[THEQOO] Wonho, 'Highline Entertainment' ile anlaşma imzaladı

Wonho solo sanatçı olarak kariyerine Highline Entertainment altında devam edecek

1. Highline Starship’in alt şirketi değil mi? Yok artık ’

2. Sadece solo~ MONSTA X ile ilişkin olmasın~

3. Çok utanmaz ya

4. Bu kadar yetenekli biri mi? Niye Starship gitmesine izin vermiyor??

5. Hiç utanmaları yok ya ㅋㅋㅋ Madem böyle yapacaktınız niye onunla kontratınızı iptal ettiniz? Neyse MONSTA X’ten ayrılmasına sevindim

6. Vay be, Starship inanılmaz

7. O kadar popüler bir ünlü mü ki Starship onu bırakmıyor? Ne düşünüyorlar anlamıyorum

8. MONSTA X’e dönmediğin için teşekkürler…

9. Bu adam ne yapıyor? İğrenç ya

10. Neden? Neden? Neden? Niye bir suçluyla kontrat imzaladılar?

11. Starship’in alt şirketine girmesine şok oldum…

12. Wonho’nun hiç mi utanması yok, böyle bir kişilikle nasıl yaşıyor?

13. Gerçekten pişmansa bari 1 sene uzak kalsaydı, şimdiden kontrat imzalıyor, neyin pişmanlığı?

14. Ünlü olmaya devam mı ediyor yani?

15. Grupta yetenekli bir üye miydi? Ben sadece Shownu’yu tanıyorum. Starship artık onunla adı anılmasın istiyor galiba

16. Wonho hayranları Jung Joonyoung ya da Seungri gibilere küfür etti mi acaba?

17. Hayatının son yıllarını çalışkan bir şekilde geçiriyordu, umarım bu şekilde devam edip düzgün bir hayat yaşar…

18. Söyleyecek sözüm yok, daha kaç defa MONSTA X adını anacak düşünsenize, Starship tam bir pisliksin

 

Kaynak: Pannchoa & Knetizen

 

27 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep Sude

Abi nasıl bu kadar acımasız olabilirsiniz, bu ne yorumlar ne?

BiradetMonbebe

Onu tekrar görecek olmama sevindim ama bu Monsta X’le olsun istiyordum

öfff

jung joonyoung ve seungri şerefsizleri ile wonho’yu aynı cümlede kullanma saçmalığı?

öfff

evet siz çekemeyenlere inat wonho bize geri döndü, evet o kadar yetenekli ve büyük bir fan kitlesi var ki öylece bırakılıp gidilemeyecek biri.
bir insan hata yapar ve bunun için özür diler, daha ne yapsın bu çocuk size yaranabilmek için? kalbi nefret dolu iğrenç insanlarsınız knetizen.

Loura

Monsta x ile tekrar birlikte olması zaten imkansızdı. Eğer böyle bir şey yapsalardı monsta x in diğer üyeleri de bundan çok etkileneceklerdi. Bu yüzden solo olarak yoluna devam etmesi çok daha mantıklı. İsteyen destekler isteyen desteklemez.

Kyuzi

Soruşturmada temiz çıktığı yazıyordu neden hala ona suçlu deniliyor daha farklı şeylerde mi var

Exovelvet

Ben de merak ediyorum. Bir tane kız tarafından suçlanmıştı paramı aldı geri ödemedi, hırsızlık yaptı uyuşturucu kullandı vs tarzında. Sonra yakın zamanda uyuşturucu soruşturmasından temiz çıktı ama diğer kısma ne oldu ben de bilmiyorum bile biri açıklasa güzel olur

Cansu

Hepsi teker teker açıklanıyor şu an uyuşturucudan aklandı

Kira

Ilginc, starship çocuğu gruptan atarken çok karaelıydı olaylar çıktığı gibi çocuğu gruptan attı. Ama şimdi de alt şirketine alıyor, acaba fanlarin bu kadar ısrarı üzerine mi yapıyor bunu? Hani bu çocuğun fanları var onu alt sirketimize alırsak bizim işimize yarayacak gibisinden. Anlamadım ama Starship karakterisiz.

