[THEQOO] Eski iKON üyesi B.I 'IOK Company' yönetici müdürü olarak atandı

iKON grubunda çıkış yapan Hanbin IOK Company’de yönetici müdürlerden biri oldu

Hissedarların toplantısının sonucunda Hanbin yeni yönetici müdür olarak ilan edildi

IOK Company’de Go Hyunjung, Jo Insung, Lee Youngja, Kim Sook, Jang Yoonjung, Moon Hee Jun vs gibi isimler var

1. Bu ünlülerin pozitif imajları vardı ama şimdi onunla anılacakları için hepsini görmezden geleceğim ㅋㅋ

2. Çok fazla gönüllü iş yaptığı için olgunlaştığını düşünmüştüm ve övgüyü hak ettiğini düşünüyordum, ama hepsini hesaplayarak bilerek yapmışlar ki şu anda bu medyada yayınlanabilsin, tüylerim diken diken oluyor. BI ve IOK nasıl birbirini buldu merak ediyorum.

3. Bütün skandallarından ve ortalama yeteneklerinden sonra alakasız bir şekilde nasıl bir şirkette yönetici oldu anlamıyorum

4. Kimin umrunda.. şarkıcılığı bıraktı, çalışması lazım sonuçta.. ah

5. Ne? Şirkete yatırım yaptı ve şirket onu yönetici yapmaya karar verdi?

6. BI başarılar! Bir sürü şarkı yap

7. Ailesi korkutucu olmalı

8. Çok zengin biri, hayatta istediğini yapabilir, görüşüm yok ㅋㅋㅋㅋㅋ

9. Nasıl bir çevresi varsa artık ㅡㅡ ah

10. Babası kurumsal suçlar işledi ve oğlu da bir keş


[THEQOO] B.I’IN YÖNETİCİ MÜDÜR OLDUĞU ŞİRKETİN ÜNLÜLERİ

[THEQOO] Eski iKON üyesi B.I 'IOK Company' yönetici müdürü olarak atandı

Ko Hyunjung, Jo In Sung, Kim Dongwon, Moon Soobin
Lee Youngja, Kim Sook, Jang Yoonjung, Moon Heejun

[THEQOO] Eski iKON üyesi B.I 'IOK Company' yönetici müdürü olarak atandı

Kim Nayoung, Kim Jisun, Bom, Kim Taehoon
Lee Hyejung, Choi Eunkyung, Jung Jiyoung, Kim Soyoung

[THEQOO] Eski iKON üyesi B.I 'IOK Company' yönetici müdürü olarak atandıKim Hwan, Jung Juri, Hong Jimin, Hong Jinkyung
Evan, Shin Ri Na, Jang Hyejin, Yoo Hana

[THEQOO] Eski iKON üyesi B.I 'IOK Company' yönetici müdürü olarak atandı

Hwang Hyunhee, Lee Woojin, Ji Seokjin, Chaoru, Go Jaegeun, Jung Jiso, Byun Jungsoo, Oh Sangjin

[THEQOO] Eski iKON üyesi B.I 'IOK Company' yönetici müdürü olarak atandı

Moon Jungwon, Kim Inseok, Park Jungeum, Nam Changhee

1. Gerçekten çok alakasız..

2. BI’ın hayatı bir film gibi, büyük bir şirketin idolüydü, uyuşturucu skandalı çıktı, babası kurumsal bir suç işledi, şirketinden ayrıldıktan sonra hayır işleri ve gönüllü işler yaptı ki medya oyunu yapabilsin, şirket yöneticisiyle arasında olan çete ilişkisi sayesinde yönetici oldu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ film resmen? Filmler gerçek hayatı geçemiyor işte

3. Neden yönetici müdür ama???? Çok random oldu

4. Güçlü biriymiş

5. Kore dolandırıcılara karşı çok nazik ㅋㅋ Nasıl bir suç işlemiş olursanız olun paranız olduğu sürece rahatsınız

6. Ne ben Bewhy olur sanıyordum ama keş BI oldu, yok artık

7. Aaa!!!!

8. Ne? Gönüllü işler yaptığı için övgüyü hak ettiğini düşünmüştüm ama hepsini uzun zaman önce planlamışlar gibi

9. https://theqoo.net/square/1638695523 << bunlarla olan tüm ilişkisini buradan öğrenebilirsiniz

10. ?? Bewhy değil BI??

 

Kaynak: Panncoha

Abone Ol
Bildir
guest
43 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
NeNe

Wonho ve Hanbin’in sinip, kenara çekilmemesine çok seviniyorum.
Müziğe hayatlarını adadılar ve
idrar kabını düşürüp (!) testini pozitif yapan bir hatuna teslim olmadılar.
Herşey eskisi gibi olmasa bile hala müzik için çalışıyorlar ve bence başarıyı hak ediyorlar.

sametinyourarea

basarılı olur umarım bence ikon zaten dagılcak uyeler belki geçer

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Dağılacak mı? 😶

sametinyourarea

YG cok bariz dagitcak bence Japonya Fanbase mi neydi onu kapattı zaten . İkondan vazgeçmiş bir tavrı var

violet #hylt

Bence de dağıtacak. yge sosyal medya hesaplarından grubun 5. yılını bile kutlamadı

mavi

Yil kutlamalarini birakti yg yapmiyor artik diger gruplarida kutlamadi

Suna

Ikon yeniden aktivitelerine döndü. YG Who is Next yayınladı. Büyül ihtimalle dönecekler yakında ama yine de sen bilirsin

violet #hylt

Kendi youtube kanallarında bir şeyler yayınlayabiliyorlar sadece. Onunla da zaten çoğunlukla hayranlar ilgileniyor. çocukların imajını tazeleyecek bir aktivite değil bu. Ayrıca who is next posteri dün açıklandı, akmu suhyun solo debutunu yapacak. iKON ile ilgili bir şey yok 8 aydır. Sıfır.

Suna

Youtube’a da yeni döndüler. Bu çoğu fan için ümit verici oldu. Who is Nextler başladığına göre yakında IKON’un da yakında döneceğini düşünüyoruz.

Aaa

Bı a bir konuda acıyorum gencecik yetenekli bir çocuğun daha iyi müzik yapmak istiyorum diyip uyuşturucuya yönelmek istemesi üzücü. Bunun nedenini az çok yg yi takip edenler bilir gruplar yg ye gayet güzel şarkılar getirirlerdi yg köpek gibi davranıp bu ne biçim şarkı diye aşağlayıp geri gönderirdi. Nekadar baskıysa artık uyuşturucudan medet ummuş. Diyceksiniz ki iyi müzik uyuşturucu ne alaka bir çok ünlü ressam, piyanist ve sanatçının uyuşturucu etkisinde yaptığı eserleri en iyi eserleri olarak anılıyor genelde burdan çıkarım yapın. hangi ülkeye giderseniz gidin o parlak sahne ışıklarının arkasında hep uyuşturucu olayı dönüyor. Genç bir çocuk etrafında sürekli böyle şeyler… Read more »

JenBellaShakespare

Evet aklı kaymış olabilir ama umarım söylendiği gibi kullanmamıştır, ve umarım en azından bir para cezası almıştır, ki uyuşturcunun hapis cezası olmasına rağmen almadı ama bilmiyorum. Ne biliyim çok yetenekliydi kendi kendini mahvetti, umarım daha önce kullandıysa şimdi bırakmıştır.

jenBIn

Hanbin hiçbir zaman uyuşturucu kullanmadı, Hanbin ‘e yapılan hiçbir testte uyuşturucu bulgusuna rastlanmadı, onu ifşa eden kızın idrar testi pozitif çıktığı halde kap devrilmiş de yok kontamine olmuş da çeşitli yalanlarla o kız aklanmaya çalışıldı ama insanlar hala Hanbin ‘in üzerine gidiyor. Konu hakkında pek bilgin olmadığı ortada, “kendini mahvetti” de ne demek??

Aaa

Yani uyuşturucuya hapis cezası yok nerdeyse hiç bir ülkede. 3. 4. Sefer içerken yakalanırsan ceza alıyorsun. Kullanmak değil satmak yasak. Satış yaptığını duymadım o yüzden bı ın aldığı/almadığı ceza hakkında yorum yapamayacağım.
Ama dediğin gibi umarım beyaz bir sayfa açar hatalarını tekrarlamaz çünkü bir hata 2 den fazla kez tekrarlanırsa hata olmaktan çıkar.

JenBellaShakespare

Benim dediğim zaten satmak için olan cezaydı. Ben o skandalı tam takip etmedim o yüzden bilmiyordum. Teşekkürler. Evet umarım bir daha tekrarlamaz

Jeon

Merak etmeyin bütün adli testleri negatif çıktı.

JenBellaShakespare

Tamam, bilgi için teşekkir ederim 🙂

Nil

Hanbinin koltuk altından alınan örnekler dahil (ki bu 5 yıla kadar kullanıp kullanmadığını kanıtlayabilir) testleri negatif çıktı. kendisi de zaten çok korkup kullanmadığını söyledi. Şirketten ayrılması şirketle arasının kötü olmasındandı geçtiğimiz 3 sene Hanbin ygi sevmediğini sürekli belli ediyordu zaten bir şeyler aralarında ters gitti ki şirket attı onu yoksa Hanbin iKONu bırakacak biri değil ki zaten üyelerden biri bir SBS muhabirine hanbinin zorla atıldığını söylemiş yg de reddetmedi muhabirin bu iddiasını.

Suna

BI bir cevher. Tüm şirketler onu kapmak için yarışır. Sadece şöyle bir yaptığı işlere baksanız ne demek istediğimi anlarsınız. İdol olarak iyi bir yere gelemese bile eminim bir yapımcı ve solo sanatçı olarak çok iyi işler yapar. Kore zaten dönek, bir iyi şarkıya hepsi aşık olur yeniden

Beyzu

Çok mutluyum. Umarım çok başarılı olur.

Jeon

Her şey planlanmış diyenlerin kalbi kötülükle doludur net.iKON’u bu yüzden bıraktı diyen bile var iyi misiniz siz? Hanbin ile iKON’un ilişkisini bilmiyorsanız konuşmaya dahi hakkınız yok bu konuda. Bu çocuk çocukluğunu yaşayamadı iKON için. Bütün idoller çok yoğun çalışıyor elbet ama diğer üyeler dinlenebiliyorken şarkı yapmak için stüdyoda uykusundan sağlığından feragat etti sırf iKON için üyeleri için. Bu kadar da acımasız olmayın. Ayrıca hayır işi yapmasında ne gibi bir şüpheli durum olabilir? Birde daha burada söylenmeyen bir sürü hayır işi var. Sbw büyük bir endüstri şirketi. Hanbin annesinin eski dükkanı onların alt kuruluşlarına aitti. Hanbin de maske bağışı yapmak istediğinde… Read more »

Jeon

Hiç Hanbin’i anlamaya çalıştınız mı? Daha küçücüktü kendini iKON’a adadı. Diğer üyeler uyuyabiliyorken en azından bir şekilde nefes alabiliyorken şarkı bestelemekten ve prodüktörlük yapmaktan çocuk nefes dahi alamadı. Ultra mega hit Love Scenario’yu bile beğenmeyip reddetti Yg. Böyle bir baskı ve sorumluluk altındayken gencecik yaşında uy*şturucu kullanmayı DÜŞÜNDÜ. Hanbin’i tanıyanlar bilir bir şişe biraya bile bünyesi dayanmaz ve açıklamasında olduğu gibi KULLANMAYA CESARET EDEMEDİ. Bir insan sırf kullanmayı düşündü diye bütün kariyerini bitirdiler. Canı gibi sevdiği kardeşlerinden ayırdılar. Bütün o nefret yorumları. Daha sonra yapılan bütün adli testlerden negatif çıktı. Koltuk altı örneği de dahil o test 5 yıla kadar… Read more »

Jeon

günlerce değil aylarca yemek bile yiyemedi.*

SonChaeyoungBenimÇileğim

Hanbin çok zeki ve yetenekli biri skandal olayını çok takip edemedim ama bir sürü iyi şey yaptığını biliyorum umarım başarılı olur

mavi

Yonetici mudur olacagini duyunca bir ne alaka oldum. Zaten donmeye hazirlandigi belliydi o kadar haberden sonra

Last edited 13 gün önce by mavi
Jeon

Zaten teliflerden en çok kazanan idol kendisi yatırım yaptığı için o mevkiide şu anda çok normal yani ve mümkünse de dönsün bir an önce özledik müziklerini 🙁

*****

Hanbin hayır işlerini yeni yapmaya başlamadı idol olduğundan beri zaten hayır işleri yapıyordu. Diğer idollerin yaptığı her şey medyada yayılırken o hepsini sessizce yaptı.

SM'in Çiçek Bahçesindeki Bekçi

Hanbin’in hiç hak etmediği şeyleri yaşadığını düşünüyorum. YG, Hanbin’i korusun diye demiyorum ama seungri gibi bir pisliği bile korudu ama Hanbin’i hemen başında savmaya çalıştı oysaki Hanbin’in uyuşturucu skandalı bile seungrinin burning sun skandalına göre hafif kalıyordu bence. Ve hanbin o gönüllü işleri göstermelik yaptığını hiç düşünmemiştim instagram hesabını bile gizliye almıştı olaylardan sonra ve gönüllü işlerindeki gelen fotoğraflar orada bulunan insanlar tarafından gizli çekilip paylaşılmıştı hep ama sonuçta bu sektörde her şeyi gördük o yüzden hiçbir şey olamaz gibi gelmiyor.

Kingkong - exo ot12

Bir şey söyleyemiyorum.sonuçta kimler kimler neler yaptı.

JenBellaShakespare

Eğer uyuşturucuyu bırakmışsa ben onun adına şahsen aşırı mutlu oldum. Hanbin gayet yetenekli biri, kendi geleceğini kendi kendine çöpe atmıştı ama eğer uyuşturucuyu bırakmış ve böyle güzel bir pozisyona gelmişse ben kendisini ayakta alkışlarım.

Jeon

Zaten bütün adli testlerden negatif çıktı. Bırakmışsa diyorsunuz ama kendisi de söyledi. Kullanmayı düşündüm ama cesaret edemedim diye. Bu doğru çünkü kendisinin bünyesi bir şişe biraya bile dayanamıyor o yüzden korkup kullanmaması muhtemel. Zaten çok ciddi bir adli testten geçti koltuk altından alınan örnekler vücuduna 5 yıla kadar giren bütün maddeleri gösteriyor. Ondan dahi temiz çıktı. İçiniz rahat olsun. 🙂

JenBellaShakespare

Ben tam olarak ilgili değildim o skandalla o yüzden öyle söyledim, yani tam olarak kullandı mı kullanmadı mı onu bile bilmiyorum. Ama almış uyuşturucu satın almış, e bu başlı başına bir suç olduğu için umarım bırakmıitır dedim. Ve evet içim rahat gencecil bir insan şuan kendi elleriyle batırdığı hayatını kendi elleriyle kurtarıyor tabiki içim rahat.

Jeon

aslında satın aldığına dair bir kanıt da yok o yüzden polis dosyasını kapattı. sadece mesajda kullanmak istediğini belirtti. Bende arkadaşlarımla mesajlaşırken neler neler diyorum hepsini gerçekleştirsem…

JenBellaShakespare

Eğer öyleyse Hanbin en sevdiğim idoller grubunda güzel bir köşeye oturacak demektir. :>

Hadwyn

Bana kızmayın merak ettiğim için soruyorum.Bu attiklarim hanbin ile han seo nun mesajları dispat açığa çıkarmıştı.Demem şu ki o kadar alıp neden içmemiş? LSD kanda saçta idrarda nasıl, ne kadar sürede belli oluyor?Kullanmadi kullanmadı diyorsunuz bende bunu merak ettim.Amacim kimseyi kırmak değil ama aklımda bu soru işaretleri oldu.

20201007_215631.jpg
Hadwyn

2.

20201007_215717.jpg
Hadwyn

3.

20201007_215755.jpg
*****

Hanbin’i yakından tanıyanlar ne kadar korkak olduğunu ve yarım bardak birayla bile sarhoş olduğunu bilir. Kullanmadı diyoruz çünkü lsd 5 yıla kadar koltuk altı vb bölgelerdeki kıl köklerinde kalabiliyor. Hanbin yapılan testlerin hepsinden negatif çıktı. Bu süreç boyunca ara ara yapılan tüm testlerden de negatif çıktı. Hepimiz Yg’nin az çok nasıl bir şirket olduğunu biliyoruz. Hanbin gerçekten kullansaydı yg onu bu kadar kolay bırakmazdı. Çünkü bıraktığında eğer kullanmış olsaydı itiraf etmesinden korkardı ve bu da Yg’nin başının daha fazla belaya girmesine sebep olurdu sakladığı için.

Hadwyn

Cevabin için teşekkürler .5 yılda bile teste belli oluyorsa demek ki kullanmamış.

selen

bu çete olayı ne gençler bilen var mı ?

Burioos

Yine genç yaşta zengin olan insan haberi var bu yüzden yorum yapmıyorum.

Bbk

Açıkçası böyle büyük ve ünlü bir sirkete daha 6 yıldır sektörde olan bir cocuğu nasıl müdür yapabilirmisler anlamadım. Ki koreyi biliyoruz marka itibar cok onemli daha skandalın ustunden cok gecmedi. Sirket hem hisse acısından risk almış hem de dedikoduları umursamamış. Aile faktörü isin icine girmis olabilir.

Last edited 14 gün önce by Bbk
Nil

Hanbinin kendi şirketi var 131 Label (takma isimde kullandığı 131 den geliyor BI demek) Hanbin bu şirkete direkt girmesi o şirketin altında kendi şirketinin yöneticisi olarak girdi. Kendi şirketinin başında olarak IOK’ye girince otomatikman oranın yönetiminde de söz sahibi oldu onun gibi diğer yönetici müdürler gibi kendi şirketiyle ilgili olacak (131 Label) ayrıca şirkette hisse almış olabilir hissesi olunca böyle konuma sahip olabilir. Hanbin’in de parası var kendisi zaten teliflerden çok kazanıyor birçok kez haberi çökmüştü en çok teliflerden kazanan idoller sıralamasında GD ve Zico’dan sonra geliyordu kendisi de aöylemişti aylık telif kazancı lüks bir araç almaya yetebiliyor diye ayrıca… Read more »

Juyeon

Her şey planlanmış gibi cidden