[THEQOO] GOT7 Yugyeom, JYP’den ayrılıp AOMG şirketine geçmeyi planlıyor

95
5259

download 28

SPO TV haberine göre Yugyeom’un JYP ile kontratı bu ay bitiyor, kontratı bitince JYP’den ayrılıp AOMG şirketine geçecek. Pek çok şirketle konuşmuş ve AOMG ile karar kılmış.

JYP Entertainment ise “GOT7 kontratları konusunda çeşitli olanakları tartışıyoruz, hazır olduğumuzda bilgilendireceğiz” diye açıklama yaptı.

GOT7’ın kontratı Ocak ayında sona eriyor, Aralık ayında GOT7 Jinyoung’ın BH Entertainment ile görüştüğü haberleri çıkmıştı.

1. Park Jaebum’a gidiyor… yok artık

2. Yugyeom-ah, aaa

3. Ha? AOMG şirketine gidiyor?

4. Yalnız daha iyi olacak bence

5. AOMG’a gitmesi daha da ilginç…

6. Yani GOT7 daha hiç kontratını yenilemedi mi?

7. Peki Jackson?ㅋㅋ

8. Ha? JYP’den AOMG’a? Artık GOT7’da olmayacak mı?

9. Oh? GOT7’da pozisyonu ne? AOMG neredeyse hep rapçilerden oluşuyor

10. Rapçi mi?

11. GOT7’ın kontrat yenileme vakti gelmiş demek

12. Demek zamanı geldi, ama… bir kez bile kontrat yenilemediler…

13. Jackson?ㅋㅋ

14. Grup gerçekten dağılacak galiba…

15. AOMG??????????? Çok şaşırdım

Kaynak: Pannchoa & Knetizen

Önceki İçerikKim Hyun Joong yeni röportajında skandallarından ve panik bozukluğundan bahsetti
Sonraki İçerik[THEQOO] Dawn’ın yeni fotoğrafları netizenlerden farklı tepkiler aldı
95 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lena

Got 7 de bir şeyler dönüyor. BamBam, JYP ile olan fotoğrafını Instagram’dan kaldırdı, son Youngje de aynı fotoyu kendi instagramından kaldırdı. sonra JYP Mark, BamBam , Jinyoungu takibi bıraktı. Youngjae de JYP ni takibi bıraktı. sanki hoş olmayan şeyler dönüyor
Got7 çok yakından takip eden biri olmasam da kendilerini severim, şarkılarını, üyeleri, sahne performanslarını beğenirim, grup dağılırsa üzülürüm. Jyp nin de büyük rolü olduğunu düşünüyorum, grubu çok ihmal etti

Last edited 5 ay önce by Lena
jeyan

+Mark sürekli biyografisini değiştiriyor, Youngjae bir şeyler arşivliyor, Yeom biyografisine artist yazdı, cast şirketi Jinyoungu takip etti

Sametinyourarea

Jinyoung bence net oyunculuktan yürüyecek

Lena

Çok üzüldüm ya. çocukları biliyordum ama jessi ile sahnesinden sonra jackson ilgimi baya çekmişti. daha yeni videolarını falan izlemeye başladım, gerçekten çok çok iyi grup.

your behaviour is so UGH!

Got7 dağılırsa kpop en kaliteli gruplarından birini kaybeder. Bütün üyeler ayrı ayrı yetenekle dolup taşsalarda birlikte parlıyorlar. Umarım dağılmazlar.

Birisi

Dağılırlar ise o kadar üzülürüm ki, gerçekten çok yetenekliler

Abs

Zaten Jyp şimdiden hisse düşüşlerine başladı. Bakalım ileride neler olucak

Jendeuk

Jyp zaten gözden çıkarmıstı simdi daha netleştirdi üyelerin kendine şirket bulması çok normal göz göre göre harcandılar yazık ya

SUNMI

Vay be… Btob ve got7 asla dağılmaz dediğim gruplardı. Şimdi ikisi de üye ayrılığı yaşıyor.

