Benzer Yazılar

[THEQOO] Lisa, Asya’nın en büyük eleme şovunda akıl hocalığı mı yapacak?

[THEQOO] Lisa, Asya'nın en büyük eleme şovunda akıl hocalığı mı yapacak?

2021’in ilk yarısında yayınlanacak
Youku’nun yeni mücadele şovu
“ASIA SUPER YOUNG” projesi

Amaç, Kore/Çin/Japonya/Tayvan’dan en iyi ünlü stajyerlerini bir araya getirip bir global grup oluşturmak

Mentörler:

[THEQOO] Lisa, Asya'nın en büyük eleme şovunda akıl hocalığı mı yapacak?[THEQOO] Lisa, Asya'nın en büyük eleme şovunda akıl hocalığı mı yapacak?

Japonya temsilcisi
Takuya Kimura

Tayvan temsilcisi
Jay Chou

Kore temsilcisi
Lisa

Çin temsilcisi
Jackson Yee

[THEQOO] Lisa, Asya'nın en büyük eleme şovunda akıl hocalığı mı yapacak?

1. Youku nedir? Kore, Çin, Japonya ve Tayvan arasında ortak bir grup oluşturacak nasıl bir yetkileri var?

2. Lisa’ya sövmemeliyiz biliyorum, ama niye Lisa Kore temsilcisi?

3. Lisa ㅋㅋㅋ Kore temsilcisi olması aşırı saçma ve Tayland temsilcisi de olamaz ㅋㅋㅋㅋ Niye orada?ㅋㅋㅋ

4. Lisa… Ne zamandır Koreli?….ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. Çinli şov Lisa’yı tanıttığında Kore’den bahsetmeden Taylandlı kadın şarkıcı demişti. Lisa nasıl Kore temsilcisi oluyor?

[THEQOO] Lisa, Asya'nın en büyük eleme şovunda akıl hocalığı mı yapacak?

6. Yorumlar iğrenç, niye bir sürü ırkçı yorum var?

7. Lisa Çin’de çok popüler ama bu şova katılmaması daha iyi olur

8. Lisa Kore temsilcisi, Black Pink’i sevmem ama Black Pink Koreli bir kız grubu

9. Lisa Kore temsilcisi değil Tayland temsilcisi

10. Daha onaylanmadı ama Lisa Kore temsilcisi değil K-Pop temsilcisi..

 

Kaynak: Knetizen

77 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kado

Lisa iyi ama ben olsam Boa yı yollardım.

BlueElf

Boa akla yatkın zaten bu tarz içeriklerde Boa yada Rain düşünülür genelde ama ikiside Koreli içeriğin prodüksiyonu ve yayınını Çin yapıyor ve Çin’de hala Kore bani var. Ban kalkmadığı sürece bir Koreliyi davet edemezler.

BlueElf

Hayır ban kalkmadı. Hala Korelilerin TV’ye çıkma iceriklerinin tvlerde gösterilmesi yasak. Bir sürü Kore-Cin ortak yapımı dizi film bekletiliyor gösterime sokmuyorlar çekileli yıllar oldu. Bizim Zhoumide Ryeowook ile keşke Çin kanallarina çıkabilsek dedi kaç kez. Çin urunlerinin yada dergilerinde Koreliler yer aldı diye öyle bir söylenti çıkarıyorlar ama ban zaten reklam ve dergi çekimlerine gelmemişti hiç bir zaman. Kalkan banda turuzim acisindan kalktı.

Last edited 2 yıl önce by BlueElf
ApinkPlease

Ban daha yeni kalktı onaylandı diye biliyorum hatta. Kore yavaş yavaş Çine idol göndermeye başladı bile

ApinkPlease

Mesela Jay Park şimdi Çinde bir yarışmaya katılacak(yarışma yahut program tam hatırlamıyorum)

BlueElf

Jay Park Amerika vatandasi. Kakmadi hatta korelilere Weibo gibi hesapların erişimi kapatıldı tiktokun Çin versiyonunuda Korelilerin erişimine kapatildi. Kaldırılan yasak turizim açısından kalktı. Amerika , Tayland,Tayvan vatandaşlığı olanlar çıkabiliyor en azindan.

