[THEQOO] Red Velvet SM aile konserinde 5 kişi ‘Psycho’ performansı sergiledi

74
4849

red velvets psycho stage with all 5 members 1red velvets psycho stage with all 5 members 2 1 1

1. Ah bu şarkıyı çok seviyorum…

2. Wendy ㅠㅠㅠㅠㅠ

3. Bu sahneyi görmek bir yıl aldı ㅜㅜㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

4. Bunun için bir yıl bekledim ㅠㅠㅠㅠㅠ Wendy ㅠㅠㅠㅠ

5. Daha izlemedim ama video resmini görünce bile ağladım ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ 5 üyeli ‘Psycho’yu çok sevdim ㅠㅠㅠㅠㅠ

6. Irene dans eden tahta bebek gibi

7. Wendy’yi sahnede görmek harika! ㅜㅜ

8. 4 üye çok güzel

9. Vay be… Joy çok güzel ve Wendy çok havalı!

10. Sonunda, Red Velvet’i çok seviyorum


[THEQOO] SM KONSERİNDEKİ IRENE

irene at smtown live 1 irene at smtown live 2 irene at smtown live 3 irene at smtown live 4 irene at smtown live 5

1. Yaşı büyük ve artık yüzü güzel görünmüyor ㅋ

2. Utanmaz

3. Vay be, ünlüler için imaj çok önemli, şimdi ona baktığımda aklıma skandalı geliyor sadece

4. Umarım artık televizyona çıkmaz

5. Ondan daha güzel bir sürü kadın idol var

6. Mağdura yazık

7. Bu kişiliğe sahipken şarkı söylemek, dans etmek, gülümsemek, sahneden para kazanmak zor

8. Irene’in yüzü değişmedi ama halkın gözündeki imajı değişti ^^..

9. Çok yaşlı görünüyor

10. İdollerin imajı çok önemli ㅠㅠ Niye yaptın böyle bir şey… ㅠㅠ

 

Kaynak: Knetizen

Önceki İçerik[THEQOO] SM’in bedava aile konseri kalitesiyle övgü aldı
Sonraki İçerik[THEQOO] Online konserde fancam çekmeyi başarmış aespa Winter hayran sitesi
74 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Abc

4 kişi sergileselerdi bence daha güzel olurdu. Wendy aşırı güzel ve sağlıklı görünüyor onu tekrar sahnede gördüğüm için çok mutluyum.

rundevilrun

reve üyeleri 5 kişi sergilemeyi tercih ediyo so boş yapma 💖

heiheimatlos

Kadın gruptan ayrılmadı ölmedi de sakat da değil neden 4 kişi yapsınlar:D

Kira

Haklısın kank yalnızca çalışanına zorbalık yaptı. Hiç önemli bi olay değil

heiheimatlos

Önemli değil falan demedim? Sonuçta gruptan ayrıldığı yok. Yorumunda direkt keşke gruptan ayrılsaydı yazsaydın o zaman kanka?! 😀

Twiceblack

Son olarak, bu olayın boyutu sebebiyle, mahremiyetimin ihlalini ve dramatik medya manipülasyonu için söylentilerin doğru olmadığını hakkında çıkan çoğu haber doğru olmadığı, bunu durdurmak için hiçbir şey yapamayacağımı biliyorum ama artık durursanız iyi olur.

Bu tamamen stilist’in kendi sözleri zorbalığa dair hiçbir kanıt yok ve bazı söylentilerin yalan olduğu ortaya çıktı İrene’nin ki sadece kaba bir davranıştı.

Last edited 5 ay önce by Twiceblack
Husne

Zorbalık yapmadı yeter artık darlandim

Gözde

zorbalık yapmamış olsaydı sm o kadına dava açardı ama Irene’e özür dilettiklerine göre bir şeyler var.

Armyrv

SM :”Stilistin Irene hakkındaki gönderisi için açıklama yapıyoruz. Irene bugün öğleden sonra stilist ile görüştü, dikkatsiz tavırları, duygusal hareketleri ve sözleri sebebiyle samimi şekilde özür diledi, çocuksuluğuyla endişeye sebep olduğu için üzgün hissediyor.”

yani İrene’nin sözleri de buna benzerdi sadece onun ki kaba bir davranıştı. Zorbalık değil yani İrene sadece kaba bir davranış sunduğu için özür diledi. Artık kanıtı olmayan şeylere inanıpta İrene’e zorba demeyin yeter artık. olayı gidin doğru düzgün inceleyin daha neyin kabaca neyin zorbalık olduğunu bilmiyor gibisiniz.

