[THEQOO] ITZY’nin yeni şarkısının listelerdeki durumu + ‘Cultwo Show’ yolundaki ITZY

157
4584

[THEQOO] ITZY’NIN MELON TOP 100 LİSTESİNDEKİ GERÇEK ZAMANLI SIRALAMASI

image 4 image 5

24Hit listesindeki sıralamaları da istikrarlı bir şekilde yükseliyor

1. Uyumadan önce ağzıma takıldı~~ᄏᄏᄏᄏᄏ Sürekli bu şarkıyı düşünüyorum ᄏᄏ

2. ITZY, fighting

3. Sıralamaları umrumda değil, umarım bir sonraki şarkıları iyi olur.. gerçekten sadece performans için izliyorum onları..ᅲ

4. Şarkı sözleri yüzünden gruba hayran olamıyorum ᄏ큐ᅲ ama melodi güzel

5. Beklendiği gibi ᄏᄏᄏᄏ sonunda böyle olacağını biliyordum

6. Üyeler sahnede çok iyiler ᅮᅮ şarkının melodisi de güzel, sürekli dinliyorum

7. Yavaş yavaş herkes şarkının albenisine kapılıyor… ITZY, fighting! (ama bir dahakine daha iyi bir şarkınız olsun)

8. Ben ilk dinleyişimden itibaren sevdim ᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ

9. Ana parça olarak seçilmesinin bir sebebi var. Dinledikçe bağımlılık yapıyor

10. Şarkı çok neşeli

11. En başta nefret etmiştim şarkıdan ama Ryujin sahnede o kadar iyi ki, fancamini izledikçe şarkıyı sevdim..

12. Şu tuhaf rap olmasa şarkı tamamen benim tarzım. Performans da çok havalı. Fancam izledikten sonra şarkıyı sevdm


[THEQOO] CULTWO SHOW YOLUNDAKI ITZY

image 6ye image 6yes image 6yuna image 6yyimage 6gr image 6rgimage 6grg image 6dfimage 7grgimage 7

1. Omo belleri incecik…ᄃᄃ böyle kıyafetlerle bile güzeller ᅲᅲ

2. Hepsi çok güzel ♡ umarım bu durum yakında iyileşir ve maskesiz görüşebiliriz!!

3. Oyun karakterleri gibiler

4. Bu kıyafetler ne…?

5. Oyun karakteri sandım

6. Kıyafetler tuhaf. Üyeler çok güzeller ama ᅮᅮ

7. Yeji peruk mu takıyor?

8. Oyun karakterleri gibi göründüklerini düşünmüştüm ama kıyafetlerini sevmeyen çok kişi varmış galiba ᄏᄏᄏ

9. Üyelerin bu kadar güzel olmasına şükrediyorum

10. Bana bunu hatırlattılar ᄏᄏᄏᄏ

image 8ghj image 9 image 10

 

Kaynak: Pannchoa

Önceki İçerik[THEQOO] STAYC’nin ‘ASAP’ şarkısı listelerde yavaş yavaş yükseliyor
Sonraki İçerik[THEQOO] aespa ‘Next Level’ ile 17 Mayıs’ta geri dönüyor
guest
157 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Korece Öğrenen Somnia

‘Hurry up baby catch me if you can HA HA’
JYP lütfen acilen şarkı sözü yazmayı bırak. Şu güzelim şarkıya, güzelim kızlara yazık. 2005 ergen pop şarkısı sözleri gibi, bu müziğe yazık ediyorsun. Şu cringe kısımdan dolayı şarkının ilk verse’ünü dinleyebiliyorum sadece. Biri şu adamı durdurabilir mi?

Ayrıca kıyafetler çok güzel. Oyun kostümleri gibi, CS:GO tarzı. Dreamcatcher Wind Blows da bu tarz ‘fps oyunu’ kostümlerine sahip. Kpop’ta oyun konseptlerinin artması beni mutlu ediyor, LoL tarzı konseptler hoş olurdu.

