Benzer Yazılar

[THEQOO] SNSD üyeleri Tiffany’nin doğumgününde bir araya geldi

[THEQOO] SNSD üyeleri Tiffany'nin doğumgününde bir araya geldi [THEQOO] SNSD üyeleri Tiffany'nin doğumgününde bir araya geldi [THEQOO] SNSD üyeleri Tiffany'nin doğumgününde bir araya geldi

Tiffany Instagram’ında Soshi üyeleriyle fotoğraf paylaştı ㅠㅠ

Tiffany’nin doğumgünü 1 Ağustos, kutlamak için toplandılar ㅠㅠㅠㅠ Ayrıca yakında SNSD’nin 12. yıldönümü var ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

1. Uzun süre bekledim, onları birlikte görmek istiyorum. Mükemmel ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

2. Neler yapıyorsunuz, ne yapmak istiyorsunuz bilmek istiyorum

3. Bir araya gelmeleri çok güzel ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Kore’de mi Amerika’da mı buluştular?

4. ㅠㅠㅠ Sizi çok özledim ㅠㅠㅠ ㅠㅠ ㅠㅠ Uzun süre görmek istiyorum sizi ㅠㅠ

5. İyi ki doğdun Tiffany. SNSD dönüşü istiyorum, bekleyeceğim ㅠㅠㅠ

6. Soshi benim gençliğim.. Üyelerin yakın olması ve birbirlerini hep desteklemesi beni mutlu ediyor

7. Peki Jessica?
-> Kim? SNSD’de öyle biri yok

9. Hayran değilseniz ve bu umrunuzda değilse yorum yapmayın. Jessica’dan bahsetmeyin, hayranlar bu konuda hassas.

10. Soshi hakkında farklı düşünceler var.. 8 üye olarak mükemmeller demek istiyorum ama sıradan, hayran olmayan insanlar Soshi’yi 9 kişi olarak tanıyor

 

Kaynak: Knetizen

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
derinn

Jessica yı katmayı ne zaman bırakacaksınız aralarında ne olduğunu bilmiyoruz bu yüzden Jessica ya nefret kusmayı kesin

GirlsLikeSunset

Ömürlük arkadaş bu oluyor sanırım

ingeye

SNSD 8 KİŞİ VE ÖYLEDE KALACAKLAR. QUEENS FOREVER <3

Jean-Baptiste

Gerçek arkadaşlık. SNSD üyeleri gerçekten samimi şekilde seviyorlar birbirlerini. Yapmacıklık sıfır

Flumroi

Sizi sahnede bir arada görmeyi çok özledim, çok güzelsiniz kızlarım

deatheater

Nasıl ki Jessica’nın SNSD haberinde isminin geçmesinden rahatsızlık duyabiliyorsa SONElar, bir Golden Star olarak ben de aynı durumu yaşıyorum. Jessica’yı 8 kişilik GG fotoğraflarında ya da ne bileyim, herhangi bir üyenin yanında aramıyor; shop olarak da görmek istemiyorum. Üzerinden çok sular aktı. Olayı tekrar dillendirmek istemiyorum ve evet, aralarında ne oldu bilmiyoruz ama hiçbir şey tek taraflı değildir. Kusura bakın ya da bakmayın umurumda değil, geriye kalan üyelerin ben çok da masum olduklarını düşünmüyorum. Jessica’nın hatası varsa – ki kendi markasını kurmak ve buna rağmen aktiviteleri aksatmamak nasıl bir hataysa? – diğerlerinin de hataları var. Şimdi ola ki biri yazar… Read more »

blablabla

Kimse burada Jessica’ya kötü söz söylemiyorken gelip onu savunman ve diğer 8 kızı gömmen gerçekten komik. Dilediğin gibi savun, ona lafımız yok ancak gelip bunu kızların üzerinden onları kötüleyerek yapma.

deatheater

Komik olan hiçbir şey yok. Düşüncemi kimseye hakaret etmeden dile getirdim. Yorumumun başını iyi okusaydınız anlardınız.

