Benzer Yazılar

[THEQOO] YG binasının önündeki protesto kamyonu

[THEQOO] YG binasının önündeki protesto kamyonu

“Çok duygulu ve kusursuz bir şekilde şarkı söylemesine rağmen hiçbir zaman OST söyleme fırsatı geçmedi eline. BlackPink Rose’nin bir dizi için OST söylemesini istiyoruz.”

“Rose’ye hak ettiğini verin”

“Rose daha iyi bir muamele hak ediyor”

1. Yabancı hamam böcekleri ve akgaelerden beklendiği gibi, her yerde bunu yapıyorlar ㅋㅋ Hepimizin aynı şeyi düşündüğünü sanıyorlar ama onların yüzünden normal hayranlar strese giriyor

2. Ne kadar çok aptal hayran var

3. Bu kadar spesifik bir şey istemeleri komik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. Yabancı hayranlar… gerçekten hiç düşünceli değiller

5. ✋ Bu BP ya da Rose fandomunu temsil etmiyor, bu sadece yabancı hayranların düşüncesi ✋

6. Yabancı hamam böcekleri yaptığımız iyi işleri mahvedip duruyor, Koreli hayranlara tokat atıyor gibiler resmen, dün gece onlarla kavga ettik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. Böyle yapınca sanatçıları daha çok utandırdıklarını bilmiyorlar mı ㅋㅋㅋㅋㅋ Cidden hayranlar kendilerine gelmeli

6. Bunu Kore’de mi yapıyorlar???????

7. Bang Yedam’ın solosu çıktığında diğer idol fandomları patladı ve Bang yedom solosu flop oldu, Rose’yi kullanarak Bang Yedam’ın şarkısının reklamını yaptılar

8. Daha hızlı bir geri dönüş isteseler tamam da OST istemek biraz…

9. Gerçekten.. fandom imajımızı bozuyor bu yabancılar

10. Neden aynı enerjiyi Lisa’nın dolandırıcılık olayının çözülmesi için kullanmıyorlar? Şirketin menajeri tarafından dolandırıldığını kabullenmek istemiyorlar mı?

11. Ne OST’si?ㅋㅋㅋㅋ Ben solo albüm ya da BP geri dönüşü istiyorum

12. Ben Rose için solo albüm istiyorum. OST ne? Solo albüm daha iyi değil mi?

13. BP ne zaman dönecek? Black Pink’in yeni şarkısını dinlemek istiyorum, Youtuberların yaptığı remixleri dinliyorum…

14. Rose’nin sesini seviyorum, umarım YG ona solo albüm çıkarır

15. Yabancılar albümden çok OST mi istiyor?

16. Yabancı hayranlar gerçekten hiç düşünmeden yaşıyorlar

17. YG’den nefret ederim ama yabancı Blinkleri anlamıyorum

18. Vay be.. bu Koreli hayranlar için çok sinir bozucu ㅋㅋ

19. YG sanatçılarına promosyon yaptırmayı bilmiyor

 

Kaynak: Knetizen & Pannchoa

110 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Muziksever

Bu kamyonet daha önce YG binasının önüne gelecekti ama sonradan vazgeçildi ve denilen o ki bir duyum üzerine bu kamyoneti ertelemişler ama duydukları şey de yalan çıktı sanırım. 1 haftadır albüm haberleri bekliyoruz. Bizim için pazartesi gecesi bir kabus şu artık.
Rosè’nin tüm fan sayfaları birleşip kız için Twitter’da paylaşım yapacaklardı ama Blackpink’in comeback haberleri olduğu için ertelediler. Kız sevenlerini gördüğünde gözlerinin içi gülüyor ama çok az destek alıyor.
Rosè solo albüm yapılacak diye açıklama yapıldı ama daha önce de bir çok açıklama yapılmıştı. Kız grubun vokalisti tabiki OST verilmeli.

