[THEQOO] Kim Jaejoong bu dönemde çıkış yapmış olsaydı popüler olur muydu?

87
4406

image 10

2004-2010 yılları arasındaki Hero Jaejoong (Kim Jaejoong)

giphy

image 1 1giphygiphy image 2 2giphy image 3 3giphy image 4 1giphygiphy giphygiphyimage 5 1

1. Poüpler olmazdı

2. Bu yüz popüler olmayacaksa kim olacak?

3. Ama yüzü bugünlerde trend olan tarzda değil ᄏ bugünlerin trendinden çok farklı

4. Ben popüler olacağını düşünmüyorum

5. Sadece yorumları okuyunca bile başarılı olurdu diye düşünüyorum, zaten Jaejoong gerçekte de popüler, bunu konuşmanın mantığı ne ki… ayrıca hem yakışıklı hem de ana vokal olan birinin popüler olmaması zor

6. Yakışıklı ve yetenekli o yüzden başarılı olurdu

7. Şirketi SM ise başarılı olurdu

8. Bu yüz ve yetenekle başarılı olmaması imkansız…

9. Şu anda NCT Taeyong var değil mi? Onunla aynı popülaritede olurdu

10. Tabi ki popüler olurdu ama çıkış yapalı 2 yıl olduktan sonra alkollü araba sürerdi ᄏᄏᄏᄏ ᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ

11. NCT üyesine benzeyen bir yüzü yok mu? O çocuk popüler olabiliyorsa Jaejoong da olurdu

12. Popüler olurdu

13. Eski DBSK videoları izledim ve beni büyükledi. Aşırı iyi şarkı söylüyordu, yüzü de kusursuzdu

14. Sadece yüzüne bakarak yorum yapmaya çalışıyorum.. ama saçı engel oluyor… ᅲᅲ

15. SM’deyse başarılı olur

16. Çok popüler olurdu, sonra alkollü araba kullandığı için kariyeri biterdi

17. Benim tarzım değil ama popüler olurdu

 

K: Pannchoa

Önceki İçerik[THEQOO] EXO D.O’nun ilk solo albümünden ‘mood sampler’ yayınlandı
Sonraki İçerik[PANN] SF9 Taeyang’ın sahne kıyafeti tartışma konusu oldu
guest
87 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Negativist

Jaejoong sektörün “görsel şoku” olarak bilinse de inanılmaaaz yetenekli biri. Vokali muazzam, söz yazımı ve bestede çok iyi, oyunculuğu yine öyle. Ayrıca sahne karizması çok başka. Daha ne olsun.
Hangi devirde çıkarsa çıksın böyle birinin parlamaması mümkün değil.

kimkibumkeyismylove

Kesinlikle, visual üyelerin grubun geri kalanına oranla yetenek açısından zayıf kalmalarının istisnalarından biridir Jaejoong. TVXQ grubunun ana vokali olmasının yanı sıra kendi döneminde Asya’nın en iyi vokallerinden biri olarak anılıyordu. Tabii sonra sanatçı oldu, harika şarkılar yapmaya başladı.

On parmağında on marifet visual shock❤️

aswium,minhoamaskzüyesiolan

comment image

kişiliğini bilmem hatta nasıl bir idol onu bile bilmiyorum sesini hiç duymadım ama yüzü çok yakışıklı tam japon anime karakterleri gibi kesinlikle popüler olurdu

Şakamaka Madafaka

O zamanlar da çok populerdi kendi karakteriyle kendi kariyerini bitirdi şu dönemde çıkış yapsaydi yine kariyerini zirvesinde batırırdı

blingbling

şirketle anlaşamayıp ayrıldılar karakteriyle bir alakası yok ki :/ ayrıca kariyeri de bitmedi bunca sene sonra hala en zengin idoller listesinde birinci ve japonya’da da çok popüler

zey

ne skandali cikti

YÜCE SOSHI

2009’da TVXQ’un 5 üyesinden 3’ü gruptan ayrıldı o gün bugündür SM 3 eski üyenin müzik programlarında boy göstermesine engel oluyor. Sonra tabii JYJ’nin skandalı patlak verdi, yani buraya kadar şahsi bir skandalı yoktu taa ki 1 nisanda koronaya yakalandım şakası yapana kadar. İnsanları hayatından eden bu virüsle ilgili şaka yapınca baya tepki aldı, aldığı tepkiler sonucu özür diledi. 17 yıllık kariyerinde yanlış değilsem bireysel skandalı sadece bu var.