lilili yabbay

s*kat kelimesini nasıl böyle bir şekilde kullanabilirsin? düşüncen umrumda değil ama kelime seçimlerine dikkat et

heiheimatlos

?? Sakat değil dedim çünkü sakatlık geçirmemiş,kırık çıkık yara yok sen ne diyorsun ya zksbxndbshd

syssota

ableist bi kelime o yüzden kullanmasan daha iyi olur

Husne

Kimi stanladigini bilmem ama bazı insanlar idolleri uyuşturucu veya tecavüz olaylarına karışsa bile savunan kitleye kimse sesini çıkarmıyor ama irene sırf tartıştı diye neler diyorsunuz sana göre değil herkese göre irene nı veya red velveti tanımıyorsaniz böyle yorumlar yaparsınız

likanda

Irene’in zorbalığını küçük mü göstermeye çalışıyorsun?

KINGEXO

Wendy inanılmaz iyi toparlandı sanki hiç böyle bir kaza yaşamamış gibi eski enerjisi ile sahneyi yıktı geçti ve Yeri inanılmaz güzel olmamış mı? makyajına bayıldım gerçekten gitgide daha da güzelleşiyor.

KINGEXO

ve irene gözüme acayip zayıf geldi bacaklarının üstü kısmı her zaman kalın duruyordu ama o kadar incelmiş ki ilk gördüğümde şok oldum omuz ve kol kısımları da benim el bileyim kadar olmuş.

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Bayadır zayıftı monsterdan sonra bayağı kilo vermişti

KINGEXO

o zaman da zayıftı ama şu an ciddi anlamda kilo kaybetmiş geçen aylara göre arada baya fark var

Gözde

ben de seulgi ve joy’dan gözlerimi alamadım. Joy’un makyajı klasik denilebilecek bir makyaj hatta ama rujunun tonu falan çok yakışmış, çok güzeldi ikisi de.

muzlu süt

Ben olsam çok ağır bir sakatlık geçirip aylar sonra sahneye dönen wendy hatrına bir kerelik bile olsa merkeze wendy’yi koyardım. Hem skandalının yankıları hala sürerken irene çok fazla göz önünde olmamış olurdu hem de aylardır wendy’yi bekleyen reveluvlara güzel bir jest olurdu🤷🏻‍♀️

Kado

O zaman da Irene gruptan uzaklaştırılıyor mu gruptan atacaklar galiba vs. vs. şeyler olurdu o yüzden koymamışlar bence ama Wendy’nin merkezde olması iyi fikirmiş. Hep onu izlemek istedim ama aradığım halde hep takip edemedim yani keşke bir özel sahnede verselermiş tekli cover gibi.

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Keşke ama bir bakıma da karaografiyi değiştirmek zorunda kalacaklardı ama güzel fikir

Jendeuk

Wendy cidden gözümde baska bi yerde bir senede hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak atlatıp efsane şekilde geri dönmesi çok gurur verici

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Wendy 😭😭❤

uykucu

4 üye çok güzel derken? İdolleri “kusursuz” imajına ürün tanıtımı gibi yerleştiren de Kore’nin insanları, bir skandal ortaya çıkınca onca laf eden de Kore’nin insanları… 🤣

Kira

Gerçekten imaj çok önemli. Irene’in yüzü arrık benim de hiç hoşuma gitmiyor

Husne

Zorbalık yapmadı yeter artık

Twiceblack

Ohh be sonunda beklenen haber çıktı. Wendy’yi çok özlemişim ya iyi olmasına çok sevindim uzun bir aradan sonra psycho performansını görmek iyi geldi.

Last edited 5 ay önce by Twiceblack
jongjong

wendy ve seulgi harikasınız size bayılıyorum, zaten rv her türlü iyi bir grup ama işte…

bu arada Yeri çok değişmiş geldi bana, sanırsam botoks veya dolgudan kaynaklı :/

Yoonmin destekliyorum

Dudaklarında değişiklik var, eskiden bu kadar dolgun değildi ama ben beğendim, hoş duruyor bence

Yağmur

Wendy sanki biraz kilo almış gibi ve aşırı sevimli olmuş. İyi olmasına da çok sevindim yaşadığı şeyler hiç kolay şeyler değildi büyük bir kaza atlattı sonuçta Wendy sen gerçekten çok güçlü bir kadınsın.