Muziksever

O kadar sinirliyim ki nasıl yazdım bilmiyorum. Yazım yanlışı varsa kusura bakmayın.

Patatesmel

Şey çok tuhaf HER IDOL HABERİNİN ALTINDA AYNI ŞEYİN OLMASI???? Bir fikri beğenmezsen eksilersin fikir olmayan şeyleri bile eksileyen bir grup var. Hayır burası “anti toplanma noktası” gibi bir şey mi? Nasıl oluyor da alakalı alakasız her şeye eksi atan bir grup oluyor hep? BTS haberinin altında var bu tayfa, Twice haberinin altında da var ve burada da var kim bunlar? Eksiyi görünce de “malum fandom yine gelmiş” gibisinden yorumlar yazılıyor. İnşallah bir gün ben de “the one who shall not be named” fandomunu görebilirim.

Patatesmel

Çok tuhaf ya kimler acaba bu her şeyi eksileyenler? Herkes birbirini mi eksiliyor acaba chdjcnd Aşağıda “Ne gelirse gelsin de bir şey gelsin artık yeter” benzeri bir şey yazan birisine eksi atmışlar. Kim buna neden eksi atar ki? Anti olsan bile mantıklı değil bunu yapmak.

Lululali

+87656776

Patatesmel

İlk çıkış yaptıklarında çok seviyordum grubu sonra bir anda soğudum ama yine de bunları görünce çok üzülüyorum. YG’nin elinde birbirinden yetenekli 4 kız var ama o bu kızları Instagrammer yapıyor resmen, influencer yapacaksan neden bu kızları eğittin? Neymiş Seungri olayıymış, oymuş, buymuş da virüs varmış o zaman bu sırada geri dönüş yaptırdığı gruplar ne? Umarım bu albüme 6 yeni şarkı ve onların remixlerini koymaz çünkü işte o zaman gerçekten YG binasını basabilirler.

Sunmii

Blackpink’in başarılı olmasının sebebi yabancı hayranlar değil mi? Sadece Kore’yle kalsalardı bu kadar ünlü olamazlardı. Ayrıca Rose’nin solo şarkısının çıkmamış olduğu da bir gerçek.

KINGEXO

Pfff yabancılar için böyle küçümseyici cümleyi kuracak son kişi bile değilsiniz. Hamam böcekleriymis pardon ama ıdollerin kısıtlanmasının sebebi sizlersiniz yabancı hayranlar sadece eşit bir hak istiyor bir şekilde seslerini duyurmaya çalışıyor, siz ise anca boş boş konuşuyorsunuz.

Last edited 2 yıl önce by KINGEXO
Sanito

Yabancılar için her fırsatta hamamböceği diyen ‘üstün ırk’ kore’nin, Yoongi’nin karaböcek demesine içerlemesi gibi saçma bir gün.

KINGEXO

Üfff sen bi sal bu siteyi ya nerede bts üyesinin adını duysan altında egvv egvv diyip duruyorsun

Sanito

Sana bir haberim var şeker kız. En azından fanı olduğum grupla ilgili yorumumu yapıyorum. Sizin gibi her halta burnumu sokmuyorum ona bak:D

KINGEXO

Bebeğim sana demedim ki ben cevap verdiğim kişinin nickine bak bence

Sanito

Kusura bakma canım. Direk yoruma baktığım için o gözümden kaçtı. Her seferinde alakalı alakasız yorumlara atlayan o kadar insan var ki onlardan sandım.

KINGEXO

Kimin kuduruk olduğu çok belli aşko yorumlarını görmesem inanacağım sana.

Sanito

Iyi niyetine gram güvenseydim buna bende inanırdım. Ama her BTS postunun altına itinayla attığın yorumlar benimde gözümden kaçmadı. Bts adı geçsinde laf atayım diye yer arıyorsun. O yüzden birine kudurdun demeden önce dönüp ben niye böyle kuduruyorum diye bak.

