Benzer Yazılar

[THEQOO] Jisoo, JTBC dizisi ‘Snowdrop’ başrolü olarak seçildi

[THEQOO] Jisoo, JTBC dizisi 'Snowdrop' başrolü olarak seçildi

Jisoo JTBC dizisi ‘Snowdrop’ın başrolü olacak, geçen sene tvN ‘Arthdal Chronicles’ dizisinden sonraki ilk dizi rolü

1. Daebak .. aman tanrım!!!

2. Jisoo kadın başrol..? Okuduğum haberde Kim Hye Yoon yazıyordu?? Neyse umarım başarılı olur

3. Ama Jisoo’nun sesi…

4. Oyunculuk kariyerine gerek olmadan başrol oynayacak

5. Oyunculuğu iyi mi?

6. Bahse varım yabancı hayranlar çıldırmıştır

7. Jisoo iyi bir şarkıcı, ama aktris.. bilemedim

8. Kıskandım, şirketin büyük olduğu sürece her şey daha kolay

9. Bence Jisoo iyi bir oyuncu, sabırsızlandım

10. Ama sesi oyunculuğa uygun değil…ㅠㅠㅠㅠ

11. Kimin diziye seçildiği umrumda değil ama dizinin konusu çok kötüydü, düzelttiler umarım?

12. Dizi konusu ilk çıktığında çok konuşulmuştu, theqoo’dakiler umarım biasım bu diziye seçilmez diyordu. Senaryodan dolayı düzgün oyuncu bulamadılar ve idol seçiyorlar galiba.

13. Sadece popüler diye seçildi bence, oyunculuk yapabiliyor mu acaba? Bir idole direk başrol verirlerse ve idol bunun altından kalkamazsa fena nefret alıyor ㅠ BP hayranlarının buna tepkisi ne bilmiyorum ama ben bir idol direk başrolden başlayınca endişeleniyorum ㅠ

14. Ah başımız belada… ㅜㅜ

15. Yabancı hayranları düşünüyorsanız lütfen senaryoyu düzeltin.

16. Jisoo’nun oyunculuğunu görmek istiyorum ama özet çok kötüydü ㅠㅠ Jisoo iyi bir oyuncu olsa bile nefret alacak

17. Dizinin sorunu nedir?
> Dizi konusu: Erkek başrol Kuzey Koreli bir ajan, kadın başrol onu kampüste aktivist sanıyor ve kadın öğrenci yurdunda gizlenmesine yardım ediyor. Dizinin orijinal ismi “Ehwa Üniversitesi Yurdu”ydu ama isim geçtiği için değiştirdiler; dizinin konusu çok kötü. Aktivist grubun amacı Kuzey Kore’yi güzel göstermek ve övmek. Bu dizinin hiçbir iyi yanı yok, başarısız olacak…

18. Theqoo kullanıcıları bu dizinin yapılmasına karşıydı, dizi saatli bomba gibi. Niye diyorsanız gidin konusunu okuyun ㅋㅋ başrolden ötürü değil konusundan ötürü kızgınız

 

Kaynak: Pannchoa & Knetizen

183 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Abc

Ben idollere hemen başrol verilmesini çok doğru bulmuyorum. Jisoo’nun oyunculuğu nasıldır bilemem ama önce yan rollerle başlayıp kendini geliştirse bence daha iyi olurdu. Kore’de çok fazla çaylak oyuncu var ama yapımcılar her zaman oyuncu olarak idolleri seçiyor. Açıkçası bence idollerin çoğu da oyunculukta iyi değil. Tabi iyi olanlar da var. Kyungsoo, Hyung Sik, Siwan vs. ama bu sayı genellemede çok az kalıyor.

Last edited 2 yıl önce by Abc
TheBlackandWhiteandGrey

Jisoo cameolarla başladı direkt verilmedi ona bu rol

Juyeon

Yani bir kaç cameo da görünen ve güzel olan herkes başrol oynayabilir. Tuhafmış.

TheBlackandWhiteandGrey

Cameo oynayan, oyunculuk eğitimi alan, sesi güzel, duyguya girebilen, çok ünlü oyuncularla reklam çekebilecek kadar yeterli herkes oyuncu olmayı deneyebilir. Güzelliği benim umrumda değil açıkçası senin umurunda mı bilemem

Juyeon

Dizisini izledikten sonra oyunculuğunun iyi mi kötü mü olduğuna ve sesine dikkat edersin ve ederim artık. Ben sadece 2 3 dakikalık videoları oyunculuktan saymıyorum. Ve haksızlık olarak görüyorum yıllarını bu işe adayıp hala yan rollerde parlamaya çalışanlar için.

Last edited 2 yıl önce by Juyeon
TheBlackandWhiteandGrey

Jisoo nun rol alması bu durumda yanlış olan şey değil zaten. Sen saymıyor olabilirsin ama işin ehli insanlar birkaç saniyelik mimiklere bile dikkat ediyor. Burda kızımın çektiği zorlukları anlatacak değilim ancak Jisoo da yıllarını verdi ve verdiklerini alır inşallah.

Juyeon

Evet yıllarını önceden vermiş. Ve şimdi direk başrol alıyor. Oyunculuk yapmasına karşı değilim ilk rolünün başrol olmasına hoş bakmıyorum

TheBlackandWhiteandGrey

Of be ilk rolü başrol değil ne demek?!

Juyeon

Mv leri ve reklam filmlerini rol olarak görmüyorum ne demek?

Alice

Dostum senin hoş bakıp bakmaman ne dizinin yapımcısının ne de senaristinin umrunda değil. Bu iş tipe bakarak verilmiyor, Jisoo ona verilen her görevi layıkıyla yerine getiren hırslarını doğru kontrol edebilen bir kadın. YG de idollerini oyunculuk konusunda itekleyen ya da zorlayan bir şirket değil bunu bilerek girmiştir bu işe merak etme. Ayrıca Jisoo şirkete idol olmak için değil oyuncu olmak için girdi, bunun eğitimini de aldı. Bu kadar önyargı iyi bir şey değil, durum seni bu kadar rahatsız ediyorsa izlemezsin olur biter kimse yalvarmıyor sen izle diye.

