Benzer Yazılar

[THEQOO] Soojin’in mağduru olduğunu iddia eden kişi gazetecilere röportaj verdi

“Bu haberi size geç bir vakitte veriyorum
Şu anda iki gazeteciyle konuşuyorum
Soojin sonuna kadar resmi olarak özür dilemez ve yaptıklarını kabul etmezse diye, mağdurların iznini alacağım. PD Note şovu için bilgileri gözden geçiyoruz”

(PD Note MBC’deki soruşturma şovu)

PD Note şu anda okul zorbalığı hakkında bilgi topluyor

[THEQOO] Soojin'in mağduru olduğunu iddia eden kişi gazetecilere röportaj verdi

PD Note programı sporcu ve ünlülerin zorbalık mağdurlarından bilgi bekliyor

1.

[THEQOO] Soojin'in mağduru olduğunu iddia eden kişi gazetecilere röportaj verdi

“İyi üyelerle tanışmadığım için çok zorlanıyorum gibi duruyor (homurdanır)”

[THEQOO] Soojin'in mağduru olduğunu iddia eden kişi gazetecilere röportaj verdi

“Ne olursa olsun takımımızdan birinin gitmesi gerek”  

2. Fighting

3. Umarım sektörden ayrılır

4. Diğer üyeler ne günah işledi? Çabuk onu yollayın

5. Mağdur hala güzelce konuşuyorken yaptıklarını kabul edip özür dilemesi en iyisi olur;;;;;

6. Evet PD Note programını izleyelim

7. Umarım Unanswered Questions şovu da bu konuyu gösterir

8. Sonuna kadar devam ^^

9. Ünlülerin insanları iyi etkilemesi gerek.. karakteri kötü birini televizyonda görmek istemiyorum

10. Soojin-ah, ayrıl

 

 

Kaynak: Panncoa

guest
41 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
brntzr işte üff

umarım güzelce kanıtlanır soojinin yaptıkları da fanların savunmak için hiç bahanesi kalmaz.

brntzr işte üff

bu arada bu kadar zorbalık skandalının yanında tekrar yunho reisi hatırlayalım : https://netizenturkey.net/yunhonun-ortaokuldan-sinif-arkadasi-yunhoyla-iyi-bir-anisini-anlatti/

brontozor

bu arada nasıl yetişiyorum ama bütün haberlere nasıl tak diye burdayım saniyesinde

bro

aa koyamadım isim kısmına link

Last edited 1 ay önce by bro
bro

allah allah geçen sefer yaptığımda işe yaramıştı halbuki

Last edited 1 ay önce by bro
your behaviour is so UGH!

Kaç kere nick değiştirdin slqodhd

Brontozor insanların sıkıldı 🥰

Ya evet aşırı eğlenceli değil mi… bro yazmamın sebebi de link koymaya çalışmamdı isim kısmına ama link koyunca karakter sınırı doluyor o yüzden 3-4 harflik bir isim yazabiliyorsun en fazla.Geçen sefer yapmıştım ama bu sefer başına https:/ falan eklemeyi unuttum herhalde bir daha yorum yaparsam şu i wanna be appreciated diyen kadın linkini koymak istiyorum KFNKDÖDMDŞSSŞSL belki felixin why u touching my sausage dediği videoyu yaparım bilmiyorum MKDPDNCŞDŞESŞ (ismimde brontozor insanların aptallığından sıkıldı olucaktı ama yazamamışım 🤦🏻‍♀️👰🏻‍♂️🤵🏻‍♀️) biri bana şu son iki emojiyi açıklayabilir mi bu arada allahınızı severseniz bunlar ne skjsjssjsj

Last edited 1 ay önce by Brontozor insanların sıkıldı 🥰
brontozor

bu arada bilgisayardan girince belli olmuyor ne olduğu ama bunun olduğu cihazları kullananlar anladılar bile jkgjkhjzhkjherkesin görmesi için bırakıyorum aslında nasıl gözüktüğünü:
comment image

Last edited 1 ay önce by brontozor
brontozor

Google’muş:
comment image

Samsung:
comment image

Whattsap’ınki de bu oha çok eğleniyorum:
comment image

son olarak Twitter:
comment image

Erdal bakkal emojisi demişlerdi bir yerde doğru demişler:
comment image

Last edited 1 ay önce by brontozor
awshatt

son birkaç gündür ben de öyleyim ya. sürekli yeni bir şeyler var mı diye bakıyorum

reddish

instadakiler neye dayanarak hala savunuyor soojin’i

suzikisuzi

onlar seçilmiş insanlar bizim göremediklerimizi görüyorlar :d

reddish

hayir o kadar olesiye savunuyorlar ki diyorum ben mi bir sey kaciriyorum

kırmızıbaşlıklıkız

aman dikkat burayı da keşfetmişler her an her yerden çıkabilirler

your behaviour is so UGH!