Boss

Keşke Jessica da olsa . Bu da güzel ama onun da olmasını isterdim

BlueElf

Kendilerinin de dediği gibi aynı yaşta olmaları ve aynı şirkette buluşmaları mucize gibi SNSD kızlarının arkadaşlıkları gerçek ve samimi her zaman. Ayrıca Jesica ile de görüşen üyeler var lütfen sanki birlik olup kızı gruptan atmışlar gibi konuşmayın.

BlueElf

Gözünle gördün mü yalan diyorsun? Yunho ve Jaejoong’un Junsu ve Eunhyuk’unda görüştükleri biliniyor. İlla fotoğraf olması gerekmez.

Ghost

Bunlar şey değil mi Jessica’ya hiç düşünmeden tekmeyi basanlar.?

Ece

8 kisi bunu yaptıysa vardır bi bildikleri tekmeyi basmak ne demek oluyosa

Herneyse

Jessicanin kişisel promosyonlarını bahane edip atılırken ses çıkarmadılar sm yı desteklediler sonra al noldu sm bunları da mağdur etti . Para ve anlaşma yüzünden 10.yıl kutlamalarının içine etti. Bunlara müstahak.

Baby

Jessicanın hırsları yüzünden mahvoldu ayrıca SM mağdur etse dahi arkadaşlıkları daim kaldı zaten üyelerin kontrat bitimine denk geliyordu sonradan çoğu grubun comebacklerinde gördük çok güzel SM içinde sorunlar var planma birden “boka” döndü tüm her şeyde sende olsan sende ses çıkarmazdın Jessica hataları yüzünden atıldı ben de olsam hayatımı emekleri paramı hata işleyen bir dostum uğruna feda etmem bencil olmazsan bazen seni harcarlar üzgünüm iyi duygularını kullanıp kullanıp atarlar kenara başından beri SM haklı buluyorum bu konuda yillardir tavır tartışmaları olay oldu zaten onlarıda çekmek istememesi gayet normal gelip yalvarsalar Sm vazmıgecicekti ne tozpembesiniz ya yol orada arkasından sende gidebilirsin… Read more »

Öl de ölelim Jessica reis

Ulan geri zekalı millet sadece Jessica’yı olay yaptı sanki Taeyeon’a edilen lafları Hyoyeon’a takılan lakapları falan söylettirme bana şimdi senin ne düşündüğün kimin umrunda acaba Jessica’nın hırslarıymış bize de söylesene neymiş şu sıralar Jessica o kadar mahvolmuş durumdaki yüksek ihtimal şu anda banka hesabındaki para yedi sülalene yetmiş yıl yeter şu rezilliğe şu mahvolmuşluğa bak be yazık sana Jessica Jessica’nın ne hatasını biliyorsun ki sen bizimle de paylaş gören de kızları ve şirketi çok iyi tanıyor bütün iç yüzünü biliyor sanır

Öl de ölelim Jessica reis

Ece seni s*kerim bak çok ciddi söylüyorum çeneni kapat ve bir daha asla Jessica hakkında konuşma

Baby

Jessica için terbiye bozan insandan pek bir şey beklemiyorum üzgünüm sadece hatalı Jessica diyen de yok ama kızlar Jessicayı satmadı Jessica kızların yerine işini koydu eminim kızlar değiştiğini farkettiler yoksa 8 insanda birden bir insanı bırakmaz sorun olmasaydı sadece SM hatalı olsaydı şuan görüşürlerdi ama Jessica çoktan seçimini yapmışdı zaten bitti gitti arkadaşlıkları üstüne konuşmaya kızlara suç atıp Jessicayı aklama çabalarınız güldürüyor sadece Jessica şirkete müzik yapmak için girdi başka faaliyetler için değil şirketine uymak zorundaydı hayali içinmiş hayal falan değil bu kardeşim arkadaşlarını Girls Generation önemseseydi hayallerini erteler ve kontarat bitimini beklerdi Tiffany bilmiyor muydu gidip solo çıkıp şarkılarını… Read more »