Eth

Yg oyunculuk konusunda köklü bir şirket..şirketin pozitif etkisi neden haksızlık olsun ki ilk defa jisoo istediğimiz şekilde parlamak üzereyken..o kendine gelen firsati iyi değerlendirip iyi bir sekilde hazırlanacaktır rolüne. O iyi huyly ve düzgün karakterli biri..sm de sürekli idollerine böyle dramalarda yer verdi by haksızlık değil aksine büyük şirketten olmanin pozitif etkisi ki jisoo ygye oyunculuk elemelerini geçerek şirkete girmeye hak kazanan bir insan..bunu hak ediyor

Juyeon

Zaten hiçbir zaman sm İdollerinin başrol oynamasını da hoş karşılaşmadım. Örnek: Andante. Gerçekten çok kötüydü dizi ve oyunculuklar.

MeU , Once and ReVeluv

Ne¿

Kira

Önüne gelen reklam çekiyor yalnız. Reklamda oynayan birinin oyunculuğuna yeterli diyemezsin. Ülkemizde dimes reklamında tiktokçular oynamıştı o zaman onlara da oyuncu diyelim dlöxpdmxdk

TheBlackandWhiteandGrey

Bir tuhafsınız ayrıca hiç oynamamış olsa “bari bir kaç küçük rolü olsaydı” diyecektiniz bu yüzden izleyip hep beraber görelim.

Abc

Cameolar benim için bir ölçüt değil. Dediğim gibi Jisoo’nun oyunculuğunu bilmiyorum belki de çok iyi bir performans gösterecek. Ama yardımcı rollerle başlayıp kendini kanıtlayıp başrol olması bana göre daha iyi olurdu.

Juyeon

Sonunda benim gibi birisi.

Abc

Sonuçta herkes farklı düşünebilir. Sadece birbirimize saygı duysak yeter. Biz kimseye kötü bir şey söylemedik fikrimizi belirttik ama insanlar bizim Jisoo antisi olduğumuzu düşündü sanırım.

TheBlackandWhiteandGrey

Yoo hiç öyle düşünmedim hoş olsanız ne olacak sanki yeni bir şey değil bu.

TheBlackandWhiteandGrey

Dizi yapıp senaryo yazmadığımıza göre Jisoo yu seçen insanlara bakıp neden seçtiklerini düşünebiliriz. Cameoları ölçüt olarak almamak nedir ya jdkfjf yan rolden başlaması daha “haksızca” olurdu sizin açınızdan. Önyargılı olmayın.

Abc

Bir insanın dizide göründüğü birkaç dakikadan onun oyunculuğu hakkında ne kadar fikir sahibi olunabilir ki. Yan rol olarak başlaması da hiç haksızca olmazdı benim için.

Juyeon

+976794697679973973758
İlk rolü başrol olmamalı. Mv leri ve reklam filmlerini oyunculuk sanmamalıyız ayrıca.

TheBlackandWhiteandGrey

Mvler ve reklam filmlerinde de oyunculuk sergilenebilir. Hoş Jisoo dizilerde de oynadı bu yüzden başrolü hak etti.

Juyeon

Dediğim gibi o zaman her mv ve reklamda yer alanlar herhangi bir dizide yan rol oynamadan başrol oynayabilir. Gerçekten oyunculuk eğitimi almış ama hala yan rollerde patlamaya çalışan insanlar için kötü hissediyorum.

TheBlackandWhiteandGrey

Vicdanı olan herkes kötü hissediyordur ben de mutlu değilim zaten. Jisoo da bu insanlardan biriydi şimdi de hak ettiğini alıyor. Darısı hak edenlerin başına

Juyeon

Jisoo benim Blackpink biasım. Sevmediğim için kurmuyorum bu cümleleri. Ama Jisoo oyunculuk eğitimi almış olsa bile hayatını buna adamış ve yan rollerde oynayan biri değildi ki başrolü haketmiş olsun.

TheBlackandWhiteandGrey

Sen biasını daha yakından tanımalısın bence. Jisoo oyuncu olarak başladı sonra bırakıp bambaşka bir alanda profesyonelleşti. Ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemeyiz biz. Ayrıca insanların yaşadıkları sorunlar onlara özeldir kimsenin yaşadığı zorluğu diğerinkiyle karşılaştıramayız.

Orbitzen42

sabır. başrolle başlamadı gidin araştırın sonra yorum yapın. daha önce 2 kere figüran olarak oynadı. oyunculuk eğitimi de var. üstelik MV çekimleri de oyunculuk sayılır (bana göre)

sooyaaasosu

jisoonun bu konuda ne kadar eğitim aldığını ya da oyunculuğunun iyi mi kötü mü olduğunu bilemeyiz zaten izleyip görücez ama keşke falanca kişi daha çok hak ediyor o daha çok emek verdi gibi şeyler demek yerine bi şans verseniz..

Orbitzen42

ilk rolü zaten başrol değildi. gidin araştırın. daha önce bir dizide figüran gibi bir şeydi. sonra şu adını okuyamadığım dizide de figüran olarak oynadı. MV çekimleri de oyunculuk sayılır bana göre. ama bu Jisoo nun ilk rolü değil…

Effie

Kız zaten direkt başrol olarak çıkmadı konulu mvlerde ve konulu reklamlarda oynadı ve jisoo debut yapmadan önce zaten bir dizide kısa bir rolü oldu eğitimini de aldı?

Eth

Bismillah..hemen önyargılı olmayin o gerçekten iyi mimiklerini kullanmada..normal hayatta onu pek ağlarken göremezsiniz ama bir klipte hüngür hüngür ağlamıştı ve rolden uzun bir süre çıkamadı..önyargılı olmayin..jisooya güveniyorum o sorumlu ve az da olsa tecrübeli biri …iyi sekilde hazırlanacaktır rolüne .

Last edited 2 yıl önce by Eth
Queen jisoo

Jisoo zaten ilk başta oyuncu olmak için yg de eğitim almıştı

Truth

Evet ve yanlış hatırlamıyorsam zaten oyunculukla girmişti şirkete de yani idol olarak girmedi. Kaldı ki sadece şirketle sınırlı değil. Lisede vs. de tiyatro kulüplerinde faalmiş.

Last edited 2 yıl önce by Truth
raven

valla bir sürü tek işi oyunculuk yapmak olan rezalet oyuncular var kdramada idol oyunculara bu kadar takacağınıza onları konuşun balık gözlü kızlar yüzünden bir sürü diziyi izleyemiyorum idol de değil oyuncu sadece oyuncu ama beceriksizin teki

Juyeon

Ama sesi gerçekten uygun değil. Örnek olarak Özge Gürel. Kadın güzel ama sesi cidden uygun değil oyunculuğa. Bu yüzden hiçbir yapımını izleyemiyorum.

