[THEQOO] Kore dizilerinin yeni trendi, erkekten yaşça büyük kadın

83
5561

image 1 9

<Disqualified as Human> Jun Doyeon ’73 – Ryu Junyeol ’86

JTBC “Disqualified as a Human” (kelimesi kelimesine çeviri) hayatları boyunca hiçbir şey olamadıklarını fark eden ve spot ışığını görmek için ellerinden geleni yapan sıradan insanların hikayesini anlatıyor. Jeon Do Yeon, 40’lı yaşlarında, kendini kaybolmuş ve değersiz hisseden Boo Jung’u canlandırıyor. Ryu Jun Yeol, hiçbir şey olamayacağı korkusuyla kendinden korkan genç bir adam olan Kang Jae’yi canlandırıyor.

image 2 4

<Cruel Story of Office Romance> Park Minyoung ’86 – Song Kang ’94

Dizi hava durumu tahmininde çalışan insanların ofis hayatı ve aralarındaki romantizm hakkında. Park Min Young, soğuk ve hassas bir kişiliğe sahip zeki bir karakter olan Jin Ha Kyung’u oynayacak. Song Kang, sakar ve aptal görünen ancak IQ’su 150 olan ve işi konusunda oldukça ciddi Lee Si Woo’yu oynama teklifini değerlendiriyor.

image 3 4

<Why Oh Soo Hae?> Seo Hyunjin ’85 -Kim Youngdae ’96

“Why Oh Soo Jae?” bir hukuk fakültesi profesörü ve öğrencisi arasındaki aşkı anlatacak. Seo Hyun Jin’in Aralık ayında kadın başrol Oh Soo Jae’yi oynayacağı onaylandı ve o zamanlar genç erkek başrolün “sır” olduğu söyleniyordu.

image 4 2

<Now, We Are Breaking Up> Song Hyekyo ’81 – Jang Kiyong ’92

Song Hye Kyo, bir moda markası tasarım ekibinin yöneticisi Ha Young Eun’u canlandırıyor, Choi Hee Seo tasarım ekibinin direktörü. Jang Ki Yong, fotoğrafçı Yoon Jae Guk’u oynayacak. Kim Joo Heon, PR şirketi CEO’su Seok Do Hoon’u oynayacak.

image 5 1

<Melancholia> Im Soojung ’79 – Lee Dohyun ’95

“Melancholia”, Gangnam’daki prestijli bir özel liseyi kasıp kavuran korkunç bir skandalı anlatan bir dizi. Skandal, öğrenciler ve öğretmenler arasındaki cinsel ilişki ve ardından ortaya çıkan yozlaşmayla ilgili. Daha önce Im Soo Jung’un dizinin ana karakterini oynayacağı açıklanmıştı.

1. Hikaye ne kadar şok ediciyse beni o kadar az çekiyor..

2. Kadın oyuncular boşa harcanıyor. Yetenekleri arasında çok büyük bir fark var, bu ne böyle?

3. Dizideki tüm oyunculuğu kadın oyuncular yapacak…. bu erkek oyuncuların hiçbiri iyi oyuncu değil…..

4. Kadın oyuncular için kayıp. Nasıl böyle oyuncularla birlikte başrol seçildiler?

5. Wow hepsini izlemek istiyorum

6. Ben Disqualified as Human’ı merakla bekliyorum, oyunculuklar süper olacak ㅋㅋ

7. Bu konular ne ya…… oyuncular da muğlak

8. Çok yaş farkı olan bir sürü çift var.. umarım aynı yaş grubundaki insanlarla daha fazla romantik dizi çekerler

9. Disqualified as Human hariç tüm dizilerde oyunculuğu kadın başrol yapacak

10. Bir tanesini bile beklemiyorum…

11. Bugünlerde niye dizilerde bir sürü teyze-yeğen ya da amca-yeğen gibi ilişkiler var?

12. Jang Kiyong’un oyunculuğu iyi mi? Merakla bekliyorum

13. Ben Disqualified as Human ve Melancholia’yı merakla bekliyorum. Sweet Home sayesinde Lee Dohyun’u sevmeye başladım..

14. Im Soojung 79’lu mu??? Bilmiyordum…

15. Ben yaş farkı çok olan çiftleri pek beğenmiyorum. 3-4 yaş fark olan çiftler yapamazlar mı? Buradaki erkek başroller çok yetersiz görünüyor. Yarısını tanımıyorum.