Last edited 2 yıl önce by BlueElf
Peakyjojo

Eskisi kadar katı değiller kurallar esnetilmeye başladı ama kalktı denemez

Alice

Kalkan ban turizm ile ilgili idollerle değil maalesef

BlueElf

Evet Korece konusamiyorlar çok büyük bir yasak var. Hatta Exo Lay’de bir hayranına sosyal medyada Korece yazdı diye yazısını kaldirttilar. Ara sıra Lay çıkıp bahsediyor üyelerinden ama çok büyük tepkiler alıyor. Zhoumi Ryeowook ile çıkardığı şarkısını tanıtımını yapamadı şarkının çince versiyonuda çıkardılar ama Ryeowook Koreli olduğu için tanıtımı yapılamadı.

Alice

BoA ya da herhangi bir koreliyi yollamaları çok zor çünkü çin’deki hallyu yasağı kalkmadı. Lisa Taylandlı olduğu için etkilenmiyor bu yasaktan.

ApinkPlease

Kardeşim bak şöyle düşünelim Wjsn hem Kore hem Çin grubu olarak geçiyor ve 13 üyeden 10u Koreliyken Koreli üyelerde Weibo gibi uygulamaları kullanıyor ve Çinde fansign yapıp promosyon alıyorlar. Ayrıca daha bugün Cravity,The Boyz,Wjsn gibi Kpop gruplarının Çindeki bir online konsere dahil olacakları açıklandı Koreli gruplar ve idoller şuanda Çinde promosyonlara başladılar

ApinkPlease

İlk zamanlarda Meiqi Produce 101in çin versiyoununda yanlışlıkşa Korece konuştuğu için özür diliyordu ama şimdi serbest olabiliyorlar Çinde aktif olmalarına rağmen Korece postlar paylaşabiliyorlar

ApinkPlease

Ayrıca daha bugün koreliler weibo hesabını güncellediler bilmiyorum belkide Wjsn Kore Çin grubu olduğu içindir fakat kullanabiliyorlar diye biliyorum

Tori

Şu Çin haritadan silinsede kurtulsak, Çin Doğu Türkistan’da Zulüm yapıyor! Herkes duysun bunu bile bile Çini desteklemek alçaklık, Kendi kanımıza zulm ediyorlar! Doğu Türkistan’da Zulüm Var!!

:D?

neden devletimin yaptığı alçaklık yüzünden ‘tüm’ Çin’in haritadan silinmesini istedin merak ediyorum. bir şeyi savunurken neden illa başka bir şeyden nefret etmek zorundasınız ya. çin’de zulüm yapıldığını bilen sayısı o kadar az ki, kimseye haksızlık etmeyin lütfen. bu tarz yorumları görmek canımı sıkıyor çünkü geri kalana yapılan büyük bir haksızlık var, lütfen.

tanıyantanır

Ve her doğu türkistanlida aynı fikirde değil bilmiyorsunuz ama
Okulumda bir kız vardı Çinden buraya kaçmış ama Çin daha iyi diyip geri döndü sana zülüm etmiyorlar mı diye sorduğumda hayır dedi ve Türkiyeyi kötüledi şok oldum
Çok acı çekenlerinide gördüm ailelerini göremeyenleri her gece nöbetleşe uyayanları asla güvende hissetmeyenleri ama böyleleride azımsanamıcak kadar fazla özellikle genç kızları

minlep

tutup da pekin de ya da herhangi bir çin şehrinde yaşayan uygulara bu tarz işkenceler olacağını sanmıyorum.Uygurlara yapılan işkenceler özerk bir bölge olan Doğu Türkistan da yapılıyor.Yaşananlar da yenilir yutulur şeyler değil.Arkadaşın uygur olabilir ama çin in özerk bölgesi doğu türkistandan mı pek sanmam.Gelip de gereksiz hümanistlik yapmayın burada dünyaya işkencesiyle nam salmış bir ülkedir çin.bu yıl da tüm dünyaya korona işkencesini hediye etti.Virüsü önceden buldukları halde sakladılar who nun araştırmasını reddettiler.Bunun haberini yapan gazetecileri hapse attılar.Leş bir ülke.Ama iyi propagandalarını yapıyorlar helal olsun.Bu virüs Allah korusun bizden çıksaydı şimdi tüm dünya hep birlikte tepemizdeydi.