Last edited 2 yıl önce by Juyeon
bıktımsizden

Sesinin oyunculuğa uygun olup olmadığına nasıl bu kadar eminsin merak ediyorum eğitimin mi var bu konuda yoksa genel izleyici olarak mı yorum yapıyorsun hayır öyleyse ilginç yani

Juyeon

Zaten uygun olmadığına izleyici karar verir. Bi insanın ses renginin oyunculuğa uygun olup olmadığını anlama eğitimi varsa orası ayrı tabi.

bıktımsizden

Ben izleyici olarak üstlendiği rolü oynayıp oynayamadığına karar veririm sesinin uygun olup olmadığına değil ki sesleri konusunda da eğitim aldıklarını Alper Kul’dan dinlemiştim. Ayrıca örnek veriyorum Yasak Elma oyuncusu Şafak Pekdemir ve bir başka kadın oyuncu Zeynep Eronat her ikisinin de sesi kalın ama oyunculukları iyi.

Juyeon

Ama başrol değiller.

bıktımsizden

İncir Reçeli 2de başrol olan bendim çünkü doğru 😀

Juyeon

Oradaki başrol o muydu? Sesini sevmediğim için ilk dakikalarda bırakmıştım :))

Last edited 2 yıl önce by Juyeon
bıktımsizden

Bak ben sana bir şey söyleyeyim mi olayı hiç dallandırıp budaklandırma direk Jisoonun iyi bir oyuncu olacağını düşünmüyorum de rahatla o kadar haklı çıkmaya çalışıyorsun ki kariyeri flash tvde dans etmekle başlayan ve sürekli başrol olan sesi kalın Demeti bile övdün sonrada yok senaryo falan dedin 😀 Valla yorma kendini söyle rahatla asıl düşüncem bu diye yalandan bir şeylerin arkasına sığınma

nostan

Ben radyo televizyon okuyorum ve bu konuda bilgiliyim. Evet sese izleyiciler karar verir çünkü film ve diziler izleyici için yapılıyor ki bunu bilmen için radyo ve televizyon okumana gerek yok, ayrıca sinemada ses teknolojisi ilk çıktığında çoğu oyuncu kötü ses tonları yüzünden bir daha oyunculuk yapamadı. Sinema 1900-1930 yılları arasında sessiz çekiliyordu çünkü ses teknolojisi bulunmamıştı. Üzgünüm ama Jisoo’nun ses tonu uygun değil, Eğer ses tonu o kadar önemli bir şey değil diyorsan Nebahat Çehre’nin gerçek sesini araştır ve dinle derim.

bıktımsizden

Dinleyip geldim ve beni rahatsız eden bir şey olmadı keşke bütün yer aldığı projelerde kendi sesiyle yer alsaydı dedim çünkü olması gereken bu. Radyoculuk alanında sesin önemi büyüktür çünkü dinlersin ama oyunculuk alanı apayrı ha aksini söylüyorsanız buyurun bu saatten sonra koskoca sektörü teknoloji ile tek tip ses yapın verdiğim isimler gibi kişiler olmasın bakalım o zaman izleyici neye karar verecek

nostan

Ya güzel kardeşim sen rahatsız olmayabilirsin ama rahatsız olmayan insanlar %10 falanken (ki o da körü körüne hayran oldukları için) rahatsız olan insanlar %90’lık bir bölümü kapsıyor. Sana sinemaya ses geldiğinde çoğu oyuncu bir daha oyunculuk yapamadı diyorum sadece radyoda önemli diyorsun. Farklı sesler ve tonları güzel olur Haluk Bilginer gibi ama kötü sese de kötü dersin ve akıcılığı bozar. Yorum yazan bir kıza eğitimin mi var demişsin benim var da ne oldu hala sana açıklamama rağmen anlamıyorsun. Idolleriniz Allah değil anlayın şunu artık, Jisoo şarkı söylerken cidden yetenekli bir kız ama normal konuşması ya da bundan önce aldığı ufak… Read more »

nostan

Ayrıca Nebahat Çehre olayında kadın bile kendi gerçek sesini beğenmiyor, Yönetmenler, Yapım şirketleri bile begenmeyip dublaj kullanıyorken sen beğendin diye kadın bütün projelerinde gerçek sesini mi kullanacak ? Djajdkwnkdnwkdnaodnaosnso

Alice

Ne güzel söylemişsin yönetmenler ve yapım şirketleri karar veriyor diye. Jisoo’yu bu role layık görenler de Kore’nin en yüksek ikinci kablolu tv dizisini yapan senarist ve yapımcı ekibi. Ama sen diyorsan ki “ben işin içindeyim, bir radyo televizyon öğrencisi olarak yıllarını bu işe vermiş profesyonel insanlardan daha çok şey biliyorum ve Jisoo bu role uygun değil” diye o zaman fikrini savunmaya devam et. Gerçek orada duruyor, Jisoo bu rolü kaptı senin de şu saatten sonra yapabileceğin tek şey anca olumsuz yorumları beğenmek olabilir.

?????

FARKLI SESLER OLMASA SİNEMA TELEVİZYON MÜZİK ALANI HİÇ OLUR. BUNU BİR İZLEYİCİ VE DİNLEYİCİ OLARAK SÖYLÜYORUM! BOŞUNA TARTIŞMAYIN ÖNYARGILI OLUP KESİN KONUŞMAYIN BEKLEYİP GÖRELİM

nostan

BEN FARKLI SESLER HAKKINDA DEĞIL KÖTÜ SESLER HAKKINDA KONUŞUYORUM YAZDIĞIM PARAGRAFI IYI OKU ÖNCE . ÖNYARGILI DEGILIM ÇÜNKÜ JISOO’NUN SESINI VE OYUNCULUĞUNU BILIYORUM.

?????