16. Çünkü bu tarz romantizm iyi satıyor

17. Yeni trend bu demek

Önceki İçerik[THEQOO] HYBE yeni çıkış yapacak idollerinin planını açıkladı
Sonraki İçerik[THEQOO] Sehun ‘Now, We Are Breaking Up’ dizisinde oynayacak
83 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ahjumma deme bozuluyorum

Aşkın yaşı oaz derler ama genelde başroller arasında bu kadar yaş farkı olan dizileri izleyemem. Biraz önyargılıyım bu konuda. Yanlış anlaşılmasın, erkek başrol büyükse de ısınamıyorum böyle çiftlere. Arada kimyaları tutan çiftler hariç diziyi izlemeyi zorlaştırıyor yaş farkı benim için. Ama midemi bulandıran bir konu var ki ona değinmeden geçemeyeceğim. Öğrenci öğretmen aşkı nedir ya? Korelilerin bu konuyu işleyen çok dizisi oldu ve gram hoşuma gitmiyor bu durum. Sanırım öğretmeni sadece öğretim veren insan olarak görüyorlar. Çünkü böyle diziler pek tepki çekmiyor orada. Benim için öğretmen aynı zamanda ailelerin çocuklarını güvenle emanet edeceği insanlardır. Öğrencinin öğretmenine hayranlık duyup ondan hoşlandığını… Read more »

ahjumma deme bozuluyorum

Bu arada netizenlere bir konuda ben de hak veriyorum. Kadın oyuncular oldukça deneyimli. Muhtemelen diziyi onlar sırtlayacak oyunculuklarıyla

uykucu

bu zihniyetten o kadar iğreniyor ve nefret ediyorum ki, öğretmen diye görünüp reşit olmamış bir çocuğa farklı gözle bakmak… öğğkk

Somnia

Ben lisedeyken okulumuzdaki bir öğretmen bir öğrenciyle ilişkisi olduğu için atılmıştı, gayet şehrin içinde yaşanan bir olay. Emin olun bu Türkiye’deki tek skandal da değildir.

dreammy

Park Min Young’u çok severim ama biraz yaşıtlarıyla oynasa… Aradaki yaş farkı genç gözükmesine rağmen belli oluyor ve erkek tarafı daha toy olduklarından çok iyi rol yapamıyorlar :/

dreammy

Bu arada k-dramaya yeni başlayacak dizi önerisi arayan arkadaşlar; City Hunter ve Healer’ı izleyin mutlaka, pişman olmazsınız 🙂

Shiny

Herkes boys over flower izleyerek kdramaya başladı ben ise Healer. Cidden efso bir başlangıç yaptım Ji Chang Wook ile 😅😅

bae

playfull kiss ile basladim ilk izledigim zaman bacak kadardim ama coook guzeldi

Shiny

Ben kpop veya kdramada yeni sayılırım çok kdrama izlemeden kpop dinlemeye başladım çünkü bazen sıkılıp dizileri yarım bırakıyordum bu da beni huzursuz ediyordu. Bende dedim kpop dinleyem şarkılar sonuçta kısa en fazla ne kadar uzun olabilir ki😅

Last edited 5 ay önce by Shiny
Shiny

Neden daha önce izlemedim diye pişman olduğum dizi cidden konusu çok farklıydı iyi ki izledim diyorum şimdi

Last edited 5 ay önce by Shiny
Neocrackheadtech.ltd.şti

Bence aksine yaş farkı hiç belli olmuyor

Falondia

Ahjussi ve okul öğrencisi safsalak kız dizileri ne kadar rahatsız ettiyse bunlar da o kadar etti saygı duyuyorum ama hiç hoş gelmiyor gözüme.

Joey

Bu tarz romantizm iyimi satıyor. Ben hiç izlemiyorum bu tarzı

Z z

Evet ya geçen senenin dizisi olan Www çok güzel bir diziydi. Ama başrol çifte pek ısınamamıştım. Biraz bişiler tam oturmuyor hissiyatı veriyor

speechless

yeni trend mi? içim çürüdü be kardeşim ya erkek çok büyük olur ya kadın. her ikisi de beni rahatsız ediyor izliyorum falan tamam ama… gerek yok bu kadarına bence. aşkın yaşı yok diye diye ipin ucu (sanki kaçmamış gibi) kaçacak diye korkmuyor değilim.