JKW

O kısmı özellikle atlayan ben qwsjsh rap kısımları kurtarmıyor gerçekten, bir yerde sadece nakarat kısımlarını bulsam onu dinlerim. Rap kısımları beni cringelikten öldürüyor

Almina

Bu sözleri değil de oyuncu ve tilki olmakla ilgili bir kısım vardı Yuna nın partı onu eski moda buldular. Bu sözleri bir çok şarkı da görebiliriz ve konsepte de uyuyor aslında

jeyan

kac gundur cringelikten oluceksin atla gitsin de, nicknameSHUUSBSHSSHBSAJKS icerdeyim

Last edited 1 ay önce by jeyan
heiheimatlos

oooofff bu kısım cidden cringe çok üzüldüm bu şarkıya ya

Krystal Reis Konuşuyor

Catch me if you can deyince. Aklima SNSD geldi

İmdaat

Benim de aklıma şarkıyı dinlerken o geldi

Cl'in mikrofonu

Bence kıyafetler güzel. Yakışmış kızlara zaten hepsi taş gibi. Liste durumları umarım daha iyi olur, kızlar sıkı çalışıyor çünkü. Ben de şarkıyı seviyorum artık, baya dinliyorum. Başarılar aşklarım (~ ̄³ ̄)~

kırmızıbaşlıklıkız

comment image
benim kesinlikle sorry not sorry showcase kıyafetleri!
eğer bu şarkıya bu looklar ile sahne almazlarsa jyp korksun benden!!

NonGrata

Kıyafetler bence güzel özellikle Yuna çok güzel olmuş vay be

image-6yuna.jpg
kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Bende neye benzettim diyordum. Fotoları görünce jeton düştü. Marvel ya da Dc’deki kadın kahramanlar gibi kıyafetleri.

marin

Daha çok Marvel gibi. Black Widow gelmişti benimde aklıma klipteki siyah kıyafetlerini görünce. Bu kıyafetlerde yine bir Marvel havası var netizeninde dediği gibi.

Aeri

İlk birinciliklerini almışlar, encore sahnesinde çok mutlu gözüküyorlardı. Fizikleri ne kadar güzel özellikle Yuna 17 yaşında harika ya , bende diyet yapma isteği uyandırdılar.

Asdudd

İlk hafta 200 binin üzerinde albüm sattılar, youtube izlemeleri de çok iyi gidiyor. Globalde çok iyi ilerliyorlar, Kore’de de fazla ilgi çekiyorlar. JYPE yapması gereken tek şey Kore’nin beğeneceği tarzda bir şarkı çıkarmak. Kesinlikle daha iyisini hak ediyorlar. Bugün ödül aldıklarında çok mutlu oldular. Bu comeback için uzun zamandır çalışıyorlardı, üstüne şarkı hakkındaki yorumlar yüzünden stres olmuş olmalılar. Keşke kızlara şarkıları üzerinde biraz daha söz hakkı verse, Chaeryeong her yerde şarkı sözü yazdığından bahsediyor.

kırmızıbaşlıklıkız

evet yuna da çok stresli olduğunu söyledi bu cb öncesi. koreografi de çok zordu ve her yerde performans sergiliyorlar keşke bu kadar zor olmasa.. kötü yorumları görmüyorlardır umarım.
gayet başarılı geçiyor bu cb. itzy kendilerine verilen her şarkıyı başarıyla taşıyor. dediğin gibi jyp’nin yapması gereken tek şey halkın beğeneceği bir şarkı vermek.

marin

Bir tek bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama özellikle Yuna katıldıkları varyetelerin bazılarında kenarda öylece dururken huzursuz gibi geliyordu bu geri dönüşte. Sanki söyleyecek bir şeyi varmış gibi. Sanırım bugün ki yayinla anladım sebebini. Bu imaj değişikliği kızlara büyük bir sorumluluk yüklemiş aslında. Ve sonucunda iyi karşılık almalarına çok sevindiler. Bir şekilde emeklerinin karşılığını aldiklarını görmek beni de cok mutlu etti. Bir sonraki şarkıda Korelilerin seveceği bir şarkıyla gelirlerse gerçekten çok daha fazlasını başaracaklardır.

Last edited 1 ay önce by marin
Asdudd

Bugün Yuna vlive yayınında duygulanıp ağladı. Gerçekten üzerlerinde çok fazla stres var, belli oluyor. Aylardır dinlenmeden çalışıyorlar ve bir anda tarz değiştirdiler dediğiniz gibi. Cidden umarım onlar için her şeyin en güzeli olur. Şarkının beğenilmemesi onların sorunluluğunda değil, şirketin sorumluluğunda. Umarım bunu kendi üzerlerine almazlar ve güzel bir promosyon dönemi geçirirler.