Jey

Bilmeden, sadece kulaktan dolma şeylerle konuşuyorsunuz. Evet korona için yaptığı şaka saçmalıktı. Niyeti kötü değildi ama gereksizdi. Ha bu kadar büyütülecek bir mesele miydi? Kesinlikle değildi. Çünkü benzer şakalar yapan binlerce insan var etrafta. Sırf ünlü olduğu için bu tepkiyi aldı. Ha gereksiz miydi evet gereksizdi ANCAK konserinde güya söylediği şeyler malum JYJ’i karalamaya çok düşkün bazı kimseler tarafından çarpıtılmıştı. Bir şeyleri teyit edip ona göre konuşun.

Krispi

Konser olayında söylenen şeyler asılsızdı yalnız. Çok bariz bir şekilde manipüle edilerek yazılmış bir yazıydı, yazıyı yazan gazeteci konserde bile değildi. Ayrıca konsere giden insanlar bunu yalanladı. Rahmetli Jonghyun Kore’nin çocuk yapması gerektiğini söylerken iyi bir insan ve vatansever diye övgü alırken Jaejoong konserinde fanlarına ‘kendi hayatlarınızla da ilgilenin bana artık bu kadar fanlık yaparak hayatınızı harcamayın’ demesi skandal oldu. JYJ ayrıldığından beri bariz bir şekilde en ufak şeyde karalama kampanyası görüyor. Jaejoong’un 1 Nisan şakasını savunamayacağım gereksiz bir durumdu ama kadınları doğurma aracı görme gibi bir olayı yok.

Jey

JYJ bu kadar nefret etmenize sebep olacak ne yaptı acaba? Sadece nefret yorumu yapmaya gelmişsiniz buraya. Toxic ot2 falan olabilir misiniz? Yoksa ben başka kimsenin Jaejoong’a karşı bu kadar gereksiz bir nefret beslediğini görmedim de.

Jey

Yoochun’u hiçbir zaman savunmadım. Jaejoong’un birkaç hatası ve Junsu’nun otelin yönetiminde bile olmadığı, haberinin bile olmamasına rağmen hadi yine de dikkatsizlik diyebileceğimiz bir hatası yüzünden JYJ’e skandal grup diyerek asıl siz kalıplara sokuyorsunuz. Ne skandalı çıkan isimler oldu bu sektörde de hiçbiri bu şekilde adlandırılmadı. Kariyerlerine de ellerini kollarını sallaya sallaya devam ediyorlar. Asıl siz Yoochun’un yanlışlarını Jaejoong ve Junsu’ya yüklemekten vazgeçin. Hele de Junsu gibi şu sektördeki en az problemli insanlardan birine. Zaten artık JYJ falan da kalmadı ortada. Bireysel değerlendirin artık şu insanları. Hoş siz kabullenmişiniz bir kere. Her türlü nefret etmeye devam edeceksiniz. O yüzden buyrun nefret… Read more »

Jey

Gerekirse diğerlerini de eleştirim falan diye bahane bulmayın. “Skandal grubu” diye adlandırdığımız başka bir grup var mı? Bu şekilde nefret kustuğunuz? Sanmıyorum. Sizin nefretiniz sadece JYJ’e çünkü. O da skandallarından dolayı falan da değil. 2016’da daha ortada hiçbir şey yokken dahi aynı tavrı takındığınıza emin olabilirim. Sadece o zaman nefretinize bahane bulacak sebebiniz yoktu. Şimdi sebebiniz var. Buyrun tepe tepe kullanın.
Neyse bu tartışmanın bir anlamı yok zaten. Siz istediğinize inanmakta özgürsünüz ben de istediğime inanmakta özgürüm. Sadece dikkat edin de bu sözleriniz bir gün dönüp de sizi bulmasın.