Vela havle Vela kuvvete

Evde kalmış teyzeler böyle dizileri seviyo olabilir
Ben sevmem

Mona

La havle bela kuvvete diyeyim sana evde kalmış nasıl irite bir tabirdir bide begenmisler yazıklar olsun

Vela havle Vela kuvvete

La dalgasına yazdım onu yaş grubu olarak daha büyük kadınların izlediğini düşünüyorum herkesin kendi tercihi tabi evlenip evlenmemek

Mirajane

Aklıma direk bu çift geldi. Bence cok uyumsuzlar.

Mirajane

Bencede ama orda en azından siyah şaçlıydı hzsgdjd

Moonsun

Ben ilk başta çok önyargılıydım ama bence iyi uyum sağladılar dizi de çok iyiydi baya fanıydım dizinin

Mirajane

Dizide kaynana vardı bir tane benim annem o karakteri severdi😄 ilk başta kötüymüş sanırım sonradan iyi oldu

Her

Özcan Deniz niye böyle dizilere başrol seçiliyor asla anlayamayacağım.

Tuğba

Dizinin senaristi özcan deniz çünkü 😀

Her

Şimdi her şey daha açık dkspdjr

army

Açıkçası kadının büyük olduğu dramalari pek sevmiyorum ve burda ki erkek oyuncuların hepsini çok severim nasıl kötü ya oyunculukları anlamadim

mlscofield

Kadın oyuncuyu büyük yapınca izleyiciler oppalarını daha güvende mi hissediyor acaba ondan mı bu tercih

Eyenur

Büyük olan taraf eğer yaşından küçük gösteriyorsa 8-10 yaş farkına kadar bir sorun yok bence. Ama yinede ideal olan fark en fazla 3-4 yaştır.

Ayrıca sektörde genç aktris ya da orta yaşlı aktör mü kalmadı?? Bakıyorum fotoğraflara uyum göremiyorum. Bu cast’ler neye göre seçiliyor??

ilvos

Hem görünüş hem tarz hem de tecrübe açısından uyumsuzluk varsa pek hoş olmaz gibi bence :/

billy

açıkçası romantik ilişkilerde erkeğin kadından büyük olmasının normal karşılanması gibi kadının erkekten büyük olması da normal karşılanmalı gibi geliyor bana. kimyaları tuttukça ve oyunculuklar iyi oldukça sorun olmaz. ben şahsen iyi olan diziyi izlerim.

betül

Kesinlikle katılıyorum. Kadın büyük olunca tepkiler daha farklı oluyor.

betül

Görünüş olarak yakışıyorlarsa çok aşırı bir yaş farkı beni rahatsız etmiyor. Gördüğüm kadarıyla önceden büyük erkek oyuncu daha fazla oluyordu ama tam tersi bir hal aldı. Kadın büyük olunca daha fazla eleştiri alıyor açıkçası bu durum sinirimi bozuyor.

Jey

Kadın oyuncunun büyük olduğu diziler uzun zamandır yapılıyordu zaten de son zamanlarda yaş farkı iyice artmaya başladı sanki.

teletabi

Ama Koreli erkeklerin birçoğu yaşa pek takılmıyor, hatta “karşıdaki kızın senden genç olmasını mı istersin, yok senden büyük olmasını mı?” diye sorulunca kendilerinden büyük olmasını tercih eden çok kişi var. Sebep olarak kendilerinden küçük kızları hem ilişkiler hakkında hem de hayat bilgisi bakımından pek bilgili bulmuyorlarmış, kendileri bir şeyler öğretmek yerine görmüş geçirmiş, kendilerine bir şey katabilecek/öğretebilecek birileri daha cazip geliyormuş; kendinden büyük kadınlar onlara daha iyi bakabilirmiş ;/ 🤨😐 (belki hepsi sebep olarak bunları söylemiyordur ama birkaç kişi sebep olarak böyle söylemişti)

Last edited 5 ay önce by teletabi
teletabi

Olm o değil de tekrar bir yaşlarına baktım da aralarında 16 yaş olan var mq cidden bari 5-6 yaş farkı olsa neyse de resmen aralarında bir liseli öğrenci ömrü kadar fark olunca garip geliyor

Shiny

Aynen ya düşünsene sen doğduğunda o ergendi lföflrmf 16 yaş bayaa fazla

teletabi

Aynen ben de bunu ilk duyduğumda kısmen genç bir anne arıyorlar gibi düşünmüştüm. “Aşk, ev işleri, hayat bilgisi bakımından kendini tamamlamış biri olsun; arkamı temizlesin, beni besleyip büyütsün”. Kendileri de hiç bir zorluk yaşamadan başkaları tüm işleri halletsin istiyorlar. Birlikte öğrenip zorlukları aşmaya niyetli değiller. Armut piş ağzıma düş misali

Bıktım

song kang üst üste 4 dizi de oynuyor. 2010 yılında olsak lee minho olabilirdi dfrgthythygtfd

lightless

yaş farkı kadın da büyük olsa erkek de büyük olsa bu kadar da olmamalı bence ya da en azından görünüşlerde bu kadar belli olmasın “teyze yeğen amca yeğen” gibi olmasın cidden

bangtanteez

Jang Ki Yong’un oyunculuğu iyi mi mi? Jang Ki Yong’un oyunculuğu sekörün yarısını donunda sallar. Saygılar.