Asdudd

Yuna bugün vlive yayınında duygulanıp ağladı. Uzun süredir çok çalışıyorlar, üstüne bir de dediğiniz gibi tarz değişikliğine gittiler. Hepsi kızların üzerinde çok stres yapmış olmalı. Bugün ödül aldıklarında biraz olsun rahatlamışlardır. Şarkıyla ilgili umarım kötü yorumları üzerlerine almıyorlardır. Şirket kızlara şarkı hakkında söz hakkı vermiyor, bu yorumları da şirket üstüne almalı. Zaten şarkıyı böyle yükselten kızların çalışması ve performansı, umarım bunun farkındadırlar.

Drbeyz

Ya melonda neye göre sıralanıyor şarkılar anlamıyorum ben. Baekhyun’un bambisinin 50bin like’ı vardı ama melon ilk 30’a anca girmişti. 50bin kişi beğenmişse dinliyor demektir neden o kadar aşağıda? Bakıyorum 10b beğenili şarkılar var ilk 20 de. Melon bana güvenilir gelmiyor. Bu şarkıya da hiç ısınamadım ritmi bana çok düzensiz geldi. Dinlemesi çok zor. Vokal kısmını uzun tutmalıydılar, Lia’nin sesine doyamadım resmen. Ayrıca şarkının sözleri aşırı cringe, acilen jyp’nin itzy’nin üstünden elini çekmesi gerek.

Last edited 1 ay önce by Drbeyz
Korece Öğrenen Somnia

Lia’yı gerçekten çok az duyduk, umarım ileriki cblerde doğru düzgün vokal ve doğru düzgün rap verirler. Şuanki rapler daha çok hızlı konuşma tarzı, tam rap hissini vermiyor.

JYP itzy’i salmalı gerçekten dsfkjs umarım kızlar da kendi şarkılarını yapabilirler. Kız gruplarında kendi söz ve müziğini yapmalar nadiren rastlanıyor, gelecekte kızların bu konudaki yeteneklerini görmek isterim.

kırmızıbaşlıklıkız

jype ne yazık ki title şarkılarda idollerin söz yazımına katılmasına pek izin vermiyor (skz tamamen ayrı bir olay:) ) ama albümdeki diğer şarkılarda görebiliriz umarım! twice da sanırım ilk olarak full albüm ile söz yazmaya başlamış,itzy için de sonbaharda full albüm dedikoduları vardı. chaer ve ryujin’in bu konuda çalışmaları var gibi hatta chaer’in yazdığı bir şarkı için lia ”bu albümümüzde olabilir” diyince heyecanlanmıştık sfgsng
başlık şarkısında değil ama albümdeki diğer şarkılarda lia çok parlıyor bence. umarım güzel sesini daha fazla duyarız:)

Boş

Keşke jypye değil ygye falan geçmeyi deneselerdi ya da lia daha önce smdeymiş diye duydum.Ygdelerse sözleri kendileri yazabilirlerdi ama niye jypyi tercih etmişler ki :((((((((

kırmızıbaşlıklıkız

lia sm seçmelerini geçmiş ama yanlış hatırlamıyorsam stajyer olmamıştı. aslında büyük 3 genel olarak çok farklı değil sanki. özellikle kız gruplarına pek özgürlük tanımıyorlar. ve daha çok erken ama kızların jype’de devam edeceğini sanmıyorum ben. got7 gibi hissettiriyorlar zaten div2’den ne beklenir ki.. ryujin katıldıkları bir programda mv çekimleri sırasında jyp’nin ona söylediği bir yorumun onu üzdüğünden bahsetmişti ki genelde erkek gruplarının bu şekilde konuşmaları olurdu ama ilk defa jyp’de bir kadın idolün bu şekilde konuştuğunu duydum. yine daha geçen günlerde debut öncesi hep beraber şirketten ayrılmayı düşündüklerini ve grup olarak bir youtube kanalı açıp içerik yükleyerek diğer şirketlerin onları… Read more »

uykucu

Grubu takip etmememe ragmen benzer hareketi(şirketten ayrılma durumu) twice’ın bazi uyelerinden de bekliyorum. Kızlar cok yıprandı…Eğer itzy üyeleri böyle bir şeyden şimdi bahsettiyse kontrat bittiğinde yenilemeyeceklerini düşünüyorum. Jyp grupları yönetmede gerçekten sıkıntılı..