tanıyantanır

Çini savunan kim ki siz böyle algılıyorsunuz direk saldırıya odaklanmışsınız Her mazluma acıma taraftarı değilim çünkü acıyarak aslında bağımlı mülteciler ve toplumlar yaratırız en güzel örneği ülkemizde sokaklarda gezen tonlarca dilencidir para verdiğim halde daha fazlasını isteyip taciz etme durumuna getirenler var misal Acı yardım et besle hatta uğrunda kaç ülkeyi karşına al ancak onlar karşına aldığın ulkelere sempati besleyip beyin gocu gitsin Dünya düzeni basit değil ne yazık ki Çinde kaç milyar insan yaşıyor komunist bir rejim bunlari bildiginiz halde tum halki suclamayin Aynısı Suudi Arabistan içinde geçerli halkını ses kayıtları kameralarla izleyen bir hukumet kral lehine tek kelime… Read more »

tanıyantanır

Zamanında 1.Dünya savaşında Anadoluda kadınlarımız savaşırken İstanbulda ki kadınların ingiliz koca (!) bulma yarışını baloları biliyorsunuzdur
Yakup Kadri kitaplarında çok iyi anlatır okuyabilirsiniz
Doğu Turkistandada bu tarz bir olay ne yazık ki var
Türkiyede yardım edilen burs verilen binlerce öğrenci var ama hak yiyenden tut Çini öven tonlarca gördüm

minlep

istanbuldaki kadınlar dediğin istanbulun içi boş sosyetesi.Kiralık konak ı okuduysan seniha karakteri türklükten ve islamdan uzak tamamen batı özentisi bir tip öyleleri şimdi de var.Koreli erkekleri görünce mal gibi peşinden takılan korecanlar maalesef sodom ve gomoredeki kadınların yaşayan tiksinç temsilcileri.

sizçıldırmışsınız

Kendi ülkesinin temsilcisi olarak geçseydi bu seferde kpop grubunun üyesisin nasıl ihanet edersin sadece kendi ülkenden bahsederek hain gibi şeyler söyleyeceklerdi eminim. Haber çıktığından beri belli bir kesim sürekli Lisa yerine şu olsaydı bu olsaydı diyerek kıza b*k atıyor ama inanın sizin fikrinizin gram önemi yok o yüzden ağlayarak günlüğünüze yazın çekememezliğinizi ve bu saatten sonra ister kabul edin ister etmeyin Lisa ciddi anlamda popüler,yetenekli,başarılı bir kadın öyle de olmaya devam edecek.

Zeynep

O kadar haklisin ki cok ırkçı yorumlarda bulunmuşlar ama Lisa gerçekten cok yetenekli ve popüler

Aaa

Mentor lisa geri dönüyor.
She keep messing up!
Whats wrong with you??
You dont have to sorry to me, you have to be sorry to your friends.
I told you smile but you ignore my word!
One more time.

Suna

Cümlelerin sesi var

tanıyantanır

Tayland temsilcisi olsa bizden ekmek yiyor triplerine girerler hiç değişmiyorlar

:D?

lisa son zamanlarda çin’de fena yükseldi. neredeyse gerçek bir çinli idol kadar seviliyor. e japonya’da da iyi bir kitlesi var ve zaten bir k-pop grubunda. sorun ne anlamadım. iyi iş çıkaracağını düşünüyorum.

Zeynep

Bende sana katılıyorum

Suna

Lisa’nın gitmesi çok mantıklı neden bu kadar eleştirmişler anlamadım. Dünyanın en ünlü kız gruplarından birinin popüler üyesi, çok iyi bir dansçı, son programda gördük çok iyi bir de eğitmen, ve hem korece hem çince hem tayca konuşabiliyor. Kore temsilcisi olarak başka birini düşünemiyorum açıkçası. Ve zaten bu tarz programlarda juri reyting için var zaten. Kimin kalıcağını, gidiceğini reji karar veriyor. Juriler sadece oynuyor. Bence tamamen boş yorumlar

Suna

Buradaki 3-5 kişiden yola çıkarak tüm topluma ırkçı diyemeyiz bence. Buradakiler eleştirecek nokta bulamayınca ırka saldırıyor. Mallar çünkü.

Wannabe

Iyide bu lisanin ugradigi ilk irkcilik degil bu. Mesela korede bi sokak roportajinda lisadan bahsederken “lisa taylandli ama cok yetenekli” demisti birisi, sanki tay olmak kotu biseymis gibi. Digerleri de hep lisanin taylandli oldugundan bahsetmislerdi. Ne bileyim kore medyasi da lisa icin yapilan drone gosterisini bp icin yapildi demisti ki yanlis anlamasi imkansizdi sadece lisayla ilgili seyler gosterilmisti cunku drone gosterisinde… bunlar sadece bu yil yasanan irkciliklardan sadece lisanin basina gelenler. Gecen yillarda durum daha da vahimdi ki respectlisa tagi fln acildi.