Minse

Ancak bu kadar boş konuşulur ya bi halt biliyor gibi yorum yapma jess hırsıyla ilgisi yok, hem bireysel hem grupla geri dönebilirdi, şu an snsd’ye verilen haklara bak bakalım, gruptan ayrılan üyelere istedikleri zaman dönme hakkı verildi.. ayni şey zamanında jess’e verilseydi şu an her şey bambaşka olabilirdi, jessica zamanında bireysel aktivitelerine nasıl yöneldiyse , şu an diğer üyelerde aynısını yapıyor, onlarda mı hırslı yanı… jess grupta kalmak istediğini belirttiği hala kızı gönderdiler üyeler bile böyle daha iyi olacağını düşündü.. buna bozulması gayet doğal, jessica’nin hatası olabilir ama kızlarında vardı, her şeye rağmen kalmasını isteyebilir orta yol bulabilirlerdi, o zaman… Read more »

Minse

Ayrıca tiffanyde solo çıkmayı bilirdi demişsin de tiffany zaten alt grupla çıkmıştı.. jess’e tts ye verilen haklarin hangisi verildide konusuyorsun.. güldürme beni, tiffany’nin solosu da jess ile aynı dönemde cıktı zaten sanki 10 sene sonra solo almış gibi konuşma, jess kalsa sm ona bu hakki verecek miydi bakalım da.. kardeşiyle olan albümü bile çıkarttırmadı sm, ha kızlarla görüşüp görüşmemelerine gelirsek, o zaman bile sunny jess’e istediğin zaman dönebilirsin demişken görüşmediklerini nerden biliyorsun..eminim bazı üyelerle görüşüyordur ama fanlar hala o kadar jesse takmışki, bunu kamera önünde göstermiyor olabilirler haklılarda..

Öl de ölelim Jessica reis

SM özellikle Tiffany’nin solosunu Jessica’nın çıkışına denk getirdi Jessica’nın müzik sektöründen silinmesi için her yerde engelledi Jessica kendi ayakları üstünde durmayı çok güzel başardı dediğin gibi herkes Jessica’ya o kadar takmış ki rahat rahat üyelerimizi bir arada görmeye sevinmemize bile izin vermiyorlar kimisi sanki Jessica hiç grupta olmamış gibi davranalım istiyor AMA BİZ ÖYLE DAVRANMAK İSTEMİYORUZ Jessica yıllarca o gruptaydı bir de Jessica’yı solo destekliyorum yalanı var o daha da beter böyle söyleyenlerin yüzde sekseni falan yalan söylüyor bırakın kimi nasıl istersen öyle sevelim size ne SİZE NE

Öl de ölelim Jessica reis

Solo çıkmak isteyen solo çıktı dj olmak isteyen dj oldu oyuncu olmak isteyen oyuncu oldu Amerika’da çıkış yapmak isteyen Amerika’da çıkış yaptı ama JESSİCA’NIN MODAYA YÖNELMESİ SUÇ Jessica zaten kurduğu şirketi sattı şu anda ceo değil baştasarımcı yani yapmak istediği şeyi yapıyor SM bu kadar para istiyorsa ona da satardı insanlar sadece SNSD ve SM açısından bakıyorlar Jessica niye yapmak istediği şeyi yapmasına izin vermeyen kişilerle arkadaş olsun ki? BU ARADA HABERLERİ FALAN BİLMEM BEN JESSİCA VE ÜYELERDEN BAZILARI GÖRÜŞÜYOR Jessica şirkette bütün üyelerden daha çok staj gördü çıkış yaparken lider ana vokal lider dansçı ve grubun merkezi aynı zamanda… Read more »

J J

Şirketi sattığı haberleri ne zaman çıktı tam olarak?

Öl de ölelim Jessica reis

Çok oluyor şirkette hâlâ büyük bir payı var ama ana hissedar değil zaten istediği şey tasarımcı olmaktı şirket sahibi değil

J J

Yapmak istedikleri hakkında bilgim var sadece bu bilginin kaynağını bilmek istiyorum ben

Yeni Yazılar