Benzer Yazılar

[THEQOO] NMIXX ‘Funky Glitter Christmas’ netizenlerin beğenisini aldı

1. Şarkıyı çok sevdim

2. Lily’nin sesi şarkıya çok uyuyor

3. Şarkı acayip iyiㅠ

4. Vay be, Noel gelmiş bile..

5. Şarkı çok güzel. Hepsi çok güzel

6. Vay canına, bu şimdiye kadarki en iyi NMIXX şarkısıydı… Önceki şarkıları çok dağınıktı ama en azından iyi vokalleri vardı, bu yüzden coverlarını dinlemekten zevk aldım. Ama bu şarkı gerçekten çok iyi

7. O kadar basit bir şekilde iyiydi ki şaşırdım…ㄷㄷ acayip iyiydi, cidden

8. Vay canına, çok iyi. Bu şimdiye kadarki en iyi JYP şarkısı oldu;;; çılgınca değil mi? Lütfen en kısa zamanda dijital olarak yayınlayın~~!~!~!~~!

9. Lily’nin ses rengi çok iyiㅠㅠ şarkı iyi!

10. Vay canına şarkı çok güzel… Lily’nin sesi gerçekten harika

 

K: Pannchoa

guest
16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Likya

ben çok beğendim, güzel şarkı. vokalleriyle öldüm sanırım, grup üyelerinin ses renklerini de beğeniyorum. tek eleştirim biraz daha haewon duymak olurdu, yine de güzel.

marin

Şarkı o kadar iyi ki eğer debut şarkıları olsaydı iyi sonuçlar almamasının ihtimali bile yoktu. Güzel vokallerini bolca duyabildiğimiz, eğlenceli, kulağa yapışan nakaratlı bir şarkıları olması gerektiğini en başından beri söylüyorduk zaten. NMIXX için cool konseptlerdense böyle cıvıl cıvıl konseptler denenmeli. Aşırı yakışıyor kızlara. Twice’ın ilk dönemlerini anımsattı bana bu halleri. Ne yazık ki promosyon yapılmayacakmış. En azından yıl sonunda söylerler umarım. Harika bir şarkı. Dünden beri dinlemeden duramıyorum. Lily’nin vokali inanılmaz iyi gitmiş bu şarkıya.

ohrwurm¹¹

Ben pek beğenmedim ikinci kez açıp da dinleyeceğim bir şarkı değil. Coolda kızların vokallerini beğenmiştim ama bu şarkıda sesleriyle fazla mi oynanmış anlamadım bir değişik geldi

betül

Noel şarkıları hep hoşuma gitmiştir,bu şarkı da güzeldi.

Aycik🎐

Dinlenebilir bir şarkı. Keşke daha çok böyle şarkılar yapsalar :/

Chewy

Daha teaserdan hoşuma gideceğini tahmin etmiştim daha çok böyle şarkıları dinleyebiliriz umarım onlardan seslerine yakıştırdım

Aaaa

Şarkıyı dinlemedim ama teaserı izlediğimde sevilmesi kolay basit bir şey olduğunu tahmin etmiştim.Tek yapmaları gereken halka oynamak.

Beggin

Sesleri o kadar güzelmiş ki o saçma ve gereksiz yüksek beatlerde sonra bunu yeni fark ettim. Keşke bu türden vazgeçseler. Tank ve fgc hem seslerine hem de tarzlarına uyuyor.

Laila

Çok beğeni yorumları görünce dinleyeyim dedim ama yine öyle aman aman insanı içine çeken bir şarkı değil bence. Başlık şarkıları biraz karmaşık diye bu şarkı biraz daha partlar arası uyumlu gibi duruyor. Şarkının bir ekstrası yok, asıl kızların her şarkısı en az bu seviyede olmalı zaten. Bu bir single mı bilmiyorum ama eğer bir single yayınlanacaksa tek bir şarkıyla büyük bir vuruş yapmak iyi olacaktır, bu şarkı belki dinlemesi diğer şarkılar kadar yorucu değil ama şarkıda bir vuruş yapacak kısım da yoktu. İşin iyi tarafı Koreliler artık şarkıları için iyi yorumlar yapmış, umarım kızların morali biraz daha yerine gelmiştir

Thinkaboutkpop

Şarkıyı dinledim ve hoşuma gitti tam noel şarkısı olmuş böyle güzel kafa yormadan dinlenebilecek Bi şarkı ben beğendim şahsen

Polly

Şimdiye kadar çıkardıkları en iyi şarkı gerçekten zaten JYP en başında hata yaptı, bu kadar kaliteli iyi sesleri olmasına rağmen çok yüksek ses koydu arkaya kızların sesinin duyulmasından daha çok arka ses baş ağrısı oluşturdu biraz daha sakin müzikler tam kızlara göre daha çok vokal duyulmalı ki artık JYPi deneysel müzikleri bırakmalı ve kızlara daha iyi şarkılar vermeli Next Level bir kere geldi bir daha gelmiyecek bunu anlamalı kendi yolundan gitmeli

agashi

aşırı twice havası aldım, bazı sesler bile benziyordu arada mina, jeong, lihyo duymuş gibi hissettim. bir de 1:26’daki kızın iu benzerliği???

Vivi

Yılbaşı içinde karmakarışık şarkı yapmasın jyp… Bırak şu grubu ya da bir kaç üyeyi çıkar katlanabildiğim tek ses Lily M solo olsun ve sende diğer gruplarla ilgilen.

Quack.

2000’leri 90’ları rahat mı bıraksak artık

charlies

ne yapılsa yaranılmıyo işte.. yeni tarz şeyler gürültülü/kasıntılı oluyo eskiye özlem naraları atılıyo, klasik şeyler yapılınca klişe, özgün değil salın artık yeni bişeyler bulun oluyo; nostajide de işte bu yorum. kaldı ki ikisi beraber harmanlanmış bi şarkı ama naparsın ağız torba değil ki büzesin.

Beggin

Bir noel şarkısı zaten. Herkes kendi tarzında yapmaya çalışıyor. Ne kadar farklı yapabilirler ki? Onu becerseler bile bu defa da ah vah eskiler diye mızmızlanmaya başlarsınız gerçi.

Yeni Yazılar

16
0
Would love your thoughts, please comment.x