Benzer Yazılar

[THEQOO] Lee Min Ho’nun Kim Tan’lı Instagram güncellemesi

[THEQOO] Lee Min Ho'nun Kim Tan'lı Instagram güncellemesi[THEQOO] Lee Min Ho'nun Kim Tan'lı Instagram güncellemesi

(Park Shin Hye)

[THEQOO] Lee Min Ho'nun Kim Tan'lı Instagram güncellemesi

“Bay Kim Tan’a”

“Ama gerçekten senin için mutlu muyum”

1. Kim Tan ve Cha Eun Sang arasındaki ilişki imkansız ㅋㅋㅋㅋㅋ böyle olacağını biliyorum ㅋㅋㅋ

2. Hey, biri Sang Kim Tan ve Cha Eun evlenemez demişti, ama haklısın

3. Bu çok komik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. Park Shin Hye Choi Tae Joon’la mı evlendi? Ben dizi çekiyorlar sanıyordum ㅋㅋㅋ

5. Bu doğru, ben Cha Eun Sang ve Kim Tan’ın ayrılacağını düşünüyordum

6. ‘The Heirs’in seneye 10 yıllık dizi olacağına inanamıyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. Ama Lee Min Ho çok yakışıklı

8. Sonunda, Kim Tan ve Cha Eun Sang evlenemiyor……….ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

9. Beklendiği gibi, Kim Tan ve Cha Eun Sang evlenmeyecek

10. Eun Sang-ah, evliliğini tebrik ederim ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

 

K: Pannkpop

43 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
WeiWuXian

Cidden ne zaman 9 sene geçti ?? Bölüm internete düşsün diye beklediğim zamanı hatırladım… Yaşlanıyorum arkadaşlar bu gerçeğin bu şekilde yüzüme vurmasını beklemiyordum….

yyaren

Zaman ne kadar acımazsız… Dizinin yeni bölümlerini ayrı bekler , çeviriyi ayrı beklerdim. Dönemin en büyük hitlerindendi.

Ahjumma deme bozuluyorum

The Heirs yayınlanmaya başladığında tam bir çılgınlık vardı Kore dizilerini çeviren sit3lerde. Türkçe çeviri dizi yayınlandıktan birkaç saat sonra gelirdi. Başka bir dizide böyle bir çeviri hızına şahit olmamıştım daha önce. Başroller zaten aşırı popülerdi bir de onlar kadar popüler idoller ve yeni oyuncular kadroya katılınca herkesin ilgisini çekmişti dizi. Ama yine de ne The Heirs ne de BOF Lee min Ho’nun en sevdiğim dizileri. City Hunter ve Personel Taste dururken bu iki dizinin daha fazla bilinmesi ve sevilmesi çok tuhaf.

estuko

o dönem park shin hye ve lee min ho en popüler oyunculardı. herkes hayaller kuruyordu bu ikisi aynı dizide oynasa keşke diye. yaptılar ama dizi çok da beğenilmemişti, bof çakması falan denmişti 😀 ve katılıyorum

Ahjumma deme bozuluyorum

Ben The Heirs dizisini BOF’dan daha çok sevdim. Lee Min Ho’nun ilk izlediğim ve ona hayran olmamı sağlayan dizi Personal Taste. Bu diziden sonra bir heves BOF’a başladım ama aşırı cringe oldum. Diziye resmen F4 hayrına katlandım. Ama bitirmek çok zor oldu benim için. O gün bugündür hala hiç sevmem bu diziyi.