Birblink

Bence ırkçılık yapmak yerine Lisa’nın koreyi ne kadar iyi temsil edeceğine yatıp kalkıp şükretmeliler

Birblink

Aynen öyle

Yoko

Irkçı pislikler işte ne beklersin

Zeynep

Aynen hem LISA seçilirse program iyi reyting getirir çünkü o işinde cok iyi ve cok popüler

minlep

zara larsson u tanıyor musunuz? amerikada ünlü bir isveçli şarkıcı.kadın huawei nin amerika temsilciydi ve çin in uygur Türklerine yaptığı zulüm yüzünden huawei temsilciliğini bıraktı.niyeyse aklıma bu geldi.bizler bu isimlerin takipçisiyiz ama şu bir gerçek kpop idolleri için en temel şey para para para.

minlep

lisa nın daha doğrusu kpop idollerinin kafalarına göre hareket edemeyeceğini biliyorum.Ama korelilerin ya da diğer asyalıların ingiltere fransa gibi avrupa ülkelerinde bir şey olunca üzülüp öbür milletlereyse kötü gözle bakmalarına sinir oluyorum.yeni zelandadaki cami patlamasında bile koreliler müslümanları suçlamıştı.ha diyeceksin o zaman bu sitede ne işin var.tamamen alışkanlık uzun süredir takip ettiğim bir şey olduğundan hemen kopamıyorsun fakat gözlemlediğim bu tür şeyler beni inanılmaz soğuttu eskiden kalan tüm sempatim bitti

FOD

yg yakinda çinli bir kiz grubu veya çinli üyeleri olan bir kiz grubu çıkaracak..stajyerlerden birkaçı şimdiden biliniyor, popüler sayılırlar.. çin japonyadan daha kârlı aslında ..sm exoyla ilk başta iyi bir strateji kurdu sonra biraz bozuldu ama çok akillicaydi kesinlikle..

Suna

Uzaktan eleştiriyorsunuz ama hanginiz tamamen made in china yazan ürünleri almama özeni gösteriyor? Kendinizin yapmadığı hareketleri müslüman olmayan, ve o kişileri gram umursamayan kişilerden beklemek yanlış.

Kiraz ve ay

.

Last edited 2 yıl önce by Kiraz ve ay
minlep

maalesef haklısın bizler sadece eleştirdiğimiz aksiyon haline geçmediğimizden şimdi soydaşlarımız işkenceye maruz kalıyor.çuvaldızı önce kendimize batırmak lazım.ben sadece aklıma gelenleri beyan ettim.

evet bacım

sadece müslümanlara değil(zaten uygurlara yapılanlar müslüman olmalarından çok henüz asimile olmamış bir millet olmalarından ötürü. aynısı tibette de olmuştu.) hong kong, tayvan, tibet, iç moğolistana da kötü uygulamaları var çin hükümetinin

Depresyondayim

Yorumunı görünce kendime yakın buldum kesinlikle haklısın artık bu milletten baya baya soğudum ırkçılıklrı
Sapkınlıkları ve her şeye saçma şekilde burunlarını sokmaları kendini bepenmeleri görgüsüzlükleri ha unutmamışken ha unutmamışken pedofili kimlikleri midemi bulandırıyor
Hepsi öyle değil ama 10 yıldır bu sektörü takip ediyorum çoğu öyle…
(Bu siteye girişim de bağımlılıktan ötürü soracak olan arkadaşlara)

BlueElf

Youku ne mi demiş 😂 söyleyeyim Youku çok büyük bir dijital video plartformu Çin dizisi izleyenler iyi bilir burada diziler milyarlarca izlenirler dizi ve program içeri üreticisi sanırım en çok kullanıcıya sahip video plartformuda Youku. Thaad krizi olmadan önce Kore dizileri de burada yayınlanıyordu ne izlemeler kaydediyordu aklınızın alamayacağı kadar 😂 Thaad kalkmadigi için Koreli birini davet edemiyorlar o yüzden Kore’de aktif olan Koreli olmayan birini davet etmek zorunda kalıyorlar en akla yatkinida Lisa.