kimse

Got7 hala 7 kişi sadece J*pden ayrılacaklar o kadar

enha

😙

Jisoochu

Got7 çok farklı yerlere gelebilecekken şirketin asla desteklememesi sonucu Korede dahi hakettiğini alamayan bir grup. Bu çocuklar çaylak değil 6 7 yıldır sektördeler ama buna rağmen çaylaklara bile onlardan daha fazla destek oluyor şirketler. Ses, dans, yetenek, visual her bakımdan üst seviye olmalarına rağmen yollarını açmak yerine hep bekletildiler. İlk adımı atanın Yugyeom olması ve üzerine de üyelerin hepsinin bir birine tam destek olması beni çok duygulandırdı. Özellikle Ig da bir bütün olma ve hep söyledikleri seven or never sözünün arkasında durma çabaları çok güzeldi. Eminim zor kararlar verme aşamasındalar ama bunu fanlara belli etmemek aksine eğlendirmek için gün boyu… Read more »

Jendeuk

Kesinlikle şirketin stratejileri yüzünden harcandılar işte 3 büyüklere herkes avantaj avantaj filan diyolarya burdada tam tersini görüyoruz dedigin gibi çocuklar her şeyde 4 4lük bazı şeyleri gözden çıkarsaydı biraz özen gösterseydi gruba Jacksonun Çin’deki popüleritesini grup haline çevirebilseydi Bambamın Taylandtaki popüleritesiyle birlikte globalde fandomu iyi bu arada Kore sıkıntılı biraz ama yeterince promo yapsalardı ve Koreye yönelik dönüsler yapılsaydı şu an çok farklı seyler olurdu

Jisoochu

Jyp asla tam anlamıyla grupla ilgilenmedi. Hep bi tamam hadi çıkardınız şarkıyı kenara geçin şimdi havası vardı. Bir zamanlar Got7 jypnin en fazla satan grubuydu ama o günleri çabuk unuttular malesef. Dediğin gibi büyük şirketler asla yetinmiyor. Sürekli yeni grup çıkarmaya odaklanarak ellerindekine kiymet vermiyorlar. Aynı şeyi Exo da yaşıyor, İkon ve Winner da. Btsin başarısının diğer bir sebebi de şirketin onlar en iyisi olana kadar sadece onlara odaklanmalarıydı. Yeni grup için acele etmediler asla. Bunum sonucunda da aşılmaz bir duvar yarattılar. Bu yüzden şu anda endişeleri olmadan diğer gruplarla ilgilenebiliyorlar. Beni en üzen nokta Got7 bu seviyeye gelecek bir… Read more »

Last edited 5 ay önce by Jisoochu
Jendeuk

Heh tamda demek istedigim noktaya bastın Bighit btsle çok güzel ilgilendi sabırlı bi sekilde ilerledi şimdide geri dönüşlerini fazlasıyla alıyolar ikon ve got7 için özellikle bu şans tanınmadı Exoyuda katardım ama askerlik meseleleri vardı Winner Kore’de sevilen bi grup pek globale açılıcaklarını düsünmüyorum Ikonunda Got7’da aynı kaderi yasadıgını düşünüyorum ikiside sirketleri yüzünden çok güzel harcandı

Jayb_G7

Bu yorum çok güzel 😭

Jisoochu

🥺

RuruBlu

Jyp başından beri bu kafada bir şirketti. Got7 çıkış yaptıktan sonra 2pm i bir kenara attı şimdi stray kids in başarısı arttıkça got7 dan vaz geçiyor. Yeni erkek grubu çıkardıkları anda stray kids i de harcayacaklar diye korkuyorum…

your behaviour is so UGH!

Allah’ ım bende skz nin sonu aynı olacak diye çok korkuyorum. Bi de bu sene yeni erkek grup çıkarabilirmiş. Hayır şirkette ki bütün erkek grupları kendi şarkılarını kendileri yazıyor, besteliyor. Day6 ztn band grup, skz de 3racha var, got7 da jb ve diğer btn üyeler var. Daha ne istiyor bilmiyorum ki. Hayır yönetenlerin beyni yok mu, insan kendi grubunu bitirip kendi ayağına sıkar mı? Jyp nin fantezisi heralde bu. Çünkü ben başka açıklama bulamıyorum.

Last edited 5 ay önce by your behaviour is so UGH!
SUNMI

Stay olarak skz de aynı şeyi yaşasın istemem. Özellikle Chan adına çok üzülürüm. 10 seneye yakın stajyerlik yapıp grubu kendi seçtiği üyelerden oluşturdu. Popüler olmak için gözle görülür bir çabası var. Cidden 8i de pırlanta gibi çocuklar, hiçbirinin eksik kalır yanı yok. Şirketin bir an önce kendine gelmesi lazım. İtzy’i çok severim ama skzin çıkışından kısa süre geçmesine rağmen jyp bir kız grubu çıkardı. Şimdi yeni bir erkek grubuna gerek olduğunu hiç sanmıyorum.

your behaviour is so UGH!