Şlşkekp

Jyp tüm üyeleri yenilemiyorsa grubu dağıtıyormuş en mesela got7de yenilemek isteyen üye olmuş ama jyp şirkette bir tek onlar kalacaksa devam ettirmemiş diye biliyorum.Twiceta bence en az 5-6 üye devam etmek istemeyecek yakında dağılacak gibime geliyor 🙁

kırmızıbaşlıklıkız

twice hakkında çok kararsızım sanırım. yani yenilemeyeceğini düşündüğüm 2-3 üye var ama şirketin grubu kaybetmek istemeyeceği için(ve açıkçası got7 gibi komple ayrılıp devam edeceklerini de sanmıyorum) sözleşmeyi üyelerin isteyeceği şekilde düzenleyip kalacaklarını düşünüyorum. ve sanki bu sene biraz daha bireysel aktivitelere yönelecekleri ile ilgili fanlar arasında bir tartışma görmüştüm. bazı üyelerden emin olamasam da bana devam edecekler gibi geliyor belki yeni bir 7 yıl değil de 2-3 yıllık bir sözleşme olur bu sefer.

Boş

Bence de ve umarım 7 değil 5 yıllık kontrat imzalamışlardır.Özellikle son cbde çok üzüldüm dansa ve performansa o kadar çok çalıştıkları belli ki jypnin sadece güzel bir şarkı hazırlaması lazımdı ama bu şarkı ne böyle sadece b sideları dinleyebildim.Daha çaylaklar ve şimdiden bu kadar zorlanıyorlar sinek kafalı jyp yazık ediyor.

kırmızıbaşlıklıkız

evet şimdiden kızlar yorulmaya başladı. her geçen cb ile koreografiler daha da zorlaşıyor. chaer de bundan bahsetti ve yorulduklarını söyledi. wannabe sırasında da bel ağrısının olduğunu yeni öğrendik. yeji ve ryujin’in vücutlarında ağrı kesici bantların olduğunu gördük birkaç defa. dün de yuna canlı yayında fanlara teşekkür ederken ağladı biraz stresli gibiler bu cb. tamam kızlar verdiğin şarkıları başarılı bir şekilde taşıyor ama artık halkın seveceği bir şarkı verse ve bu kadar zor koreografiler vermese!
yeji katıldıkları bir programda eğer şarkı viral olursa jyp’nin koreografiyi çok beğendiği için ondan dansı coverlamasını istediğini söyledi rtsuxgfz chaer ve ryujin’in yüzleri^^

E0ZUH2BWUAMkkrm.jpg
reddish

twice aslinda debut’dan beri sarki sozu yaziyor b-side olarak ama daha cok koreli uyelere sans verilmisti bu konularda zaman gectikce j-line’da yazma isine katilmis oldu ozellikle momo ve sana

betül

Melon eşsiz dinleyici sayısına göre işliyormuş.Streamden daha çok farklı hesaplardan dinlenme sayısı önemli.

Drbeyz

Ama likeları da farklı hesaplardan atmıyorlar mı? O zaman beğenme sayısıyla sıralamanın paralellik göstermesi gerekir.

betül

Ben de pek detaylı bilmiyorum aslında ama melon sıralaması çok sık değişmiyor mesele bugs gibi değil.

Bu liste bugünden

IMG_20210506_234247.jpg
betül

Bu da şu anki ilk 10

IMG_20210506_234342.jpg
heartheart (I. K.)

