Benzer Yazılar

[THEQOO] Kim Heechul Insta hikayelerinde bir antiye cevap verdi

[THEQOO] Kim Heechul Insta hikayelerinde bir antiye cevap verdi

Bir anti Heechul’un et pişirdiği videoya cevap olarak bayağı küfür yağdırmış. “Niye 4 gün sonra Kore bifteği yediğin gönderiyi yeniden atıyorsun? Böbürlenmeyi bırak. S****. Öldür kendini… Bu bencilliğe katlanamıyorum. Lütfen kendini öldür… Hayranlar senin albümünü satın almak için ulaşıma harcayacakları harçlıkları kenara koyuyor ve sen Kore bifteğiyle gösteriş yapıyorsun. Hayranlarına hiçbir şey geri vermiyorsun. Güzel yüzün hariç neyin var senin?” (Küfür küfür küfür)

Heechul ise ekran görüntüsü alıp “Kendimi öldürmeyeceğim” yazdı

1. Bu ne ya?…..ㄷㄷㄷㄷ Zavallı Kim Heechul…ㅠㅠ

2. Bunu yazan kim merak ediyorum;;

3. Instagram’da mesaj atma özelliğini kaldırabilsek keşke

4. Dünyada bir sürü deli var

5. Ne diyor ya? Paran yoksa albüm alma ㅋㅋㅋㅋㅋ

6. O kişi… hastaneye gitmen lazım, ciddi bir akıl hastalığın var…

7. Bu insanlar gerçek hayatta nasıl yaşıyorlar merak ediyorum…

8. Vay be o mesajları bir psikopat yazmış… böyle biri normal bir sosyal hayat yaşayabiliyor mu? Korkunç;;

9. Ünlüler psikolojilerini kontrol etme konusunda iyiler.. bana sürekli böyle mesajlar gelse gerçekten kendimi öldürmem gerektiğini düşünürdüm

10. Niye hayran rolü yapmış bu kişi? Heechul’a dokunma

 

Kaynak: Knetizen

35 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

birisinin ölümünü istemek ne kadar da kolay böyle insanların potansiyel katil olduğunu düşünüyorum ceza almayacaklarını bilseler katliam çıkarırlar.

KINGEXO

konuyla alakasız (büyük bir ihtimal okumadan eksi verecek tayfa var) ınstagram ve twitter da irene için ‘sadece intihar et’ ‘kendini öldür’ ‘kal*ak seni öldürmek istiyorum’ ‘sulli gibi öldür kendini’ diyen çok fazla kişi gördüm. Az falan da değildi çok fazla böyle yorum var tamam nefret edin hadi hakarette edin ama böyle yorum yapmak…
Eğer intihar ederse ‘çok üstüne gittiler’ diyeceksiniz buna eminim bu kadar çirkinleşmeyin.

Last edited 4 ay önce by KINGEXO
Exovelvet

Bu da yanlış bir tepki.Bunların amacı doğruyu savunmak ya da eleştiri değil bu dedikleri Irene’in yaptığı şeyden de kötü. Birine niye öl dersin ki

Athy

Bu iğrenç insanlar yeni kurbanlarını Heechul olarak belirlemiş herhalde

Efendim

psikolojik sorunları olan biri olmalı.

Efendim

psikolojik sorunları olan biri olmalı. ama yinede inşallah dava açar, bazı insanlarda sırf eğlencesine sırf diğerlerine zarar vermekten hoşlandıkları için böyle yapıyorlar. bazı hayatta kendini başarısız gören insanlar bunun sorumlusu olarak diğerleirni görüyor ya da diğerlerini kıskanıyor, hayal ettikleri ama elde edemedikleri şeyleri başkasında görünce sinirleniyorlar, kendilerine yediremiyorlar, kıskanıyorlar ve aşağılık komplkesine giriyorlar ve onların mutsuz olması için herşeyi yapıyorlar. ayrıca bazıları ünlülerin verdikleri emekleri, çalışma ve çbalarıda görmüyor, sırf çok para kazanmaları onların suçu değil, kapitalist sistem böyle ayrıca, sırf güzelliği yüzünden başarılı olduklarını gördükleri kişilerde çalışıp çaba ve emek gösteriyor. Heechul varyetelerde iyi ve sıkı çalışıyor, radyo programındada… Read more »

