Benzer Yazılar

[THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı

[THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı [THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı [THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı [THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı [THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı [THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı [THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı [THEQOO] IZ*ONE ‘One-reeler’ / Act IV teaser fotoğrafları yayınlandı

1. Konsept güzel, Chaewon ve Yuri’nin tarzını sevdim ㅋㅋㅋㅋ

2. CJ azıcık utanman varsa IZ*ONE’u dağıt

3. Hitomi, Eunbi, Hyewon iyi görünüyor. Diğer üyeler normalde daha güzel ㅠ Sakura güzel ama fotoğrafı kötü

4. Bu son albüm mü? Uzun süredir aktifler

5. CJ utanması varsa IZ*ONE’u dağıtmalı.. Herkes mağdurların kim olduğunu biliyorken nasıl yapabilirler bunu?

6. Yok artık.. bu sefer IZ*ONE’a para harcamayacağım

7. CJ, lütfen dur.. Beceriksiz ve açgözlüsün… kızları bırak

8. Minjoo’ya ne yaptılar;;;;

9. Han Chowon ve Lee Gaeun neden burada değil?

10. Bu son albüm mü? Pek para harcamamış gibiler

 

Kaynak: Knetizen

38 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
jongjong

dostlarım belki linçleneceğim ama söylemek istiyorum ki hayatımda bu kadar insanı cezbetmeyen bir grup görmedim, asla açıyım bakayım bir izleyim demedim dememde sadece burada gördüğüm bir grup

Pass

Aynen

SonChaeyoungBenimÇileğim

ok boomer

JuyeonD

Secret story of the swan güzel şarkıydı sadece onu biliyorum bende…

jongjong

benim bildiğim tek şey çok uzun boylu 2004’lü bir kız var grupta

Aaa

Aslında izlesen ana dansçı chaeyon ve yena çok çekici ve yetenekli. Enteresan şekilde sakura çok yetenekli olmasada sahnede acayip parlıyor.

jongjong

Chaeryeong ablasıydı sanırsam, kpop star’a kayılmışlardı felan baya iyiydi ikiside dediğim gibi dikkatmi çekmiyorlar ama eminim epey yeteneklidirler 🙂

Jae

Siz sevmeseniz ne olur ya kore tapiyo

Kira

Yuri dışında çekimlerin hiç birini sevemedim. Fazla özensiz olmuş.

SonChaeyoungBenimÇileğim

çekimler gerçekten kötü Hitomi ve Eunbi dışında hiçbirini beğenmedim :/

Hoşik

Kul hakkının hiçbir savunması yok tam tarzlarını seveceğim destekleyeceğim aklıma geliyor kızların sekronizasyonunu sesini de beğeniyorum keşke farklı bir şekilde bir araya gelselerdi ama üzgünüm destekleyemiyorum bu arada fotoğraflarda bence çok kötü değil

la cha ta

yuri güzel

la cha ta

Ama özensiz çekim

delulu

grup teaserındaki ilk kızın adı ne

Gözde

eunbi

Apink

Minju çok klas bir auraya sahip ama kızı ne hale getirmişler

Jae

Cok güzellerrr hyewon muthis görünüyo yukledim fotosunu

BRIAN

Eunbi çok güzelsin çok

Skywalker

Tek sevdiklerim grupta Yena Chaeyeon ve Eunbi. Diğerlerini fazla sevmiyorum. I.O.I’ı özledim.

Kingkong - exo ot12

Güzel kızlarım 😍

obscuritykill

9.kız aynı Taeyeon’u kopyalamış. Aynı örgü,saçlarının öne küçük küçük atılması, uzun çoraplar, eteğin üstüne kazak, saçlar sarı, otların içinde. Hiç özgün değil konsept. Görünce direkt Taeyeon geldi aklıma. Onu da mı çaldınız?

Last edited 2 yıl önce by obscuritykill
obscuritykill

https://twitter.com/cute_mochi_hii/status/1330892240995061760
Kabullenemeyenler yanyanayken baksın.

Last edited 2 yıl önce by obscuritykill
KINGEXO

bu grubu asla takip etmem hatta şarkılarını bile dinlemedim yani amacım savunmak değil ama abartmıyor musun? Bu baya her yerde gördüğümüz tarz.

obscuritykill

Gören herkesin aklına Taeyeon geldi niye?Adamlar özenmemiş bu konsept tuttu demişler kopyalamışlar.Kpopta o kadar insanın içinden niye taeyeon geldi herkesin aklına?Çünkü aşırı ünlü ve konsept de iyi tuttu.Bu konseptle çekilen video 200 milyon izlendi. Sen onları saf mı zannediyorsun? Grubun fanları bile benzetmiş neyi savunuyorsunuz?

Last edited 2 yıl önce by obscuritykill
KINGEXO

kimseyi saf zannettiğim yok taeyeon’u ilk bu mv ile tanımıştım ve bu tarzı hoşuma gitmişti ama bundan önce de bu tarz fotoğraflar gördüğüme eminim çünkü etek altına uzun çorap üstüne kazak çok bilindik bir tarz bu saç modeli ise yıllardır var.
Çok zorlama bir benzetme yapmışsın bence.

obscuritykill

Yahu illa ki vardır .Ama kpop için bu geçerli mi değil. Kpopta herkes Taeyeon’u bununla bilir. Ben de özgün değil dedim.