Jey

Bu tartışmanın sonu hiçbir yere varmaz. Anlatılanlar, haberler… Neye göre, kime göre? Ortada belirsiz çok şey var. O yüzden dediğim gibi siz istediğinize inanmakta özgürsünüz ben de istediğime inanmakta özgürüm.

lolly

Yoochun’ın yanlışları derken?? Umarım onun skandallarını da tarafsız bir şekilde ele alıyorsunuzdur..

SunnySideUp

Adam deli gibi zengin japonyada sağlam kitlesi var.Sm ile anlaşamadılar sm korede jjj boykot edip kariyerlerini bitirmeye çalıştı ama hala çok zengiin ve ünlü

Jey

Karakteriyle mi bitirdi?! Jaejoong kadar anlayışlı, cömert, saygılı ve hayranlarına düşkün idol az bulunur sektörde. 10 yıldan fazladır malum bir şirket tarafından tüm promosyonları engellenip üzerine bir de karalama kampanyası yapılırken bu kadar dayanabilmiş olması bile ne kadar yetenekli ve üst kalitede bir sanatçı olduğunu gösteriyor.

Betül 8

Öncelikle Jaejoong o konserde direkt şunları söyledi diye hatırlıyorum; Bu hayat sizin ve bedeniniz sizin hazineniz, ona harika bir şekilde bakın. Kimsenin size karışmasına veya müdahil etmesine izin vermeyin. Çocuk doğurmak kadınlara verilmiş lütüftur. Ancak zorunlu bir durum değildir. Ne zaman isterseniz yapabilir yada hiç yapmayabilirsiniz. Herşeyin başında en önemli olan sizsiniz. Konuşma tam olarak böyle değildi ancak anafikri bu şekildeydi diye hatırlıyorum. Okumayı ve araştırmayı bilenler için tekrardan buraya yazdım. İsteyenler okur toxicler beni daha da ilgilendirmez. Şimdi ise gelelim COVID oldum olayına… Jaejoong pandeminin ilk çıktığı günden beri iğne ucu kadar açık olmayacak kadar kapanarak dışarı çıkmaya çalışan… Read more »

Betül 8

Her seviyede ki anlasın diye diyeyim kısaca 😉

Betül 8

Yazım hatalarım olabilir, ancak sanırım Türkçe yazabilirim. 😊 Ve bu sizinde benim ki gibi anadiliniz.

Mor

Hyunjin bile görselliği yüzünden gruptan gitmedi fanları kaybetmeyi göze alamadı şirket ki o sadece visualle ön planda bu reis te ses de var ne yaparsa yapsın gitmezdi kaldı ki o kadar abartılacak bir skandalı da yok saçma patavatsız bir şaka yaptı fanları kızdırdı bide şirketiyle anlaşamadi alt tarafi

Last edited 19 gün önce by Mor
Moon Jelly🌙

Jaejoong gerçekten star ışığına sahip. Duruşu, bakışı, yürüyüşü bile diğer idollerden farklı. Hangi jenerasyonda çıkış yaparsa yapsın eminim ünlü olurdu

sum

olurdu inanılmaz bir insan

Krispi

Koreliler kusura bakmasın ama biraz boş yapmış. Bu adam 7 yıl boyunca aralıksız Çin’i Kore’yi ve Japonya’ya kapsayan Asya’nın en yakışıklı adamı listesinde en iyi visual seçildi. Bundan sonra o seviyeye gelebilen tek kişi de 4 yıl Luhan oldu. Adamın lakabı Lee Soo Man’ın unutamadığı ilk aşkı…hatta karakter sahne ve imaj olarak bakarsak bugüne kadar çıkan tüm SM sanatçıları sanki Jaejoong’un bir parçasına sahip oldukları için merkez olmuşlar. Kai Jaejoong’un bakışlarına sahip karakterleri benziyor, Taeyong yüzüne Taemin imajına vs… Bu arada visual falan dedim ama aşırı yetenekli biri. Ritim kulağı olmamasına rağmen kendi kendine piyano öğrendi, harika besteler yapıyor, Kore… Read more »

lolly

her şey doğru sadece kendi kendine piyano öğrenme kısmı biraz yanlış aslında, eski tvxq üyesi yoochun ona piyano çalmayı öğretmişti o yüzden ikisi de nota okuyamıyordu hatta.