Cifi_kennedy

Lee Do hyun 18 againde de kim haneul la partnerdi. Sweet home da romantizm yoktu zaten. Çocuk yasitiyla romantik partner olamadı bir ahshdhddh

Aeri

Arada uyum olmayınca izleyesim gelmiyor. Abla-kardeş,abi-kardeş gibi duran oyuncuları partner yapmasınlar artık ya . Bizde de var öyle diziler hiç izleyemiyorum. Bir dizi için oyuncular arasındaki görsel uyum çok önemli.

Nonamefandom

Trend olduğu için değil , yaşı büyük ve deneyimli aktörler rol kabul etmiyor senaryo beğenmiyor ya da çok para istiyorlar . Genç aktörlere uygun yaşta Kadın aktörler de çok az çoğu idol ve berbat oyunculukları var bazıları da zaten her yıl dizide oynuyor kim çabuk kaparsa onun mesela Kim So Hyun.
Park Minyoung 35 yaşında ve kariyeri son 3 yılda daha çok parladı o yüzden bir sürü dizi çekmek istiyor ama yaşına uygun aktör yok cidden

Mmm

Yaşı uygun abilerimiz anca gitsin film çeksinler. Çok haklı bi yorum.

Sennes

Cıks olmamış. Kadınlar genç gözüküyor ama sorun şu oğlanlar da genç ve haliyle genç gözüküyor

Mirajane

Ben genel olarak aralarında fazla yaş farkı bulunan dizi çiftlerinin uyumlu olduğunu düşünmüyorum

bae

toy erkek oyuncular cidden rol kesemiyorlar burada gördüğüm çoğu erkek oyuncuların hiçbiri oynayamiyor cidden olan kadın oyunculara oluyor neyse 2021 yilindayiz alisin bu yas farklarina netotoslar buyuk olan erkek oyuncular olunca acaba boyle bir haber yapiyorlar mi neyse neyse

bae

bu arada ryu junyeol ve go eun benzerliği…

Last edited 5 ay önce by bae
Aycik

Oyunculuk için çok yaşa takılmıyorum eğer kimyaları uyuyorsa ve oyunculuk iyiyse. Bir de bazı oyuncular hiç yaşını belli etmiyor gerçek yaşını öğrenince şaşırıyorum… Sadece kıdemli oyuncuların başrolü toy kişilerle paylaşması bazen rahatsız ediyor. Çünkü ana karakterlerden birisi mükemmel canlandırılırken diğer kötü oluyor bu izleme isteğimi kaçırıyor malesef :/

Iwashere

Artık kadınların erkeklerden yaş olarak büyük oldukları ve daha genç erkeklerle birlikte olma düşüncesini de bunun dizilere yansımasını da seviyorum.Bazı normlar değişiyor artık. Öte yandan asyada büyük ilgi gören öğretmen -öğrenci ilişkilerini sevmiyorum ve izlemiyorum. Benim normlarıma ters düşüyor ve sağlıklı bulmuyorum

Z z

Bizde tam tersi var🙄 Özellikle Özcan DENİZ🙄 Adam hala kendini jön sanıyor?😆 Biri ona artık gerçeklerden bahsetmeli😆😆

Bennn

Bu tür dizilerde kimya tutarsa güzel oluyor ama eğer kimya tutmazsa seneryo çok iyi olsa bile tutmayabiliyor

rosalia

kdrama çok boş bence

Mogami

Ya cok kötü bir sey sonuçta oyunculukta olsa bunlar yakinlasacaklar kendinden kaç yas küçük kardeşleri gibi