KÖTÜ SES OLDUĞUNA SEN KARAR VEREMEZSİN EĞİTİMİNİ ALDIĞINI BELİRTMİŞSİN YUKARIDAKİ ARKADAŞA AMA TIPKI SENİN GİBİ EĞİTİMİNİ ALAN VE SEKTÖRÜN İÇİNDE OLAN PROFESYONEL İNSANLAR ONU SEÇMİŞ ŞİMDİ BEN KÖTÜ DİYORSAM KÖTÜDÜR KAFASINDAN ÇIK KEZA İZLEYİCİ İÇİN YAPILDIĞINI SÖYLEDİN PROJELERİN VE BENDE DİNLEYİCİ İZLEYİCİ OLARAK JISOO İYİDİR DİYORUM O ZAMANDA SANA SUSMAK DÜŞÜYOR

nostan

YA KARDESIM DIYORUM KI SINEMA SEKTÖRÜ IZLEYICILER IÇIN ÜRETILIR BAZI IYI OLMAYAN YONETMENLER SIRF DIZI DIREKT ILGI CEKSIN DIYE DIREKT POPÜLER INSANLARI SECIYORLAR AYRICA YONETMENI ARAŞTIRDIM VE DIZILERI TUTMAMIŞ. BEN KÖTÜ DIYORSAM KÖTÜDÜR KAFASINDA DEGILIM AÇIKLAMA YAPIYORUM SIZIN GIBI CAHILLERE AYRICA BUNU ISTEYEN KISILERIN ÇOĞU BLACKPINK STAN INSANLAR BAK BAKALIM BLACKPINKLE ILGISI OLMAYAN INSANLAR BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR, HICBIRI ISTEMIYOR. BANA SUSMAK DÜŞMÜYOR VE ELESTIRIYORUM VE BUNA KARIŞAMAZSIN

raven

Emin misin yönetmeni araştırdığına bu yönetmen cidden oyunculuğa önem veren biri sky castle’ın bu kadar yüksek reyting almasının sebebi güzel kadınlar olması değil çok iyi oyuncuların olmasıydı dizide çoğu oyuncu çok ünlü bile değildi Jisoo emin ol yapamayacağı bir işi kabul etmezdi o yüzden de 4 yıldır oyunculuk tekliflerini reddetmişti şimdi kendisini hazır hissediyor ve biz de ona güveniyoruz kimseye de zorla izletilmiyor bu diziler, izlemeyin

nostan

Ayrıca iki üç dakikalık kesitlerden Jisoo’nun iyi bir oyuncu olduğunu düşünmen çok komik hdjwjdkwndijwidjsodj

nostan

YA KARDESIM DIYORUM KI SINEMA SEKTÖRÜ IZLEYICILER IÇIN ÜRETILIR BAZI *** YONETMENLERI SIRF DIZI DIREKT ILGI CEKSIN DIYE DIREKT POPÜLER INSANLARI SECIYORLAR AYRICA YONETMENI ARAŞTIRDIM VE DIZILERI TUTMAMIŞ. BEN KÖTÜ DIYORSAM KÖTÜDÜR KAFASINDA DEGILIM AÇIKLAMA YAPIYORUM SIZIN GIBI CAHILLERE AYRICA BUNU ISTEYEN KISILERIN ÇOĞU BLACKPINK STAN INSANLAR BAK BAKALIM BLACKPINKLE ILGISI OLMAYAN INSANLAR BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR, HICBIRI ISTEMIYOR. BANA SUSMAK DÜŞMÜYOR VE ELESTIRIYORUM VE BUNA KARIŞAMAZSIN

2min

Siz uygun olduğuna neye göre karar veriyorsunuz? Sırf fanıyız diye herkes her işe uygun olmuyor

2min

Sesini biliyoruz? Ve izleyici bu konuda tahmin yürütüp yorum yapıyoruz. Körü körüne savunma değil senin gibi

Juyeon

Aslında hepsi bir bütün. Hande Erçel i bende izleyemiyorum. Ama en önemli etkenlerden biri senaryo. Demet Özdemir’in de hiç izleyemezdim oyunculuğunu. Sesi ve yüzü güzel olsa da senaryolar yüzünden oyunculuğunu beğenmezdim. Ta ki Doğduğun Ev Kaderindir e kadar. Yani demek istediğim ben en azından başrolde ses ve rolü kaldırabilirliğe bakıyorum.

Last edited 2 yıl önce by Juyeon
FOD

Sesi güzel..şarki söylerken sesi meleğimsi ve yumuşak geliyor..önemli olan tonlama..

Last edited 2 yıl önce by FOD
Juyeon

İzleyip görelim bakalım bunlar ön düşünceler zaten :))

TheBlackandWhiteandGrey

*önyargı

raven

seo yeji izleyen kore çok rahat izler Jisoo’yu da hiç sorun olmaz sesi

Twice Queen<3

Orange Marmalade’yi izleyebilirsin
AOA’dan seolhyun var gerçekten çok tatlı ve güzel oynuyor.<3

sooyaaasosu

şu algılardan çıkın artık sesi farklı diye oyunculuk yapamaz mı yani niye bu kadar ön yargılısınız anlamıyorum

Selin

Demet Özdemir’in de öyle çok haklısın

AhgaseAileean

Benim de aklıma direkt Özge Gürel geldi. Kız güzel gerçekten ama sesi bir tuhaf. Gerçi oyunculuğu da iyi değil bence. Ama Jisoo nun oyunculuğunu henüz görmedim bakalım nasıl bir şey. 🤷 Btw Jisoo en sevdiğim ve en çok öne çıkmasını istediğim üyedir yanlış anlaşılmasın

Kado

İdollere direkt başrol verilmesini anlayamıyorum. Yan rollerden birkaç rol oynaması sonra başrole geçmesi daha iyi olurdu. Yine de jisoo nun iyi yapabileceğini düşünüyorum. Normalde de kaşıntı ifadesiz bir yüzü yok. Mimikleri çok tatlı. Ayrıca söyledikleri gibi Kuzey Koreyi iyi göstermeden konuyu tamamlasalar dizinin geneli de güzel olabilir gibi. Bekleyelim görelim.

TheBlackandWhiteandGrey

Direkt başrol almıyor yılkar öncesinden gelen ufak ufak rollerle başladı. Hoş zaten oyuncu olacaktı kız YG idol olabileceğini düşünmüş Jisoo da kabul etmiş.

Kadriyye

Hayır demek istediğim cameo gibi degil. Başroldeki değil de 2. Kız daha az gözüken ama sürekli olan bir rolle başlaması insanların gözünde oyunculuğuna alıştırırdı.

