Benzer Yazılar

[THEQOO] Girls’ Generation ‘FOREVER 1’ ile geri döndü

1. Başka bir grubun hayranıyım ama SNSD’yi hep sevip dinleyeceğim ㅋㅋㅋㅋ ㅋ

2. Şarkı aşırı iyi?

3. Güzel, şarkı çok ferahlatıcı

4. Olimpiyatlar şarkısı gibi

5. En başından kendinizi kaptırdığınız bir şarkı değil ama tam SNSD tarzında, bence iyi bir şarkı seçmişler ㅋㅋㅋㅋ Yoona çok küçük görünüyor, eski hali gibi aynı

6. SM konserinde onları yeniden izleyeceğimizi düşünmek bile kalbimi hızlandırıyor ㅜㅜ

7. Hayran bile değilim, niye ağlıyorum?ㅠㅠㅠㅠ

8. Hayran değilim ama ağladım ㅠㅠㅠㅠㅠ

9. Çok duygulandım  ㅠㅠㅠ hepsi çok güzel, bunu görmek harika

10. Wow Yuri süperdi. Şarkı tam SNSD havası veriyor, hayran değilim ama ben bile duygulandım

 

K: Pannchoa

guest
96 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ad astra

15.yılları için çok anlamlı bir şarkı. Mv’de her üyenin solo kariyerini gösterip yine de sonsuza kadar 1 olmalarının hikayesini sevdim. Bridge kısmında the boys’a gönderme vardı, genel olarak itnw göndermesi vardı. Üyelerin hepsi çok güzeldi ama Sooyoung’a sarı saçlarıyla bayıldım. Şarkıda da en çok Sunny’nin part’larını sevdim. Nakarattaki parmak koreografisi de hoşuma gitti.

Cansu

Sooyoung lens bile çok yakışmış cidden normalde k-pop idollerinde mavi göz çok sırıtıyor

sassyxie

verilmek istenen mesajlar çok iyi anlatılmış

Problem nedir

ÇOK GÜZEL HER ŞEY COK MUTLUYDUM TÜM GÜN COK TEŞEKKÜRLER SOSHİ SONSUZA DEK SNSD✨✨✨✨

Likya

SNSD ‘nin bir tarzı var ve bunu çok iyi taşıyorlar, dinlemesi keyifli güzel bir parça. Vokaller inanılmazdı, Taeyeon’a ve Sunny’e düşe düşe dinledim.

Ahjumma deme bozuluyorum

Şarkıyı ayrı sevdim, kızları ayrı sevdim. Ne zaman onları izlesem Kpop için nasıl bu kadar önemli olduklarını bir kez daha anlıyorum. 8 kızın 8’i de her türlü yetenekli ve çok dikkat çekiciler. Hem grup olarak hem de bireysel olarak parlamasını biliyorlar.
Not: Sunny’nin menajeri halt etmiş. Kızın harika sesi var.

betül

Şarkıyı beğendim tam SNSD’lik bir şarkı olmuş 😍 Yuri ve Sunny’nin kısımlarının fazla olması da güzeldi.

Barbie filmi Theme şarkısı havası var ve çok severim Barbie şarkılarını. Konser ve müzik show performanslarını dört gözle bekliyorum 💜

kimkibumkeyismylove

Tam olarak buydu, şarkı bence çok çok güzeldi. Göndermeler de müthişti. Yeni çıkış yapmış bir kız grubuna benzemişlerdi bazı kısımlarda.

Ulusun kız grubu, hoş geldin!