Candy

Ben çok sıkıldım artık bu Koreliler’in ırkçılıklarından ya. Kız ne yapsa yaranamıyor sürekli bir ırkçılık mağduru bırakın artık şu kızla uğraşmayı

Zeynep

Aynen maalesef ki:(

SGJK

Biri benim bu koreli sitelere girmeme yardım edebilir mi ? Gidip terör estiricem , bu ırkçı yorumlar ne ? lisa en popüler kpop kız grubunun çindeki en popüler üyesi..çinli yapımcılar mentorluk icin kpop temsilcisi olarak istemiş ne var bunda ? taylandlı olması hala bu kadar sorun mu ? lisa bu kabaliklari hak etmiyor 4 yil oldu yeter artik .

Last edited 2 yıl önce by SGJK
Yoko

Bulursan banada söyle terör estiririm ırkçılıklarında boğulsunlar

FOD

bir kere çinde hala hallyu ve koreli yıldızların yasağı var o yüzden YG blackpinkin de faydasına olacak şekilde çinde popülaritesi büyüyen lisayi gönderiyor promo için..lisa yasağa rağmen bir bakıma kpop dalgasını yayıp ilgiyi başka kpop starlarına da çekiyor ..lisa gibi artik globallesen bir kpop grubunun en populer uyesi olarak korenin yararina çalıştığı için minnettar olmaları gerekirken nankörlukleri ve terbiyesizlikleri inanilmaz ve cidden suan bpnin çindeki popularitesi zirve.. hylt dünya çapında 8 milyon satmış sadece 5 M satis çinden ve ülkede en çok satan sadece kpop değil yabancı single olarak rekor kırdı..gurur duyun koreliler, kpopin çinde devam etmesine büyük katkı sağlıyor… Read more »

Last edited 2 yıl önce by FOD
Muziksever & Blackpink sever

Eee gayet de Kore temsilcisi, Kore’de şarkıcı değil mi? Tayland’da şarkıcı değil bu kız.

koniçiva

Lisa Koreli olsaydı övüp övüp baş tacı yaparlardı. Yatıp kalkıp şükretsinler Lisa onları temsil ediyor diye. Ki en akla yatkını o. Koreli idoller çıkamaz o kanala.

Moeka

Çin pazarında Lisa’nın sözü geçer. Öğrenelim, öğretelim.

LİSA

arkadaşlar lisa tüm dünyada viral olmuş bir sanatçı kpop dünyasını kasıp kavurmuş ayrıca hem moda hem müzik sektöründe çokca başarılı ve adından söz ettirmiş bir sanatçı.Ayrıca bütün reklam ajansları kızın peşinde koşuyor hem çinde hem kore de her yerde fazlaca takipçi kitlesi var sadece oralardada değil avrupada da çok sevenleri var. bence oraya en iyi aday LİSA.

Suna

Ki son çıktığı Tv showu da baya izlendi, hem çin de hem de dünya da. Tabii ki Lisa olacak

Iwashere

Koreliler de Lisa’nın kore dışında bu kadar ünlenmesini ve güçlenmesini istemiyorlar aslında. Ne kadar güçlü ve onlara bel bağlamazsa Güney doğu asyalı diye yerin dibine sokacak kibirleri kalmaz

ApinkPlease

Youku sorumsuzun teki cidden en nefret ettiğim Çin platformu olabilir kendi grubumdan örnek vereyim Wjsn üyesi Cheng Xiao sahnede bayılıp üsütne dizleri mosmor olmasına rağmen kızı çalıştırmaya devam etti ve üstüne bir sahne sorunu oldu ve Xiao kimse sorumluluk almadığı için kendisi bizzat özür dilemek zorunda kaldı tüm sorumluluk Youkudaydı sahneyi düzenleyenler onun personeliydi Xiao sadece dans etti ama haberi bile olmayan birşey yüzünden kendisi özür dilemek zorunda kaldı. Cidden beş para etmez bi platform

JKW

Çinliler ile koreliler değiştirebilir miyiz ? iİnanın korelilere göre farklı milliyetten olan kpop yıldızlarına koreli de olsa japon da olsa taylandlı da olsa hiç ırkçı değiller, hep destekleyici ve kabulleniciler..koreliler, kore dalgasını yayan en büyük kpop idollerinden biri olan lisaya teşekkür edeceklerine her seferinde yaptıkları bu terbiyesizlik ve ırkçılık kabul edilemez..