TheBlackandWhiteandGrey

Anlıyorum demek istediğini. Bir sürü tecrübesi olduğu için gerek görmemiş olabilirler bunu. Ben her türlü kazançlı çıkıyorum en az 16 bölüm Jisoo yani başka bir şey değil:)))

la cha ta

Haklısın

Dia

Keşke başrol olarak oynamasydı oyunculukları kötü çıkınca idoller çok nefret alıyor

Last edited 2 yıl önce by Dia
Eth

Evet i endişe konusu ama jisooya güveniyorum..o çalışkan ve sorumlu biri..iyi bir şekilde hazırlanacaktır..ona güvenim tam

Muziksever & Blackpink sever

Ah Benim sevimli 🐰🐢 çok nefret akacak 🙁

Hgs

Umarim elinden gelenin en iyisini yapar , yapacaktır ona güveniyorum..o bizi hayal kırıklığına uğratmamak için çok çalışacaktır..sadece umalim her şey güzel gitsin jisoo benim biraz hassas noktam , zarar görmesini hiç bir anlamda istemiyorum..

:D?

hiçbir idol bu kadar kolay başrol olmamalı ya. jisoo’yu çok seviyorum ama doğru değil yani. aynısını cha eunwoo için de yaptılar. yıllarını oyunculuğa harcayan çaylaklar çıkış yapmayı beklerken idollerin hemen başrol olmalarına gıcık oluyorum. bu kişi jisoo dahi olsa. yine de oyunculuğunu merak ettiğim ve kendisini sevdiğim için izleyeceğim.

Eriza99

Blackpinki severim. Ama bir BLINK degilim bu yuzden de blinkler söylediklerimizi antilik gibi düsünebilirler. Bu çok normal. Fakat benim Düşunceme göre sektörde bu kadar firsat arayan çaylak oyuncu varken ünlü bir idolun gelip bu şansi onlarda almasi dogru degil ha başarılı bir oyuncudur belki de jisoo onu bilemeyiz. Ben şahsen Arthdal chronicles izledim jisoo’nun oradaki sahnesi oyunculugunun iyi oldugunu gösterecek kadar iyi bir sahne değildi. The producer dizisinde de ayni şekilde. Tekrar söylüyorum bu benim düşüncem. Fakat bir idol oyunculuguna guveniyorsa gercektende kücük, yan rollerle başlaması gercekten iyi oluyor. Bu sayede iyi oyuncuysa yan rollerde bile dikkat ceke bilir, kötü… Read more »

Hgs

Haklısın bu eleştirileri ve endişeleri anlayışla karşılıyorum çünkü ben de endişe duyuyorum..umarim her şey güzel geçer..

Queengi

Çoğu idolün oynadığı dizileri izlemiyorum. Özellikle başrolseler. Hatta çok sevdiğim bir idolün dizisini kötü oyunculuğu yüzünden izleyemedim. Belki bir bakarım bu diziye. Jisoo’nun az çok deneyimi vardır zaten. Ama konu dedikleri gibi kötüyse üstelik bu kadar tepki alacak bir senaryoya sahipse Jisoo için üzüldüm şahsen. Kızı bunun için bile linç edenler olur.

Suna

Ayrıca Jisoo’yu tebrik ederim ama idollerin bu yan rol oynamama inadını da bir anlamıyorum. Şirket mi planlıyor kim yapıyor bunları bilmiyorum ama bırakın biraz pişsinler sektörde. Sonra gereksiz eleştiri alıyorlar. Gerçi pişenlerde alıyor ama olsun

Who

Hep onu oyuncu olarak görmeyi istediklerini okumuştuk, n’oldu şimdi istemiyorsunuz?

Who

Ben niye eksilendim anlamadım kore onu hep aktris güzelliği olduğunu ve oyunculuğunu görmek istediklerini söylemişlerdi bende neyin değiştiğini sordum sadece

Who

+ dizinin konusu değişirse bence daha iyi olur oyunculuğunu ben görmek istiyorum açıkçası

JenBellaShakespare

Gerçekten, her Jisoo haberinde iki üç kişi vardı, Jisoonun oyuncu olması için yalvaran veya ne biliyim sürekli oyuncu olarak görmek istedikleri kişi olarak jisoo diyorlardı ama şimdi kuyruk acısı çekiyorlar herhalde.

Juyeon

Bütün yorumları yazanların belirli 10 kişi olduğunu falan mı düşünüyorsun?

la cha ta

Doğru aslında

kagehina

Jisoo daha önce 2 dizide ve reklamlarda ufak roller aldı. YG’ye girmeden önce tiyatroyla ilgileniyordu ve oyuncu olmak için şirkete girip oyunculuk eğitimi aldı ama daha sonra idol olmaya karar verdi. Ben Jisoo’nun iyi bir iş çıkaracağına güveniyorum, o yetenekli ve güzel bir kadın. Siz de lütfen bir başrol olarak oyunculuğunu görmemişken kızı böylesine aşağılamayın, aldığı oyunculuk eğitimlerini de hiçe saymayın.

Last edited 2 yıl önce by kagehina
Birblink

Yorumları ağzım açık okudum, az sakin olun daha dizi başlamadı. Jichuuuu sonunda hakkettiğin değeri almaya başladın, seni seviyor ve destekliyorum.♡

koniçiva

SM idolleri başrol ile başlayınca umarım iyi iş çıkarır vs falan diye endişeleniyorsunuz ama Jisoo bunca yıl beklemişken gelen kötü yorumlara bak. Bu kız yıllardır oyunculuk yapmayı bekliyor, ona göre çalışıyor. Blackpink’in çoğu zaman etkinliği yokken oturup evinde sadece müzik dinlediğini sanmıyorum. Jisoo çalışkan bir insan, bunca yıldır çalıştığına eminim. Senaryo güzel olursa tadından yenmez.
Ayrıca YGE Jisoo’ya güvenmese asla kabul etmezdi bu işi. Oyunculuk konusunda idolleri geri plana atan bir şirket diğer şirketlere göre. Hâlâ şoktayım. Jisoo’yu 2-3 yıl sonra dizilerde görmeye başlarım diye düşünmüştüm.

Cloud☁

Bazen ne kadar çalışsa da çalışsın birşeyler hep eksik kalır. Ya surat ifadesi ya da ses tonu. Umarım başarılı olur.
*herkes icin değil*

koniçiva

Umarım. Ben Jisoo’ya güveniyorum.

add

SM idolleri destekleniyor diyerek niye onlara farklı algı oluşturuyorsunuz ki? Her SM idolü oyunculuğa başlarken emin olun kat kat nefret alıyor istediğiniz buysa?