Suna

Şaka mısınız siz? Yıl 2021 hem Jaejoong seviyesinde görsele sahip hem de o kadar iyi vokali olan bir idol çıkış yapmadı. Benzetme yaparsak Taeyong’un Taeil’in sesi ile çıkış yaptığını düşünsenize? Deli patlardı.

Levi Ackerman

Yüzü trend değil demişler de Allah aşkına Nct Taeyong = Jaejong yani
Adamın yüzü her dönem trend olacak bir yüz

Last edited 20 gün önce by Levi Ackerman
Jey

Jaejoong gerçekten de 40 yılda bir gelebilecek bir sanatçı. Hangi jenerasyonda gelirse gelsin başarılı olurdu. İnternetin çok aktif kullanılmadığı sosyal medyanın olmadığı bir dönemde o kadar başarılı olmuşken şimdi çıkış yapsa bulunacağı seviyeyi tahmin bile edemiyorum. Ayrıca Jaejoong SM’in ideal visualı iken, Kai, Taeyong, Sungchan hepsi de Jaejoong’a benzerlikleri için seçilmişken ve hepsi de günümüzde gayet de başarılı iken Jaejoong’a başarılı olamazdı demek de tuhaf yani.

blingbling

olurdu tabii ki sektörün gelmiş geçmiş en iyi idollerinden

Kkungie

Bugünün modasına uyan bir tarzda çıkış yapsa bence popüler olurdu

(!)

İdol kelimesinin sözlük karşılığıdır Jaejoong. Kaç jenerasyon geçerse geçsin bu değişmeyecek. Jae aurasına ancak Jaeoong familyasına mensup kişiler yaklaşabiliyor örnek Taeyong 😀 Zaten Lee So Man’in içine haklı olarak gidişi nasıl oturduysa çoğaltıp duruyor Taeyong’tan sonra Sm’de bir de Jae ve Tae karışımı manken bir çocuk kattı ileride üçüncü jenerasyon Jaejoong olarak piyasaya sürecek.

ahjumma deme bozuluyorum

Çıkışını bugün yapsaydı hem yetenekleri hem de yüzü sayesinde yine oldukça popüler olurdu. Jaejoong bence Kpop’ın gelmiş geçmiş en iyi görseline sahip idollerden biri. Ayrıca çok da yetenekli. Hatta karakterleri bir yana tüm DBSK üyeleri bugün de insanların dikkatini çekecek görsel ve yeteneklere sahipler. Bir dönem boşuna bu kadar popüler olmadılar.

Kingkong - d.o cb

Yiğidi öldür hakkını yeme. Kesinlikle aynı popüleriteyi yakalardı hatta şuan k-pop daha fazla bilindiği için daha popüler bile olurdu.

Foxie

Yorumlarda hep NCT Taeyong’a benzetilmiş ama sanki bakışlarında ve bazı fotoğraflarındaki gülüşünde EXO Kai’yi andıran bir havası var. Bu yüzden bence SM’in Kai, Taemin, Taeyong tarzındaki popülarite seviyesinde olurdu, grubunda öne çıkan ve farklı bir cazibesi olan idollerden yani. Bir de ben Jaejoong’u JYJ ile tanımıştım. Yani asıl popülaritesindeki zamanına yetişemesem de son dönemlerdeki popülaritesine yetişmiştim. O dönem Ankara’ya gelip fanmeeting de yapmıştı ki kaçırdığım için hâlâ kendime kızdığım bir etkinliktir bu. Kuzenim katılmıştı bu etkinliğe ve etkinliğe katılan herkes ayıla bayıla anlatıyordu yakışıklılığını. Yani bu çocuğun popülaritesi de yakışıklılığı da o dönem için tartışılmaz bir seviyedeydi. Yaptığı hatalarla bu… Read more »