Umarım jyp skz konusunda bizi şaşırtır. Çaylak grup olmasına rağmen çoğu stayı skz’nin sonu için endişelendiğini gördüm. Şaka gibi henüz çaylak grupken bu endişeler bizi sarmış durumda. Cidden skz de bu sonu yaşarsa kpop takip etme amacım kalmaz. 4.jen de bi skz stanlıyorum diğer takip ettiğim grupların hepsi 3.jen de ve artık onlarda ya dağılıyor (dağılma riskleri var) ya da üyeler ayrılıyor.

betül

JYP yönetim açısından gerçekten iyi bir şirket değil. Özellikle erkek gruplarıyla ilgilenmiyor bile… Kız gruplarında hata yapsa da bir şekilde popüler oluyor hepsi.

WG – Amerika Çıkışı nedeniyle Kore’den uzak kaldılar.Çıkış yapalı çok uzun süre olmamasına rağmen hemen Amerika neden yani?

Miss A – Grupta sadece 1 üye öne çıktı ve bunu engelleme yoluna gidilmedi. Geri dönüşler de sık değildi.

Twice – Suzy vs Miss A durumu tekrar yaşanmasın diye üyeler her yere birlikte gidiyor ve çok sık dönüş yapıyorlar ( Bı ayarı yok şu şirketin!)

Itzy – Şu ana kadar fark ettiğim bir hata olmadı, umarım olmaz da

Xx4

İtzy de çok ağir koreografileri var, üyeleri zorluyor gibiler. Kollarında,dizlerinde yara gördüm ve nefret yorumlarindan etkileniyor gibiler, bilmiyorum şirket bununla ilgileniyor mu ve müzik kaliteleri de değişmeli ve gelişmeli, şirket grubun müziklerine ve kızlara daha çok fırsat verip yatirim yapabilir..

Last edited 5 ay önce by Xx4
KINGEXO

jyp eğer kız gruplarına bu kadar değer verip erkek idolleri geri atacaksa erkek grup çıkarmayı kessin olan çocuklara oluyor adam akıllı promo vermiyor şirkette ki çoğu erkek idol kendi emekleri ile buralara geldi oysa azıcık değer verip ilgilense her şey daha farklı olurdu.

Liya

Ya bir şey diycem straykids jyp değil mi? onlara bata promo veriyor. sanki got7 ye ayrımcılık yapmış

your behaviour is so UGH!

Jype erkek gruplarına yaptığı negatif ayrımcılığı jype azıcık tanıyanlar bile bilir. Ve gerek got7 gerek day6 bu olayı direk jyp nin yüzüne de söylediler, birçok varyete de dile getirdiler. Skz konusunda jype diğer iki gruba göre daha sık cb yapsa da kız gruplarıyla kıyaslanınca kötünün iyisi gibi birşey. Skz show 2017 de oldu. Grup çıkış yaptı(2018) ve üstüne bi kaç cb yaptılar. My pace erada idol room a skz cıktı ve jyp konuktu. Kendisi halen adını bilmediği üyeler olduğunu ve üyeler ile arasında hiçbir samimiyet, konuşma dahi olmadığını söyledi. Sunucular şaşırıp nasıl anlaşıyorsunuz dediğinde grup lideri bang chan ile konuşup… Read more »

Last edited 5 ay önce by your behaviour is so UGH!
KINGEXO

got7, stray kids, day6 hak ettiği değerin yarısını bile alamıyor

Liya

Hmm doğru day6 da jyp de. benim aklımdan çıkmış. sadece got7 ye karşı umursamaz diye düşünüyordum, day6 da yok gibi. Stray bu yıl çok fazla gördüm diye baya promo yaptılar gibi hissettim

Bilmemki

JYP erkek stajyeri olsam direk topuklardım başka şirket bulurdum
Kız gruplarına takmış o adam hangi erkek grubunu çıkarırsa çıkarsın yapamıyor gerekli ilgiyi vermiyor
GOT7 yurtdışında ilgiyi çektiği zamanlarda o ilgiyi gösterseydin çok daha güzel olurdu