WhatsApp Image 2022-08-05 at 15.37.38.jpeg
Asia

Ya maviş kıyafetleri bi tek bana mı Genie yi anımsattı… ve makajsız yüzleri öyle hoş ki sanki hiç yaşlanmamış gibiler. Çok beğendim.

pinkeu

evet orada zaten eskiye gönderme vardı ama genie değil new gee olarak yayınladılar o kıyafetlerle olan teaserı biz de genie sandık djsbs

Oasis

O kısım tam yeni debutlamış kız grubu havasındaydı mvde kıyafet seçimleri güzeldi genel olarak

Idontknow

Uzun bi aradan sonra kpop hissi verdi iyi geldi

Last edited 4 gün önce by Idontknow
emika

Son zamanlarda Kpop aşırı bozmuştu, gerek şarkılar gerek koreografiler olsun sadece Tiktok’ta viral olsun diye yapılmış gibiydi. Kalite adına bir şey yoktu. SNSD gerçek Kpop’ın nasıl olduğunu hatırlattı bence bize. Şarkı, dans, mv o kadar güzeldi ki sabahtan beri aralıksız dinliyorum. 7 yıllık SONE’ım, çok özlemiştik kızları bir arada görmeyi. 15.yılına girip de hala bu kadar başarılı olan tek kız grubu diyebiliriz. Bir sürü şova katılacaklar, ayrıca müzik şovlarına da çıkıyorlar, full albümle döndüler, SM adamakıllı promo yapıyor diye çok mutluyum gerçekten. Çok çokk mutluyum, kraliçeler geri geldi 🥺🥺💗💗💗💗💗

Arya

Lütfen Sunny’ye daha çok değer verilsin onun kısımlarına bayıldım. Umarım solo olarak daha fazla aktif olur

myouizm

hele sonlarına doğru çok duygulandım şarkıyı çok sevdim nakarat en hoşuma giden yer oldu bayıldım bilmiyorum ne desem çok ayrı bi his girls generation forever 1😭

pinkeu

o kadar ağladım ki izlerken, her şey kusursuzdu. yeni akıma uyup gc, tiktok hiti şeylerden ziyade yine snsd sesi diyeceğimiz bir şeylerle döndükleri için çok mutluyum. her üye ayrı ayrı parlamıştı, hepsinin vurucu lineları vardı ve mv de kusursuzdu. şarkı asla tekdüze gitmiyor sürekli insanı yükseltiyor ve özellikle son kısım daha da güzelleştirmiş şarkıyı. albümü o kadar özenle hazırladılar ki 1-2 senedir üzerinde çalışıyormuşlar. kızlar söz yazımı yapmış ama hepsini sm albüme almamış buna rağmen yuri, fany ve sooyoung’un bestesi ve yazımı var. soofany’nin villaini müthiş olmuş. kızlar şirket kabul etmese de yayınlamaya karar vermiştik ayrı şekilde yayınlayacaktık dediler. ayrıca… Read more »

pinkeu

haterların mesai başladı bu arada şarkıyı beğenmeme numarası yapmada ve asla elde edemeyeceğiniz bu tür bir geri dönüş/bağ için bahaneler sunmada kolay gelsin!!

Last edited 4 gün önce by pinkeu
clarn

şarkıyı beğenmeme numarası ne ya yoklukta mıyız

Hayrunnisa

Sahi biri niye böyle bir numara çeksin ki? Burda en çekilelemeyen grupların bile yeri geldiğinde övüldüğünü gördük. Burda kimsenin öyle şey yapacağını düşünmüyorum. Bir noktaya kadar vicdanlı yorum yapılabiliyor.

Last edited 4 gün önce by Hayrunnisa
pinkeu

Gelen/gelecek kötü yorumların burada sürekli yorum yapan kişiler olduğunu düşünmüyorum zaten. Sırf kötü yorum yapmak için bu habere damlayacak bir kitle var ve öyle de oluyor. Yorum yapanların isimlerini kontrol et. 5 yıl sonra kızların tüm emeklerini verdikleri değerli bir albüm alıyoruz ve bizim sloganımızı çalmışlar😡😡 diye başlayıp actorlineın dizilerine bile bilip bilmeden dil uzatan ya da bu siteyi fbdan takip ediyorsan her Soshi haberine trollüne sinir bozucu ifadeler, yorumlar yapan bir başka kitle daha var görmüşsündür zaten. O kitlenin ismini de anmak istemiyorum. Şarkıyı gerçekten nötr bir şekilde dinleyen ve sevmeyen, daha iyi bekleyen kimseye lafım yok.