Rollin listeyi salmıyor helal

betül

Kolay kolay da salmaz gibi

IMG_20210428_135049.jpg
Rej

Çok güzeller harbi fizikleri falan incecik bellerini görünce imrendim masallah

buse

hepsinin sahne karizması var, çok güzel ve albenililer. sahneye gerçekten çok yakışıyorlar. kızları izlerken büyük zevk alıyorum valla

kırmızıbaşlıklıkız

listelerin son durumu şu şekilde: ‘마.피.아. In the morning’ – 01AM KST Update: #1 Bugs (=) #8 FLO (=) #22 MelOn (+1) *new peak* #22 Genie (-14) gelen tepkilerden sonra daha kötü bir sonuç bekliyordum ama yükselmeye devam ediyor. bugün de ilk birinciliği aldılar. çok tatlılardıı 💕 ardından yuna yayın açtı çok duygusaldı şapşirik:) şarkı ilk dinlediğimde gelişim göstermez gibi gelmişti ama ertesi gün dinleyince hoşuma gitti. albüm ve title şarkıların içinde favorim değil ama dinledikçe daha çok beğendim çoğu kişi gibi. şarkıyı itzy’nin kurtardığını düşünüyorum çünkü performansları izledikçe beğenmeye başlayan çok fazla kişi var başka gruplar bunun altından kalkabilir… Read more »

Yes mes

Alakasız olucak ama bugün kızların encore sahnesi çok iyi değil miydi ben çok sevdim

: : nixie

Şarkının farklı bir konsept olması Itzy’i yansıtmadığı anlamına gelmedi işte, yine kendilerini ispatladılar ve koreografi de kendilerine özeldi. Itzy henüz genç bir grup aynı zamanda çok güzeller, her şekilde kendilerini gösterip sonrasında tarzlarını belirleyeceklerini düşünüyorum. Ayrıca kıyafetler çok oturmuş yine üzerlerine, gerçekten çok güzel fizikleri var.

jeyan

3. Sıralamaları umrumda değil, umarım bir sonraki şarkıları iyi olur.. gerçekten sadece performans için izliyorum onları..ᅲ
çok haklı ve bu arada kızlar ve grubun fanları o kadar tatlı ki yakında ben de stanliyeceğim

kırmızıbaşlıklıkız

bekleriz efeniim:)

İmdaat

Bütün kore IU seviyo cosoflw

İmdaat

Yorumunu ben de dahil herkes yanlış anladı büyük ihtimalle çünkü sitede sürekli”zico destekliyo, iu seviyo, seungriyle fotosu var” yorumları oluyo ben de ondan yazdın sandım. Yorumumu silme özelliği olsa silerdim fakat silemiyorum açıklama için teşekkür ederim

betül

Boyları çok yakın duruyor.

Ben şarkının vokal partlarını çok beğendim. Vokal ağırlıklı bir şarkı olsaydı çok iyi olurdu.
Ryujin’in ” haha” partı çok iyi 👍
https://youtu.be/FyRqSyIbXfY

image-7.jpg
kırmızıbaşlıklıkız

kahkaha kısımları çok hoşuma gitti
https://www.youtube.com/watch?v=kz60ZngpNCk
hshgaszfazh çok şirin

Bennn

Kızlar ne giyse yakışıyor

Boş yapmayın

MV güzeldi ama tek kötü yanı tüm kareografiyi göstermeleriydi. Buna rağmen hala kızlar merak ettirip kendilerini izlettirebiliyorlarsa bu büyük bir başarı. Gelecek sefere umarım daha iyisi olur bu arada ben de sonradan şarkıya bağımlı olanlardan oldum 🤟

NonGrata

Albüm tanıtımını dinlediğimde nakarat çok hoş gelmişti itzy’nin en iyi şarkısı geliyor demiştim ama tam halini dinlediğim zaman şarkının tek güzel yanının tanıtımda dinlediğim vokal partları olduğunu fark ettim. Rap partlar gerçekten cok kötüydü hem akılda kalıcı değildi hem de güzel değildi grupta çok iyi rap yapan kişiler olduğunu düşünmüyorum ya da iyi bir rap partı verilmediği için fark edemiyoruz yeteneklerini. Lia’nın vokalinin iyi olduğunu ilk defa bu şarkıda bu kadar fark edebildim mesela, belki rapperlar da aynı durumdan muzdariptir.

Last edited 1 ay önce by NonGrata
SUNMI

Bence şarkı güzel ve kızlara çok yakışmış. Hepsinin maşallahı var, umarım daha da başarılı olurlar.