Abc

Uyuşturucu suçundan aklandı ama bir arkadaşına olan borcunu ödemediği haberleri dolanıyordu o haberlere ne oldu yalanlandı mı yoksa araya kaynatılıp unutturuldu mu ?

Jeu

Wonho gruptan ayrılmadan önce yalanlandı. Kanıtlanması ise geçen ay bir hesap tarafından yapıldı. İnsanlar ısrarla hâlâ onu suçluyorlar.

Jeu

Suçsuzluğu kanıtlanan birine suçlu denilip hedef gösteren insanlara dava açmalı Wonho. Fanları Wonho’yu gerçekten biliyor çünkü 7/24 onunla birlikte. Solo çıkması bir nevi üzdü grubun bir parçasıydı çünkü. Monsta denilince akla gelen insanlardı. Parayı fanlar kazandırıyor fanların isteği olmalı. Starship çok stratejik hamle yaptı hem OT7 hem de OT6 severleri elinde tutuyor. Collablar gelirse ileride daha iyi olur. Monbebe’mi artık üzmesinler. Çok yoruldular psikolojik savaş verdiler. En azından artık görebilecekler Wonho’yu herkesin mutlu olmasını diliyorum.

Sude

Wonhonun sesine bir kez dikkat etmemiş sadece izlerken “Bir tane eleştirecek bir yön bulayımda” diye düşünen gereksiz insanlarsınız. Her ünlüye yaptığınız gibi Wonhonun da yorumlara katlanamayıp yapmaması gereken bir şeyi yaptırmaya çalışıyorsunuz. Bir insanın sizin yaptığınız yoruma karşı nasıl etkileneceğini bilmeden ağzınıza geleni söylüyorsunuz. Bunu daha kaç ünlüye yapıp son raddeye kadar ileri gidip hayatlarını kaybetmelerine sebep oldunuz. İşte siz bu kadar basit, düşüncesiz insanlarsınız. Sonunun nereye gideceğini bilmeyen insanlarsınız. Ayrıca çocuğun kası var ki gösteriyor:) . Gidip bence tüm performanslarını izleyin. No mercy yi izleyin ne çabalarla buralara gelmiş öyle konuşun. Herkes hata yapabilir ki cinayet işlenmemiş, ağır suç… Read more »

Huble

Çoğu fan grubu idolleri adam öldürse bile körü körüne desteklemeye devam ediyor. Onlara sorarsanız 973727 kanıt ile suçsuzluğunu iddia etmeye çalışıyor. Gerçekten bu kadar kör olmuş ve kendini kaptırmış insanlara üzülüyorum. Garip gerçekten garip. Bu yüzden bu insanlar yüz bulup aynı pislikleri yapmaya devam ediyor. Çivisi çıkmış dünya…

Kaddo

Şimdi bu çocugun suçunu söyle. Ne kadar kötü bir şey yaptı ki bu çocuk katil ve tecavüzcülerle kıyaslıyorsun? Lütfen açıklar mısın?

Huble

tecavüz ve adam öldürmek dışındaki tüm suçları destekleyebiliyorsun yani? Onu yapsa onu da desteklersiniz. Bildiğim tek şey ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Hele o ateş birden çok sebepten yandıysa…

Kaddo

Ben tüm suçları desteklediğimi söylemedim. Senden ricam bu kişinin suçlarını belirtmendi. Sadece bu. Söyle lütfen.

Jeu

İyi de Wonho suçsuz? Atılan iftiralar var ki onlar da kanıtlı bir biçimde yalanlandı. Uyuşturucu kullanılmamış, hırsızlık yaptı diyen kızın çaldı dediği şeyler o yılda üretime bile geçirilmemiş şeyler (2015’te çıkan fotoğraf makinesini 2013’te çaldı diye söyledi millete.)