Hayrunnisa

Ben beğendiği halde beğenmiyorumuş gibi yapanlar var gibisinden yazdığını düşünmüştüm. Yani böyle yapanlar vardı hatta ifşa olmuştu. Antiler bile hayran diye epey gülünmüştü o dönem. Yani bu tarz insanlar var da, bu sitede yok tarzında bir yorum atmıştım. Demek ki yanlış anladım seni.
Onun dışında dediklerinde haklısın. İg’da bir kaç kere denk geldim de, yeni çıkan şarkının hangisi olduğundan habersiz kötülemeye çalışmışlar. Acınası sadece.

pinkeu

evet? kişisel algılaman ayrı komik ayrıca. dün sırf şarkıda we are one sözü geçiyor diye içlerinden geçtiler kızların tabii ki sevseler de boklayacaklar.

Oasis

Ya içlerinden geçtiler ne 3 5 kendini bilmeyen insan abartmayın, çoğu kişi Suho bile destekliyor siz kimsiniz diye cevap verdi, sustular

pinkeu

3-5 kendini bilmeyen insan mı? tamamını görmemişsin muhtemelen. öyle olmasını ben de isterdim ama daha bu sabah bile aynı muhabbeti sürdürüyorlardı. biz zevk mi alıyoruz sence durumdan? neyse bu güzel günde bu muhabbeti burada da uzatıp durmak istemiyorum gerçekten. ama yapılanı gördük ve gerçekten baya yersiz bir tepkiydi.

Oasis

Hayır sadece dün bizimkiler tag atarken mv teaser yayınlandı ve nakaratta we are one duyunca hepimiz şaşırdık, tabii ki kullanılabilir toxic insanları savunmayacağım ama çoğu what? yazıp komik memeler paylaştı tweeti alıntılayarak gördüm yani yazılanları. Aynı şirkette olunduğu için yazdılar. Ama zaten Yoona ve Suho’nun yorumlaşıp durması çoğu kişiyi yumuşattı hep keşke smtownda görsek bunları fln yazdı eğer sm erkek grubunun şarkısının nakaratına we are one yazsaydı o zaman içinden geçmek ne görürdük kaos çıkardı. Dünkü olay hemen bitti zaten

Last edited 4 gün önce by Oasis
pinkeu

Belli ki farklı şeyleri görüyoruz. Yabancı fanlar olayı uzatmamış olabilir ama Türk EXOL’ler bu sabah bile aynı konuşmayı sürdürüyordu ve olay artık onu da aşıp her birinin solo işine geldi. MV çıktıktan sonra da yine aynı yorumları yapmaya devam ettiler. Bu yüzden evet kasten yaptıklarını düşünüyorum. Sen ya da senin gibi düşünenlerle bir derdim yok yoruma da HATERLAR yazmışım zaten.

Kimsenin fanı değilim

We are one ı tapulu malları mı ilan etmişler mxmxmxmx hala sloganları sahiplenenlerin olması komik

Arya

Bu sektörde neler neler sahiplenildi, grubun çıkışından beri var olan kendileriyle özdeşleşmiş sloganın sahiplenilmesi gayet normal. Ben bu şarkıda geçmesiyle ilgili en ufak bir yorumda bulunmadım ama bu şarkı neticede 5 yılın ardından gelen hem grup için hem de fanları için çok özel olan bir şarkı

eslem

sen de bi sus be, her grubun temsilen sloganı olur. exo’nun da bu ve kac yıllık slogan. biz sahiplenmeyecegiz de kim sahiplenecek. anladık antilik vazifeni yerine getiriyorsun da biraz az sacmala.