Abcdefghi

Oyuncu kadrosu ne kadar iyiyse, senaryo da o kadar kötüydü maalesefff :(((

Ahjumma deme bozuluyorum

Katılıyorum. Senaryo bin yılların klişesi. Zengin oğlan, fakir kız. Oğlanın ailesi birleşmelerine engel olur falan. Oldukça bilindik ve suyu çıkarılmış bir konu. İzlerken sıkıntı basıyordu her seferinde. Ama BOF kadar da cringe değil. Dayanılabilir en azından. Krystal ve Minhyuk’un karakterleri ve aralarındaki hikaye çok sevimliydi. Park Hyung-Sik ve Kim Woo Bin de çok yakışıklıydı. Onlar sayesinde keyifle izledim.

since 2011

camianın dinozoru olmuşuz da haberimiz yok ah ah

Ahjumma deme bozuluyorum

Yaş 36. 2008’den beri Kdrama 2009’dan beri Kpop takip ediyorum. Dinozor lafı bu noktada bana çok uygun 😂

since 2011

maşallah diyorum ilk dramanız neydi 😀

Ahjumma deme bozuluyorum

Düşlerimin Prensi (Goong), ilk oppam Joo Ji Horon, ilk unnim Yoon Eun Hye, fandomunda olduğum ilk grup SS501. Ama ilk yıllardan beri fandomunda olmasam da favori gruplarım hep SM grupları oldu.

Last edited 4 ay önce by Ahjumma deme bozuluyorum
Sadece gerçekler

Ay bana arkadaşım ortaokulda çok iyi dizi diye bof izlettirmişti. Hiç beğenmemiştim. Kıza resmen eziyet ediyorlardı ve bu romantize ediliyordu. Ama zorla da olsa bitirmiştim. Sonra da çok iyi şarkı diye ring ding dong dinletmişti. Bu ne cringe bir şarkı diye tepki veren ben bayıla bayıla dinliyorum şimdi.

Ahjumma deme bozuluyorum

“Kıza resmen eziyet ediyorlardı ve bu romantize ediliyordu.” Sadece kıza da değil dizide bir sürü kişiye eziyet edip tekinden bile özür dilemediler. Berbat ötesi bir durum yani. Leş karakterler başrol oluyor ve yaptıklarından pek bir pişmanlık da duymuyorlar. Ring ding dong iyidir ya. Ama ilk dinlenilen Kpop şarkıları insana tuhaf hissettiriyor gerçekten de.

Last edited 4 ay önce by Ahjumma deme bozuluyorum
Jungkook'un Tavşan Dişleri

BOF’ta başrol kızın bir anda cırlamaları yüzünden sinir krizi geçirmiştim ilk izlediğimde 🙂🔫 çok cringedi cidden genel itibari ile.

Ahjumma deme bozuluyorum

Sen bir de TRT Okul’da yayınlanırken yaptıkları Türkçe dublajlı haline bak. Cringex100 İnsan kulaklarını kesip atmak istiyor o anda 😬😂 Bu arada Japon versiyonu bir tık daha zeka ve mantık içeriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Karakterler daha tutarlı ve hikaye daha inandırıcı. Çin versiyonunda hikaye daha farklı ama oyuncular çok yakışıklıydı 😍 Ben de cringelikten ölmek için her versiyonuna bakmışım valla. Ama o sıralar Uzak Doğu ile ilgili her türlü içeriği sorgusuz sualsiz tüketen biriydim.

Last edited 4 ay önce by Ahjumma deme bozuluyorum
Aaa

Benimde sevdiğim iki dizisi onlar. Personal taste in bütün şarkıları aşırı iyi.(gerçi o dönemdeki bütün dizilerin ostları müthiş, BOFun 2 saatlik ost videosu 1 yıldamı ne 10m izlenmiş siz düşünün) Faith mıydı tarihi dizi oda güzeldi. Son kral olduğu dizide güzeldi. Birde kimse bilmez ama çoook eski bir lise dizisi var oda tam bir apaçi tipi. Çok komik.

Ahjumma deme bozuluyorum

Faith dizisindeki partnerini hiç yakıştırmadığım için en sevmediğim dizilerinden biri. Son dizisi ise hiç sarmadı ve bitiremedim. Kpop’dan önce OSTleri keşfettim ve kesinlikle OST> Kpop. Tabi her OST için geçerli değil ama ilk olarak OST’sini keşfedip bayılarak dinlediğim ve sonra da bu hangi filme ait ki diye merak edip araştırıp bulduğum film bile vardı. O derece güzelleri var. (More than blue).
Muhteşem OST
https://youtu.be/_pu-ox_gPyQ

Last edited 4 ay önce by Ahjumma deme bozuluyorum
Mirkolik

Sizin de haberi görür görmez kulağınızda Hongki’nin nol sarangandan mariyaaa diye haykırışı belirdi mi? 😂 Heirs ne güzeldin.

