Benzer Yazılar

[THEQOO] Seolhyun’un ‘Day and Night’ dizisinden çıkarılması istendi

[THEQOO] Seolhyun'un 'Day and Night' dizisinden çıkarılması istendi

Mina Seolhyun’un izleyici kaldığını anlattıktan sonra seyirciler tvN’e Seolhyun’un “Day and Night” dizisinden alınması için istekler gönderdi.

tvN ise “Planlandığı gibi dizi çekimlerine devam ediyoruz” dedi.

1. Gördüğüm en vurdumduymaz insan… özür dilemek bu kadar mı zor?

2. Azıcık utanmanız varsa onu diziden çıkarın. Bir de polis memurunu mu oynuyormuş? Yok artık

3. Seolhyun’un dizinin ayağına bağ olmasına izin vermeyin, onu çıkarın

4. Onu savunmaya çalışmıyorum ama prodüktörleri düşünün, her şeye baştan başlamak çok zor olur

5. Seolhyun en başından özür dileseydi böyle olmazdı, bunu kendi yaptı

6. Onu diziden şu anda çıkarmak mümkün eminim… bunu kendine Seolhyun yaptı, neden ona üzülelim?

7. Seolhyun’a acımayın… onun yerine Kwon Mina’nın iyileşmesini dileyin

8. Seolhyun’un yüzünü görmek istemiyorum, onun dizilerini izlemeyeceğim. Nam Goongmin olsa bile.

9. Seolhyun’u şu anda diziden çıkarırlarsa diğer oyuncular ve personeller zorlanacak…ㅠㅠ ama çıkarmazlarsa bu istekler devam edecek ㅠㅠ

10. Böyle utanmaz birine reyting vermeyin

 

Kaynak: Pannchoa

35 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ClarryRiddle

Önceden seolhyun u sevdiğim hatta zico olaylarında savunduğum için çok üzülüyorum umarım mina ya yaptıklarının cezasını çeker ve sektörden tamamen silinir jimin in yaptığı tamamiyle kötülüktü ama seolhyun kötülüğe sessiz kalıp melek gibi davranmaya devam etti en az jimin kadar o da suçlu

delulu

zico olayında savunmanın nesi yanlış? o ayrı bu ayrı bir konu

Bay

Zico olayında bile haksız dı . Sorun bu

la cha ta

zico olayında neyi haksızdı

Selin

Ben kadın olduğu için değil de ölüp bitilen herkesin bildiği bi idol olduğu için linçlendiğini düşünüyorum zico rapçi olduğu için seolhyun kadar masum bi konsepti yok zaten, ama astro gibi masum ya da bts exo gibi çok ünlü bi erkek idol gece sevgilisinin evine koşa koşa gitseydi onlara da “benim için bittin artık sen böyle bi insan mıydın utanmadın mı” falan diye sayarlardı diye düşünüyorum. Yine de tanınmayan bi kadın idol olsaydı dediğin gibi”gruptakilere yazık senin yüzünden dağılcaksınız sürtük bu” falan derlerdi ama seolhyun olduğu için daha çok linçlendi bence.

Kiraz ve ay

Zico olayında kıza üzülmüştüm. Zico nun nasıl biri olduğu ortaya çıkınca ikisi nasıl bir araya gelmiş diye şaşırmıştım. Şimdi anlaşıldı ki ikisi de aynıymış zaten.

Esra

Bence de çıkartılmalı. Ama onu linç edelim diye değil bu yapılanların bir sonucu olmalı bunu anlaması için çıkartılmalı. 10 yıldır bana dokunmayan yılan bin yaşasın demiş ve olaylara müdahale etmemiş ama bu davranışının doğru olmadığını maalesef ki bu yada başka bir şekilde öğrenmesi gerekiyor. Şuan hiç bir şey olmamış gibi dizi yada diğer işlerine devam ederse daha fazla nefret alacak ( bence şuan ki durumu hak ediyor ) ve oyunculuk kariyeri etkilenecek. Gerçi fnc her skandalından kurtarmayı bildi kızı orası ayrı ama.

erik

her skandaldan kurtuldu ama bundan kaçışları yok

Esra

Hiç zannetmiyorum fnc medya oyununda iyidir bir skandalını kendince pozitif başka bir skandala çevirdi . Bulur bununda bir yolunu. Ama umarım bu söylediklerim doğru çıkmaz umarım kore halkı bunu unutmaz.