Demirbakıralemyon

Bende hiç sevmiyorum. Bu tarz dizilerde hiç ilgimi çekmiyor. Tam tersi büyük erkek olunca daha çok dikkatimi çekiyor. Ayrıca My mister da hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biri pek romantik bir aşk hikayesi yok ama Başrol kızın (Iu 20 li yaşlarda ) başrol erkeğe (40) olan sevgisi aşkdan ziyade bir şefkat ,merhamet bi korunma isteği hisleri çok etkileyici ve acıklı bir durumdu. Iu ağladıkça bende ağladım. Net hayatımda izlediğim en iyi diziydi. İzlemeyen çok şey kaybeder

Carmen

Önemli olan kimya ve uyum…

Last edited 5 ay önce by Carmen
INSPIRIT

Nerdeyse tüm k-dramalarda erkek başroller kadın başrollerden 10 yaş büyük oluyor sorun edesiniz gelmiyor da tersi olunca neyine takılıyorsunuz tam olarak? Sadece K-Netzlere değil T-Nets sizlere de söylüyorum. Tabii ki 20 yaş fark beni de rahatsız eder ama 11-12’ye de öğğk demenin manası yok, hele iki taraf da yetişkinse.

sirene

Disqualified as Human’ın konusu ne güzelmiş öyle en basiti o gibi dursada

Mykyu

.

SonChaeyoungBenimÇileğim

Lee Dohyun son zamanlardaki favori aktorum
Melancholia sabırsızlıkla bekliyorum Disqualified as Human’ında konusu sarmadı ama Ryu Junyeol için bakılır gibi

Z z

Erkek oyuncular büyük olunca sorun yok? Ama kadın büyük olunca mı sorun?🤦‍♀️ Güncel hayatta da erkek büyük olunca normal gibi gelirken tam tersi olunca aynı tepki verilmiyor.

sametinyourarea

Yaş farkı diyince aklıma bu dizi geldi. Ben dizide yakıştırmıştım aslında hatta kadını erkek için fazla bile görmüştüm oıasdjasd

betül

20 yaş olanlar bana da fazla geliyor ama bu iki oyuncunun arasında 11 yaş varmış. Daha fazla yaş farkı olan çok dizi var. İzlemedim ama uyumsuz gözükmüyorlar bence.

speechless

şimdi koreli netizenler gibi kocacım hakkında doğru konuş diye linçliyormuşum seni şurda lksjfsljslksş ama lee jong suk candır yaa

Drbeyz

Lee jong suk’u ne zaman görsem havaalanında ona hediye vermek isteyen hayranına ters ters bakışları aklıma geliyor dbdbhd Neden koreli ünlülerin skandallarını unutamıyorum ben yaa

speechless

tam bir dengesiz olduğu zamanlar vardı şimdi haklısın alksalfjaşlfka gerçi birileri de hayran değil sasaengdi, ljs’un psikolojik sorunları var ing ing falan diyor ama bilemiyorum yani. oyunculuğunu seviyorum allah başka skandalını göstermesin çünkü artık skandallardan yıldım, yıldık lskjfldsşgşks

Drbeyz

Komik bir olaydı bence ama klasik netizenler pireyi deve yapmıştı bayağı linçlenmişti falan. Zamanla o kadar skandal gördük ki o olay ufacık kalıyor diğerlerinin yanında hdhdhd Sadece aklıma gelmişti o yüzden söyledim

speechless

Değil mi? Hani artık o olaya gülüp geçiyoruz ne yazık ajdkajsk ama bir yerde idolleri de ciddili zorluyorlar ya. fan gibi görünüp mektup verenlerin çoğunun bir zamanlar o mektupları regl kanıyla yazdığı olaylar bile vardı.

bangtanteez

Bu dizi güzeldi, ayrıca Park Min Young’un, Seo Kang Joon ile oynadığı When The Weather is Fine’da yaş farkının hiç göze çarpmadığı bir diziydi. Ki zaten dizide aynı yaştaydı rolleri ama olsun. Off biraz da siz abartın arkadaşlar şu diziyi ben abartmaktan çok yıldım, son zamanların en iyi dizisi ahsjsjdhshs

bangtanteez

Aaa yok bu dizi güzeldi ama büyük ölçüde When The Weather is Fine’dan bahsetmiştim ben. Bilmiyorum benim için doğru bir zaman olduğu için mi yoksa böyle sakin tempolu, slice of life türünü sevdiğimden mi inanılmaz etkilenmiştim When The Weather is Fine’dan. Böyle dizileri seversen bir şans verebilirsin ama tavsiyem kışın izlemen.
Romance is A Bonus Book’sa sıcacık, hiç entrikasız akan bir diziydi, onu da sevmiştim cidden. Kitapları seviyorsan daha da hoşuna gider hatta :3

Exonun enayisi

Milf😋

Exonun enayisi

Erkek kadindan 700 yas buyuk olunca problem yok kadin buyuk olunca mi var cidden cok garipsiniz ya

Kalyy

Milf 🥴🥴🥴

Lalalulu

Her hikayede romantik bir ilişki anlatılmıyor. İlla aynı yaştan başrollerin olması gerekmez bence o zaman konuların çeşitliliği de daralmış olur.