Aaa

Ben mesela genel olarak şarkıyı beğendim ama nakaratta birşey eksik geldi orasını beğenmedim. Belki benim beklentimden dolayıydı snsd nakaratı hep ikoniktir ama bunda soft mu kalmış tam olarak bilemedim. Yani sonuç olarak beğenmemiş yada beklenti karşılamamış olabilir. Snsd artık bu tarz bir nefret alıcak dönemi geçti. Sadece bir iki yeni nesil bebe laf atar onlarda dinlemeye değmez zaten.

pinkeu

Yukarıda hepsini açıklamışım zaten. O yüzden yazmak istemiyorum. Ben de o dönem geçti sanmıştım ama geçmemiş maalesef. Ayrıca evet nakarat diğer şarkılarına kıyasen gayet soft. Olimpiyat şarkısı gibi olacak demişlerdi öyle oldu cidden. Beklentisi daha farklı olan, gerçekten bundan dolayı beğenmemiş olan kimseyle herhangi bir sorunum yok. Şarkı bu zaten daima beğenmeyen kişiler olacak.

Hayrunnisa

Bir çıkarları olmamalarına rağmen bir araya gelip şarkı çıkarmaları o kadar özel ki😍

images.jpeg
Kimsenin fanı değilim

Şarkı çok güzel ve anlamlıydı. şarkının notaları yüksek ve tam snsd gibi vokal kraliçelerinin kaldırabileceği bir şarkı. ayrıca yaza da uygun bir şarkı

Sudoku

Ya eski bir kız grubunun şarkı çıkarması ve hayranlarını önemseyip bunun üzerine gene beraber iş yapmaları bana çok çok özel geliyor 😭. Darısı f(x)in başına inşAllah 🤲🤲

adimiferihakoydum

şarkı tam prenses şarkısı, dinlerken yormayacak türden. albümleri de gayet güzel olmuş. favorilerim: closer, mood lamp,lucky like that

Hellosharon

Şarkı güzel dinlerken yormuyor. Bu onların tarzı ve en iyisini yapmışlar. Görseller makyajlar inanılmazdı. Sadece ekran görüntüleri eşit değil gibiydi.

yaya

Snsd yapılacak her şeyi yapmış bir grup.Onların The boys,Run devil gibi şarkıları da var ohh,gee gibi şarkıları da.
Igab gibi de var Hoot gibi de ,holiday de var lion heart gibi de.
Hal böyle olunca bir de uzun zaman sonra gelinince beni forever pek tatmin etmedi.Ama çok kötü de gelmedi.Belki biraz daha dinlersem sarar.zaten performansta sergilenecekmiş.Bir de öyle bakayım.Yine de eski snsd bir başkaydı tabi.İlk dinlemede sarardı beni,bıkana kadar da dinlerdim.Belki de dediğim gibi zaten yapılacak her şey yapıldıgı için tatmin olmadım.

Aaa

Tam olarak bu.

Rei

Tam bir soshi şarkısı ya çok sevdim böyle şarkıları özlemişim içim kıpır kıpır oldu. Bi de hakikatten olimpiyat şarkısı gibi hahaha

inf

Sm bugün exo-lin doğum günü diye kızlara 6 7 kez we are one dedirtmiş injfhjf şaka bir yana ben şarkıyı beğendim tabii ki grubun en iyi şarkısı değil ama grup için en anlamlı şarkılarından biridir. Klipte hepsi çok güzel Sunny ayrı bir güzel geldi gözüme. Promo da yapıyor görünüyorlar, bir sonraki comeback için bu kadar beklemeyiz umarım

++ dinlerken çok dikkat etmedim ama line dağılımı da fena değil sanırım bu da şarkının en iyi özelliklerinden biri

Last edited 3 gün önce by inf
Rosie Posie Exo-l bir Blink

Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama o kısımda gerçekten sinir oldum bare başka bir gün çıkartsalardı şarkıyı

dernidens

Snsd’nin çıkış tarihi 5 ağustos ve 15. yılları olduğu için bugün çıkarıldı şarkı. Tüm dünya Exo’nun aleyhine çalışıyor gibi davranmayın artık.