Sanito

Aynı olmadığını pek tabi biliyorum. Ama hiç şaşmaz yabancı fanlarla ilgili her posta en az 2-3 tane böyle yorum var. 5-6 bin koreli yok ama bu tiplerdende 5-6 bin tane yok. Çok daha fazlası.

Patatesmel

YG boykotu sadece yorumlarda var. Herkes yine aynı şekilde müzikleri dinliyor ve ürünleri satın alıyor. Sonra da akşam eve gelip “YG seni boykot ediyorum” yazıyorlar yorumlar kısmına chdjchdjfndjcndjdn

Sena

Ya ost tu falan geçin arkadaşlar milleti istediği rose albümü ve işe bakın yg bunu grup almununden sonraya atıyo çok saçma ilk solo çıkışlı rose olmalıydı sesine yazık edilen bir yg idolu daha ne umutlarla girmişlerdir o şirkete ama sonuç üzücü 5 yıllık gruplar ama tam albumleri bile bu sene çıkıcak inşallah acaba bir diğer full albumu kaç sene sonra görürüz

Muziksever

Boykot yapan da var yapmayan da var. Comeback isteyen sadece blinkler. Siz rahat olabilirsiniz 🙂

Bir bakıp çıkacağım

Yg cidden zeki bir şirket ama . Yabancı bir şirketle imza atıp , dünya turu vermeleri kızların en büyük promosyonu oldu bence . Küresel anlamda güzel bir kitle yaptılar kendine kızlar . Yabancı şirket vesilesiylede festival , collab olayı filan olması kızlar güzel fan topladı . Şirketin şarkı yayınlamasına bile gerek kalmadı kfkfkf bunu her şirket yapamaz . Acı ama gerçek . Bunun yanında lisayı çine göndermesi çok zekiceydi lisanın zaten bir kitlesi vardı bu sefer daha fazla kitleye sahip olmaya başladı . Adam çok yorulmadan para kazandı . Olan fanlara oldu bence . 1 yıldan beri yeni bir şarkı… Read more »

myloveforari

Yabancı hayranlar üyeleri eşit mi seviyor? Sen hangi dünyada yaşıyorsun. %50 Lisa stan %30 Jennie stan geri kalan da Rose ve Jisoo severler :d Ayrıca koreli blinkler genel olarak jisoo seviyor ya da rose Jennie’yi genel halk sevdiği için en popüler. Yabancı hayranların hepsi gizli/açık akgaeler zaten 🙂

Wannabe

Dddd bile degil solodan once en populeri jisooydu. Lisa neyse taylandli ama roseye populer varyete showu imkani taninsaydi en populer uyelerden olabilirdi cunku ses tonu korenin en sevdigi ses tonlarindan.

Elif

Konuyla alakası yok özür dilerim ama, kamyoncunu fanlar kiralayınca, şoförün gidip binanın önünde durması bana garip geliyor. ya da film setlerine kamyon göndermek falan

FOD

Video çalıyor.. Bir ara bam bam ktl çalıyordu balkondan şaşkın şaşkın bakıyorlardı,kıemızı suratşaeını görmek güzel doğrusu..protesto ancak böyle edebiliyoruz..biz blinkler cidden devamlı gönderiyoruz bizim sayenizde kamyoncular da köşeyi döndü gerçekten..

Elif

Aynen😀

HTGNMO

Knlinkler ve onların oturdukları yerden ; kilometrelerce ötede olan ama kızlar hakkında daha çok endişelenen,bir şeyler yapmaya çalışan ,her gün kızlar için sabahlayan iblinklere sallamaları hiç bitmiyor doğrusu..umrumuzda değilsiniz hamam böcekleri (!) siz ne kadar iyisiniz görelim..kendi aranızda bizsiz örgütlenemiyorsunuz bile