Last edited 5 ay önce by Yağmur
enha

1 yıl sonra wendy’i sahnede görmek o kadar güzeldi ki sahne onu çok özlemişti herkes onu konuşsun istiyorum ama bu insanlar hep boş yapıp her yere o olayı sokmaktan vazgeçmeyecek cidden sıktı

taylor benim karım

imaj o kadar önemli ki… eskiden irene’ı cidden güzel bulurdum ama artık gram güzel gelmiyor

Husne

Irene böyle birisi değil lütfen olayı iyiarastirin

jeyan

Nasıl dünyanın bir ucundaki kişiyi tanıdığınızı iddia ediyorsunuz aklım almıyor aptal mısınız yoksa saftirik misiniz karar veremiyorum.

Shawol_reveluv

Ya kardeşim kadın abartılı abartılı konuştu sanki yanında gibi her şeyin doğru olduğunu nerden biliyorsunuz.. kız sadece tartıştı kadın ilk yaydıklarını sildi zaten niye acaba.. sonra kendi hatası da olduğunu söyledi.. bir suri başka çalışan da irene savundu bunlar farklı şirketlerden hepsi.. herkesle iyi gecinen kız biri ile tartıştı diye kötü mü oldu yanı.. özür diledi daha ne yapsın herkes hata yapar.. sevmeyebilirsiniz ama tek olaydan bu kadar on yargılı olmayın.. ayrıca gayet de hala çok güzel sadece zayıflamış bu kadar nefret yorumuna normal tabi.. bunda payı olan herkesde siber zorbalık yapıyor kıza.. yeter artık o en azından özür diledi… Read more »

taylor benim karım

ilk olarak ona bir zorbalık yapmadım neden özür dileyim? Onu güzel bulmak zorunda değilim. Ayrıca kadının gönderileri silme nedeni irene’ın deli fanları kadını tehtid edip linçlemesi kadın daha geçenlerde bu olay yüzünden hikaye attı. Ayrıca başka çalışanların irene’ın onlara karşı iyi olduğunu söylemesi irene’ın o kadına kötü olduğu anlamına gelmez, irene özür diledi ve kabul etti hala neye kadını suçluyorsunuz idolün kabul etti suçunu.

Shawol_reveluv

Anlama sorunu mu yaşıyorsunuz ya nerede kabul etmedim olanları acaba farkındaysan kız özür diledi hatasını kabul etti diyorum bende zaten..😂kiza tek olaydan bu kadar laf atip artik guzel gelmiyor imaj onemli diyen sensin..bu da hakaret ne farki var…hatasını fark edip özür diledi siz hakkında atıp tutuyorsunuz karşısına çıkıp özür dileyebilecek misin demem normal çünkü kötü biri falan değil….ayrıca kadin da.masum falan degil sustu sustu tam da irene aktif okunca mi fanlardan rahatsiz oldu yani amaci tekrar gundeme getirmek olayi cok belli.. ilk yazdiklarini sildi digerlerini niye silmedi o zaman.. neyse tek bi olayda irene’i kötü biri olduğu anlamına gelmiyor.. kötü… Read more »

Armyze

Seulgi ve wendy alt grup çıkış yapsın harcanıyorlar

Oasis

Wendy çok güzel ya gür çıkan sesini enerjisini seviyorum, Joy o kadar güzel büyüdü ki bebekti şimdi seksi alımlı bir kadın oldu, Seulgi zaten inanılmaz bu üçlü çok iyi

Burioos

Bir yıl sonra beklenen an geldi

Burioos

Bitiriş perisi yaşlı(!) Bae Joohyun

Dipnot:hatasını eleştirebilirsinizde, bu yüze yaşlı demeyin be abi

Last edited 5 ay önce by Burioos
Shawol_reveluv

Valla hala fıstık gibi havlasın dursunlar…

Hilal

Sonunda ot5 gördüm aşırı mutluyum. Yakın zamanda comeback’te gelirse tadından yenmez. Wendy bebeğimi sahnede görmek harikaydı. Sonunda tekrar ait olduğu yerde. Hope videosunda da çok güzel görünüyorlardı. Kızlarımı böyle mutlu görmek beni de çok mutlu etti. Umarım Revel’le harika bir yıl geçiririz bu sene.