Eth

Gayet cesur ve iyi bir karar. Jyp hak ettikleri değeri ve ilgiyi hiç vermedi. Şirketin en çok gelir getiren ve batmaktan kurtarıp itzy ve twice debutu için şirketi yeniden ayağa kaldıran grubuydu oysaki, şimdi de ellerindeki cevheri kaybetsinler de etki ve sonuçlarıyla bire bir direk yaşasınlar. Grubun getirdiği paraları jyp hak etmiyor, umarım üyeler diledikleri şeyi yapma fırsatı sonunda bulur ve mutlu olur. Jyp sen defolabilirsin, karma umarım seni bulur

Last edited 5 ay önce by Eth
heartheart

Kesinlikle katılıyorum JYP resmen yazık etti gruba

Nida

Aomg ile jyp nin arası kötü got7 da kalsa bile beraber şarkı yapamazlar diye korkuyorum

Nida

Ayrıca gercekten neden aomg merak ettim

violet #hylt

Benim bildiğim aomg r&b ve hip-hop türüne ağırlık vermiş bir şirket. Ve Got7’da şirket içinde müziğini biraz daha kişiselleştirebilse r&b’ye yönelecek bir yan var. Jaebeom falan bu türle çok iç içe, øffshore grubunda solo olarak çıkardığı şarkılar r&b zaten ve grubun bazı şarkılarını da jaebeom yapıyor diye biliyorum. Bu yüzden yugyeom beni şaşırtmadı. Bu havada biriydi zaten.

Last edited 5 ay önce by violet #hylt
Jey

AOMG’nin kurucusu Jay Park. 2PM’in eski üyesi. Jay Park’ı 2PM’den atan JYP’nin kendisiydi. Üstünden 10 yıl geçmiş olsa da hala aralarının pek iyi olduğunu sanmıyorum.

aurora ✨

Ya zaten çoğu grup dağılmıyoruz dese bile şirketleri değiştirince beraber bir şey yapmıyorlar genelde:(

Sametinyourarea

Baska sirketlere geçen idoller 2 3 cb sonrasında dagilmadan dagiliyorlar. Umarım got7 böyle olmaz.
Bu arada Breath cok güzel sarki

Sametinyourarea

Bu arada ahgaselere geçmiş olsun. Takip ettigim idoller icin böyle haber gelse net üzülürdüm

Jayb_G7

Teşekkür ederiz. Daha bir şey belli değil iyi şeyler olmasını umuyoruz 🙏💚

Ayu Rime

Umarım

Aycik

Hem üzüldüm hem sevindim… jyp cidden erkek sanatçılarına iyi davranmıyor. Kadın sanatçılarını ise köle gibi çalıştırıyor… got7’a neler oluyor bilmiyorum ama umarım hepsi kendisi için iyi olanı seçer.

BRIAN

Eşit davransa suan ne kız gruplarında üyelerinde rahatsızlıklar olurdu , ne de erkek grupları harcanirdi

Aycik

Kesinlikle. Kız gruplarında sürekli bir rahatsızlık çıkıyor. Erkek grupları ise ilgisiz kendi kendilerine bir şeyler yapmaya çalışıyor. Jyp düzgün yönetim yapsaydı şu an çokk iyi yerlerde olurdular…

sirene

yalnız yugyeom tam aomg’ in tarzında jyp de pek potansiyelini gösterme fırsatı olmadı, jus2 şarkıları çok iyiydi adam akıllı promo yapılmadı 😭

ThePink

Endişelenmeyin bu JYP ile GOT7’nin boşanma süreci ve şirket sahibi çok çocukça davranıp İG’den onları takipten çıkarıyor ㅋㅋ ne ekersen onu bulursun şu an JYP hisseleri dibi görmüş durumda umarım daha da düşer gerçek patronun kim olduğunu anlar !

Taemin is coming

Bir de hisse değerleri bir düşmüş bence jyp ye az bile.

Jayb_G7

Sabahtan beri olaylar oluyor jyp birkaç üyeyi takipten çıkardı Bambam ve Youngjae pd ile olan fotolarını kaldırdı açıkçası grubu takip edenler şaşırmamalı son cbde falan her şey belliydi üyeler programlarda kaç kere iğneleme yaptı sirkete, hep Ahgaseler aramızda tartışırdık kontrat yenilerler mi acaba diye ama bir çoğumuz yenilemeyeceklerini anlamıştık. Jypiç yüzünden bunca yıl neler çektiler her şeyi üyeler yapıyordu zaten şarkıları üyeler yazıyor, koreografileri üyeler hazırlıyordu çoğu şeyde hep üyelerin emeği vardı Jypnin yaptığı tek şey yeşil arka planda klip çekip promo vermemekti. Got7 buralara sıfır şirket desteği ile geldi. Gruba ne olur emin değilim çünkü hiçbir şey net değil… Read more »

la cha ta

inşallah jypde kalmazlar ve nasıl istiyorlarsa öyle devam ederler.

your behaviour is so UGH!

