Benzer Yazılar

[THEQOO] Coldplay, BTS ile birlikteyken hanbok giydi

coldplay wearing hanbok with bts 1 scaled

coldplay wearing hanbok with bts 2coldplay wearing hanbok with bts 3coldplay wearing hanbok with bts 4

Jungkook’un en sevdiği Hanbok’a benziyor ㅋㅋㅋㅋ

coldplay wearing hanbok with bts 5

24 Eylül Cuma saat 1’de!! Coldplay X BTS ‘My Universe’ yayınlanacak

1. Aah Coldplay’i Hanbok içinde görmek harika

2. Hanbok ona çok yakışmış ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. BTS’in hediyesiydi diye duydum ㅋㅋㅋ BTS Kore kültürünü tanıtmayı iyi biliyorㅋㅋㅋ

4. Coldplay günlük hayatında Hanbok giyiyor ve ona çok yakışıyor ㅋㅋ

5. Wow, şarkı süper değil mi??? Bayıldım

6. Şarkıyı merakla bekliyorum, Hanbok ona çok yakışmış

7. Gerçekten çok rahat, umarım daha çok insan Hanbok giyer

8. Umarım Hanbok popüler olur, BTS çok iyi bir iş çıkardı

9. Jungkook’tan bir hediye miydi?

10. Daebak, Coldplay’i Hanbok giyerken görüyorum…

 

K: Knetizen

32 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
falondia

Of ya Korelileri bu konuda kıskanıyorum kültürlerini aşırı iyi pazarladılar dünyaya, biz hala baklava yoğurt bizim diye ispatlamaya çalışalım, işgal edilen biz olduğumuz halde yunanlara soykırım yaptılar diye ABD dizi senaryolarına eklesinler.

moonchild

Millet uzaya çıkarken bizim derdimiz karımızın kızımızın iki bacak arası olunca maalesef. Muratgilin damından atlayamıyoruz daha.

sananebenimboyumdan

Aynn diziyi bende gördüm… fakat Türkiye çok yetenekli işler çıkarsa bile başarılı olamayız Türklere karşı ırkçılık ve önyargı çok çok fazla… Fakat ben ne kadar kpopu sevsem artık kpopun daha da popülerleşmesini olumsuz buluyorum.Tüm gruplar batı piyasasına yönelik şarkı yapıyor(btse nazaran demiyorum linçlemeyin) ve kore hükümeti büyük gruplarını sanki siyasi ayağı olarak kullanıyor ve bunu hoş bulmuyorum açıkçası.

lizzy

Bts siyasete falan bulasmadi sacmalamayin artik ya. Hala sarki soyluyoralr yarin da yeni sarki cikiyor birkac ay sonra da album gelir turlar konserler..bts hala bts. Bmye gitmeleri bizzat onlarin davetiydi zaten. Parti uyesi olmadilar yani.

sananebenimboyumdan

Kullandığım cümlede btsi yazmadım. Bm için gitmelerinin zaten siyasetle alakası olduğunu da düşünmüyordum.😑 Eleştirmek istediğim de Kore hükümetiydi Japonya ile aralarındaki sorunlara kpop gruplarının isminin karışmasını hoş bulmuyorum.Ne yazsak linçleniyoruz.

Last edited 2 ay önce by sananebenimboyumdan
lizzy

Ben oyle anlamadim da neyse.

jhye

Ki bizim kültürümüz bin kat daha köklü….

moonchild

Meganla da buluştular new yorkta. Şu şarkı bir an önce çıkabilir mi lütfen? Çocuklar gelirken koreden hep hediyeler getiriyorlar halseye mic, megan a koya, coldplaye de hanbok getirmişler çok tatlı 🥰 Apollo tiyatrosunda buluşmuşlar sanırım.

moonchild

Jk u amerikada neyle beslediniz.

allora

Yarın sabah 7 de şarkı çıkıyor🔥 Beklentim çok yüksek. Yalnız yarın sadece şarkı çıkacak. Müzik videosunun geleceği kesinleşti ama tarihi belli değil, yanlış düşünüyor olabilirim ama bence bu kötü bir strateji. Her neyse öyle ya da böyle bu yılın hitlerinden biri geliyor. Kırılmadık rekor bırakmayacaklar. Coldplay ve Bts e güvenim tam. Aralarındaki uyum da gelen video ve fotoğraflara göre baya iyi.

moonchild

Şarkının gösterilen kesitlerini dinleye dinleye bir hal oldum.

sea

Biz hep şarkının çıkmasına üç gün kala atılan 20 saniyecik teaserlara alıştığımız için garip geliyor böyle şeyler mlxsmld

miriyah

Chris’in üstündekini JK da giymişti. Sanırım Chris’e de o hediye etti. Çok tatlılar ya bir an önce çıksa da dinlesek şarkıyı.