FOD

Yg çok şey vermedi ki kızlara..kızlar 4 yılda 14 şarkıyla bu konumdalarsa kendileri sayesinde..hangi grup bu kadar az içerikle bu konumda olabilir ki ? Yg yatsın kalksın şükretsin BP gibi bir grubu ve 4 tane birbirinden yetenekli idolü olduğuna..şirketi geçen sene çoğunlukla ayakta tutan bu 4 kızdı..ne olursa olsun kızlarımın yanındayım✌

Candy

Koreli fanlar bugün Blackpink için adam gibi ne yapmışlar da BiZi kOTu GoSTERiYorLar diyorlar Pardon? Blackpink uluslararası fanları en iyisi ve kızları her şartta koruyup savunuyor. Bugün ilk problemde Her zaman ya Tay ya da çinli fanların olaya müdahale olduğunu görüyoruz Blackpink önce hak ettigi değeri verin Korede koruyup savunun sonra konuşursunuz HAMAM BÖCEKLERİ

Hgs

Aynen reis konuş 👏👏

Last edited 2 yıl önce by Hgs
lol

anti olduğumu düşünmeyin lütfen blackpink dinliyorum seviyorum da ama fandomlarında falan değilim. bana göre grupta en stabil olan üye jisoo, sesi en güzel olan jennie, lisa da güzel söylüyor ama rosenin sesinin abartıldığını düşünüyorum. eşsiz ses çok güzel falan diyenleri gördükçe acaba bende mi bir sorun var diye mr removed konserler ödül töreni videoları falan izledim hala da öyle düşünüyorum. sesi kulağımı tırmalıyor resmen ve aşırı detone oluyor. neden rosenin sesini bu kadar eşsiz buluyorsunuz?

Hgs

Ses rengi güzel ,verdiği duygular ,sesinin gücü iyi ve kendini geliştirebilir çalıştıkça.. Beğenmeyebilirsin önemli değil sadece saygılı bir şekilde dile getiridiğin için teşekkürler ama ben yine de bir şans vermeni isterim..youtubeda yaptığı coverlara bakabilirsin ve maskeli şampiyon programına da çıkmış canlı söylemişti oraya da bakabilirsin ama beğenmek zorunda da değilsin önemli değil dile getirme tarzı önemli

Last edited 2 yıl önce by Hgs
lol

ne demek canım teşekkür etmene gerek yok olması gereken bu. dediklerine bakacağım teşekkür ederim

Rukiye

Albüm,solo albüm,OST her ne olursa, bir dönüş olsun yeterki

Rien

Ben rose’nin sesini ballad bir ost de duymak istemem,onun tarzı r&b’yi daha iyi kaldırır o yüzden rengini gösterileceği solosunu istemek daha mantıklı

Lululali

Ben de bs skandalıyla ilgili sanmıştım.

Hgs

Bs ne ?

Hye Su

Burning Sun

la cha ta

Hamam böceği çok kaba.Bu arada kamyonu alanlar haklılar ama ölüm tehditleri için kullansalar daha güzel olur tabii bir şry yapmadılrsa bunun için

JKW

Mailler atıldı..şikayet edildi bir sürü yere..ve hesapları da kapatıldı..farkındayız 2 gündür gündem oydu zaten

la cha ta

pek bilgim yok iyi o zaman

la cha ta

iyi bir şey demedim mi eksi?

JKW

Herkesi eksiliyorlar ..sorun yok😂

SGJK

Ost sadece isteklerden biriydi ya onu mu görmüşler bir tek ? Baştan sona kadar rose ile ilgili olan haksızlıklar ve istekler ile ilgiliydi ve merak etmesin Lisa için de sesimizi yükselttik..ulan koreli hayranlar madem o kadar iyisiniz görecem ulan sizi bu yeni şarkı hele bir melonda 1 olmasın ? Allah Allah kıçlarını yerinden kaldırmazlar biz bir şeyler yapmaya çalışınca da imajlarını bozuyormuşuz felan filan ? Geçin anam bunları..kızları kimseye yedirmeyiz..hala CB tarihi yok..Rahatsız değiller mi acaba ,sorun görmüyorlar mı hiç ? Çıldırıcam..cidden umrumda değil madem kendileri bu kadar iyi , biz kötüyüz görücem Kore listelerindeki durumu..ve hamam böceğinin alası sizsiniz… Read more »