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Ya bunu bilmiyordum pardon gerçekten

Last edited 2 gün önce by Rosie Posie Exo-l bir Blink
Hiromi

5 Ağustos 2007 bizim çıkış tarihimiz çok bi komiksiniz ya hahah

Bıktım

bayıldım

QueenSS

Bu albümde kızlara gruptaki pozisyonlarına göre part dağıtımı yapmamışlar en şaşırdığım nokta bu oldu. Taeyeon seohyun tiffany eski şarkılara göre bayağı az söz almışlar aksine sunny sooyoung yuri hyoyeon hep vokal olarak ön planda. Grubun ana dansçıları şakır şakır high note söylüyorlar gözlerim yaşardı cidden SMden bunu beklemezdim. Ayrıca Soshinin her şeyin altından kalkabilen bir grup olduğunu söylerken sadece konseptten ibaret olmadığını görmüş olduk. Hyoyeon ve yoonanın seventeen ve villaindeki rap partları günümüzdeki kpopun raplerine daha yakın ve cidden altından iyi kalkmışlar. Hele bir sunny var ki… Bu kızın sesi bal bal. İnsanlar bir farkına varsa keşke de sadece variety… Read more »

clarn

bu ülkede beğendin mi en samimi sevimli sensin beğenmeyince senden öte şam şeytanı yok

Ikona

Çok özledim lil touch *dan bu yana çok fazla zaman geçti 3 yıl be 👍 hyo zaman geçtikçe güzelleşiyor yoona ztn laf söylemeye gerek bile yok hepsi çok güzel

MonsterCat

Tüm albüm harika olmuş.

mihi

şarkıda gerçekten snsd havası mı var yoksa ben hepsini birlikte böyle görmeyi özlediğim için mi öyle hissediyorum bilmiyorum ama çok çok beğendim. mv de çok güzel olmuşşş🥹 kpop ile 2012 yılında gg sayesinde tanışmıştım çok duygulandım izlerken🫠🫠🫠

Mellc

Şarkıyı beğendiniz mi ya bana çok sıradan geldi

Ezo

Ben daha çok eski k-pop havasında bekledim. O yüzden şarkı beni hayal kırıklığına uğrattı. SNSD çok çok daha iyisini yapabilirdi. Belki de beklentim çok yüksekti bilemiyorum.

Mellc

evet benim için de aynı şekilde

crookshanks

smde bi grup eskidikçe şarkıları da kötüleşiyor sanki nct ve aespa hariç onların şarkıları başından beri genel olarak kötü

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Herkes bayılmış ama bana sıradan geldi. Son kısmını beğendim ve Sunny aşırı güzel.

cahil ertem

yurim de yurim

Oasis

Kutlama yaptıkları için şarkı iyi sayılabilir. Mv ve tarzları beğendim. Adaletli dağılım olmuş sözlerde. Yuri, Sooyoung ve Yoona gerçekten güzeller. Nakaratta we are one demeleri tuhaf geldi ama muhtemelen algıda seçicilik benimki (kötü anlamda söylemiyorum) Albümde sadece lucky like that ortalama diğer şarkıları beğenmedim. Ama sm kız grupları korede her türlü tutuyor halk seviyor chartlarda iyi iş çıkardılar snsd, red velvet, aespa hep top 100’deler tam tersi erkek grupları halk içinde karşılık bulamıyor fandom gücüyle ilerliyor

blablabla

klibin ve albümün mükemmelliğinden, kızların güzelliğinden başka bir şeye odaklanamıyorum

tmm

ilk defa bir şarkılarını dinledim çok güzeldi klipte çok tatlıydı tabi fanları için daha fazla anlam taşıyordur diye düşünüyorum

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Başlık şarkısı ve albümdeki diğer şarkılar heeeeeppppsi aşırı iyi! Kızlarım muhteşem bir dönüş yaptı 😭💕

Yallah Muz Cumhuriyetine

Şarkı da klip de harika. Büyük beklenti içindeydi herkes gerçekten karşıladılar beklentiyi. O kadar uzun zamandır sahne almamalarına rağmen koreografi içeren bir şarkı seçmeleri de iyi cesaret. Kpop kraliçelerinden beklendiği gibi. Hepsinin güzelliğine ayrı düştüm.