Mirajane

Yuna ikinci fotoğrafta cok güzel cıkmış 🤩🤩
Şarkılarıni cok beğenmişim 🌸

marin

10.yorum sen ben misin acaba afsfhsj Benimde aklıma gelmişti ilk gördüğümde ama ben beğendim. Taşıyorlar bence bu tarzı. StayC haberinde de değinmiştim. Bazı şarkılar sonradan açılıyor. İlk başta tuhaf gelse de varyetelerde ve müzik şovlarında performans gösterdikçe dinleyen ve şarkıyı sevmeye başlayan çok kişi oldu. Bu da listelere yansıdı. Melonda istikrarlı yükselişleri devam ediyor. Diğer listelerde de ilk 10’dalar. Fizikselde de ilk haftalarında 200bin sattılar bile. Bence çoğu kişi sevmemiş gibi görünsede iyi iş çıkarıyorlar. Risk aldılar bence ve sonuç cok kötü demezdim. Yalnız bir sonraki dönüşe aynı tarzdan gitsinler istemem yinede. Bende biraz daha nasıl desem cıvıl cıvıl bir… Read more »

Casper

Şarkının nakaratı aklıma takıldı vokal kısmıda çok güzel ama o rapimsi yer bence şarkıyı bozuyor. Aslinda sorry not sorry de title olabilirmiş

Çinça

Şarkı ağzıma takıldı bi türlü kurtulamıyorum

Hamne

Şarkının son kısımlarına doğru lia’nın bir partı var ortada duruyor o kısmın koreografisini beğenmedim sesin nerden geldiği beşli olmuyor lia daha göz önünde olabilirdi. Onun dışında bu comeback benim gözüme en çok çarpan yuna oldu. Sahnede çok iyi duruyor. 4. Jenerasyonda pak yapmasını beklediğim tek bu grup vardı çünkü dijitalleri iyiydi baya. Ama şirketin şarkı seçimleri bunu engelliyor gibi gözüküyor. Başarırlarsa gerçkten yeni jenerasyonun kesin başlangıcını görmüş olurduk. Bir de yerlerini sabitlerlerdi.

hey

dalla dalla ve wannabe ile neredeyse pak yapıyolardı bak hatırladım yine bugün de buna ağliyim

Loura

Ryujin’in omuzlarını bir salın ya. Sürekli vatka takıp durmayıııınnnnn lütfen

ilvos

Sinir bozucu derecede inceler.. 🙁
Kıyafetleri beğenmedim ama yine de iyi taşımışlar.

Avenrosya

kiyafetleri sevdim deneysel oyun karakteri gibi olmuslar hos favorim yeji ustundeki crop pek olmamis ama bu cbde baya catchy bir havasi vardi benim acimdan ve mitm den daha cok sorry not sorry title olabilirdi diye dusunmedim degil ¿

pezevenkstanleryokolsun

rap partları olmasa keşke ya daha güzel olacak şarkı ama bağımlılık yapıyor

forexo

kore halkının zevki benimkiyle hiç uyuşmuyor. listede yüksek olan hiçbir şarkıyı birden fazla dinlemiyorum kendimi tuhaf hissediyorum öyle olunca

JKW

Ben sevmiyorum bu kadar deri deri açıkcası ama güzeller kendileri

Last edited 1 ay önce by JKW
Aycik

Ay kıyafetleri ryujinin pantülü hariç beğendim. Hatta ryujinin üstündeki kırmızı bodye bayıldım keşke benim olsa. Ya şarkıda şeytan tüyü var galiba sahnelerini izledikçe sevmeye başladım. Ayrıca jyp cidden ağza dolanan partlar yapmada çok iyi. Şarkıyı sevmesem bile illaki bir kısmı zihnimde çalıyor engel olamıyorum. Neyse umarım kızlar daha iyi parçalar alırlar ve yeteneklerini daha güzel gösterebilirler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

oylesinegezmeyegeldim

Yunanın pantolonunun acil Trendyol linkini falan bulmam lazım aşırı beğendim. Bir de yejinin saçları bir benim mi hoşuma gitmiyor? Sarı saç çok yakışıyor bence turuncuya gözüm alışmadı belki de bilmiyorum. Bir de işlemler sebebiyle fazla zarar görmüş gibi. Neyse ki yeji çok güzel