IWASHERE

The Heirs zamanında ne patlamıştı be. Lee Min Ho 30 yaşında liseli karakteri canlandırıyordu ama herkes diziye o kadar kaptırmıştı ki bu gerçek eriyip gitmişti. İşin ilginç yanı bi jenerasyon kdrama izlemeye bof ile bir sonraki jenerasyon ise The heirs ile başlamıştı.

betül

Zamanın hit dizilerinden… Düğüne katılmasına çok sevindim. E umarım yakında ondan da böyle bir haber alırız 😜

Düğüne katılan isimlere baktım da başrol oynadığı oyunculardan tek LMH var. Jang Geun Suk ve Jung Yong Hwa’nın katılmasını çok isterdim.You Are Beautiful birleşmesi görmek güzel olurdu 😢

myteez

Ben de çok şaşırdım özellikle Yong Hwa’nın olmamasına. Çünkü Shin Hye’yle çoook yakın arkadaşlardı hatta Yonghwa CNBLUE ile hala aktifken birbirlerinin katıldıkları programlara konuk olarak çok gidip gelmişlikleri var.

Ahjumma deme bozuluyorum

Jang Geun Suk askerden geldikten sonra hiç dizi veya film çekmedi. Sabırla ve merakla bekliyorum ama tık yok. Acaba teklif mi gitmiyor yoksa kendisi mi aktörlükten elini eteğini çekti anlamadım gitti. Halbuki askere gitmeden önce çok popüler bir aktördü. Çoğu popüler aktörün aksine iyi bir oyuncuydu da. Sadece dizi seçimleri çok iyi değildi ama onun hatrına izliyordum yine de. Umarım en kısa zamanda sektöre güzel bir projeyle dönüş yapar. Ayrıca düğüne katılmaması da şaşırttı beni. Park Shin Hye ile iyi arkadaşlardı diye hatırlıyorum.

betül

Aynen ben de oyunculuğunu beğeniyorum. Daha çok Japonya’da takılıyor diye biliyorum. Yeni dizisi çıkacak diye haber vardı ama iptal edilmiş. Olsaydı Sooyoung ile başrol oynayacaklarmış.

Ahjumma deme bozuluyorum

Yeni bir dizisi olacağı haberini gördüğümü sen deyince hatırladım ama iptal edildiğini de şimdi senden öğrendim ve üzüldüm. Yetenekli biri neden bir şeyler yapmıyor ki artık. Onu izlemeyi seviyorum ama şu anlık bir şey yapacağı yok sanırım. Bari Japonya’da bir dizide falan oynasa.

Sad but i've ice coffee

Lee Minho bir zamanlar ünlü sektöründe uluslararası en popüler Koreliydi ya…ne çekse izlenirdi sadece gençler değil çevredeki büyükler de bilirdi. PSH normalde set arkadaşları ile realde çok yakın davranmıyor normal bir şekilde üniversiteye gittiği ve sıkı çalışan biri olarak bilindiği için daha geride takılıyordu. LMH ile hala iletişim halinde olmasına şaşırdım.

Bu arada eğer sevgili olmasalardı LMH ve Suzy dizisi çok beklemiştim…🥲 Özellikle Suzy cidden sektörde iyi isimlerle dizi çekti 🥲🥲

Aaa

Hâlâ çoook popüler bts, bp, psy ve lee minho uluslar arası listede ilk 4 te hep.