Merve

Ay şarkıyı beğendim ama böyle pek wowww değildi güzeldi sadece şarkıyı dinlerken animasyon ostsi dinliyormuş gibiydi bu hoşuma gitti

XniaX

bana hitap etmedi şarkı.. ama klasik snsd şarkısı yani sevenler sevmiştir sanırım ben gruplarda daha sert konsept sevdiğimden böyle.. yoona ve seohyun süperler, seohyun ama aşırı zayıflamış, oyunculuk için mi bilmiyorum neden zayıfladı?.. 15 yıl burdaki birçoğunun yaşı iken onların sektördeki yılları kolay değil.. içlerinde her ne kadar bikaç kişiyi sevmesem de, jessicayı sevenleri bazı snsd fanları linçlese de, bu kadar emek vermiş kızların başarılarının devamını dilerim. yoona bi dizi daha çekse de ama romantik komedi izlesek.. bir de keşke tiffanynin de sesinin kıymeti korede bilinse.. kıza hep koca kafalı dediklerini bu netizenlerin öyle iyi hatırlıyorum ki.. rencide eden değişik… Read more »

Last edited 3 gün önce by XniaX
Cansu

Şarkı çok güzel ve tüm üyeler kendini çok geliştirmiş özellikle Hyo direkt göze çarpıyor. Part dağılımı da adil bence. Ben bi Sunny solo isterim ama dmmdmd

Exovelvet

Ağağa hemen dinlemem lazım

Exovelvet

Çok fresh eğlenceli bayıldım

sassyxie

ben sevdim şarkıyı verilen mesajlar çok hoştu

Namnam

Şarkıya bayıldım yaza uygun ve çok ferahlatıcı bir şarkı ama klibi hiç beğenmedim çok karışık geldi keşke ı got a boy klibini çeken kişiye yaptırsalardı mükemmel olurdu

Ad:*(Pacangam)

Beğenmedim. Beklentilerimi karşılamadı 15.yıl için daha iyi şeyler gelebilirdi. Lil touch gibi bir efsaneden sonra bu olmadı

Tell Me Your Wish

Şarkı çok iyi, klip çok anlamlı. Sonunda bu gözler bunu da gördü, evet belki bu gerçekten son albümleri olacak ama olsun bu bile yeter. Kpop’un kraliçeleri geri döndü! Daha ne isterim. Sekizi de harikaydı, Şarkıda Yuri’nin en çok söylemesine çok şaşırdım normalde ana vokaller hep başı çekerdi. Neyse geri dönüşlerini görmek harikaa albümü mutlaka dinleyin tüm şarkılar enfes. Forever1

yorummer

Eğlenceli bir şarkı yapmışlar ama duygusal olmuş.
Snsd klipleri, şarkıları kıyafetleri ve koreografileri Kpop’ı sevmeyen insanların bile izleyip dikkatini çekecek türden olurdu hep. Bundan biraz uzaklaşmışlar biraz sıradan geldi gözüme ama vokalleri gerçekten çok güzeldi.

EXOWICE

Sadece uzun bi aradan sonra döndükleri için ve korea da gg sevdiği için şu an bayılmışlardır ben beğenemedim yani tekrar tekrar dinletmiyor.

Armyonce 🍭💜

Aynen biraz sıkıcıydı ben sonlara doğru kapattım. Heyecan uyandıran bir şarkı değildi bence.

Vivi

Once olduğunuz için ve bir üyenizin dahi vokali olmadığı için beğenmemiş olabilir misiniz vansılar laşakamalkzmsls kulak kanatıcı şarkıları dinlemeye devam edin siz snsd sizi aşar

Last edited 4 gün önce by Vivi
pinkeu

vivi niye snsd dragletmeye calisiyosun durduk yere bir sürü twice haberi geliyor git onlara yaz yaziyosun da zaten

Vivi

pinkeu sen ne saçma bir usersin aw snsd’i dragletmiyorum ben okuduğunu anla

Last edited 3 gün önce by Vivi
EXOWICE

Gümledim grubunun bizi aştığı falan yok vivi Gidip idollerine st kassana 8 saat olmuş 4.8M Nayeon 24 saat de tek başına 16.7M izlenim alıyor.Buradan bakıldığın da Pek de aşıyo gibi gözükmüyor kdkkdkdkdkldld

sharon

Vivi twice’a bu kadar aşık olma ya her yerde onlardan bahsediyorsun tamam anladık en iyi once sensin sal artık kızları

so what

Jihyo vokali diye bir gerçek var knk ne anlatıyon?