Last edited 2 yıl önce by SGJK
KINGEXO

Aldım bu meme i mskxnwkznajs

Zehra

Rose kendi sesini kullansın lütfen, kim incelt sesini demişse düşmanı bence

sadece blackpink

Çoğu kişi rosé birşey almazken yalandan aaa rosé eee rosé falan yapıyorlardı şimdi bir şey olunca off fanséler falan

Exovelvet

Şu korelilerin kendilerini nimetten saymaları yabancıları küçümsemeleri ama en ufak bir ırkçılıkta ağlamaları yok mu iki yüzlülük

Exovelvet

Korelilere yapılan ırkçılığı doğru bulmuyorum tabi ki ama kendileri öyleyken başkalarından saygı beklemeleri saçma

Özge

Yabancı diyerek ırkçılık yapmayın ben türküm ve yabancı denince ben istemediğim halde zan altında kalıyorum ve yabancı diyerek o polisten hiç bir farkiniz kalmıyor

Hsgshdhhd

3 diyince inanıyoruz

Imherebabe

Hamam böceklerine selam olsun. Nasıl hamam böcekleriyiz ama SDGFGSGSD

JKW

Yg sonunda yarabbim bugün tarihi verdi millet..1 yil 2 ay sonra yıkıklığımızdan kurtuluyoruz..o yüzden projeyi ayarlayan fan 2.günde kamyonu devam ettirmedi , iptal etti …herkes ilk defa bu gece beklemez uyurken geldi 😂 bitti sonunda çilemiz biz de cb yapabilip mutlu olabilcez diğerleri gibi…koreli fanlarla aramizdaki kavga da son buldu şuan herkes pamuk gibi..zaten blinkler fandom içi , fandom dışı sinirlidir genelde sebebi de ygydi ama sanirim bir süre sakiniz sonunda 🙏BLACKPİNK IN YOUR AREA🖤💗🎉🎉

Sanane

HAKETTI MAL OĞLU MAL KAFASINI ALIP DUVARA SÜRMEK İSTİYORUMMMMM BU ALBÜMÜNE ÇIKARMAM DİYİP CIKARTMAZSA ESKİ ŞARKILARININ KAPAĞI İLE BOGUCAM ONUU

ghoul. 🌺

yabancı hamam böceklerine çok şey borçlusunuz netizenler ㅋㅋㅋ

Birisi

Korelilere kalsa grup sadece Jennie ve Jisoo’dan ibaret 😒 yabancı fanlari seviyorum çünkü üyelerin hepsi için uğraşıyorlar Lisa mesela yabancı fanlari ayaklanınca Yg kız için bir şeyler yapmaya başladı tüm dünya turunu aynı siyah sortla bitirmişti dvdye de eklememişlerdi hele 4d resmen kızı ayıp olmasın diye koymuşlardı kıyafetlere girmiyorum bile Rose de aynı şeyleri yaşıyor Lisa şimdi Yg’den destek aldı en azindan ama Rose? Kız her yılı promosuz kapatıyor ne kıyafeti ne makyajı hiç uğraşmıyorlar babası bile eşit muamele görmediğiyle ilgili post beğendi ne zamandır bekliyorum fanlar Rose için de ayaklansın diye o yüzden inanılmaz mutluyum belki Yg akıllanır fandom… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Kleininilili
JKW