I hate Rachel

Şimdi de koy herhangi bir gruba, ilk dikkat çeken ve en çok fanı olan olur net >>>>>>

Betül 8

Tartışmaya dahi açık değil! Boşu boşuna ot2’lerin saçmalarına vakit ayırmayın sklexhşedk

yorum

Saç kesimini değiştirse baya popüler olurdu.Visual idol olmak için en önemli şey haline geldi ne kadar inkar etsek de.Ben özellikle 4th gen visualleri çok sevemiyorum ama

ÇÖMNB

emolar zamanında rüküş bulunsalar da bu dönemin modasından fersah fersah ilerideydiler. en azından yaratıcılık vardı ortada.

Ten

Gayet popüler olurdu ama dedikleri gibi sm de çıkış yapması lazım olurdu çünkü sm bu tipleri seviyor ve direk öne çıkarıyor

Çinça

Bence çok başarılı olurdu. Yüzü gerçekten çok iyi. Ayrıca diğer idollere kıyasla yetenekli kendisi

minnam jelibon

2. Bu yüz popüler olmayacaksa kim olacak?
.

Bak sen şu işe

Bu adam o zamanın tuhaf saç stilleriyle bile iyi görünüyordu, bu imaj şuana bakınca tuhaf gözükse de bebeksi hatlara sahip olduğundan yine de ilgi çekerdi.

notitiaa

bence ne zaman çıkış yaparsa yapsın halkın ve yurt dışındaki k-pop fanlarının dikkatini çekerdi. gerçekten çok yakışıklı biri, baktıkça bakasınız geliyor.

Kpop

Hem çok yakışıklı hem de çok güzel bir sesi var, tabiki başarılı olurdu ama şirket faktörü de önemli.

EskiHottestlardanKşmKaldıBe

Jeajoong bence yakışıklılığının gölgelsinde kalmış biri. Görseli hakkında birsürü haberini gördüm ama yeteneğinden bahseden haber gördüğümü hiç hatırlamıyorum oysa ki çok da iyi bir şarkıcı
https://youtu.be/9lR8euqTHhI
Bu benim favori JaeJoong performanslarımdan. Şarkıyı ilk Ailee ciğimden duymuştum ama JaeJoong versiyonuna da bayılıyorum. Bir bakın derim 🤗
Ha haberin konusuna gelirsek bence ne zaman çıkış yaparsa yapsın popüler olurdu, hakkıdır da.

Jey

Visualı yüzünden yeteneği göz ardı edilen bir numaralı idoldür herhalde Jaejoong. Grubunun ana vokali olmasına rağmen hem de. Sadece vokal de değil söz yazımı, beste, prodüktörlük… Gerçekten çok yönlü biri. Çoğu kişinin Jaejoong’u yıllarca sadece visual olarak görmüş olması çok üzücü.

Bu arada Jaejoong bugün 11 yıl sonra ilk kez bir Kore TV showunda şarkı söyledi. O kadar mutlu o kadar heyecanlıyım ki burada da paylaşmadan geçmek istemedim
https://youtu.be/Ltu00fx_DJY

EskiHottestlardan...

Of bugün bir kez daha JaeJoongun yeteneklerinden emin oldum. Şarkı söyleme stili ve ses tonu tam benim tarzım abartısız ama böyle çekingen bi tarzda da değil. Ve adam bu yaşında hala çok yakışıklı gerçekten. İyi ki paylaşmışsın vidyoyu, çok beğendim 🤗🤗

Jey

Paylaşmış olmama sevindim o zaman 🤗 Jaejoong’un rock ballad söylerkenki sesini
ve tarzını ben de çok seviyorum. Zamanında kendisine hayran olma sebebim de buydu zaten 😊

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

K-Popa visual terimini getirmiş birisi

Lil

Bu saç tarzından kurtulursa olurdu.

