Benzer Yazılar

[THEQOO] NCT 127 ‘Killing Voice’ için şarkılarını canlı seslendirdi, netizenler etkilendi

1. Taeil, Mark ve Doyoung, bu üçünün sesi şarkının kaydedilmiş versiyonuyla aynı… Taeil’in vokalleri kesinlikle şarkılara baharat gibi katkıda bulunuyor? Şarkılarının kulağa daha dolgun gelmesini sağlıyor.

2. Sanırım 127 hayranı olacağımㅋ Popüler olmalarının bir nedeni varㅋㅋㅋ

3. Jungwoo’nun sesi iyi ama neredeyse hiç şarkı sözü alamadı.

4. Sanırım Doyoung’un hayranı olacağım. Ses rengi harika

5. Vay canına, canlı vokalleri süper

6. Taeil cidden… Taeil’e tüm konser ücretini vermek istiyorum. Çok iyi.

7. Hayır ama Mark çok iyi değil mi? Cherry Bomb’da Mark süperdi.

8. Mark gerek dans, gerekse rap konusunda gerçekten liderlik yeteneğine sahip. Onun SM’den bir rapçi olduğuna bile inanamıyorum.

9. Bunu tekrar izleyip duruyorum.. çok iyi

10. 127’nin bir sürü iyi şarkısı varmış…

 

K: Pannchoa

guest
16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ad astra

Killing Voice’a çıkmalarını o kadar istiyordum ki. Şarkı seçimleri çok iyi olmuş(simon says bridge kısmından eklensin isterdim ama) ve çok sevimlilerdi, eğlendikleri belliydi. Bdli ve welcome to my playground’u iyi ki söylediler, özlemişim. Back 2 u ise bence 127’nin vokalini en iyi yansıtan şarkılardan biri, Doyoung, Haechan, Taeil ve Yuta’nın ard arda olan partları sürekli tekrara almalık. Taeil o kadar zahmetsiz yüksek notaya çıkıyor ki şaşırıyorum her seferinde, cherry bomb’da harikaydı. Doyoung’un lemonade’de vokalini değiştirdiği ve Johnny ile harmoni olduğu kısım efsaneydi. Lemonade girişi de güzeldi djds. Video boyunca da Mark’ı izledim baya karizmatik gözüküyordu. Sm gruplarının harmonisi her zaman… Read more »

Minerva’nın Baykuşu

Doyoung ve Mark ikilisi elleri cebinde, bir ara ceketleri omuzlarından atarak karizmatik karizmatik takıldılar video boyunca ^^

horanghae

NCT, EXO ve SHINee’yi görmek istiyordum. İmkansız gibi ama inşallah geri döndüklerinde diğer iki grupta Killing Voice’a katılır. Taeil, Haechan ve Doyoung’un sesi 🤌🏻🤌🏻🤌🏻✨

Nnn

Hepsi çok çok iyi.taeil bence k popun en güzel sesli vokallerinden .haechan da en eşsizlerinden. jaehyun bana baekhyun sesi ile aynı vibe veriyor. Bu gruba fanlık yapmamak için zor duruyorummmm

Last edited 5 gün önce by Nnn
Nnn

Yani sm vokalleri diye boşuna denilmiyor-muş gerçekten. izledikce hayran kaldım live değil sanki bu nasıl canlı

ssamet

Moon Taeil kpopin en iyi vocallerinden biri olduğunu tekrar kanıtladı. Kendisi NCTnin bel kemiği. Highway the Heavenda Jaehyun ile olan kombinasyonu çok komikti hahaahhsa. Videoyu o kadar merak ediyordum ki geri sayımına katıldım. Şarkı seçimleri de çok hoşuma gitti. Ama keşke Magic Carped Ride olsaydi o şarkı tam bir vocal şöleni. Neyse umarım Taeilin solo albümünü de askere gitmeden görürüz. Çok merak ediyorum

crimsondawn

Şu harmoniye bakar mısınız? Muazzam.

Neocrackheadtech.ltd.şti

10. 127’nin bir sürü iyi şarkısı varmış…

İşte bundan bahsediyoruz ya tutturmuşlar bi şöyle konseptleri var böyle konseptleri var evet var ama önce bi albüme bi bak diğer şarkılara bir bak o kadar güzel vokal ağırlıklı şarkılar oluyor ki albümlerinde her seferinde hayran kalıyorum

Neocrackheadtech.ltd.şti

Nct vokalleri hayal kırıklığına uğratmaz bir kez daha şahit olmuş olduk, ayrıca Moon Taeil….
Sen kpop ın en eşsiz hazinelerinden birisin

Neocrackheadtech.ltd.şti

Bir de kıymetin bilinse..

Likya

Sonunda bebeklerimin vokalleri fark edildi, bu kadar süredir bahis konusu olmaması canımı sıkıyordu. Canlı performanslarını çok beğeniyorum. Rap ve dans anlamında sektörde ortalamanın çok üstünde oldukları zaten söyleniyordu ama bu sefer vokalleri de parladı. Bu grubun vokalleri mükemmel.

wonwoom

hyuckum bal sesine kurbanya

Minerva’nın Baykuşu

Killing Voice’de tüm SM gruplarını görmek istiyordum. NCT için de keşke şu sıralar çıksalar demiştim inanılmaz sevindim.
Diskografileri, vokalleri, kendilerine has auraları ne kadar mükemmelmiş bir kez daha görmüş olduk.
Şarkı seçimleri gerçekten iyi. Yeni albümden Designer’ın olmasına da sevindim, çok beğenmiştim Time Lapse de olsa acayip mutlu olurdum.

Hayao

İşte NCT 127.
Ah bir dinleseler genel şarkılarını. Bir yandan millete de hak veriyorum grubu takip etmeyen sonuçta sadece başlığa bakıyor bizde bazı gruplarda öyle ayrıntısına albümüne inemiyoruz ama SM albümleri kesinlikle dinlenmeyi hak ediyor.
Bside’ları daha fazla değerlendirmeleri gerek. Dream geçen albümde hatta bynda da birkaç tane live attı işte öyle yapılsa en azından bir yerlerde de söyleseler farklı yönlerini görür millet.

Exovelvet

İzlemem lazım Mark’ın rapi için

Last edited 5 gün önce by Exovelvet
Exovelvet

Üyelerin iyi söylediklerine dair şüphem yok ama sonradan oynanmış sanki seslerle

Yeni Yazılar

16
0
Would love your thoughts, please comment.x