Last edited 2 yıl önce by obscuritykill
üzücü

abi yok artık hsfhjksdfhgkjshhahahahhah

obscuritykill

Attığım ikinci yoruma bak twiti yazan ızone.Sen de kesin sonesindir yedim ben de.Ayrıca yorumu beğenenlerin sayısına da bak tweetteki.

Last edited 2 yıl önce by obscuritykill
obscuritykill

Ne alaka?Sorgulamıyorum bariz değilsin.

obscuritykill

Kpopta kim var benim haberim yok.Herkesin aklına gelen kişi belli benziyor mu benziyor hala aynı şeyi söylüyorsunuz

Last edited 2 yıl önce by obscuritykill
Wizone

Benim güzel kızlarım yine kudurtmuş..💅🏻👑

mmagyo

Senin güzel kızların hileli bir grupta hakları olmadan şarkıcı olmaya devam ediyor ve sen ile senin gibiler de destekliyorsunuz. Gruba girmesi engellenen kızlardan olsan ne hissederdin acaba?

Last edited 2 yıl önce by mmagyo
Wizone

Kızların haberi var mı yok mu bilmeden yargılıyorsunuz belki onlarda bizimle birlikte öğrendi..Sanki hepsi buralara yatarak gelmiş gibi davranıyorsunuz neler çektiğini, nasıl ithamlarla karşılaştıklarından galiba bir habersiniz gibi duruyor..Bazı şeyleri inanılmaz ölçüde abartmıyor musunuz cidden? Sırf beğenmemek için binbir türlü yol arıyorsunuz..Eğer kızları görmek istemiyorsanız açıp bakmazsınız zaten öyle değil mi?

mmagyo

Yatarak gelmediler ama birçok üyenin grupta olmaya hakkı da yok. Madem kızların bilip bilmediği hakkında yorum yapmama kızıyorsun, o zaman sende bilmiyorlarmış gibi davranmayacaksın. Buraya gelip sanki onları kıskandığımız için böyle konuşuyormuş gibi yapamazsın. Kudurttukları falan yok çünkü. O gruba giremeyenler de kan ter döktü. Sadece izone ”üyeleri” uğraşmış gibi davranma. Bu tür bir olayın boykot edilmesi lazımken siz sözde ”sadık hayranların” bu tavırları yüzünden özür bile dilemiyorlar. Hiçbir şey yaşanmamış gibi davranmalarını destekliyorsunuz. Aaaa ama senin güzel kızların bizi kudurtuyordu değil mi? JHSLAKUGHKUSGHASK

Wizone

Başarılarını görmezden gelerek kuduruyor olmuş oluyorsunuz hâla sektörde kalmalarına tahammülünüz yok gibi..İzone listelerde Twice gibi Blackpink gibi hatta BANGTAN gibi dev grupların arasındayken onların birçok başarısını görmezden gelen insanlar var..

İzone bu sene ki Mama’da ödül aldı diye mnet’in grubu tabiki ödüller ona verilecek dendi neden kimse çıkıpta ne alâka bu kızlar birçok şey başardı bu sene demedi? 3 maymunu oynamayı kesin artık.

Tabiki İzone’da olmayan kişiler de çokça yetenekli ve başarılıydı ama artık gündeme getirmeseniz mi kii hepte böyle şeyleri nedense İzone CB yapacağı zaman gündeme getiriyorsunuz..

Şaşırtmıyorsunuz..

mmagyo

Neden gündeme getirmeyelim? Biraz mantıklı konuş lütfen ya. Başarılarını görmezden gelmiyorum, DİREK OLARAK YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLÜYORUM. Bu kadar ünlü olmamaları gerek çünkü kaç insanın hakkı yendi. İdolün insanların hakkını yedi ve bununla alakalı bir özür bile dilemedi. Böyle destekleyerek güç veriyorsunuz. Çok yazık…

Wizone

İzone’u bu kadar çok sevmiyorsanız o zaman girip yorumda da bulunmayın.Onları seven fanlarına hangi kafayı yaşayarak laf atabiliyorsunuz? Biraz saygıyı öğrenin.. Kimse kızların listelerde ki başarısını konuşmuyor siz böyle 3 maymun oynamaya devam edin.Twice gibi, BANGTAN gibi büyük grupların arasındaydılar.. Kızlar her ödül aldığında “Mnet’in grubu tabiki ödüller onlara verilecekti.” gibi yorumlar yapılırken kimse çıkıpta objektif bir şekilde elde ettikleri başarıyı söylemiyor..Madem bu kadar her şeye duyarlısınız keşke yeri geldiği zaman da neyin ne olduğunu söyleyebilseniz..İşinize gelirse ama değil mi? Tabi ki grupta olmayan, gruba girmek için çabalayan birçok insan vardı ve başarılıydılar ama şuan nefret kusmanız gereken kişiler bu… Read more »

Wizone

Tabiki de birçok kişinin hakkı yenmiş olabilir ama nefret kusmanız gereken kişi İzone değil Produce48 yapımcıları..Sonuçta o kızlarda o kadar şey çekerek geldiler bu konuma belki onlar bile bir haberdi..Eğer İzone üyelerinin Produce48’e teker teker girişine bakar ve ondan sonraki İzone’un oluşum sürecine bakarsanız ne kadar çok yorulduklarını, ağladıklarını bile görebilirsiniz..Eğer haberleri olmuş olsaydı oradaki jüriler İzone’da ki birkaç üyeyi bu kadar ağır eleştirip ağlatırlar mıydı? İzone’un özür dileyecek bir durumu yok bunu yapması gereken kişiler oradaki Produce48 yapımcıları..

Last edited 2 yıl önce by Wizone

Yeni Yazılar