Benzer Yazılar

[THEQOO] Heechul ‘Annem bu yıl evlenmemi istiyor’ dedi

[THEQOO] Heechul 'Annem bu yıl evlenmemi istiyor' dedi

‘Momo ♥ Kim Heechul’ “Bu yıl 39 yaşında olacağım. Annem bu yıl evlenmemi istiyor”

‘My Little Old Boy’ şovunun 21 Şubat bölümünde kadro birlikte kış tatiline gitti. Heechul Bae Jung Nam’a ne zaman evlenmek istediğini sordu. Bae Jung Nam kırklı yaşların ortasında dedi.

Bunun üzerine Heechul, “Bu yıl 39 yaşında olacağım. Annem bu yıl evlenmemi istiyor” dedi

1. Momo kaç yaşında?

2. Başlıktan hiç hoşlanmadım…

3. Momo daha çok küçük..? Evlilikten bahsetmemeye dikkat etmelisin

4. Heechul cidden terbiyeli değil..

5. Kadın hayranlarını hiç sevmiyor galiba ㅋㅋㅋㅋㅋ

6. Twice’ın 7 yıllık kontratı daha bitmedi

7. Momo daha küçük, umarım Heechul bir daha evlilikten bahsetmez

8. İşte bu yüzden ünlüler ilişkilerini halka açıklamamalı

9. Annem bu yıl evlenmemi istiyor dedi. Böyle derken sevgilisi olan kişiden bahsetmiş oluyor

10. Halkın bildiği bir ilişki içerisindesin, lütfen evlilikten bahsetme;

 

Kaynak: Knetizen

guest
69 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
la cha ta

site düzenine hiç alışamadım

Aeri

Bende ya gözüme karmaşık geliyor , düzenleme aşamasındaymış gerçi site admini az önceki haberlerden birine yazmıştı bu şekilde kalmaz umarım

Buse

Ben de alışamadım. Telefonumda biraz kasmalar oldu.

Ree.a

Size de bütün yanıtlar geliyor mu yoksa sadece bana mı oldu bu… Milletin başka yorumlara attığı yanıtlar bana geliyor. Düzelttiğim halde hem de.

la cha ta

bana öyle olmadı

blinkie

bana kendi yorumuma gelen yanıtların hiçbiri gelmiyor ya

Last edited 6 gün önce by blinkie
stan t-ara = stan talent

çeviride eksiklik yoksa düşüncesizlik etmiş. momo’nun kariyeri bu tarz şeylerle anılmayı kaldıracak düzeyde değil

Sel

Niye ya? evlenmek istiyorum dememiş ki. belki laf arası annelerin evlilik istekleri geçmiş o da öyle söylemiş. ayrıca evlenseler bile koreli sapıklara iyi ders olmuş olur. Chen evlendi de sesi mi kötüleşdi. onların idollerinin evlenmesinden korkması fantezilerinin süslemeyecek olmasındandır.

Asia

O kadar haklısın ki. Kendimi bildim bileli ONCE ım ama ben buna kötü gözle bakmazken insanları vıdı vıdı etmesi çok komik. Heechul Momoyu seviyor, Momo da Heechulu. Ailesiyle tatile gittiğinde vesaire bile Heechulu beraberinde götürmüştü. Belli zaten ciddi düşündükleri. Niye böyle söylemesi terbiyesizlik olsun ki. Normal insanlar konuşup hislerini belirtirken sorun olmuyor da idollerde neden oluyor anlamadım.

Keddy

Bu kadar açık söylemişse momo ile de konuşmuştur. belki o da istiyordur ( hayır diye linçlemeyin hemen insanların hayallerini bilemeyiz). ya da momo ile ayrılmışlardır.