Hellobitches

Sen şey değil misin ya “Ulusun kız grubu TWICE” diyen arkadaş? Eee kızlar ağızlarıyla kuş tutarken amuda kalkarak dünyanın en güzel şarkısını söyleseler sen onu da beğenmeyip tekrar tekrar dinlemezdin zaten. O yüzden boşver zorlama

Dr

Yalnız ulusun kız grubu unvanını nasıl ki koreliler zamanında snsd’ye söylediler, Twice’a daha cheer up çıktıktan sonra demeye başladılar. Yüzlerce makale başlıkları dahi var. Bi taraflarından uydurmadı yani o unvanı twice’a vererek.

Vivi

Snsd’e ulusun grubu ünvanını o zamanın başbakanı verdi ödül ile birlikte lol makalelerden kıytırık altyazıdan değil.

Last edited 3 gün önce by Vivi
sharon

Twice’da resmi bir şekilde aldı lakabı vivi cahil cahil yorum yapma git biraz araştır ya. Cidden iyi misiniz ya kanıtlanmış ve resmi olan şeyi bile reddediyorsunuz

EXOWICE

Ulusun kız grubu TWICE

sharon

Ulusun kız grubu zaten Twice knk iyi misin 2. Jen için snsd 3. Jen için twice’a verildi resmi bir şekilde bu lakap iki gruba ait

so what

Ulusun kız grubu zaten twice ve bu resmi bir şey knk uyan smsmmsçmdödmdöf erkek grup olarak exo kız grubu olarak snsd ve twice seçildi işte neyi inkar ediyorsunuz

öylesine

Lütfen biraz araştırın ya lütfen çok zor bir şey değil yani. Twice üst üste bir kaç tane hit çıkardı ve iki yılda korede ulusun kız grubu diye anılmaya başlandı. Korenin güvenilir en büyük makaleleri haber kanalları ulusun kız grubu diye tanınttı. Bu lakap belli bir grup için değil. 2. Jen snsd 3. Jen içinde Twice’a kullanılıyor. Hatta 4. Jen ulusun kız grubu kim olacak diye bir sürü haber çıktı zamanında. Hala snsd ve twice gibi başarı yakalayan grup olmadığı için bekleniliyor.

Zoen

5 yıl bunu için mi bekledik.

kamsi

Neyini beğenmediniz? Ben fan değilim merakımdan soruyorum. Baya bir şey hazırlamışlardı aslında. Full album varyete sovu falan

Zoen

Beklentimin altında kaldı bu kadar. Eskiler sevmiş olsa gerek yorumlar olumlu. Biraz snsd olduğu için bunuda göz ardi etmemek lazım

Last edited 4 gün önce by Zoen
hayadımın aşkı seohyun

evet

Exovelvet

5 yılı şarkı için beklenmediği aşikar. Sonuç olarak 3 üye Sm’den ayrıldı ve bütün üyelerin bireysel olarak işleri vardı. Oyunculuk olsun, solo olsun vs vs.Ortak bir zaman bulmak, Sm ile uğraşmak uzun sürdü normal olarak

Problem nedir

5 yıl beklemediğine yemin edebilirim

Rei

Sanki bekledin de

Vivi

Daha sert bir şarkı ile gelirler diye düşünmüştüm ama bu şarkıda çok güzel beğendim

ryujin

sıkıcı bir şarkı, belki dinledikçe sarar ama tekrar dinletecek tarzda değil.

Yeni Yazılar

96
0
Would love your thoughts, please comment.x