Kiminhayranıbu

Adam yaşayan manga daş daş

army

NCT taeyong a benziyo

STRAYKINGEXO

Hayır taeyong ona benziyor araştırmanı öeneririm

army

Ben taeyong u bi beyefendiden daha iyi tanıdığım için ben öyle diyorum ne fark eder

yanfei

ilk kez görüyorum ama durup oha dedim cidden çok yakışıklı eunwoo gibi

Jhye

Evet, Sungchan yerine geçti işte update getirilmişti kopyası gibi. Kpopa ilk girdiğimde sarı saçlı Jaejoong’a nasıl düştüğümü hala hatırlıyorum nfmgjfjg

Lala

Şu anda NCT Taeyong var değil mi?
Onunla aynı popülaritede olurdu.

Bu yorum resmen ben nct’de taeyong’u ilk gördüğümde aha yeni jaejoong geliyor demiştim bu yüzden şüphesiz başarılı oludu.

Mor

Olurdu niye olmasın ses görsellik 10/10

lolly

ne zaman çıkış yaparsa yapsın ünlü olurdu, direkt ünlü olmak için doğmuş çünkü. yapamadığı şey yok adamın.

Leyla

Malum sebeplerden dolayı varyetelerde ne kadar yetenekli bilemiyorum ama yeni nesil görsele daha fazla dikkat ediyor bence kesinlikle çok popüler olurdu. Yüzü japon animelerine benziyor zaten Yoochun korede Jejoong da japonyada çok popülerdi eskiler bilir dbsk aşılmaz bi duvardı.. sesi hem ballad hem rock tarzı her şeye çok uyumlu bir erkekte en fazla beğendiğim ses tonu bu adama ait💔💔💔 kişiliği de aptal saptal şakalar yapsa da gerçekten de kötü niyetli biri değil keşke tvlerde daha çok görebilseydik
Edit: kız bu arada netizenturkey’de genellikle yeni nesil idollerin fanları olur jaejoong haberi görünce kimse bakma bile bakmaz dediydim duygulandım açıkçası

Last edited 19 gün önce by Leyla
Jey

Varyetelerde de çok yetenekliydi. Yoo Jaesuk, Kang Hodong gibi komedyenler tarafından da övülüyordu bu konuda. Japon varyetelerinde dahi çok iyiydi ki Japoncasının daha çok gelişmesi ile eskisinden de iyi şu an. Malum olaylar olmasa Kore varyetelerinde de yada törenlerde sunucu olarak çokça görebilirdik kendisini.

Leyla

Kesinlikle.. ama şimdiden sonra da görmek zaten zor

Vera

3. Ama yüzü bugünlerde trend olan tarzda değil ᄏ bugünlerin trendinden çok farklı

Bugünün yüz trendi mi varmış?? Kişiliğini bilmiyorum ama adamı ilk gördüğümde şok olmuştum yakışıklılığından hangi dönem çıkarsa çıksın parlayacak biri ki gözümde bugünün visuallerinin yarısını cebinden çıkarır

Vera

Ki duyduğuma göre sm her görsel/merkez üyesini Jaejoong’a benzer yüz hatlarına sahip olan kişilerden seçiyormuş netizenler boş yapmış

Last edited 18 gün önce by Vera
Betül

Asoriiiii yakisikliiiijjj bu kim ilk defa gördüm

STRAYKINGEXO

JYJ üyesi KIM JAEJOONG sektöre visual kavramını getirdi 2020 de de Asya nın en büyük oylama sitesi olan KING CHOICE de en iyi vokalist seçildi bütün vokaller arasından yetenek visual her şey var adam da bir de Japonya bu adama tapıyor. Instagram ı @jj_1986_jj

starrosie

Anime karekterine benziyor.

Tantuniayran

Son gifte ateez seonghwa’ya benzettim. Bu arada Korelilerin gün içinde konuştukları gündeme bak bir de bizimkilere dertsiz tasasız olmak böyleymiş demek ki

Karina yı sevmiyorum

1. Netizen tam bir MAL

levisgirl

Tarzı da günümüze uygun olurdu ve bu yüzle patlardı. Zaten sesi de var, şovlarda komik biri, oyunculuğu iyi, beste de yapıyor. Bunlar yeter de artar bile

STRAYKINGEXO

God JAEJOONG bu adama BAYILIYORUM k/oreliler her zaman ki gibi boş yapmışlar JAEJOONG u tanımayanı Asya da döverler o derece popüler JAEJOONG ile taeyong un kıyaslanması bile saçmalık hkfkhjnkjfnjkf JAEJOONG Kore nin gelmiş geçmiş hem en iyi visuali hem de vokali ayrıca JAEJOONG un bu fotoğrafları eski ve eski Kore idollerine bakarsak adam tanrı o visual ne öyle manyak bir şey zaten VISUAL kavramını sektöre Hero JAEJOONG getirdi.

