Benzer Yazılar

[THEQOO] Taeyeon’un konserinde hayranlarıyla paylaştığı mektup

[THEQOO] Taeyeon'un konserinde hayranlarıyla paylaştığı mektup

“Uykusuz geceler geçirdim. Tek yapabildiğim iç çekmekti. Söyleyecek pek bir şeyim yoktu. Vücudum ve ruhum yorgundu. Bu yüzden sessizleştim.

Sonra endişelenmeye başladım. Ben şarkı söyleyerek kendimi ifade ediyorum… ya artık onu bile yapamazsam? Ya şarkılarımı söyleyecek enerjiyi kendimde bulamazsam? Çok yorgunum. Çok tükendim. Sadece ağlamak istiyorum.

Ama yine de buradayım, yeniden hayranlar için şarkı söylüyorum. Evet, çok enerjim yok, ama bu içime yeniden yaşam üflüyor. Dipten bu şekilde yükseliyorum. Çok sevdiğim personellerim ve hayranların, benimle burada olan sizler…

Bu gece benimle burada olmanız benim için çok önemli. Bugün tek istediğim sizin için ve kendim için şarkı söylemekti. Hepsini dinlediğiniz için çok teşekkürler. Taeyeon.”

1. ㅜㅜㅜㅜㅜㅠ Taeyeon-ah ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

2. Taeyeon-ah, lütfen uzun süre şarkı söylemeye devam et~

3. ㅠㅠㅠㅠ Taeyeon-ah, lütfen bizim için şarkı söylemeye devam et ve hiçbir yere gitme. Lütfen bu sözünü tut. Şarkı söylediğin sürece seni dinleyeceğim.

4. Hayır.. niye ağlıyorum… ㅠㅠ

5. Kore’de idol olmak gerçekten çok yorucu ㅠㅠㅠ… Hayranı değilim ama kalbim acıdı

6. Taeyeon-ah ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Lütfen yapabildiğin kadar bizim yanımızda kal ㅠㅠ

7. Uzun yıllar boyunca şarkı söylemesini istiyorum…

8. Taeyeonnie ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Mutlu ol lütfen ㅠㅠㅠㅠ

9. Ağlıyorum ㅠㅠ umarım bu yıl herkes mutlu olur

10. Taeyeon-ah, güç bul, mutlu ol!

 

Kaynak: knetizen

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Buse

Güçlü kal Taeyeon~ Seni seven milyonlarca kişi var. Pozitif şeyler düşün. 🥺

Nana

Taeyeonie umarım bu zor günler çabucak geçsin çoook mutlu olacağın günler hemen gelsin 💪❤️💕❤️

KINGEXO

Önce onların gençliğini emiyorsunuz daha sonra ‘lütfen güçlü ol biz yanındayız ‘ diye paylaşımlar yapıyorsun. Iki yüzlüsünüz koreliler, idolleri bu hale getiren siz ve aptal kalıplarınız!

BlueElf

Kıza resmen kan kusturdular yıllarca. Taeyeon umarım hayatında seni mutlu eden insanlara yer verirsin ve güçlü kalırsın.

SeulgiWendy

İnsanların ne istediğini anlamıyorum ya gerçekten hem evlenmesinler, sevgili yapmasınlar ama mutlu olsunlar, depresyona girmesinler, şarkı söylesinler istedikleri herşey bir biriyle çelişiyor Taeyeon umarım her şeye kulağını tıkar ve sadece onu sevenleri dinler ve şarkı söylemeye devam eder onu seven çok insan var.

Chickenisnotmystyle

Taeyeon çok çabalıyor millet.. Lütfen üzerine gelmeyin. Umarım ıu da mutludur peach i dinledikçe içimi bir hüzün kaplıyor

ArmyMoaBlinkOnceReveluv😍😍

Sadece mutlu ol taeyeon ve kendini nasıl iyi hissedersen öyle yaşa hayat diğerlerini takmak için çok kısa biz hayranlarin olarak hep yanindayiz😘😘

BIKTIM

Lütfen Taeyeon’a karşı nazik olun..

GirlsLikeSunset

Umarım güçlü olup,hayatına kendisini destekleyecek ve sevecek insanları alır. Mutluluğun bozulmasına izin vermez. Bütün hayatım boyunca sanatını dinleyeceğim

Bir army

Seni o kadar çok seviyorum ki bizim için hayata tutunuyorsun bizi bırakıp gitmediğin için teşekkür ederim

Sehu

Hep böyle derler.. önce duygusal bir yakınlık kuruyormuş sanki seviyormuş gibi konuşurlar, sonra en ufak hatasında sanki hiç sevmemiş gibi davranırlar.. bu bazı insanlar sevmeyi bilmiyor arkadaş. Kim olursa olsun destekliyorsan dengeyi iyi tutturmalısın gün gelir uzaklaşırsın, desteklemiyorsan sınırını aşmayacaksın gün gelir hayran kalırsın. Dengeyi iyi ayarlarsan pişman olmazsın. Sadece bu haber için değil yorumum. Bir çok şey için. İçimde tutamıyorum artık. Allah aşkına gençler bir bakın kendinize ya, burdan yazınca kalp kırmadığınızı mı sanıyorsunuz? O görmüyor diye rahat konuşma hakkını kim veriyor size? Kültür olarak bize yakışmayan şeyler yapmaya, insan olarak yapmamamız gerekenleri yapmaya ne zaman başladık? Önce kendinize… Read more »

Blinkie

Sonu Sulli gibi olacak bu gidişle

Yeni Yazılar