Zeynep Sude

Kusura bakma ama Wonho cezasını zaten polisten gözetim alarak çekti (geçmişte arkadaşlarıyla ilgi olanlar) sizin bir şey söyleme hakkınız olduğunu sanmıyorum. Ayrıca her insan hata yapar ve bunlardan ders alıp pişman olduğu, bir daha yapmadığı sürece bir sorun yok. Üzerindeki bütün yükü kendini müziğe adayarak kaldıran, acı çeken ailesine iyi bir hayat sunan kişiye suçlu muamelesi yapmaya devam edemezsiniz.

Huble

Hata mı? Hata olması için pişman olman lazım. Yıllar öncesinde kalma borcu paran olduğu halde ödemiyorsan o kişi ya sahtekardır ya da dolandırıcı. Uyuşturucu kullanma, satma, Burning Sun müdürü ile bağlantılar bunlara hiç girmiyorum. Pişmanım demekle böyle büyük şeytanlıktan melekliğe geçilmez. Sadece beyinsiz hayranları kandırmaya, hala onlardan para koparmaya çalışmaya yarar. Şirket Wonho’yu gruba tekrar almıyor ama ondan vazgeçmiyor da neden? Çünkü hala binlerce aptal fanı var. Oppaları ne derse inanan… Uyuşturucu testi negatif çıkmış… 2013’te haberler çıkmadan önce polisin çoktan Wonho hakkımda soruşturma açması ve uyuşturucu testi istemesi.. Skandal çıktıktan sonra elbette herkes pişman olur. Zengin para kaynağını kaybetti… Read more »

Zeynep Sude

Bak bebeğim öncelikle şu burning sun mıdır nedir olayını Wonho’nun bulunduğu hiçbir ortamda kullanma. O iğrenç insanlarla uzaktan yakından bir bağlantısı yok. Kafayı borca takmışsın ama biraz relax bence ya. Borcu olduğunu iddia eden kişiye bak kaç idolün hayatını kaydırdı haksız yere. Ayrıca ne kadar büyük bir borç ki öyle Wonho ödeyemesin. Ortada bir borç yok demek. Ayrıca aptal fan deyip durma sen se*ngriyi destekleyen insanları düşünerek bunu yazıyorsun. Wonho’nun olayı sadece Wonho’yla ilgidir hiçbir şeyle kıyaslama.

Huble

Öncelikle kadının pislik bir insan olduğunda hem fikiriz. Ama bu pislik insanla yakın olmadan böyle şeyler başına gelmez. 2.si Burning Sun olayları ile doğrudan bağlantısı yok ama Da Eun ile evde uyuşturucu içerken evdeki görgü tanığının şuan Burning Sun davasından içeri alınan biri olduğu ve bu tanıklık olayının polis tarafından doğrulanmış olması.. Direk olmasa bile nasıl insanlarla muhattap olduğunu gösterir. 3.sü Şu an sadece son yapılan uyuşturucu soruşturmasından temiz çıktığı ortaya kondu. (Ki korede bile artık bunun nasıl allem kullemle negatif gösterilebileceğini öğrendik) Peki diğer skandallar? Ortaya çıkan ekran görüntüleri, Wonho’nun avukatıyla konuşmaları, Yasadışı ehliyetsiz araba kullanma, çocuk hapishanesinde yatma…… Read more »

skjas

solosunu söylüyorum size üzerinde tişört olmayacak kaslar ön planda dımtıs dımtıs disko şarkısı akshshsh oppam suçsuz çünkü.

öfff

sen ne saçmalıyosun? bu kadar sığ düşünceli olamazsın cidden akdşamfla yazdığın yorumdan wonho’ya dair hiçbir şey bilmediğin çok belli oluyor. fikrin olmayan konularda boş konuşma

Zeynep Sude

Evet sende izlerken ağzının suyunu akıtacaksın :***

May ile

İlginç bir şekilde bu yorum komik ve eğlenceliydi benden sana bir tane like güldürdün teşekkürler

Akali

bu skandalda gördügüm en hakli yorumlardan biri, bu adamın kasları yüzünden sevildiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam