Benzer Yazılar

[THEQOO] f(x) uzun zaman sonra SMTOWN Tokyo konserinde performans sergiledi

[THEQOO] f(x) uzun zaman sonra SMTOWN Tokyo konserinde performans sergiledi [THEQOO] f(x) uzun zaman sonra SMTOWN Tokyo konserinde performans sergiledi [THEQOO] f(x) uzun zaman sonra SMTOWN Tokyo konserinde performans sergiledi

Hayranları ağlıyordu ㅠㅠㅠㅠㅠ

1. ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Hayranlar bugün çok sevinmiştir

2. Victoria yok, 3 üyeler

3. Çok ağladım, Amber, Soo Jung ah ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Bu bize geri dönmeniz için bir fırsat, lütfen ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

4. Victoria, hala çok meşgulsün değil mi? Geri dönemez misin? f(x)’i 4 kişi görmek istiyorum

5. Sahnede çok güzeller

6. Üç üye olmaları bile yeterli, lütfen bize geri dönün ㅠ ㅠ ㅠ ㅠ

7. Victoria dönemiyorsa lütfen 3 üye olarak dönün, uzun süre sizi bekledik

8. Krystal kesinlikle grubun görseli

9. Geri dönüş yapıp promosyon yapamıyorsanız en azından dijital şarkı çıkarın

10. Lütfen 10. yıldönümünde geri dönün

 

Kaynak: Knetizen

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Heartthrob

SM, f(x) gibi bir grubun değerini ne zaman anlayacak? Artık ot4 görmek istiyoruz.

İstanbul

SM hangi grubuna değer veriyor ki ?

QueenSS

Erkek gruplarına😒

Heartthrob

SM ilgisiz gibi görünebilir ama bir çok grubuna f(x) hariç değer veriyor. [Güncel] Irene’e solo olarak şarkı verdi, Chanyeol ve Sehun EXO’nun alt grubu olarak çıkış yaptı + SM’in yeni alt grubunda EXO üyeleri de var. NCT sık sık alt gruplar olarak cb yapıyor ve NCT 127, WayV üyeleri ve Taemin de SM’in yeni alt grubunda varlar. Red Velvet zaten SM’in en aktif grubu. Suju’da kendi jenerasyonuna göre iyi gidiyor ve cb’ler veriliyor. Kalan SNSD üyelerinin de solosu var ve Taeyeon hala aktif. Yani bir f(x) dışlanıyor. Sebebinin Çinle ilgili olduğunu biliyoruz ama yine de insan bekliyor işte.

BlueElf

Krystal idollük yapmıyordu baya dizilerde oynadı hadi onu geçtim Amber bin bir heyecanla klibini yayınladı geçen kasımda sürekli kızın tipiyle dalga geçiyorlardı Luna geçen şubatta albüm yayınladı çok heyecanlıydı albümü kendi hazırladı yazdı 2 klip yayınladılar artı dans pratik videosu bile yayınlandı ki bu smde gibi dans pratik yayımlamakta özürlü bir şirket ama kızın şarkısını dinlemek için şans bile vermediler yapılan yorumları hakaretleri herkes biliyor f(x) kıymetini öncelikle insanlar bilmediler ki sm bilsin yazık f(x) diye ağlıyorlar kızlar dönse yapılacak hakaretleri az çok tahmin ediyoruz.

MeU , Once and ReVeluv

2020 oldu hala bekliyoruz🤧

Jisoooo

Luna adamakıllı desteklenseydi taeyeon seviyesinde olurdu.Vokal olarak neyi eksik.En populer uye krystal bile bi kenara atildi.Amberin sarkilari guzel ama netizenler onun tipine laf atmakla mesgul.Grup promosyon yapsa bile lunaya dikkat cekmek istiyor diye amber dis gorunusu icin nefret yagdiracaklar krystala buzlar prensesi ki kiza sadece burdan laf ediyorlar cunku baska birsey yok victoriayada çinli ülkene dön diyecekler.Ama hayranlar icin uzgunum bende 2ne1 dagildiginda hayatimin sokunu yasayip son sarkilarina aglamistim. Ki fx severim de dinlerim de .

Cielo

Smtown konseri miydi ya ben nct konserine düet yapmaları için sm sanatçıları çağırılmış, ayıp olmasın diye 2-3 tane kendi şarkılarını söylemiş sanmıştım. Para verip giden fanlara yazık oldu 2 şarkı için o kadar para verdiler resmen.

Am I Wrong?

videoyu çekerken ağlayan fan sarılasım geldi kıza

Böğürtlenli pasta

Comeback yapın artık diyorsunuz da sevgili netizenler, siz bu kızlara solo olarak hiç destek verdiniz mi ki? f(x)’i haketmiyorsunuz bile. Luna sm’deki en iyi vokallerden biri, bunu konuşmak yerine vücudu hakkında salladınız, sonra kilo verince ‘sen vokaline odaklanmalısın’ dediniz ama hala vücudu hakkında konuşmaya devam ettiniz. Kız sizin yüzünüzden kilosuna takıntılı bir hale geldi teşekkürler cidden. Sonra varyete şovlarına katıldı ilgi çekmek istiyor dediniz. Kız o kadar solosuna hazırlandı, bizzat kendisi yazdı, destek vermediniz sonra flop kalınca da ‘sm flop kalan biri için fazla destek oluyor’ dediniz. Amber desen güya popüler bir üye sözde, neden o zaman hiç çıkardığı sololarına… Read more »

Esma Morkoç

Kızlarımı çok özledim ben

aRMyley

Çocukluğum 😢😢😢

Bende kalsin

Yıllarca bekledim ve sonunda sahneye çıktı… Amber Luna Victoria performans sergilese de, Krystal 3 yıldır uzak duruyordu bu lanet sektörden bugün sahnede onu görmeyi nasıl özlediğimi bir kere daha anladım. Ending kısmına tek Amber katıldı. Krystal yıllardır katılmıyordu zaten ama Luna’da uzaklaştı sirketten . Sm asla değer bilmeyen bir şirketsin kızların bir an önce beraber bu sirketten ayrılıp devam etmelerini istiyorum. Sm sulli ile ilgilenmeye devam etsin 🙄

BlueElf

Yalnız Luna sonradan uçakla geldi dinlenmeden sahneye çıktı kız yorgun ayrıca Luna’nın sololarına da hayranlar destek olmadı sürekli Luna’nın ilgi çekmeye çalıştığı yorumları yaptılar kız sonra fotoğraf bile az atar oldu ki solo konser verdi Amber ve Krstalda vardı konserde bir tane foto atmadılar. Cb gelse bile Omma’nın olma ihtimali düşük.

Bende kalsin

Bunların hepsini farkındayım sadece umudunu kesmeyen bir Meu’yum . Normalde smtown konserlerinde Luna’nın şarkılarından olurdu son dakika gelmesi buna etken olsa da bundan önceki konserler de katılmadıkları oldu. Kızlar şirketten uzaklar çok iyi gittikleri dönemde önlerine harika engeller konuldu. Luna zamanında peki tanıtılmadı simdi ağzıyla kuş tutsa halk kızi tebrik etmez malesef

SURMEW-BTS

SM artık f(x) e comeback yaptırsın.. inşallah yeni bi albüm çıkarırlar.

nur

Özledik

Yeni Yazılar