Hiçbir idol nefret almamalı bu sebepten. Çaylak oyunculara öncelik verilse daha iyi mi olur? Evet. Bunu Irene biaslı olarak söylüyorum. Ama bir idolün yeteneği olup olmadığını net bir rolden önce kimse bilemez. Belki de Jisoo çok iyi bir iş çıkaracak. Ama sizin olayı başka idollere çevirmeniz hoş değil.

koniçiva

Başka idollere çevirme gibi bir amacım yok reveluvım bu arada. Ama şöyle bir şey var. Yorumları okudun mu baştan sona? Savunma yorumlarına gelen eksileri gördün mü? İşte ben bundan bahsediyorum. Madem bu kadar karşılar idollerin oyunculuk yapmasına, diğer haberlerde de görelim tepkilerini. Ama yok. İlla Jisoo’ya saldıracaklar.

Shelly

Şahsen Jisoo’yu oyuncu olarak görmeyi çok isterim, yorumlarda başlamışlar gene sesi diye, kız şarkı söylese sesi sorun, oyunculuk yapsa sesi sorun, ne ses iş arkadaş nesi var anlamıyorum ki, normal ses işte, napsın konuşmasın mı. Neyse onun dışında, keşke pat diye başrol almasaydı, birkaç dizide daha yan rol olsaydı. Üstüne dizi konusu da sıkıntılıymış, şu durumda üstesinden gelmezse oyunculuğu yüzünden her fırsatta ezerler de ezerler artık, dillerinden kurtulunmaz. Neyse, iyi olur inşallah

billgesue

sesi husky voice olduğu için bu kadar nefret alıyor. açıkcası ben beğeniyorum husky voice sahibi olan şarkıcıları ama oyunculuk için pek uygun değil sanırım tonlama vs. açısından.

Shelly

Husky voice diye bir tabiri valla ilk defa duyuyorum, şaşırdım şuan

billgesue

grace vanderwaal en büyük örneklerinden biri. yüksek notalara çıkarken çatlıyormuş gibi oluyor genelde ve bence hoş yani.

JenBellaShakespare

Ne anlamda şaşırdığını anlamadım ama anlatabilirsem anlatmak isterim bir kere bildiğime göre zaten böyle bir tabir yok sadece söyleme şekline ‘husky’ deniyor, genelde düşük tonlarda olur ve bu tekniği kullanan kişiler genelde daha dramatik veya ciddi duyulması için kullanıyorlar bildiğim üzere. I-land izliyor musun bilmiyorum ama eğer fake love konserlerini hiç izlediysen Jungkookda fake love da’ husky’ sesini kullanıyordu, I-Landin son bölümünde söylemişti.

Last edited 2 yıl önce by JenBellaShakespare
billgesue

izlediğim yabancı bir ses eğitmeni husky voice’u bu şekilde açıklamıştı ya da sanırım benim aklımda öyle kaldı ben ses tonu için kullanılıyor sanıyordum bilgilendirdiğin için teşekkür ederim 🙏🏻

Wonderr

Aslında husky ses derin,boğuk anlamında kullanılıyor.Yetenekli,ses aralığını geliştirmiş her şarkıcıda bu sesi istediği zaman kullanabilir.Ama bence jisoonun sesi husky bi ses değil bariz vokal anlamda eğitim eksikliği var.Grubu rap ağırlıklı olduğu için çok göze batmıyor.Ama vokal ağırlıklı bir grupta olmazdı olsaydı da kız perişan olurdu şarkı söylerken.

betül

Lee Hong Ki için de kullanılıyor bu tabir ve vokali de bayağı övgü alıyor.Dediğiniz gibi

MeU , Once and ReVeluv

Irene da double patty de başrol. Onada yapamaz diyorlar dı. Jisoo altından kalkar. Ayrıca iki idolde çok yetenekli

:”D

Bence bu biraz erken oldu keşke hemen başrolü almak yerine “gerçek” bir yan rolde oynayıp kendini tamamen kanıtladıktan sonra daha iyi konusu olan bir dizide başrol oynasaydı.Onun dışında umarım dizinin konusunu değiştirirler de bu yüzden nefret almaz ve rolün altından kalkmayı başarır.

Lululali

Hemen dizi çıksın.jisoonun oyunculuğu bence iyi olacak.ben en azından jisoo için izleyeceğim.

💜JS💜

Sabırsızlıkla bekliyordum sonunda olduu❤ Jisoo ortaokuldan beri sürekli tiyatroyla ilgilenen, oyunculuk eğitimi alan her ne kadar grup aktiviteleri için giremese de bunu çok ama çok hak eden biri. Kesinlikle girmesi gerekiyordu bu onun amacı çocukluk hayali ve işi. Bunun da üstesinden geleceğine o kadar eminim ki. Umarım her şey hak ettiğin gibi olur güzellik. En ama en güzelini hak ediyorsuun🐰❣

💜JS💜

Ayrıca jisoo bir sürü dizide oynadı daha ne promosu diye söylenenler şimdi niye yandan başlamadı diye söyleniyor sadece çelişkili ve komiksiniz arkadaşlar. Ama işte herkes hak ettiği yerde. Hayatta tam olarak nereye geldiniz ne başardınız da bu kadar kolay gömebiliyorsunuz insanları? Yok dansı kötü sesi kalın oyunculuğu kötü söylenin bakalım ancak. Ama siz bir şey üretmedikçe kimse sizi dikkate almıyor bunu da bilin.😌

Suna

Aloo Arthdal Chronicles 2.sezon gelmiyor mu siz onu söyleyin. İzlediğin en kaliteli kore dizisiydi ama ismi geçmiyor bile. Ne mal ülkesiniz

billgesue

izlediğin en kaliteli kore dizisi oysa…vay haline

Suna

1. Bu ne hadsizlik? 2. İster beğenin ister beğenmeyin ortada amerikan işi gibi kaliteli bir senaryo ve çekimleri var. Salak salak başrol kız, narsist başrol erkek yok. Karakterler, olay örgüsü gayet yerindeydi. Sevmemenizi anlarım ama seveni eleştirmenizi asla

TheBlackandWhiteandGrey

Jisoo buraya direkt gelmedi. Zaten yola başlarken oyuncu olması bekleniyordu. Cameolar aldı, ünlü isimlerle ünlü markaların reklamlarında oynadı. Başrolle başlamıyor yani. Ayrıca bu diziye gelirsek yaratıcıları aşşırı iyiler ve öylesine bir oyuncuyla bunu mahvetmezler emin olun. YG güvenmeseydi eğer oyunculuğun o’suna bile izin vermezdi.