the playboy

Jk modasini Amerika’ya tasiyor

allora

Sıradaki parmaklı çoraplar yakında tüm dünyaya yayılacak jdndndd

20210923_203752.jpg
allora

Namjoon un tepkisi😂

20210923_203755.jpg
aycik 🦭

Hediye fikri jungkooktan çıktı diyenler xkdkfkfk onun favori kıyafeti bütünnnn renklerini aldı. Zaten çocuklar yakın gördükleri herkese böyle minimal hediyeler veriyorlar 🥺 ayrıca şarkıya mv gelecekmiş heyecanlandım. Sabah çıkacak şarkı çokkkkk sabırsızım

sananebenimboyumdan

Coldplay baya iddialı bir şekilde geliyor bence.Albümlerinde Selena ile işbirliği olacağı da doğrulandı, bts ile işbirliği de var.Selenanın sesini pek beğenmem ama şarkıları anlamlı ve güzel oluyordu bu işbirliği de ikonik olacaktır .Zaten bts ile çıkacak şarkının hit olacağını herkes biliyor.Heyecanla bekliyorum.

Last edited 2 ay önce by sananebenimboyumdan
annasavedyou

Ben buluşacaklarını duyunca hep birlikte olacaklarını düşünmemiştim ama hep birlikte olmaları inanılmaz iyi olmuş. Modern hanbok da yakışmış Coldplay’e. Fotoğraftaki herkes çok mutlu duruyor. Çok güzel bir ilişkileri var gibi görünüyor. Bekleyiş sonunda yarın son buluyor. Hadi bakalım.

kudurtanexo

Geliyor gelmekte olan …

sea

Coldplay’e hanbok, Megan’a da koya peluşu hediye etmişler♡

Last edited 2 ay önce by Sea
xxx

Bu hanbokların Jungkook’ta her rengi var giyiyor hep belki onun hediyesidir

blablabla

o kadar gün geçti de şu sayılı saatler geçmek bilmiyor. bir an önce şarkıyı dinleme evresine geçsek keşke

sea

Hemen sabah olsun şarkıyı dinleyelim bekleyemiyorum artık

do you

jungkook ilk fotografta o kadar yakisikliydi ki gordugum an sok oldum, 24 yasindaki jungkook bir baska

off

Cok rahat gozukuyor cidden. Bir tane de bana gonderir misin jeykey

litzz

Peki hanbok’un bundan haberi var mi?!

sude

My universe dinledim bugün .Rap eklemek zorundalar mıydı, bu şarkıya gerçekten olmamış . Şarkı öylesine yazılıp söylenmiş gibi .

sude

Ayrıca yine eklemek istiyorum artık kpop dinlemiyorum.Bu şarkıyi merak ettim gerçekten ve çıkmasını bekliyordum ama sanırım BTS hakkındaki tüm merakımı giderdim artık.Vardigim sonuç kpop illaki çok popüler olacakmış zaten BTS,BP en başta olmak üzere diğer Kpop gruplarının yolu acikmis . Hiçbirinin izlediği yol birbirinden farklı değil buna BTS dahil BM gitmesi vs beni ilgilendirmiyor.Diskografilerini en beğendiğim grupta Exo oldu.Bts istediği kadar şarkı yapabilir ancak sayı önemli değil nitelik önemli benim için .Tüm bside , albüm hepsinde Exo daha iyi. Exonun yapımcıları kimse iyi iş çıkarmış .Bazı fanlar yaşadıkları dönemle ilgili hislerini BTS in şarkılarınin yansıttığını düşünüyor olabilirler ya da kendilerini… Read more »

whailen

Ya Sude sen BTS’e kafayı takmışsın ciddi ciddi dxnmxjdlxgxkz Kendi favorini beğendiğini belli etmek için BTS’in adını kullanmayı bıraksan mı artık ? Hiçbirinin izlediği yol birbirinden farklı değil demen bile bilgisizliğini belli ediyor zaten. Bir de BTS’in Birleşmiş Milletler’e gidişinin ilgilendirmediğini yazmışsın küçümser bir tavırla ama “eminim” BTS harici bir herhangi bir grup çağrılsaydı hemen önem kazanırdı sen ve senin gibileri için 🙂 Çok basit düşünüyorsun ve cidden komik olmaktan öteye gitmiyorsun 😀 Diğer yorumlarını da okuyup anca gülüyorum 😀 Ayrıca şunu söylemem lazım : herkesin ne düşündügü , hissettiği veya başardıkları seni ‘ilgilendirmiyorsa’ neden paragraf yazarsın ki ? Ödevin… Read more »

easy peasy lemon squeezy

Yemin ederim yazdığın saçmalığa 30 saat güldüm sırf kendi grubun BM’e gitmedi diye iyice kendini ezik durumuna düşürdün. Bu arada bu haberle de BTS’i gömüp kendi grubunu göklere çıkarmak zorunda mıydın?

dancingqueen

Umarım hanbok daha popüler olur diyen kişilerin gidenleri bu sefer de kültür yagmaciligi ile suçlayıp ırkçılık yapacağını aha da buraya yazıyorum

Yeni Yazılar