7 kişi birlikte devam etsinlerde ister şirketleri ister grup isimleri değişsin umrumda değil. Her türlü bu yetenekli insanların ve grubun arkasındayım.

mmmelisa

Bu yıl kontratı biten baya grup var. Daha doğrusu popüler gruplar. 2014 çıkışlı grupların sözleşmeleri bitiyor sanırım böyle sözleşme yenileme, bitirme gibi baya haber okuyacağız. GOT7,Winner,AKMU,Red Velvet,Mamamoo… ama nedense sözleşme bitirenler GOT7 olacakmış gibi hissediyorum. Winner ve AKMU’nun ayrılacağını düşünüyordum ama pek öyle durmuyor. Yoon MV çekim toplantısı yapmış, Mino yeni albümü için çalışıyormuş. YG’de kendi yapım odaları olduğu söyleniyor. AKMU Chanhyuk da öyle. Diğer YG sanatçıları için de şarkı yapıyor. Suhyun’a da solo zamanı kontrat yenilemeyle ilgili soru sorulmuş. Net olmasa da fanlar YG’de kalacaklarını anlamış. RV ve Mamamoo da şirketlerinden ayrılmaz gibi geliyor. Hepsi için en iyisini diliyorum,… Read more »

your behaviour is so UGH!

Jype adam akıllı gruba cb, promo vermediği halde globalde başarılı oldular. 3.jenin en iyi erkek gruplarından biri. Grup hem yetenekle dolup taşıyor hem de bir okadar samimi eğlenceli içinizi ısıtan bi grup. Dağılırlarsa çok çok üzülürüm ama yine de onların hayatı onların seçimi. Onlar için hayırlısı olsun.

Last edited 5 ay önce by your behaviour is so UGH!
Boom

En iyisi JYP değer vermiyor çocuklara unutup gitmişti AOMg son senelerde sanatçılar tarafından popüler oldu

Kira

Jay Park harika bi ceo çünkü Simon da öyleydi

lola

zaten hiç promo alamıyolardı ama üzüldüm. kpopı ilk takip etmeye başladığım zamanlardan beri sevdiğim bir grup ve aşırı yetenekliler

BRIAN

Valla yugyeom Nerede mutlu olacaksa oraya geçsin bence Aomg çok iyi Lee hı mesela yıllardır YG den alamadığı promosyonu aldı , JYP özellikle got7 la ilgilenmemesi yüzünden ayrilmalarina hak veriyorum, 1 hafta promosyon yaptılar , başka gruplarına böyle davranilmiyor, Div2 bok gibi , tam da bu sene ahgase lige geçip sonra da grubu beraber goremeyecek olmam dışında sıkıntı yok olsun eski videolarını izlerim artık, grup üyelerini artık solo olarak takip ederim, bu arada Jyp nin hisseleri düşmüş haberden sonra oh iyi olmuş , Jyp sunbaleri bazı grup üyelerini takipten çıkmış , yüzsuz geliyordu zaten bana knowing brosa bile beraber gelmesi… Read more »

Almina

evet Jay Park la araları iyi değil o yüzden.. Bunun sebebi şirket sadece erkek değil kız gruplarına da aynı şeyi yapıyor.. Fazla dönüş yaptırmak promosyon değil ki iki hafta gözüküp kayboluyorlar.. Miss A WG çok daha başarılı olabilirdi ama düzgün bir promosyonları yoktu şuan Twice ve İtzy de aynı durumda

la cha ta

Grubun değerini bilemedi işte(jypden söz ediyorum).Got7 debut yapınca her şeyi düzeltmişti.Son era da hiç promo almadı zaten.Bıktık.Haklı o yüzden.Yolun açık olsun

Kingkong - exo ot12

Darısı tüm got7 ın başına.

