Benzer Yazılar

[THEQOO] Winner ‘I LOVE U’ klip teaserı ile beklentileri yükseltti

1. Bu çok iyi ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Ağlıyorum 💙💙💙💙

2. Şimdiden çok iyi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. Evet, işte bu. Bu çılgınca.

4. Şarkı şimdiden iyi. Bu iş bitmiştir.

5. Hul iyi vay canına. Ama Kang Seungyoon düşündüğümden daha ince seslere çıkıyor.

6. Hul ne? Şarkı acayip iyi?

7. Klip biraz Teletubiesㅋㅋㅋㅋ gibi görünüyor

8. Bence klip güzel olacak

9. Şimdiden kulağa ferahlatıcı geliyor. Kulaklarım karıncalanıyor

10. Bence Winner her zaman dört gözle beklemeye değer. Beklendiği gibi, bu şarkı da kulağa hoş geliyorㅋㅋㅋ Kang Seungyoon’un bunu bestelediğini gördüm ve gerçekten çok yönlü biri olduğuna daha çok inanıyorum

 

K: Pannchoa

guest
18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ajumma

Şarkıyı millions şarkılarına benzettim. Winner biraz ferah, neşeli konseptte şarkı çıkartıyor artık daha çok. Yani ana şarkıları o tarz oluyor. Lakin grubun duygusal şarkıları bence harika. Fool, empty falan harika şarkılar. Özellikle fool şarkısının klibini baya sevmiştim. Umarım çok güzel bir comeback geçirirler.

Last edited 1 ay önce by Ajumma
Niiv

Remember ve pricked çok güzel benim favorilerim de onlar

Ajumma

Onları da seviyorum. Çok yazmak istemedim djdjdk çünkü slow şarkılarının hepsi güzel düşününce. Ama sanırım en favorim fool ve empty benim de. En çok onları dinlemişimdir. Remember baya duygusal ya bir de cidden hayranlara askerlikten önce veda olarak baya iyi şarkı.

Last edited 1 ay önce by Ajumma
delulu

cidden empty, sentimental… kpopla haşır neşir olduğum dönemler loopa alıp dinlediğim şarkılardı zaman çok çabuk geçiyor :,)

Ajumma

Eveeeetttttt ya empty ilk çıktığını hatırlıyorum. Cha Tae Hyun’un telefon ziliydi bir dönem dndjjdjd Kpop şarkılarının çıktığı tarihi görünce depresif oluyorum. Ohaa ben bunu çıktığı gün hemen izlemiştim. Şimdi 9 sene geçmiş ve ben o 9 senede ne yaptım falan oluyorum.

Hayrunnisa

Üye ayrılığı gruba yaradı sanki. Böyle tam bir grup gibi gözüküyorlar. Nam Taehyung grupta başından beri alakasızdı gibime geliyor

nix

nam taehyun ayrılalı 6 sene oldu artık ayrıldığı bile unutuldu

Hayrunnisa

Ayrılığının üzerinden 6 yıl geçmesi, fikrimi değiştirmedi🙃

Ajumma

Bu arada Winner grubunu başından beri takip ediyorum daha team a b olayından beri. Ben de açıkçası bu dörtlünün verdiği imajı daha çok seviyorum. Zaten Nam Taehyung’un şu anki çıkartılan şarkılara uyacağını ben sanmıyorum. Nam taehyung var iken ve o çıktıktan sonraki tarzları da çok farklı bakarsanız. Fakat şunu da söyleyeyim şirket ilk başta grubu çok iyi değerlendiremedi belki arkada sorunlar vardır. Yani 5 kişi olarak kendilerini gösteremediler. Çok göremedik 5li olarak yani. Hatta Nam Taehyung ayrılırken şirket sanki psikolojik sorunları var tarzı açıklama yapmıştı. Hatta o dönem dört albüm çıkartacaklardı her şey yarım kaldı. Sonra nam taehyung idollük bana… Read more »

Last edited 1 ay önce by Ajumma
Hayao

Ferahlatıcı Winner tarzını seviyorum.
Biraz Love Me Love Me vibe aldım. Güzel şarkı olur gibi

récord

Genel olarak farklı şeyler denemeye açık bir gruplar, bu yönlerini çok seviyorum bazen tittle bana hitap etmese bile illa bsidelarında slow şarkılarından birine vuruluyorum ama grup uzun süredir yaz aylarında dönüş yapıyor, keşke şöyle kış aylarında buram buram ballad kokan bir albüm de alabilsek…

hello

Bence really realy gibi bir ekti yaratacak

Melankoli

Şarkı güzel görünüyor ama son birkaç comebacktir bu tarz şarkılar çıkarıyorlar. Tekrarlama gibi. Şarkının havasını Millions a çok benzettim doğrusu. Belli olmaz tamamını dinleyince belki fikirim değişir. ‘Love me love me’ ve ‘island’ şarkılarını çok beğeniyorum. Tabii slow şarkıları daha iyi bence Empty, Fool, color ring gibi.

Niiv

Aslında bundan önce remember vardi slow bi sarki ondan önce de soso ile cb yaptılar. Yani son 2 cb slowdu.

Melankoli

Doğru söylüyorsun ben onları unutmuşum.

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Vay canına gerçekten farklı bir melodisi var😄

Since15*

2 yıl sonra yeniden görmek aşırı heyecanlı💙 Albümü çok merak ediyorum başlık şarkısının spoiler’ını zaten waterbomb’ta vermişlerdi bakalım nasıl bir şey bizi bekliyor

Honkiponkitorino

ben beğenemedim. Uğuğuğuğuğu kısmı çok sinir bozucuydu. Winner’ın depresif şarkılarını daha çok beğeniyoruö

Yeni Yazılar

18
0
Would love your thoughts, please comment.x