Who

Artık yüzünü görmeye dayanamıyorum.

Sena

Jiminden ne farkı var ki jimin sesli düşünüp eyleme dökmüş laflarını allah bilir bu kız kıs kıs gülüp içten haklısın unni diye geziyodur seyirci kalmak ve susmak eylem yapan kadar pislik ve acımasızdır azcık vizdanı olsa en yakın arkadaşını uyarır ve hatalı olduğunu fark etmesini sağlardı tam bir gizli pislik artık dış güzelliği bile iğrenç geliyo

yeahwhatever

zaten kendi başına ünlü olmadı ki. şirketi kusturana kadar suzy , lee young ae , yoona ile buna medya oyunu yaptılar. ulusun meleği olmak yazdırıyordu şirketi kjbcjsc bildiğin şeytan.

Moeka

Çıkartmak için neyi bekliyorlar????????? Çoktan çıkarılmış olması lazımdı.

BlueElf

Merak etmeyin zaten bu oyunculukla ve birde idol olduğu için dizi reyting almayacak ekip herşeyi hazırladığı için çıkarması zor ama ekip ve diğer oyunculara üzüldüm çünkü dizi kötü tepkiler alacak. Gerçi idol sektörünü takip edenler tepki verir normal dizi izleyen insanların böyle bir skandaldan haberi bile olmayacağı için onlarda oyunculuklara göre zaten değerlendirmelerini yapacaklardır. Seolhyun’un kötü bir kız olduğunu sanmıyorum ama sessiz kalıp daha sonra herşey ortaya çıktığında bile bencilce kendini düşünüp Mina’nın yanında olmaması çok çok yanlıştı sektörden sürülmesi gereken Jimin ama sessiz kalmakta suçtur en önemlisi Mina’nin kalbinde yara bırakan isimlerden birisininde Seolhyun olması çok üzücü. Herşeyden önce… Read more »

jeyan

Dün evimde bulunmuş gözler ve kulaklar, hepiniz aynısınız. Shin Ji Min, çok şanslısın, herkes senin tarafında. Sen kazandın ve ben kaybettim. Sonunda ben kaybettim.” 

SHINE7

Umarım en kısa sürede bu sektörden gidersin çünkü herşeyin bir bedeli olmalı

Bbb

K drama tarihinin en düşük reytingini alır umarım

eyenur

izlemiyosunuz oluyo bitiyo

Lululali

9.yorum çok doğru.

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Çok severdim ama takipten çıktım.

Mikrokosmos

Hâlâ anlamadım nolmuşki?

bokunohero

Oh medya seolhyunu korumaya çalışıyor bir iki aya kimse ses etmeyecek onu gördüğünde

Boş yapmayın

Seolhyun’un yaptıkları veya yapmadıkları engel olmadıkları ortada. Jimin sektörden çıktığı için oklar bu sefer onun üzerinde ama Seolhyun da kendine zarar verirse diye korkuyorum çünkü insta yorumları hep nefret yorumları oldu. Bence aynı şekilde hepsi sektörden emekli olmalı. Özellikle Seolhyun, reklamlardan çok kazandığını düşünüyorum.

tanıyantanır

Şuan tek korkum metoo hareketindeki gibi masum insanları suçlayan bir takım insanların ortaya çıkması grup içi kıskanclık her zaman çok konuştuğumuz bir konu ve bunun çok çok hissedildiği gruplar var eminim hepiniz tahmin edebiliyorsunuzdur
Metoo hareketinde bir kaç idol tacizle suçlandı ve kendilerini gectim annelerinin ablalarinin abilerinin sayfalarina tacizci oglun var kardesin var tarzi iğrenç kelimeler yazıldı ve yine masum çıkanlar oldu onlarin kaç sene boyunca çektikleri iğrenç baskı ve sözler
Eğer şimdi bu furyayı çıkar yolu gören bir kaç idol çıkar grup uyesini suçlarsa vay halimize
Nur topu gibi depresyonlu bireyler elde ettiniz
İnşallah masum insanlar kaynamaz arada