Last edited 6 gün önce by Keddy
Kim

Momo 25 yaşında nesi küçük

Who

Aynen yorumları okurken bi şaşırdım

betül

Korelilerin ortalama evlilik yaşı 30 üstü diye biliyorum. O yüzden bu tepki sanırsam

jennienin enayisi

Koreliler 30+ yaşlarda evleniyor

señorita

Modern dünyada 25 yaş evlilik için erken bir yaş. 1970’lerde yaşamıyoruz. zaten üniversiteden mezun olduğunda 22-23 yaşında oluyorsun. Ve yorumlarda da evlilik için küçük olduğundan bahsediyorlar

Last edited 6 gün önce by señorita
alperi

Bana sorarsan evlilik için en ideal yaş 25 bi insanın sevdiği insanla aynı soyadı taşımasından daha güzeli var mı, evlilik demek kısıtlanmak değil aksine özgürleşmek düşünsene manitayla istediğin saatte istediğin yerde ye iç eğlen kimseye hesap vermeden (tr cumhuriyetinde maks hayal seviyesi) bulsak şöyle birilerini de bassak nikahı, akşam eve gelmek için heyecan arıyor insan o heyecan da 20lerde var 30lara yaklaşınca evlenebilmek çok zor oluyor

señorita

Sana göre böyle olabilir ama 22-23 yaşında mezun olup bir iş bulup hayatını oturtana kadar 25’i geçiyorsun zaten. Günümüz şartları elverişli değil artık. 30larda bunun böyle olmayacağını iddia etmen de biraz yaşçılık bu arada;(

alperi

Aynen dediğin gibi düzen oturtuncaya kadar yaş 25i geçiyor o düzen oturduktan sonra yeni bir kişiye alışmak zor oluyor 30larda heyecan yok demedim ki hem de neden eksilenmişim kötü bir şey demek istememiştim

Kiraz ve ay

25 yaş kore, Japonya ya göre için evlenmek küçük bir yaş. Gelişmiş ülkelerde insanlar daha geç evlenir.

kendihalimdebirderdimvar

Çünkü fark etmiyor 16 18 yaşında hamile kalan binlerce ergen dolu Amerika ve inanir misin halk onları destekliyor erken diyip dışlamıyorlar kararlarına saygı duyuyorlar ve yardımcı olmaya çalışıyorlar Teen mom adı altında binlerce video var ve alttaki yorumlar hiç yargılayıcı değil Bir bizim ülke böyle sanırsam Kaç yıllık ilişkim var ben 30 yaşına girdiğimde devam ederse 13 yıllık bir ilişkim olucak 10 yıllık evli çiftlerden farkım ne ki bence ilişkiniz 5+ yıl üstüyse okul bittikten ve hayatını ufaktan düzene otutturduğunda evlenmek akıllıca Ayrıca maddi açiya katılmıyorum beraber inşa edilen bir varlık her zaman daha değerlidir Ki her evlenen bebek doğurmuyor… Read more »

Kokobop 🐧

Ay ne alaka gelişmiş ülkeyle şurada bari aşağılık kompleksine girmeyin, sever canı ister evlenir

Kiraz ve ay

Aşağılık kompleksiyle ne ilgisi var bne var olan verileri söylüyorum. Bugün japon, Danimarkalı ya da Hollandalı bir kadın yirmilerinin başında çok az bir kesim dışında evlenmiyor. Hayatını yaşıyor kendi parasını kazanıyor okuyor geziyor kendini geliştiriyor ortanca bir yaşa gelince de evleniyorlar. Bu böyle Afganistan Pakistan ve diğer orta doğu ülkelerindeyse kadınlar istemeseler dahi erkenden evlendirilir ben uydurmuyorum bunları gerçekler bu şekil ki söylediklerimi de herkes bilir.

Kokobop 🐧

Kardeşim sen populist yorumların ve aşağılık kompleksinin kurbanı olmuşsun. Evropada evet 30 yaşında evleniyorlar ama o vakte kadar bir sürü ergen anne, çocuk aldırma vakaları da var. İnsanın içinde üreme içgüdüsü var ve bunun en sağlam zeminlere oturtulmuş hali de evlilik. Ayrıca genç evleniyor olmanın ne tür bir sakıncası olabilir ve bunun hakikaten gelişmişlikle hiçbir alakası yok. Gelişmişlik refah ya da mutluluk göstergesi midir ayrıca? 35 yaşına kadar hayatını yaşamış her kadının mutlu olduğunu düşünmek de bir önyargıdır. Erken yaşta evliliğin kötü olduğunu düşünmek de bir önyargıdır. İnsanlar severler, doğru insanı bulduklarına inanırlar ve evlenirler, bu kadar basit. Görücü usulü… Read more »

Last edited 6 gün önce by Kokobop 🐧
Kiraz ve ay

Ben apayrı bir şey sen apayrı bir şey diyorsun her neyse nihayetinde 18 ini geçmiş ve kendi iradesiyle hareket eden insanların kararına saygı duymakla yükümlüyüz isteyen 20sinde isteyen 40nda evlenir asla yadırgamamak gerek bu onun yaşantısı sonuçta.