Mor

Kızların hepsi çok güzelmiş ne giyseler yakişır gibi

Last edited 1 ay önce by Mor
blinkie

7. Yavaş yavaş herkes şarkının albenisine kapılıyor… ITZY, fighting! (ama bir dahakine daha iyi bir şarkınız olsun)
bunun kadar haklı bir yorum görmedim hhsgspksbav şarkı ilk başta hiç çekmemişti hatta rap partları aşırı kasınç gelmişti ama sonradan gereksiz bir biçimde bağımlılık yaptı sürekli dinliyorum. ama kesinlikle #sorrynotsorrydeservesbetter. kıyafetleri lia’nın büstiyeri hariç çok beğendim, çok oyun oynamadığım için oyun karakterlerine değil de Marvel filmlerinden fırlamış gibiler pantolonların aşırı beğendim.

pezevenkstanleryokolsun

tek bana mı öyle geliyor izlenmeler bi anda artmadı mı ya pek anlamadım bi anda 75 milyon olmuş midzyler mi çok stream kasıyor yoksa herkes merak edip mi izledi bilmiyorum ama klibin sonraki gğnlerde ilk günden fazla izlenmesi biraz garip değil mi

betül

Reklamlardan kaynaklıdır büyük ihtimalle.

what was the reason

şarkıyı hala sevmiyorum ama kızların performansları harika o yüzden katlanabilirim. şarkı kopuk kopuk ya of jyp bida şarkı yazma

hey

bi de şarkı kızların sesine yakışmış bence encore de yuna çok iyiydi koreografiyi biraz daha kolay yapsalar kızların hepsinde yara hastalık var…

hey

ya şu her yorumu eksileyen kim ya keşke gözükmese alakasız her yorumda eksi görünce sinirim bozuluyo mvfkvn

Got lalesi

outfitlwri asiri csgo ve duty vibe verdi

hey

şarkı ağza takılıyo ama itzy olmasa dinlemezdim hiç tarzım değil kıyafetler de öyle deriyi sevmediğim için sanırım ama albüm müko

Blinkto

Herkes nakaratı beğenmiş ama ben nakaratı beğenmediğim için sevememiştim şarkıyı. Vokal partları yerine abuk subuk rap partları da biraz sevmememde etkili oldu.
Başarılar itzy

Şlşlkekp

Performansları güzel ama ben hala beğenemedim şarkıyı ya baya da dinledim aslında ama şarkıyı beğenmediğim için performansları izleyesim de gelmiyor pek açıkçası

Nur 🌼S

Stilist akşam yatarken kafasında oluşturduğu kombineleri sabah kızlara giydiriyor belli ki. Hakikaten kızların güzelliği ve müthiş auraları olmasa bu kombinler beş para etmez. Neyse ki bunları İtzy giyiyor. Neyse ki..

Malefiz

İtzy bana sadece dans showlarını izleyebileceğim bir grup geliyor mesela in the morning kötü ve demode birşarkı açıp dinlemem ama performanslarını izlerim

Casper

Bence kıyafetler kesinlike güzel degil özellikle hepsini bi arada kıllanınca

lololololol

Böyle vasat bir şarkıyı ancak Itzy kurtarabilirdi, tebrik ediyorum kızları sahne performansları muhteşem. Kendilerini izlettiriyorlar, favori üyem Yeji ama bu era en çok Yuna ve Chaeryeong’a odaklandım izlerken. Chaeryeong’a kızıl saç feci yakışmış

Neocrackheadtech.ltd.şti

Şarkıyı ne kadar dinlersem dinliyim hala kötü, kıyafetler güzelmiş ama yakışmış kızlara

Oasis

Hayır ya şarkı cidden çok kötü ve 2 günde 50 milyon izlenmiş yuh artık cidden şaşırtıcı çok bir şey demek istemiyorum ama neyse

Kiminhayranıbu

Kızlar yetenekli orayı ayrı bi yere koyalım küçük bi şirketten olsalardı asla bu başarı olmazdı bı şarkıyla

Vivi

Bu şarkı ile nasıl ödül almışlar hayret doğrusu

Kiminhayranıbu

Büyük şirkette olmanın avantajları