Rose

Jj benim çok sevdiğim biriydi tüm hesaplarımdan takip ettiğim deli gibi dizisini izlediğim biriyken 1 nisanda corona şakasından sonra içim soğudu yapmaması gereken bir şeydi hala seviyorum ama eskisi gibi takip ettiğim söylenemez hayal kırıklığına uğrattı beni

Last edited 20 gün önce by Rose
Iwashere

Eğer karakterini de doğru yönetebilirse en popüler idollerden biri olurdu.Hem yüzü hem sesiyle zirvede olurdu

Saunersa

Iyide bu adama benzeyen bir suru idol var zaten su an sektorde. 7.yorumun dedigi gibi eger sirketi sm ise populer olurdu.

ananas

bu adamı bulmasalardı jaejoonga benzeyeni arayıp bulmazlardı. adam türünün ilk örneği resmen cahilce konuşmuşsun

Saunersa

Gecmiste turunun ilk ornegi oldugu icin populer oldu ama su an degil. Simdiki zamandan bahsediyoruz jaejoong’a benzeyen bir suru idol var

Last edited 20 gün önce by Saunersa
blingbling

ben benzeyen idoller olduğunu düşünmüyorum taeyong dışında. visualını geçtim inanılmaz bir aurası ve sahnesi var, izlersen anlarsın doldurulması kolay bir idol değil hangi dönem çıkarsa çıksın popüler olurdu.

Saunersa

Kendisini gayet iyi taniyorum ve visuali icin konusmustum yoksa ben de harika bir sese ve sahneye sahip oldugunu biliyorum

blingbling

anladım, ben taeyong dışında kimseye benzetemiyorum bence çok farklı bir yüzü ve havası var ama senin fikrin tabii

I want some cheesecake

Nerenin cahilisin sen bacım

Krispi

Şöyle düşün; bu adam çok popüler ve yakışıklı olduğu için şu ankiler hep estetik ve makyajları bu adamı baz alarak yapıyorlar. Standartı bu adam oluşturdu ancak bu adam yeni çıkış yapsaydı şu anda ona benzer tarzda olanlar muhtemelen başka trend bir adamın tarzında olurdu ve Jaejoong kendi tipiyle yine diğerlerinden özgün olup Jaejoong style çiçek oğlanlar döngüsünü başlatırdı.

Maruko

“Bir sürü” dediğiniz sürüden üç tane isim rica edebilir miyim jaejoong’a benzeyen?

Saunersa

Taeyong , minhee , sungchan

blingbling

minhee ve sungchan’ın alakası yok btw

blingbling

bir sürü diyince 10 tane falan sayıcaksın sandım ben de akdkdkdkdkdkd

Saunersa

3 tane say demis bende aklima gelenleri yazdim

Saunersa

Kisiden kisiye degisir. Bence benziyorlar

Maruko

Taeyongun zaten biliniyor benzediği. Daha rookies zamanlarından esprisi bile çok döndü. Koreliler bile tek onun ismini anmış durumda.
Taeyong tamam ama sungchan çıkışından beri jaejoonga benziyor diye hiçbir yerde okumadım, görmedim. Zaten alakaları da yok.
Minhee denen çocuğa baktım. Yani jaejoonga benzerliği erkek olması, koreli olması ve idol olmasıyla sınırlı. Görünüşlerinin hiçbir alakası yok. İlla birine benzeteceksek nct jaemine benziyor diyebilirim. Özellikle güldüğünde.
Umarım bir sürü benzeyen var derken bu fikrin sizin dar bakış açınızla alakalı olduğunun farkına varmışsınızdır.