Momoshiii

Koreye göre 25, aslında 24 yaşında kız 1996 kasım doğumlu. Evlenmek için küçük

lola

adam kaç yaşında yorumlarda hala “kadın hayranlarını hiç sevmiyor galiba” yazıyolar. allahım sabır ver

Last edited 6 gün önce by lola
Taemin is coming

Kadın hayranlarını hiç sevmiyor galiba ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ne diyorsun sen ya

Bu arada Heechul bekle annecim şu an ortalık karışık

Last edited 6 gün önce by Taemin is coming
Drbeyz

Annesi istiyormuş kendi değil? Ben niyeyse momo ile evleneceklerini düşünmüyorum yaa. Mesela Snsd Sooyoung da sevgilisi ile 2012’den beri (yanlış hatırlamıyorsam) çıkıyorlar. Momo kariyerinin zirvesinde şu anda, bence yakın gelecekte evlenmezler.

Last edited 6 gün önce by Drbeyz
Cfm

momo’nun japon hayranları delirmişlerdir. -Momo Japonya’da en popüler ikinci üye-
Japon idol grubunda bir kız abisi ile yemek yedi ve yakalandı diye 2018’den beri ortalıkta yokmuş, japon hayranlığı korelilerden de beter

betül

“Japonya’nın pop idollerinden Minami Minegişi, erkek arkadaşı olduğu ortaya çıkınca önce saçlarını kazıdı, ardından kameraların karşısına geçip hayranlarından özür diledi.”

Korkunç…

images (72).jpeg
Kiminhayranıbu

Çüş yani

Cl’in mikrofonu

👁👄👁 what-?

Kiraz ve ay

Töbee ne kadar saçma abisiyle yemek yemesinde ne varmış? Grubun adı ve üye adını verebilir misin merak ettim.

Cfm

AKB48 olması lazım

Bence böyle

Öyle degildi tam olarak. Kız bir erkekle yemek yerken yakalandığı için linç yiyor bayagı. Sonra o erkeğin abisi oldugu ortaya çıkıyor. Ama kızın zaten ünü zarar görmüş ve türlü linç yemiş oldugu için o erkek abisi olsa da itibarı yine de düzelmiyor yani. Bayagı zarar gördü o kız

betül

Daha önce de bu tarz bir şey söylemişti. Yaşını düşünürsek evlenmesi hayranlarını şaşırtacak bir olay değil ama Momo’nun hala bu sektörde uzun bir geçmişi yok.

la cha ta

3. Momo daha çok küçük..? Evlilikten bahsetmemeye dikkat etmelisin
gayet büyük bir yaşta ayrıca reşit olduğu sürece istediği zaman evlenebilir

Kingkong - exo ot12

4. Heechul cidden terbiyeli değil..
Adam sadece annem bu yıl evlenmemi istiyor demiş. Ben bu cümlede terbiyesizce bir şey göremiyorum. Momo ile ilişkisi olduğu için böyle söylemesi belki biraz düşüncesizce olabilir ama kesinlikle terbiyesizce değil. Ayrıca adam 40 yaşında artık evlenmek istemesi de doğal.

Oasis

Kadın hayranları sevmiyor galiba ne ya cidden normal değilsiniz ayrıca Momo Heecul’un 39 yaşında olduğunu bilerek onunla sevgili oldu değil mi yani onun böyle bir isteği olabileceğini biliyordur, evlenmek istiyor olması bunu dile getirmesi gayet normal ee Momo’da 15 yaşında değil ya evlenebilir niye zarar görsün

Rei

Momo koreye göre 26 yaşında evet evlilik konusunda konuşmak çok momo için iyi olmaz ama kız 17 yaşında da değil 😂 Heechulun da kötü niyetli olduğunu sanmıyorum

mcrailnoona

Ulusalda 24 yaşında korede nasıl 26 oluyor? Ayrıca 24 küçük arkadaşlar… Gayet küçük

nix

momo kariyerinin bu noktasında evlenmez bence ya. yaş normalde sorun değil ama evlilik söz konusu olunca sorun oluyor

Öylesine

Bence heechul bunu söylediyse ya momo ile ayrıldılar ve henüz halka açıklanmadı yada momo ile hakketen evlilik planları yapıyorlar.