Kiraz ve ay

Şu an dünyanın en popüler kızları, en kıskanılan blackpink üyeleri. Bence doğru bir karar dikkat çeker dizi.

blimy

böyle kötü yorumları görükçe sinirlerim bozuluyor neymiş sesi uymazmış hepiniz uzmansınız zaten bu konularda.Başarılar dilemek bu kadar mı zor bu kız adam akıllı proma bile almadı ve şimdi hayali olan bir şey yapıcak o yüzden eleştiri yapacaksanız adam akıllı bir şey olsun lütfen KİM JİSOO SEN EN İYİSİNİ YAPICAKSIN AŞKIM

Nur 🌼

İrene ‘den sonra Jisoo’nun oyunculuk haberi😃.. Gerçekten sevindirici bir durum. Ama dizinin konusu bana da tuhaf geldi. Umarım iyi bir başlangıç yapar

Merve Nisa Sakarya

İki kız başrol var.. Ama dizinin konusunu daha lise temalı isterdim bir tane kız var ya grubunun adını bile bilmiyorum ama bi kaç dizide oynadı onun gibi lise diziyle başlaması iyi olurdu umarım zorlanmaz. Jisoo’nun sesi küçük oğlan çocuğu gibi çok farklı ve feminen değil hatta biraz şeyide andırıyor bana sesi ve güzelliği Its okay not to be okay dizisindeki kadını seo yeji’yi onunda ses tonu kalın biraz çok çekici jisoo da onun gibi olacak bence😍

Duru

Jisoo’nun sesine niye laf ettiler anlamadım. Sesi kalın olabilir illa cırtlak sesli kızlar oynamalı diye bir kural yok.

señorita

Acayip saçma bir karar, kesin olarak doğruysa eğer. 2 tane dizide 10 dakika bile gözükmediği rollerde yer almış. Bir de reklam mı ne orda oynamış. Yani şimdi siz neyin oyunculuk yeteneğinden bahsediyorsunuz? kekwlwkpskeowldpdpfk neyse gelsin de biraz izleyip eğlenelim dans ederken de çok komik oluyo diğer kızların yanında, vücudu böyle bir donuk skkdjdkd ben eğleniyorum izlerken dkslwkpdpc

Last edited 2 yıl önce by señorita
:D?

ilk başta dediğin şeylere yüzde yüz katılıyorum. birkaç dakika görünmekle iyi oyuncu diyemeyiz. ama dansıyla alakalı yorumun çok kaba olmuş.

señorita

Komik dans ediyor işte. Gören de ana baba sövdük sanacak. Mesela şurada özellikle 2.48 ve 2.58 arası çok komik duruyor hareketleri ndjdlfpc https://youtu.be/cxNIewNXpcg

Hgs

Dans konusunda kendini çok geliştirdi eğer objektif bakmak istersen dans pratiklerine bakabilirsin..şirkete oyuncu olarak girip daha sonra sesinin güzelliği doğrultusunda idolluk uzerine eğitim aldi ..diger kızlar kadar doğuştan dansa yeteneği olmayabilir ama çok çalıştı yılmadan ve kendini geliştirdi hala çok çalışıyor ve ilk çıkış yaptığı yıllardaki gibi değil daha özgüvenli ve vücudu daha kıvrak mesela diğerlerine göre çok iyi body roll yapıyor..yani demem o ki jisoo gibi çalışkan ve kendini hep geliştirmeye çalışan mütevazı bir idol bu kaba ve düşüncesiz eleştiriyi pek hak etmiyor..

Hgs

Yetenek değil tecrübe eksikliği olabilir ve yeteneği var ki şirkete oyunculuk elemelerini geçerek girdi..tecrübe eksikliği olabilir ama çok çalışarak onu en aza indirebileceğini düşünüyorum …o gerçekten çalışkan ve her daim kendini geliştirmeye çalışan bir idol..iyi olacaktır ona güveniyorum…kaba olmadan da eleştiri yapabilirsin pek alâ

Last edited 2 yıl önce by Hgs
Effie

Sen ne kadar salak birisin ya

Alice

Donuk vücudu ve yeteneksizliğiyle aldığı işlere, kazandığı paralara ve elde ettiği başarılara da bakarken böyle eğleniyor musun peki? Jisoo’dan nefret ettiğin çok belli de vaktini zaten başarılı olan bir kadına ayırmak yerine kendine ayırsan hayatta bir halt olabilirsin belki.

bersin

Ben jisoo ya güveniyorum şahsen çünkü sejeong ve hyeri de güvenmiştim ilk dizilerinde süper bir iş çıkarmışlardı ve gelen kötü yorumları ezip geçmişlerdi evet jisoo nun belki öyle aman aman bir oyunculuğunu görmedik ama bize gösterecektir bence şu ön yargınızı bir indirin lütfen jisoo yu joy, eunwoo. suzy kai ve diğer oyunculuğu kötü olan idollerle karşılaştırmayı kesin eminim ki jisoo işinin hakkını vercektir sizde sakin olun jisoo nun sesine laf etmişsiniz ama jisoo nun sesine benzer baya oyuncu var korede yada başka ülkelerde evet dizinin konusu değişse iyi olur onun dışında jisoo daha bir şey göztermeden laf atanlar var kudurun

Last edited 2 yıl önce by bersin
Hgs

Umarim dizi güzel geçer ve jisoo da kendini kanıtlar ona güveniyorum ve nefret içermeyen eleştirileri de anlıyorum sadece umarım elinden gelenin en iyisini yapar ve fazla nefret almaz..tek endişem o..

Effie

Varyeteciler şarkı çıkarırken iyi oyuncular şarkı çıkarırken iyi. Mcler varken oyuncular mclik yapmasın varyeteci olmasın kimse kendi alanının dısına çıkmasın oke? Ondan sonra jisooyu eleştirebilirsiniz

Candy

Jisoo sonunda promo alıyor çok mutluyum. Yg umarım böyle devam eder Rosé solo da gelirse bu yıl ölsem gam yemem kdkdkdk

nini mistlove

Gerçekten Jisoo’nun bu konuda iyi bir iş çıkaracağını düşünüyorum

mabel

jisoo nun başrol olarak bu kadar sıkıntılı senaryoya sahip bir dizi seçmesine üzüldüm ama ama bazen büyük beklentiyle başlanan dizi fos çıkarken bir şeye benzemeyecek denen diziler de inanılmaz tutulabiliyor. Kısacası ön yargı yapmayıp en iyiyi umarak bekliyorum…

evet bacım

jisoo’nun seçtiğini sanmıyorum

nostan

Sen bu yorumu iyi bir şey zannetmişsin ama iyi değil, yabancı hayranlar derken küçümsüyorlar 🙁 Çünkü korece bilmediğimiz için aksanından veya başka şeylerden anlayamayacağız ve eksiklerini fark edemeyeceğiz

la cha ta

6. Bahse varım yabancı hayranlar çıldırmıştır
Hangi anlamda dedin bilmiyorum ama çıldırdılar

Queen jisoo

Jisoo zaten ilk başta daha çok oyuncu olmak için eğitim almıştı ama idol oldu şimdi bir dizide oynaması çok güzel oldu zaten oyunculuğu çok iyi harika olacağına eminim