BlueElf

Heechul gibi paylaşımlarına dikkat eden mümkün olduğunca hayranlarını kırmadan hareket eden birine bile böyle iğrenç mesajlar atabiliyorlar ben diğerlerine atılan dmleri hayal bile edemiyorum evet Heechul Sulliyi kaybettikten sonra böyle insanlara karşı dava açacağını ve ifsalayacagini şöyledi gerçekten Heenim in ölmesini isteyen insanları gördükçe kalbim acıyor birisine ölmesini söylemek ne kadar kolay Sulliyede bunu söylüyordunuz ve gercekten öldü ve şimdi arkasından onun için üzüldük diyerek başka idollerin ölmesini isteyip hedeflerinizi değiştiriyorsunuz hiç birşey değişmiyor ve ders olmuyor. Başkasına birşey olsa yine suçlayacak başka kişiler bulursunuz nasıl olsa. Heechul sen güçlü kal biz senin yanındayız herzaman.

Last edited 4 ay önce by BlueElf
aswium

eğer gerçekten bir hayran olsaydın bu kadar küfürlü ve sert konuşmazdın

Kingkong - exo ot12

Bunları yazan kimse cidden psikolojisi bozuk bir insana biftek yediği için de kızmassın.

Meryem

Kızın instagram hesabını gördüm normal biri gibi durmuyordu. Tuhaftı

miyeş

Hesabı ben de gördüm daha çok prim sağlamaya çalışıyor gibi geldi.Üst üste bir sürü story falan atmış utanması da yok 🤷

Bluebee

Salak amınakodumun antisi ya

necati

iğrenç kafayı yemiş ruh hastası

heartheart

Kuduruyorlar içten içe ondan böyleler

Bir Army

Psikopatlığın böylesi sırf o vdeoyu attığı için kendini öldür demek çok zalimce.Ne kadar kolay çıkıyor ağızdan bu cümle ya.Ruh hastasına bak.

:D?

insanlar sosyal medyadan istedikleri her şeyi yazamamalı ya. Silber zorbalığın çok ağır suçları olmalı tıpkı cinayet, istismar gibi. bu kişinin psikolojik sorunları olup olmaması bir önem teşkil etmiyor bu konuda. sırf ünlü ve göz önünde oldukları için hakareti hak etiğini düşünen yobaz bir kesimden muhtemelen. benim elimde olsa böyle gerizekalıları sınır dışı bile ederim ya. o kadar gıcık oldum ki. yazdığı şeylerde hiçbir mantık yok gerizekalının.

Büş

İnşallah dava eder. Hiç pişman olmuşa benzemiyor bide Heechulu engellemiş salak mıdır nedir. Et yediği için adama intihar et demiş bildigin. Pandemi psikolojisini bozdu galiba ama bu kadarda olmaz yani senin beyinsizligini niye diğer insanlar çekmek zorunda

Duru

Bu duyarın başka bir seviyesi sşdöşdmdğsmd

JenBellaShakespare

HEECHUL AŞKIW GİT DAVA ET LÜTFEN, Bana bile sinir bastı aw bu ne? Salak mısın

Betül

Bu ne cidden ama

betül

Takıntılı bir şekilde takip edip hesap sorması gerçekten çok kötü görünüyor

RuruBlu

Böyle haberlerin yorumlarında hep hareketi ne kadar yanlış olduğunu yazıyoruz ama internetin kpop kısmına geçince birbirini lincleyen lincleyene.. heechul a buradan bir faydamız dokunmaz ki kendisi böyle olaylarla başa çıkma konusunda en başarılı idollerden birisi. Böyle haberler gördüğümüzde yapmamız gereken şey internet ortamindaki kendi davranışlarımıza dönüp bakmak, benzer hareketler gordugumuzde destek vermemek. Sanal ortamda giderek daha fazla vakit geçiriyoruz bu tip olaylar hepimizin ortak sorunu..