Şirketin kameralar karşında soojin e verdiği imaja dayanarak savunuyorlar. Soojin de mükemmel oyunculuğu ile bu işi hakkıyla yerine getirdiği için bizim sazanlar da inanıyor işte.

jennienin enayisi

Çünkü idolleri melek??? Siz hatırlamıyo musunuz yıllar önce dunyada deprem oldu yer kırıldı yerden bi melek çıktı o meleğin adı soojin

green wang

yalan olma gibi bir olasılığı kalmadı mağdurlar ne istiyorsa onu yapsın neden hala sessiz duruyor 👀

Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

Ben bu olayın kimsenin aklında bir soru işareti bırakmadan aydınlanmasını istiyorum. Sakız gibi uzadıkça uzadı. 😐

Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

Kırmızı başlıklı kız gelse de ondan Hyunjin ile ilgili biraz havadis alsam. Bu yorumu görürsen beni aydınlatır mısın lütfen? Bu arada Lia ile ilgili zorbalık haberleri çıkmış ama Jyp hemen yalanlamış.

kırmızıbaşlıklıkız

ayy sorma ya sabah lia’nın haberini gördüm ben de. jyp hemen yalanlamış ama artık herkesten şüphe duymaya başladım.hyunjin ile alakalı pek bir haber görmedim. lia’nın olayını araştırıyorum pek büyük bir şeye benzemiyor bakalım. kpop insanlara duyduğum güveni parçaladı attı yemin ediyorum

photo_2021-02-25_14-07-00.jpg
Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

Valla ya. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Psikopatimi bozacaklar benim.🥺

kırmızıbaşlıklıkız

bu arada dediğim gibi lia’yı başından beri takip ediyordum çevirilere tam güvenemesem de iddiayı ortaya atan kişi ilk gönderdiği yazıdan sonra daha ayrıntı bir yazı daha yazacağım diyip başka bir yazı yayınlamış.ben tam ne yazdığını anlamadım ama haber sonunda beğenme ve beğenmemede beğenmeyen daha fazla kişi vardı ve yorumlarda bu kişinin yazdıklarının yalan olduğunu falan söylüyorlardı bunun zorbalık değil de iki kişinin arasındaki bir sorun olduğunu söyleyenler vardı.hatta burasının okul ve netizenlerin de öğretmen olduğunu mu sanıyorsunuz kendi aranızda çözün diyen bi yorum görmüştüm. şimdi tekrar baktım ikisi de silinmiş. bundan hemen sonra lia’nın arkadaşı olduğunu iddia eden biri de… Read more »

Lavinia🌹

Şirket Lia yı direk yalanladı ama Hyunjin i direk yalanlayamıyor. Bu durumda benim içim hyunjin bir soru işareti. Hayranlar şirketin idol ayırt ettiğini düşünüyorlar ama bence bu durumda lia yı direk yalanladıysa hyunjin i de yalanlayabilirdi. O zaman aklıma hyunjin gerçekten zorba mıydı? sorusu gelir. Ayrıca hyunjin cennetten gelen bir ilah falan mı yorumlar neden böyle?

F54250B6-18D0-42FF-BF7D-A4815A85A804.jpeg
kırmızıbaşlıklıkız

bunlara çok da şey etmemek lazım hele bazı sayfalar yorumları da kısıtlıyorlar kendi dünyalarında mutlu mesut yaşıyorlar.hyunjin için çok fazla kişi çıktı bu gerçekten şüpheli ama jyp’nin lia’nınkini hemen yalanlaması geçen sene bu olayı zaten takip etmişler hatta dava açmışlar tarzında bir şey diyordu sanki açıklamada.hyunjin için de çok fazla tanık olunca belki araştırmalar uzun sürmüştür ama 3 gün oldu ve 27’sindeki mc’lik görevinin de yeji’ye verilmesi falan şüpheli.theqoo’da hyunjin hakkındaki yorumlar çok kötü. bilmiyorum artık bekliyoruz sadece..

