı grubu bırak Çin’e gel yorumlarına maruz kaldıkları gibi ayrıca Kore’de ki Kore ırkçılarının hain yorumlarına maruz kalıyorlar gerçekten onların durumu çok çok daha zor ama gruplarını bırakıp gitmemeleri hayranlarını ne kadar sevdiğinin göstergesi anti yorumlarına aldırmayın güzel insanlar maalesef bizim Victoria’mız Korede promosyon yapamıyor kendisi tamamen Çin vatandaşı onun alacağı yorumlar çok çok daha ağır olacaktır ama o da grubunu ve şirketini bırakmadı. Irkçılığa hayır idollerimizi… Read more »

bSakura

Ufak bir düzeltmem olacak, affınıza sığınıyorum. Nichkhun Taylandlı

SeulgiWendy

Ne demek efendim teşekkür ediyorum ben Çin asıllı diye biliyordum sanırım annesi Çinliydi Çincesi çok iyi olduğu için yanılmışta olabilirim :))

DaRa

Yok doğru biliyorsun annesi çinli 😊 ama yarı çinli yarı tay da olabilir tam hatırlayamadım

bSakura

Dedesi falan da Kuzey Avrupa doğumlu Nichkhun’un işi yaş bayağı :d Tam bir Dünya insanı 🤭

Girls Gang

Peki ya yani gruplardAki çinliler onlar nasıl hala promosyon yapabiliyor korede? Mesela yuqi, mesela pristin kyulkung?

SeulgiWendy

2016dan sonra çıkış yapan Çinli sanatçılar Çinde fazla tanınmıyor ve Koreli bir grupla çıkış yapsa da grubu ile Çinde promosyon yapamıyor Nct Çin birimindeki uyelerin bazılarıda Korede promosyon yaptı şimdi Çinde yapıyorlar ama Çinde halk tarafından tanınan kişiler için durum farklı iş vatan hainliğine kadar gidebiliyor eğer %100 Çin vatandaşıysa Koreli bir şirket ile promosyon yapamaz ülkede hala büyük yaptırımlar var Korede herhangi bir yaptırım yada yasak yok Çinliler için yada başka uyruklu sanatçılar için kendi halkı ve halk arasında tanınırlığı ile alakalı bir durum Jackson’a grubundan ayrılmasını söyleyenlerde Çinli faşist kesim tamamen Çin vatandaşı olsa daha ağır durumlarla karşı… Read more »

SURMEW-BTS

Çocuk Japonya ya gitmedi diye nasıl hain derler, maalesef programları çakıştı, ayrıca esas albüme Korece albümlere katılması yeterli bence. Nickhun ve Jackson ın gruplarını ne kadar sevdikleri belli.