Heechul kaç senedir bu sektörde düşüncesizce hareket edeceğini sanmıyorum.

Ree.a

5. Kadın hayranlarını hiç sevmiyor galiba ㅋㅋㅋㅋㅋ

39 yaşındaki bir adamın kadın hayranı halla oppasıyla evlilik hayali kuruyorsa vay haline onun. Özellikle de sevgilisi olan birine.

Btw, çoğu idolün hayranlardan gizli olarak nişanlı olduğunu düşünüyorum. Aptal hayranlar da kendilerini kandırıyorlar, onunla bir şansım var diye… Ah ah.

Zzzz

Çoğu kişi eleştirmiş ama katıldığı programın amacı o. Running man’deki Kim Jong Kook’un annesi programda mesela, oğlunun evlenmesini istiyor. Birkaç ünlününde annesi orada. Sohbet ediyorlar, arada çocuklarımız artık evlensin falan diyorlar vs vs. Katılan ünlülerde bu konu hakkında annelerinin düşüncelerini belirtiyor. My little old boy adı. O yüzden yapılan eleştirilerin çoğu gereksiz.

Jey

Momo küçük değil, istiyorsa gayet de evlenebilir ama şu an kariyerinin zirvesindeyken evlenmek ister mi? Pek sanmıyorum. En azından kontratları bitene kadar. Yalnız bence de idollerin ilişkilerini halka açmaları pek iyi olmuyor. Özellikle de bu kadar kamera önünde olanların. Halka açık olunca halk da sanki ilişkileri hakkında söz söyleme hakkına sahipmiş gibi davranıyor.

Red Velvet Manyağı

OPPANIZ ELDEN GİDEYHĞ KDİSKDJD

uykucu

Afadersiniz de ünlüler sizin kamu malınız mı🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ yok efendim kadın hayranlarını sevmiyormuş da, ünlüler ilişkilerini halka açmamalıymış da… yorumları okurken ben utandım 😐

Kiminhayranıbu

Evlenirler inşallah görürsünüz o zaman ne yapacak momo 25 gayet büyük 35 olmasını mı beklesin

aurora ✨

Sevgilinin bir kız grubu üyesi olduğunu ve böyle bir şeyin tepki edeceğini düşünmemiş mi acaba. Hayır bir de Twice üyesi sevgilisi, düşüncesizlik resmen. Ayrıca Momo daha genç ve 5.5 yıl oldu çıkış yapalı böyle şeyler demesi 😐

HarloneCd

işte… gel gör ki konum farklılığı herkesi etkiliyor hazar ergüçlü sizin ülkenizde olsa ne yaygara çıkardı ama.. insanlar aşkın yaşına bakmıyor ben her ne kadar tercih etmesem de onların aşkına saygı duymak gerekir.

Kiraz ve ay

Hazar ergüçlü ye sanki biz iyi yorum yapıyoruz da. İnstagramda kadının sevgilisiyle olan her haberin altında koreli netizenlerden bin beter yorum var. Hatta çoğu Türk ünlüye sosyal medyada o kadar kötü şeyler yazıyorlar ki koreli netizenler melek kalır.