Lavinia🌹

Ben itzy pek takip etmiyorum. Lia için daha önce de böyle şeyler söylendiğini bilmiyordum ama hyunjin gerçekten sevdiğim idollerdendi. Aşırı takip etmiyordum gerçi ama onunla alakalı bir içeriği görünce de bakıyordum. Geçmişte başka olaylar falan da olmuş sanırım ve jyp yalanlamış. Umarım bu da yalandır ama olayın gidişatı pek öyle durmuyor. Yalan değilse hem üzülücem hem de çok sinirlenicem. Son zamanlarda kimseye güvenim kalmadı. Dün acaba ben de mi zorbayım falan diye düşünecek konuma geldim.

kırmızıbaşlıklıkız

lia’nın olayını grubu takip ettiğim halde bilmiyordum. açıklamalarında şöyle geçiyor:”Bu gönderi, geçen yıl itibariyle aleyhine yasal işlem başlattığımız bir gönderi ve şu anda hakaret davasının sonucunu bekliyoruz” aynı şekilde ben de stray kids’i tanımaya başlıyordum ve hyunjin’i de seviyordum böyle bir şeyle anılacağını düşünmezdim doğruysa çok üzülürüm. lia’nın haber knetizen de çevrilmiş oradaki yorumlardan hyunjin’in durumuyla alakalı olanlardan biri şöyle: JYPE tarafları, konuyu araştırdıklarını, her şeyi ölçeceklerini ve dahil olan tüm insanlarla tanışacaklarını söylediler. Soruşturmanın çabuk yapılabileceğini sanmıyorum. Dün, Nate'in etrafında dolaşan JYP avukatından mektuplar geldi, ancak daha sonra sahte olduğu kanıtlandı, bu yüzden sadece resmi açıklamayı beklemeliyiz (avukat firma… Read more »

kırmızıbaşlıklıkız

benim de aynı şekilde kimseye güvenim kalmadı. herkesten her şeyi bekliyorum dememe rağmen sabah lia’nın haberini görünce baya şok oldum.Daha geçen gün söyledim itzy’den de biri zorba çıkarsa kpop ile ilişkimi keserim diye. hiç beklemiyordum çünkü kızlardan. çok şükür gerçek olmadığı ortaya çıktı.ve cidden bu kızdan ne istediler anlamıyorum zaten çıkış yaptıklarından beri en çok nefreti alan lia üstüne böyle bir haber çıktı.netizen yorumlarının iyi olması mutlu etti ama

Last edited 1 ay önce by kırmızıbaşlıklıkız
awshatt

Kimsenin bir şey yaptığı yok bu program bari güzelce araştırma yapsa da her şey ortaya çıksa. Yoksa şirketler bir şey yapmayacak…

kırmızıbaşlıklıkız

Dispatch da bu işlere bakmıyor sanırım:(

Lover

Kanıt diye kendilerini yerlere atıyorlar ne istiyorsunuz CCTV görüntüleri mi?Video izlese de inanmayacak kadar körler gerçi.

uykucu

Bence hiç kimse ulusal kanallardan birine röportaj verecek kadar kendini feda etmez, cube de bir aciklama da yok ve umarım cube gazeteci, avukat vs. Satın almamıştır. Bekleyip göreceğiz.

reddish

bu arada site duzeni keske eski haline donse bu sekilde kafam donuyor cok bi garip olmus

rukimjongdae

Evet ya çok karmaşık geliyor gözüme siteye kaçtır giriyorum ama gözüm hiç alışmıyor bence geri eski hâline döndürmeliler

reddish

bne haberleri bulamiyorum bazen kayboluyorlar gibi bi sey oluyor

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Geçici tasarımmış

reddish

soojin diyince de aklima true beauty soojin geliyor hep kismen ortak kaderler

Winternim

Bu kadar belirsiz bir aciklama yapacagina guzel bir ozur dilemeli ve magdurla gorusmeliydin sirketinin ve senin yaptiklarin sadece seni daha cok batirdi

Cl’in mikrofonu

Artık fanlarının savunacak hiçbir şeyi yok. Olay baya ciddi. Soojin’i yapması gereken şeyler hatasının -gerçekten- farkına varması ve içtenlikle özür dilemesi.

Cfm

soojin-ah gruptan s2tir olup gider misin?

heiheimatlos

Ayrılır ya kalmaz herhalde grupta??!

bae

ortada iki tane magdur var olay bu kadar ciddiye binmisken iki taraf da anlaşmaya varmalı yoksa soojin’in ayrilmasina kadar gider olay fanlar desteğini ceker isler daha cok sarpa sarar. Ayrıca hayranlar da sirf soojin’i korumak için mağdurlara siber zorbalık yapmayı kesmeli

Yeni Yazılar

41
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x