Shawol_reveluv

Aptalca yorumlariniz kimsenin umrunda değil rv kaç ülkede gündeme girdi irene’de öyle.. fanlar da üyelerde irene seviyor.. kız bi hata yaptı tartıştı sadece abartmayın sanki kadına işkence çektirmiş gibi konuşuyorsunuz, hiç kimseyle tartışmamışsınızdır eminim siz.. neyse herkes irene destek oluyor.. fanlar yanında siz istediğiniz kadar laf edin eksileriniz de kimsenin umrunda değil hepinizin anti olduğu o kadar belli ki.. #Red velvet 5 kişi öylede kalıcak istemeyen takip etmesin

Deniz

Wendy nin sesini duyunca tüylerim diken diken oldu ya çok özlemiştik :””)

sirene

Yeri ve Joy çok zayıflamışlar ya

Joy’un pyscho performansında giydiği kıyafet şuana kar en iyi sahne kıyafeti olabilir çok yakışmış.

BRAIN

Bana seulgi ve njoy kiloveröiş gibi hissettim

Deniz

Yeri canım inan eski halin daha guzel ve çekici idi ama sen böyle mutluysan bizede uyar 👍🏼

Nur 🌼S

Kızlarım Müthişsiniz💐 Büyüleyicisiniz👑 Harikasınız🏆 Sizi çok özlemişim💖💛💙💚💜 Hepiniz çok güzeldiniz🎀

Somniadess

Yüzüyle alakalı yorumlar sadece skandal yüzünden…

Rose

Olaydan öncede yaşlı diyorlardı olaydan sonrada değişen bisey yok.Antiler yine kudurmuş ama Irene tüm arama motorlarında ust sıradaydı sabaha kadar konusabilirsiniz.Olay olmus bitmis hala konusuluyor sacma sapan

Rei

Abi grup ile alakası olmayan insanların bu ot4 inadı acayip komik dndjdjd yaptığın 2 3 şarkılarını dinlemekten ibaret zaten sal grubu kardeşim Reveluv Revel ve SM 5 kişi istiyor grubu bunlar hayır hayır 4 kişi olamlı 4 kişi iyi 4 4 4 4 4 4 kişi olup biraz başarısız olsalar da İrene’e patlatacak sen zarar verdin bilmem ne diye 5 kişi olarak biraz başarısız olsalar da İrene e patlayacak sen kaldın böyle oldu diye dndbdhdjd hayır kadına böyle yorumlar geliyor ama hala reklamları oynuyor hatta afişleri yenileniyor siz klavye başında neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamak mümkün değil fndndjdj

Armyrv

Wendy’nin iyi olmasına sevindim Red Velvet gerçekten çok güçlü bir grup o kadar olay yaşadılar ama hala dimdik ayaktalar özellikle de Wendy.

Red Velvet Manyağı

Irene in yaptığını bir erkek idol yapsaydı anında konu kapanırdı. Red Velvet sonsuza dek 5 kişi kalacak. RV yi 4 kişi görmek isteyenler hainlerden başka bir şey değil. Onlar ne isterse o olur bitti

..beauty

İmaj gerçekten de çok önemli ya eskiden çok güzel geliyordu gözüme bakışları falan çekici geliyordu şimdi kibirli bakan birini görüyorum bakınca

Bilmemki

Burdaki insanlae midemi bulandırıyor
Bu kadar fanatiklik cidden
6 yıllık deli gibi sevdiğim gruptan bir kişinin skandalı çıktı diye şarkılarini dinlerken suclu hissediyorum (B.A.P)
Bir suçundan aklanmaya yakın iken üstüne alkollu arac kullandi ve tek kalemde sildim onu
Genç kizlarimizin bu kadar fanatikçe olması beni korkutuyor yeri gelince oğullarınada fanatik olucaklar çünkü
İğrenç bir nesilin geldiginide gormuş olduk
Z kuşagı birde daha iyi anne baba olucaz diye kendileri ile övünürler
Cidden iğrenç cidden

Twiceblack

Bak kardeşim kimsenin zaten İrene’ni savunduğu yok hatalı olduğunu fanlar yada fan olmayanlar herkes söyledi zaten o diğer skandalları çıkmış idoller İrene karşılaştırılamaz bile hepsi farklı olaylar ve bu olay da anladığım kadarıyla herkes İrene’e bir şans vermek istiyor yaptıkları şeylerin affedilecek bir boyutu yokmuş gibi konuşmayın lütfen her insan hata yapar onların da bir insan olduğunu unutmayın sen sevmiyorsan bakmazsın olur biter şuana kadar İrene’nin bir tane bile skandalını bulamazsın çevresinde ki insanlara hep iyi davranan hediyeler alan bir kızdı sadece bir tane skandalla onun hakkında atılan iddeların çoğunun bile kanıtı yok bazıları ise yalanlandı onların nasıl insan olduğunu… Read more »

Last edited 5 ay önce by Twiceblack
Bts love armies

Sonunda 5 üyeli psycho görebildik

Abs

Red Velvet zaten bu yıl sözleşmeleri bitmiyor mu? Eğer üyeler sözleşmeleri yenilemezse dağılıcaklar bu yüzden bırakın Irene’ıda Wendy ve onun güzelliğini konuşalım diğerini gereksiz.