FOD

mentalitesi güçlü kızımızın ve yanında ailesi ve kızlar var..gerçekten birbirlerine çok iyi göz kulak olup destek oluyorlar..birbirlerine emanetler, biz fanlar da elimizden geldiğince korumaya çalışıyoruz..keske lisanın değerini anlasalar..bir gün koreyi çok aşıp korenin yüzüne bile bakmadiginda, birden sahiplenmeye başlarlar eğitimini bizden aldı, o koop sektörüne ait diye ..hiç şaşmaz

Last edited 2 yıl önce by FOD
Stardust

YORUMLARDAKI HERKESİN BİLGİSİNE BU SADECE DEDİKODUYDU ÇİNLİ FANLAR OLMAYACAĞINI SÖYLEDİ ZATEN HABER PANN’DA DA SİLİNMİŞ

JKW

Oh rahatladım silinmiş mi ..o zaman küfürler felan da silinmiştir ..cidden çok incitici ya bu konu üzerinden asıl kufredebiliyorlar.. moral bozucu 4 yili devirdik , hala şu kıza hak ettiği takdiri ve alkışı vermelerini bekliyoruz ama hala aynı noktada gibi çoğu..herkes kötü yorum yapıyor diye genellemek de istemiyorum Kore’de de blinkler ve Lisa stanler var eminim onlar da üzülüyordur bu tip yorumlara..

Zeynep

Aynen öyle bu çekememezlik niye anlamadım o koreli degilki o taylandlı fln cok da iyi iş çıkaracak seçilirse eminim

Yoko

6. Netizen ile evlenebilir miyim?

Lululali

Artık eleme şovları sıktı.umarım kız stajyerlerin katıldığı bir şovdur. Bence kızlar daha eğlenceli oluyor.

SGJK

Lisanin geçen mentorluk yaptiği yarişmadaki stajyerlerin hepsi kizdi , izlemek istersen bakabilirsin..

Lululali

Evet o programı biliyorum. Orada Lisa ve stajyerler çok şirindi.

la cha ta

Lisa taylandlı olduğu için mantıksız olmuş.Kpop ise bile bir yorumun dediği gibi BoA daha mantıklı

la cha ta

Kpop ise BoA daha mantıklı demiştim zaten.

jojo

“6. Yorumlar iğrenç, niye bir sürü ırkçı yorum var?” dedi muhtemel ırkçı netizen

Usagi

Jay Chou tamam da Takuya Kimura’nın Lisa ve Jackson’ın yaşı kadar tecrübesi var yahu, bu iki isme denk gelecek tecrübeli sanatçılar gönderseler daha mantıklı olurdu bence

Beyama99

Lisa korelimi allah aşkına … Başka koyacak biri mi yoktu…

SGJK

fave leriniz lisa kadar çinde popüler olmadığı için üzgünüm nettoşlar..lisaya kore dalgasını yaydığı için tesekkur etmeleri gereken yerde dertleri bu mu ? hep ırkçılar değişmiyorlar ama bir koreli yorum hatırlıyorum lisaya koreye geldiği için teşekkür eden ,hepsi öyle değil diyip genellemek istemiyorum..ve lisa gitse kpop temsilcisi olarak gider ve çinde kore adını geçirmemesinin sebebi çinde olan yasak o yüzden..lisa kpop sektörünün çıkardığı en popüler isimlerden.. nankör ve terbiyesizler

MeU , Once and ReVeluv

Keske kendi ulkesini temsil etseydi

MeU , Once and ReVeluv

Kpop idolü olmadığını söylemedim ki

MeU , Once and ReVeluv

Yani ben şöyle düşündüm . Ünlü olsam bir programa gitsem ama kendi ülkemi temsil edemesem üzülürdüm o yüzden

MeU , Once and ReVeluv

Eksileyince elinize birşey gecmeyecek

MeU , Once and ReVeluv

Geçmiyor

Soya

Saçma olmuş biraz Lisa yerine başkası gitmeli bence

FOD

Gidemez Koreli biri ve şuan Lisa Çin’de çok popüler, BP ve diğer kızlar da güzel bir popülariteye sahip ayrica…ve lisanın önceden tecrübesi ve önceki programından çıkış yapan grubun başarılı olması için dans mentoru olarak verdiği emekler ve iyi sonuçlar var..yani hem yapımcılar hem de izleyiciler tarafından istenmesi , kpop sektöründen bir idol olarak temsili gitmesi neden saçma olsun…ki duyduğuma göre şuan sadece dedikodu bu

Last edited 2 yıl önce by FOD

Yeni Yazılar