KINGEXO

Sen niye her yorumunda bu kadar boş yapıyorsun?

tanıyantanır

Boş yapmıyorum anlamıyorsan sorun ben değilimdir dimi kullanılabilir Hiç sosyal ortamlarada mı girmedin bizim ülkede dahi tacizi kullanan binlerce kadın çıkartabilirim Birisinden hamile kalıp bana taciz etti diye başkasına suç atan ve babasını katil yapan bir kız vardı Ne oldu peki karnindaki masum bebek aldirildi babasi hapiste curucek masum cocuk mezarda 2 kişinin katili bu kadın Bunu birisi ilerde kullanırsa diyorum olmayan bir durum değil çünkü Yaşım 18 normal bir yaştayım ki Düşüncemin yaşımla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum Bu tarz kınamada bir zorbalıktır sen devam edebilirsin ben susarım Herkes benim düşüncemde olmak zorunda değil saygı duymak yerine ne kadar boş… Read more »

la cha ta

hiçbir şey anlamadım

tanıyantanır

Benim kusurum noktalama kullanmayı sevmiyorum baya karışmış 😐 kusura bakma

la cha ta

sorun değil

Boş yapmayın

Kısaca diyor ki bu yaşanan grup içi zorbalığı— birisi ilerde başka bir gruptan ben zorbalık gördüm diye yalan söylerse ve bu yüzden masum birisi zarar görürse diyor sanırım. Ayrıca evet ailelerine yazmak çok saçma, büyütememiş, iyi bir insan yetiştirememiş de olsa belli yaştan sonra herkes doğruyu yanlışı bilir bu yüzden ailelere yüklenilmesi hoş değil.

tanıyantanır

Teşekkur ederim açıkladığın için anlayamayanlara aslında tek isteğim bir T-ara olayı ile karşılaşmamaktı bundan bahsediyordum

Zehra

Yaşın kaç gerçekten çok merak ettim

tanıyantanır

18 yaşımla bir ilgisi yok Yeri gelir 5 yaşında bir çocuk size ders verebilir O yüzden yaşa odaklanmayın Elbette yaş çok çok daha geniş açılar katabilir biz insanlara Ama geçmiştede bendim şimdide ben belki 10 yıl sonra yazdıklarıma gülecek olsamda bu yaşta böyle düşünmekten mutluyum İlerde pişman olucağım ve bir insana zarar verdiğim bir dusuncem varsa kendimi günah işlemiş sayar tovbe ederim Ve ulaşabilceğim insanlarsa özür dilerim ki yaptım Yaşla insan yargılamak istiyorsanız ya da küçükseniz ve benden daha olgunsunuzdur (ki olabilir eğitim seviyesi ya da okuyabildiğim kitaplardan çok daha fazlasini okudun çok daha kendini geliştirdin) saygı duyarım senin seviyene… Read more »

tanıyantanır

Bu arada bir ara özel hayatımda çok ağır şeyler yaşıyordum ve iyi değildim cidden bu sene tüm gözyaşlarımi tuketmiş olabilirim o kadar ağır şeyler yaşadım O yüzden burayada yansıdı çogunlukla insanları yanlış anladığım bir evre oldu hemen kavgaya odakli olduğum bir süreç vardı Burda beni gören o insanlar varsa samimi bir şekilde özrümü diliyorum Hatta kavga cıkabilcek düşüncelerim varsa yazılarimda cevap vermiyorum kimseye artık çünkü bu evreden çıkamadım hala Corona geçirdikten sonra bir de üstune babamin kanser olduğunu öğrendim bu sene cidden berbattı benim için yinede beni suçsuz yapmaz bu Kalbini kırdığım ya da sinirlendirdigim belki o an yanliş kelimelere… Read more »

Jiminingamzesi

Kanitiniz varmı, kızın üstüne bu kadar gidiyorsunuz minaya yapılanın aynısını siz de bu kıza yapıyorsunuz o da kendine zarar verirse…zico olayını bilmiyorum ama zaten Kore’de böyle şeyler normal değil mi kızlar da içki de içiyor gece kulübüne de gidiyor…

Yeni Yazılar