Tuğba

Açıkçası dizi olsa da reşit olunduğu sürece kimin büyük olduğunun ya da yaş farkının önemi çok yok. Sadece koreliler bokunu çıkarana kadar benzer şey yapıyorlar. Bir dizi oldumu benzer şey ez 6 7 dizi de daha oluyor, buna gerek yok

Last edited 5 ay önce by Tuğba
Neocrackheadtech.ltd.şti

Valla kusura bakılmasın da
Tam tersi bir durum olduğu zaman haber yapılmak bir yana dile bile getirilmiyor, şimdi niye farklı olsun
Beni hiç te rahatsız etmiyor ki ahım şahım bir yaş farkından bahsetmiyoruz 10 kusür yaşlar niye sorun olsun
Ben konusu güzelse izleyeceğim, kaliteli oyuncular var, ayrıca erkek başrolleri niye bu kadar gömdüler anlamadım çoğu da son dönemde parlayan aktörlerden

Müstesna

burada yaşı küçük olan erkek oyuncular gayet de oyunculuğu iyi olan kişiler. o yüzden kadın oyuncular sırtlanır denmesi bana ilginç geldi. özellikle de jang ki yong’la song hye gyo’da jang ki yong’un oyunculuğu song hyo gyo’dan kat kat daha iyi. adam model çıkışlı olmasına rağmen birçok oyuncudan daha iyi bir oyuncu. her seferinde farklı bir rol deniyor ve çok da güzel altından kalkıyor. song kang’a ilk bakıldığında sanki o kadar iyi değilmiş gibi ama o da her seferinde güzel projelerde farklı karakterlere hayat veriyor ve açıkçası benim beklentimin üstünde performans gösterdi. lee dohyun’u 3 dizide izledim. 2’sinde baya yan karakterdi… Read more »

Mils

Song Hye Kyo kadar tas dussun basina.

Mona

Yaşlarını çok iyi gizliyorlar kireliler burda arada 10 yaş fark olan iki insan çok belli olurken Koreli oyuncular için bir kaç yaş tahmini anca yapardim

EXOL

ay arkadaşlar bir japon dizisi vae oğlan 15 yaşında ablamız 45 şaka gibi hayvan gibide öpüşme sahneleri var

zeze

ya Song Jang’ı ilk kez Sweet Home’da izledim ve oyunculuğunu çok olmasa da beğenmiştim(Lee Dohyun’un oyunculuğunu daha çok beğenmiştim btw). Love Alarm’a da bi bakayım dedim abi o ne öyle ya? Ben aynı kişiyi mi izliyorum dedim. Senaryoda repliklerin cringliğinden mi bilmiyorum ama o dizideki oyunculuğundan sonra önyargı oluştu çocuğa karşı(ama çok yakışıklı o başka bir boyut). Bir de son zamanlarda bilmiyorum fark eden olmuş mudur ama aynı ajanstan oyuncuları oynatalım diye aşşşşırı uyumsuz başrol çiftleri oluşturuyorlar,ya da aynı ajanstan olmasa da genel itibariyle uyumlu çift pek göremiyorum son zamanlarda. Bu seçimlere bakınca da aynı şeyi düşündüm…derdimi s

reyyan

Siteyi gezerken denk geldim buna. Açıkcası yaş farkınından ziyade görünümlerin arasında büyük fark var mı bakan biriyim ve çoğu çift gerçekten o farkı açıkca gösterdi zaten kadının yaşı büyük olmasıda sevdiğim bir kriter değil erkekler daha geç olgunlaştıkları için kadının yaşı büyük olunca iş saçma bir hal arıyor ve beğenemiyorum…

Aaa

Bir kere jang kiyong oyunculuğu> song hyekyo oyunculuğu. O yüzden her dizide kadınlar diziyi taşıyacak diyemeyiz. Beni sadece o öğretmen öğrenci ilişkili 2 dizi rahatsız etti. Diğerleri normal. Yani niye olmasın ki. Kime ne yaş farkından insanlar birbirini sevdikten sonra.