Wonderr

Bence başrol için çok erken jisoo için. Ama popüler bir idol olduğu için başrol yapıyorlar.Bi de bildiğim kadarıyla çok ünlü bir idolsen oyunculuk mezunu kişilerden bile fazla ücret alıyosun. IU jun ji hyundan daha fazla kazanıyomuş dizilerde şok olmuştum. Ji hyun bölüm başı en çok kazan kadın oyuncuydu iki sene önce. Yani süper popüler olması iyi oyuncu olmasından daha önemli yapımcılar için.Bi de fanları reyting kazandıracak onun da etkisi var.

jongjong

bir çok fan bunu bekliyordu umarım artık mutludurlar ve oyunculuğunu görmeden varsayım yapmaya gerek yok kendi adıma
p.s: ikinci taehyun vakası olmamsı dileğiyle

betül

Taehyung olayı neydi ?

Exonctrevel

Eski pristin üyesi kylanin, eunwoonun (pristin)eski ilişkilerini açıkladığı iddia edilen bir konu var gerçi kız ben değildim fake hesaptan yapmışlar demiş ama merak ettim onun netizen yorumları var mı. Azıcık dedikodu yapalım ya bu sene çok sakin

jongjong

bende aynısını düşünüyordum

Exonctrevel

Korezinde detaylı haberi vardı. Netizen yorumlarını görmedim ama

2jin

Teşekkürler

MeU , Once and ReVeluv

💛

Lover

Dizinin konusu bahsedilen gibi değildir umarım projesinde başarılar diliyorum kendisine.

123RF

her eleştiri yorumunun altında herkes jisoo’yu aynı şeyle savunmuş ” lisede tiyatro başkanıymış, şirkete oyunculuk için girmiş ve eğitim almış ” neden haklı eleştiriyi bir kez bile kabul etmiyorsunuz ! 12 sene matematik gördüm diye matematikçi mi oldum ben o zaman anisi- doktorası onu da bitir stajı boşa.. direk profösor olayım mantıklı mı? DEĞİL. bu da öyle pratiği yok jisoo’nun bu yüzden başrol alması haksızlıktı..

Eth

Jisoonun elinden gelenin en iyisini yapacağını biliyorum..rolüne en iyi şekilde hazırlanacaktır zaten şirkete oyuncu olarak girdi ve tecrübesiz degil bundan ince iu ve darayla çaylakken bir bölümde oynamıştı, çeşitli müzik videoparinda çaylakken rol almıştı ve yine çaylakken lee min ho ile reklam filminde oynamıştı..elinden gelenin en iyisini yapacağına eminim bizi gururlandiracak.. ilk defa istediğimiz promoyu aldi sonunda aktris jisoo..bu bir hayal olmali..heyecanla bekliyorum aşkımı 😍😍😍😍

Eth

Abii konu kuzey kore mi..aha yandık konuyu değiştirin hemen..düzeltirler bence tepki varsa..ulan bu dizi o dizi mi hayır ya of ..ne kuzey koresi hassas bir konuysa iyice deşmeye çalışma amacı ne

Last edited 2 yıl önce by Eth
yeahhhright

dizinin konusu çok dandik herkes yine jisoo için izler diziyi

aswium

6. Bahse varım yabancı hayranlar çıldırmıştır
evet çıldırdık canım

Sadece Yorgun

Jisoonun oyunculuğuna güveniyorum ama…Cidden konusu çok kötü…Neyse bakalım nasıl bir dizi çıkacak.

Aycik

Jisoo şirkete oyuncu olarak girmişti bu yüzden oyunculuk yapmasını çok istiyorum. Ama başrol için biraz erken bence… o kadar sene oyunculuk yapmış kişiler haksızlık gibi geliyor. Bu tüm idoller için geçerli. Bir iki dizi de oynayıp hemen başrol seçilmelerini hiç sevmiyorum. Yıllarını o işe adamış kişilere büyük bir haksızlık bence. Neuse umarım başarılı bir oyunculuğu olur yoksa asla netizenlerin dilinden düşmez…

Ne alaka

Irene da bir dizide başrolmüş.Bence iyi iş çıkartabilir

Last edited 2 yıl önce by Ne alaka
MeU , Once and ReVeluv

Ne sen antiydin hani¿

MeU , Once and ReVeluv

Başımıza taş yağacak ne alaka iyi yorum yaptı

MeU , Once and ReVeluv

Kimse görmemiş mi

MeU , Once and ReVeluv

Bir nazar duası okuyalım

Queengi

Yeni gördüm valla şok oldum😱

MeU , Once and ReVeluv

Bu kullanıcı ya trol yada birşeylerin farkina varıp antilikten vazgeçti.Cevap verirmi acaba

Ne alaka

Grupla ilgilenmicem artık. Yaptiklarımın saçma olduğunu düşünüyorum

MeU , Once and ReVeluv

Bütün site bayram etti ama kimse görmüyor aaaaaaaa

Cloud☁

Hemen başrol verilmesi doğru değil. (Aynısı Irene için de geçerli) Daha oyunculuğunun nasıl olduğunu bilmiyoruz. Umarım insanları hayal kırıklığına uğratmaz ve başarılı olur. Başrol olarak umarım herşeyi güzelce yapar. Büyük bir şirketteysen gerçekten herşey daha kolay oluyor. Genel olarak idollerin oyunculujla uğraşmasını sevmiyorum (kendi idollerimde dahil) Eunwoo,EunJi,Sojin,YoonA,L ve birkaç kişinin oyunculuğu gerçekten çok kötü. Sesleri donuk. Sesi birkaç şarkıda rahatsız ediciydi özellikle ktl birçok yorumlar yazılmıştı hatta (tr altyazili)
Neyse, umarım güzel iş çıkarır.

koniçiva

L gayet iyi bence oyunculukta

Jisoo

Konu o kadar da kötü değilmiş. Sanırım güney korelilere göre kötü.

Yeni Yazılar