Nnm

Bak yaşıtların evleniyor minhocum sen de bırak çıtır idol peşinde koşmayı da evlen artık annen olsam döverim seni

Lalalulu

Young do ve Eun sang shipperları ağlıyor.

lightless

aynı anda hem young do hem tan’la shipleyen ben dizinin basından sonunda ağlamıştım :(( 2. erkek sendromunu iliklerime kadar yaşadığım nadir dizilerden

rollinrollin

Heirs çok güzeldi ya kadrosau falan aşırı iyiydi Shin Hye oppacılardan baya nasibini almıştı o zamanlar cldklslsğa yazik kadıncağız saçma saçma bir sürü laf yiyodu şimdi çocuğu olacak 🥺 zaman su gibi akıyor.

Küçük Pembe Civciv

Zaman ne kadar hızlı geçiyor yaaa 😣

Neocrackheadtech.ltd.şti

Sırf Kim Woo bin için izliyordum o diziyi

Naina

The Heirs bence tüm drama tarihinin en iyi kadrosuna ffalan sahipti Moon Lovers’la birlikte.
O kadar sevdiğim bir dizi ki, gerçekten duygulandım şimdi böyle hatırlayınca

lightless

kesinlikle. the heirs’ın kapak fotosuna arada açar bakarım nasıl bir şeydir rönesans tablosu gibi diye. böyle kadro gelmedi gerçekten tabii moon lovers da öyle zaten o kadro bizi mahfetmek için birleşmişti.. ben bir de bu kadroya extraordinary you’yu eklemek istiyorum bu ikisi kadar olmasa da benim çok beğendiğim bir kadrosu vardı<3

lightless

ama siz çok tatlısınız ya 🤧🤧 kim tan ve cha eun sang sonsuza dek unutulmaz karakterler olarak kalacak💦

Hayrunnisa

Ne günlerdi bee. Dizi fanatikleri bu ikiliyi deli gibi shiplerdi. Aşırı yakıştırılıyordu. Zaman çok çabuk geçmiş

KINGEXO ama fandomsuz

Ağlıyorum!!! Ilk dizim the heirs bu yüzden bendeki yeri ayrı ve aralarında hâlâ böyle güzel etkileşim olması çok güzel.
Darısı diğer aktörlerin başına hepsi evlensin çocuk yapsın istiyorum ksmxksmzna

Last edited 4 ay önce by KINGEXO ama fandomsuz
Jungkook'un Tavşan Dişleri

En sevdiğim dizisi Legend of the blue sea’ydi. Eternal of Monarch nasıl bir şey acaba? Başlamak istiyorum yazın ama bir yandan kararsızım. Diziyi izleyen bir kesim çok beğenirken izleyen başka bir kesim de hiç beğenmediğini söylüyor.

Kingkong - d.o cb

The heirs’i çok özlediğimi farkettim bir eski dizi maratonu yapmalıyım.

Damla

Allahim ilk izlediğim Kore dizisi ve ilk ciftim çok duygusalım🥺🤍

Hgs

the heirse yıllar önce başlamıştım. Öyle klişe, öyle sıkıcı gelmişti ki 5.bölümde bırakmıştım. Krystal’ın karakteri ve sahip olduğu aşk bile daha eğlenceliydi. Bof’u zaten izlemiş biri olarak Kim Tan bana öyle çekici bir karakter gibi gelmemişti, park shin hyenin de donuk mimikleri sinirimi bozuyordu vs. Sonuna kadar izleyen biri izlemeye değer mi söyleyebilir mi ?

Last edited 4 ay önce by Hgs
Shelly

Sevdiğim çocukla (platonik olarak) the Heirs izleyip üzerine konuştuğumuz zamanlar lisedeydim :’)
Ben de evlenemedim, zaman cidden hızlı geçiyor, şimdi kalbim bir miktar daha kırık :’)

Cansu

The Heirs’i 7.bölümden sonra bırakmıştım. Lee Minho’nun sadece 2 dizisini izledim bi kült hale gelmiş BOF bir de Legend of the blue sea. Neredeyse hep aynı rollerde o yüzden çok izlemiyorum dizilerini

Yeni Yazılar