Shawol_reveluv

Adgsjakak rüyanda görürsün sen dagildiklarini ayrıca sende siber zorbasin irene laf etmeye hakkın yok sürekli kıza nefret yagdiranlar dönsün önce kendine baksın

Sametinyourarea

Irenei yaşlı yapan hayat diğerlerini ne yapar

Rei

Bu sitenin antileri korelilerden beter dndjdnd

Sametinyourarea

Yani istediklerini eksilemekle özgurler ama ne bilim su kadına da yaşlı demezsiniz

KINGEXO

korelilere göre 27 yaş üstü kadın idoller teyze ama 40 yaşındaki erkek idoller oppa…
cinsiyetçiligi dibine kadar yaşıyorlar.

Ahri

tüm skandallar tartışmalar bi kenara bu cidden doğru, hani Irene’in skandalından önce de böyle yorumlar vardı, 27 yaşındayken 30 falan diyolardı

Armyrv

Hala da deniyor acaba neden sadece Irene’e karşı böyleler gerçi sadece Irene’e mi böyle davranıyorlar bilmiyorum.

Who knows

İrene yallah Arabistana

Ayu Rime

Ne yaşıyorsun?

Rei

Ayrıca Red Velvet öyle yada böyle 5 kişi olmalı. Birinin yokluğu hemen belli oluyor bazı gruplar böyledir yapbozun parçaları gibi biri eksik olunca o haşmetli görüntü gidiyor performans gene yapılır ama o etkileyicilik olmuyor Yeri olmadığında da böyleydi Joy Wendy olmadığınıda da. İrene cidden umrumda değil varmış yokmuş bana bir şey ifade etmiyor ama grup için o sahnede olmalı söylenenin aksine yokluğu varlığından daha büyük zarar verir. SM de üyeler de biliyor bunu kariyeri boyunca gelir bu yorumlar ama azalacak illaki grup için para harcamıyorsanız yaptığınız yorumların SM ve Revel için de bir önemi yok kabul etmek gerek bunu

Moon’s Lights

Bu nasıl bir mantık? İyi biz gruba para harcamıyoruz diye yapılan mobbinge sesimizi çıkarmayalım da sektörde bu karaktere sahip insanların sayısı artsın. Nasıl olsa güzelim, yakışıklıyım, yaptığım her rezillikte beni koruyacak alık hayranlarım da var zaten bana bir şey olmuyor düşüncesi ile istediğini ezip geçsin. İstediğiniz bu mu?
Gelecekte bir gün iş hayatında mobbinge uğrarsanız umuyorum ki çevrenizdeki herkes sizin düşüncenize sahip olur ve yaşadığınız soruna seslerini çıkarmazlar. Belki o zaman anlayabilirsiniz.

Rei

Okuduğunu anlama problemin mi var ? Adamlar seni takmıyor ekonomik bir yaptırımın yoksa diyorum kes sesini otur mu yazdım ben oraya ?

Moon’s Lights

Benim anlama problemim yok ama senin düzgün düşünme probleminin olduğu çok net bir şekilde anlaşılıyor.

Rei

Valla ne yaparsa yapsın hala güzel hala sahne ışığı aynı bu öyle kişilik vs ile giden bir şey değil Kore de inanılmaz önem verdiğimiz bu konular diğer ünlüler için konu bile değil ya doğru mu değil ama onların işinden bir şey de götürmüyor kötü bir şey öğrenince aa artık böyle şöyle demek aşırı saçma geliyor bana daha öncede böyleydi sen bilmiyordun 🤣🤣 yaptığı doğru değil ama kariyer bitirecek bu kadar konuşulacak bir şey bile değil başka ülkede konu bile olmazdı uzadıkça uzuyor aşırı sıkıldım bu konudan he bu konunun bu kadar konuşulması da yapan kişinin İrene olmasından kaynaklı kadının nüfusu… Read more »