BRIAN

AOMG iyi bir sirket , mesela Lee hı YG deyken alamadığı promosyonu aldı kadın

Hae

İyi bir şirket olduğuna katılıyorum…ben daha çok Jay Park – JYP durumu sebebiyle şaşırdım tercihini bu şekilde yapmasına. Yani konu kendi olunca ya çok objektif, realist ve cesur ya da bazı şeyleri es geçemeyecek kadar bilenmiş. Sonuçta geçmişi var ve iki yönetici arasında ki durum grup geri dönüşü fikrine yansıyabilir. JYPden ayrılanlar genelde çok barışcıl ve dostane gidiyor, hatta bunu medyaya özellikle öyle yansıtıyorlar. Yugyeom AOMGye gidince JYP onu küçük erkek kardeşi gibi mi uğurlayacak acaba ve grup ilişkisine nasıl yansıyacak kolay bi karar değil.

taylor benim karım

got7’ı çok seviyorum lütfen dağılmasınlar, şu sıralar üyeler şirketle sorunları varmış gibi duruyor

taylor benim karım

ama yugyeom’un kedini o şirketten kurtarması iyi oldu potansiyeli gösteremiyordu

Last edited 5 ay önce by taylor benim karım
luligirl

Dağılmıyor deniyor ama sizcede eskisi gibi olur mu sanmam sonuçta başka yollar başka hayatlar oluyor çalışma programları vs uyar mı jakson bence çin ve amerika arasında gelir iki tarafa yoğunlaşır bambam kore tayland arasında yoğunlaşır gibime gliyor umarım fanlar ve grup hiç üzülmezde onlar için iyi olur herşey

BRIAN

Kadın idollerini resmen köle gibi kullanıyor sonuç her yıl bir üye hasta , suan erkek kadın gruplarına eşit davransaydı suan farklı yerdeydi

your behaviour is so UGH!

O da jyp nin salaklığı yani. Erkek grupları jyp nin ilgisizliğine rağmen çok güzel satıyorlar. Bide adam akıllı promo verse gruplarını düşünemiyorum. Erkek gruplarına hak ettiği ilgiyi versin kız gruplarının bu kadar çalışmasına gerek kalmaz. Şirket tek gelir kaynağı kız gruplarıymış gibi davranıyor.

Almina

JYP yi daha önce de bataklığa sürükleyen şey buydu gruplarını iyi yönetemiyor tanıtım yok promosyon yok kendi kendilerine başarılı olmalarını bekliyorlar.. (ki önlerine taş koymasalar olacaklar da daha fazla ) yönetimin hala aynı kafada olması beni şok ediyor cidden…

elif

aomg’nin iyi bir şirket olduğunu düşünüyorum umarım her şey iyi olur hepsi için

Armyze

Got7 bts den bile önce bilboard listelerine girmiş bir grup amerika programlarına ilk çıkan grup ama şirket hiçbir şekilde desteklemedi twice ıtzy falan yaptığı gibi bighite geçsinler çok isterdim grupça bts ilede çok yakınlar

jongjong

NE?!! ay çok kötü oldum 🙁

ahgaseler güçlü kalin <3

sirene

kaç kurtar kendini koçum.

Son chaeyoung

bildigim kadariyla gruptan degil sirketten ayriliyor yinede bu grup icin daha zor olur got7 umarim guclu kalir

ACIEL

Bambam, Jackson özellikle jackson’ı çok severim. Ne yapacaklar acaba? Onların ne durumda olduğunu bilen var mı ayrılacaklar mı jyp’den

Last edited 5 ay önce by ACIEL
BRIAN

Bambam kesin ayrılır , Jackson için emin değilim daha doğrusu iyi bir teklif verirlerse neden gitmesin lakin team Wang var bence kaladabilir, kalması daha muhtemel gözüküyor

Exovelvet

Yaa dağılmaları üzer beni. Jyp i ile anlaşamıyorlarsa toplu ayrılıp başka şirkete geçsinler Beast gibi adlarını değiştirip devam edebilirler

betül

Miss A üyesi Fei, JYP’nin erkek idollerle kadın idollere davranışının farklı olduğunu söylemişti.
İzlemek isteyen olursa link
https://youtu.be/dlttVgrI9h8

who is brian, this is youngk

her ne olacaksa olsun destekliyorum
7 OR NEVER 🐤💚

Depresyonda

Hayır yaaa

küby meri

neler oluyor be, got7 dağılmasııınn 🥺

xxx

Başka şirketlere geçince üyeler grup olarak nasıl comeback yapıyorlar? Yani her üyenin takvimi farklı olmaz mı o zaman? Mesela üyenin biri Lee Byung Hun’ın oyunculuk şirketiyle anlaşmış, diğeri AOMG ile anlaşacak, JYP grup devam edecek diyorsa diğer şirketler promosyon takvimlerini ona göre mi ayarlayacak o zaman Got7 comeback’inden pay mı alıyorlar? Daha önce görmediğim için karışık geldi.