Last edited 4 ay önce by RuruBlu
Jennienin_enayisi

Böyle insanlar kesinlikle tedavi olmalı, hiç tanımadığı bir insanın ölmesini isteyecek kadar anti olmak, nefret etmek… cidden çok korkunç

BEYZAXXX

Ne kadar saçma bir sebep

Cart Curt

Adam kendini öldürünce götü arşa erecek miydi

la cha ta

Yok artık,benim de anti olduğum kişiler var ama birinin ölmesini istemek…Ne kadar korkunçsunuz.

Narengi

Burada yorumlarda bir antiye haddini bildirenler irene haberlerinde tıpkı bu haberdeki anti gibi tanımadıkları ve gerçekten ne olduğu hakkında şahitlik etmedikleri bir meselede irene’e hakarete varan şeyler yazıyor. İronik.

Last edited 4 ay önce by Narengi
Narengi

Şirket tayeong’tan da özür diletmişti. Düşünme sürecine sokmuştu falan feşmekan. Sm her zaman böyle. Doğruculuk oynayacaksanız tam yapın. Şahit olmadığınız olaylar için taraf olmayın. Yoksa birilerini savunayım derken birilerinin zarar görmesine sebep olursunuz. Bu linç kültürü sektörde kaç kişiyi yuttu. Siz de buna yorumlarınızla ortak olmayın.

Narengi

Hedef göstermemişken neden yorumumu bu kadar içselleştirip paragraflar dizdiniz acaba? Bence bu konuyla kendi içinizde bir vicdan muhasebesi yapın.
Ayrıca sapla samanı birbirine karıştırıp burada drama kraliçeliği yapmayın lütfen. Çünkü gayet anlaşılır bir şekilde yazdım. Tekrar tekrar açıklamayacağım. Rica ediyorum yorumuma daha fazla cevap vermeyin.

narengi

Uzun uzun yazacağım senin için sevgili cooky. öncelikle irene benim unnim değil aynı yaştayız çünkü. bir diğer mesele ben red velvet yahut irene hayranı değilim, hiç olmadım. bu sitede tüm red velvet ve irene haberlerini istersen tara bir tane hayranları olduğuma dair yorum bulamazsın. seungri’den başlayalım. mahkemeye intikal etmiş bir suçluyu savunduğum fikrini yorumumdan çıkarman imkansız ama sen başardın. tebrik ederim. gelelim jimin’de. jimin’in minaya sistematik bir şekilde zorbalık yaptığı kanıtlanmış bir hadise. her yönüyle kanıtlanmış bir olayla yorumumda bahsettiğim olay farklı değişkenlere sahipken yine yorumumdan jimin’i savunabileceğim fikri çıkmıyor, mümkün de değil. yorumumda “hakarete varan şeyler” demişim. sen hakarete… Read more »

JenBellaShakespare

Şu konu hakkında en güzel konuşmuş kişi olarak sizi seçiyorum, buyrun düşürdüğünüz tacınız 👑

Last edited 4 ay önce by JenBellaShakespare
Eth

Pardon da irene kim ki azarlayabilme hakkına sahip oluyor bir başka işini yapmaya çalışan insanı ? Ne konumda acaba kendisi ? Herkes işini yapmaya çalışıyorsa kimsenin bir başkasının şımarıklığını çekmeye veya onun tarafından aşağılanmaya mecbur değil ,kim olursa olsun..Bak tek sorun o günkü hatası değil .Bunun genel bir tavır olduğunun sektördeki birçok üst düzey insan tarafından ima edilmesi,asıl sorun bu . Ben ireneyi olgun ve nazik bilirdim ama o yazılanları okuyup irenenin de kadının dediklerini doğruladığını duyunca büyük soğudum ve şok oldum.. yani küstahlık ve saygısızlık yapıp özür bile dinlemeden basıp gidiyor, sadece arkasındaki menajerler özür diliyor utançla ve anca… Read more »

Last edited 4 ay önce by Eth
Hgs

👏

Last edited 4 ay önce by Hgs
Hgs

👏

Last edited 4 ay önce by Hgs
JenBellaShakespare

Neden kötü bir iey söylmeiş gibi davranıyorsunuz? Ben mi söylediklerini yanlış anladım? Farklı şeyler olarak anladık sanırım of of.

Yeni Yazılar