HarloneCd

Çok fazla takip etmediğim için bilmiyordum

light♡

Korede idoller 30larından sonra evlendiği için Momonun yaşı onlara küçük geldi galiba lol

Last edited 6 gün önce by light♡
loonatheworld

Momo evlenirse korenin gazeteleri,otobüs reklamları:Momo-ya gruptan ayrıl!!!

alperi

Niye bi daha evlilikten bahsetmez adamın ağzı konuşmadan önce pardon abi şu kelimeyi kullanabilir miyim diye soru mu soracak a*mk, ayrıca momo çok tatlı bi kız biyolojisi zayıf koreliler evliliği ne kadar geç yaparsanız kadınlar için hamile kalma şansı, hamile kalsa bile hamilelikleri çok zor geçme olasılığı artıyor, biz erkeklerde de spermin kalitesi azalıyor cok afedersiniz belli bi yaştan sonra kuş uçtu beybi oluyor ayrıca çocukların engelli olma olasılığı artıyor (bu benim için hiç problem değil çocuğum da eşim de başımın tacı olur) bakın genç çiftlerin çocukları genellikle sorunsuz eli yüzü düzgün güzel yakışıklı oluyor yani GENÇ YAŞTA EVLENMEK SİZE… Read more »

INSPIRIT

Adminler, lütfen eski stile geri dönün ya da haberlerin hepsini kronolojik sıralamaya koyan bir buton? Haberleri hep sırayla art arda okuyordum şimdi karışık oldu sıralamalar belli olmuyor.

Cfm

ve bence yaptığı aşırı saçma, kız daha 5 yıllık idol kariyerinin en dolu zamanını yaşarken sevgilisinin evlilikten söz etmesi hayranlarını sinirlendirir

jennienin enayisi

Ya bana mı öyle geliyo bilmiyorum momo zaten devamlı nefret alan bir idol ve heechul ilişkisi dışında başka bir şeyden bahsetmiyor evet soruyor olabilirler ama kestirip atar bunu yapmıyor ve onun yüzünden momo da nefret alıyor momo hiç bahsetmezken heechul momonun nefret alacağını bile bile devamlı konuşması bilmiyorum rahatsız edici evet ilişkisini konuşması iyi bir şey ama karşıdaki kişinin nefret aldığını bile bile konuşmak kötü

mrb

Alttaki yorumlara katılıyorum ya momo ile bu konuda konuşmuştur ya da ayrılmışlardır. Momo hepimizin gözünde hala genç olduğu için biraz tuhaf geldi ilk başta, ama kız 25 yaşında. İstiyorsa evlensin tabii. Fakat şunu da söyleyeyim, eğer evlenirse maalesef Twice’ın ruhuna el fatiha… Fanboylar çiğ çiğ yer zavallıları.

ıwashere

Heechul genelde dobralığı ile bilinse de kadın ünlülere karşı düşünceli davranışlarıyla da biliniyor. Momo ile aralarında neler olduğunu bilemeyiz, belki evlilik planları yapıyorlardır.

shiningshawol

Arkadaşlar Heechul orada Momoyu değil beni kastediyordu mdmdmxmxmmx

BRAIN

Dgjkkddhmm

sevilay

momo için üzüldüm baskı gibi olmuş tüm ülkeye duyurarak

zehra

heechul ve momoyu destekliyorum ama ünlüler böyle lafları, halk karşı tarafın kim olduğunu bilmediğinde söylemeli. sonuçta bu ilişkide karşı taraf daha kariyerinin başlarında hatta şu an zirvesinde olan bir kız. Korkmadan şakalaşıyor ve bahsediyor olmasını sıkıntı etmedim ama evlilik muhabbeti yapması momoyu zor durumda bırakmaz mı?

Last edited 5 gün önce by zehra
blinkie

netizen yorumlarını okurken şok oldum. heechul affedersiniz de ne ayıp etmiş burada anlamadım? kendi lafını bile söylememiş “annem istiyor” demiş. ayrıca her ne kadar Momo kariyerinin en zirvesine ulaşmamış olsa bile 25 yaşında kız yani istediğini yapar. ayrılmış da olabilirler ayrıca her şey açıklamak zorunda değiller.

Boom

Harbi düşüncesizlik ya Momonun daha kariyerine var.

Cansu

Sevgilin varken böyle şeyler söylemek çok saçma değil ama sevgilin daha 6 yıllık bir idol gidecek çok yolu varken düşüncesizlik etmiş bence

×××

Şşşş Heechul tamam kaç yaşına gelmişsin anlıyoruz ama Momo daha kariyerinin başında bencil olmaaaa sinirlerim bozuldu

Yeni Yazılar

69
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x