Last edited 5 ay önce by xxx
Bir Army

Hem şaşırdım hem şaşırmadım duruma .Yani önceki erkek gruplarına da bakınca aynı şey oldu ,bu şekilde olması da bir ihtimaldi anlaşılan gerçekleşiyor. Fanları için üzücü bir durum tabii ki. Ne kadar grup dağılmıyor dense de ayrı şirketlerle yapılan anlaşmalar , çakışan programlar sebebiyle grup üyelerinin tamamı bir arada bir şeyler (şarkı,albüm gibi ) paylaşması zor oluyor umarım burada tersi olur. Aomg ile pek bağdaştıramadım ama hep birlikte göreceğiz neler olacağını.Her şeyin hayırlısı olsun .

kkpop

JYP ciddi anlamda GOT7 le yeterince ve iyi ilgilenmedi, sözleşmelerini yenilememelerini anlıyorum.

Somniadess

Cidden tuhaf hissettim baya uzun süredir desteklediğim grup ve üyelerin böyle ayrılması canımı sıkıyor ama onlar için en iyisi neyse o olsun. Yugyeom nerede olursa destekleyeceğim biri.

Last edited 5 ay önce by Somniadess
Maraz Ali

Tek dileğim incinmeden birarada ve sağlıklı bir şekilde yollarına devam etmeleri.

uykucu

Zamanında taecyeon jyp konusunda o kadar yakinmasina rağmen bir şey değişmemesini hatirlayinca got7’ın da bunu yaşayacağı belliydi… Çocukların emeklerine yazık oldu…

Notoday

7 sene laneti ya da 7 senelik kölelik

AhgaLightL

Bir Ahgase olarak sadece şunu söyleyeceğim ister ayrılırlar ister farklı bir şirkette devam ederler tamamen kendi kararları. Ama ne olursa olsun sonsuza dek Ahgase olarak hep arkalarındayız ve destekleyeceğiz. Gerek solo gerek grup sonuna kadar arkalarındayız💚🤍

Lover

Haklarında hayırlısı olsun

Armyze

Korkunç 3.jen idollerinin sözleşmeleri bu dönemlerde bitiyor got7 en iyisini yapar jyp ile sözleşme yenilemezse hiçbir şekilde yardımcı olmuyor şirket gruba daha çok köstek oluyor hep ve üyelerin yenilemeyeceği çok belliydi umarım grupça geçerler jacson çinli olduğu için belki korede iş yapmaz artık ama grupça olmalarını çok isterim yungyeom o kadar yetenekli ki ama hiçbir şekilde gösteremedi kendini şirket çok kötüydü aşırı haklı yenilememekte umarım grup dağılmaz. Bu ay içinde mamamoo nun da biticek sanırım sözleşmesi umarım yenilerler

juyeon

korelilerin hep ağlıyorum ağlıyorum diye yorum yapmasını saçma bulurdum ama cidden ağlamak istiyorum

army

Nasi yani grup dağılmasın lütfen jinyoung um napcak acaba

DNAME

Got7’ı çıkışlarından önce bile destekleyen biri olarak içim acıyor resmen. Üyeler solo olarak da başarılı olabilecek yeteneğe sahipler, hepsi öyle. Ama Got7 olarak yakaladıkları başarıyı yakalayabilirler mi bilmem. Her şeyden öte Ahgase kalbim ayrılmaları düşüncesinden bile nefret ediyor. JJ Project zamanlarından beri Jinyoung biaslıyım ve Jinyoung oyunculukta da hayli başarılı ama yine de belki de bencilce Got7’ın dağılmamasını ve 7 kişi olmasını umuyorum

DNAME

Ayrıca bu zamana kadar Jinyoung ya da Yugyeom’un ayrılacağından değil hep Jackson’dan korkmuştum. Şu an olanlara inanamıyorum bile. En sevdiğim ikinci grup Got7 resmen mental olarak çöktüm