Ost sadece isteklerden biriydi..çünkü bir çok idol bu fırsatı yakalabiliyor şirketleri sayesinde..yg neden ana vokal rose için hak ettiğini veremiyor ki ? Fazlasını değil hak ettiğini istiyoruz..geri zekalılar sadece ost için değil genel anlamda rose nin bütün hakları için 1 tane zengin Rose hayranı kendi gönderdi..bu utanç verici felan değil görsünler ki kızlar sahipsiz değiller ve biz susmayız…yeter artık diğer grupların yaptığı en temel şeyleri bile yapmıyor ki bizim 4 yılda neler çektiğimizi hangi yalanlarla mücadele ettiğimizi bilmeyenler yorum yapmasın..zaten sololar ve full albüm öncelikli ve açıklamalar yapıldı ama sorun şu ki ZERRE İNANMIYORUZ…bu kamyon da o zengin hayran tarafından… Read more »

Queennie

Pardon da bu ne? Hala anlamadı bu fanlar en cok ses getiren üyenin destekleneceğini şimdi Jennie varken Rose kim? Kusura bakmayın ama Jennie ondan daha güzel ve etkili Rose utanmasa marka itibar da yerin dibine girecek o derece düşük peki Jennie? Birinci. Haliyle Yg Jennie’yi destekliyor şimdi de Rose hanıma albüm geliyormuş şaka mı ya bu Jennie bile single aldı flop Roseye ise albüm bir haksızlık varsa Jennie’ye var Rose solo diyorsunuz ama solosu da kendisi gibi flop olacak sorry.

His

Bu ne antiler toksikler bitti şimdi de toksik stanlerle felan mi sınanıyoruz ? Sıraladığın saçmalıklara cevap verebilirim ama parmaklarını yormayacağım ..sadece şunu bil jennienin single i asla flop değildi buraya başardıklarını yazsam fazla uzun olur ve rocenin single ve albümü de flop olmayacak biz varken ve 1 yıldır deli gibi beklerken..iyi saçmalamışsın cidden

Hgs

Bu ne antiler toksikler bitti şimdi de toksik stanlerle felan mi sınanıyoruz ? Sıraladığın saçmalıklara cevap verebilirim ama parmaklarını yormayacağım ..sadece şunu bil jennienin single i asla flop değildi buraya başardıklarını yazsam fazla uzun olur ve rocenin single ve albümü de flop olmayacak biz varken ve 1 yıldır deli gibi beklerken..iyi saçmalamışsın cidden

Queennie

Jennie’nin şarkısı flop demedim Jen stanim ne alaka Rose flop olacak onu dedim Jennie’ye flop dersen çarpılırsın zaten kızım rekor üstüne rekor kırdı

JKW

Rose nasıl flop oluyor acaba ? İyi misin ? 1 yildan uzun bir süredir hem rose stanler hem de blinkler deli gib bekliyor ve herkes para biriktirmeye başladı..geldiği anda herkes saldırıcak sonra sıra da diğer kızların sololarina gelecek ki zaten lisaninki de hazır jisoonun ki hazırlanıyor ..lütfen toksik olmayin..jennie solosunu aldı bir çok şey başardı simdi sıra diger kızlarda..destekleyin köstek olmayın

Queennie

Ayrıca Jennie ölüm tehditleri alıyor ne Rose duyarıymış be o da seviyor ama bu durumu mağduru oynayıp Jennie’ye anti kazandıracak ama ben mal değilim görüyorum her seyi Rose çok sinsi çoook ne derseniz deyin

JKW

Jennie için herkes çok endişelendi ve gerekli yerlere mailler ve şikayetler yollandi merak etme..biz bütün kızları sevip destekliyoruz zaten..ama siz sırf birini daha cok seviyorsunuz diye diğer üyelere haksizlik yapilmasina göz yumamayız lütfen diğer üyeler hakkinda düzgün konuş..hepsi birbirini desteekleyip birbiri adina mutlu olan kizlar..şuan önümüzde zaten full album sureci var sonra sololar geliyor..makul davranin

Queennie

Lisa ses mi getiriyor ahahaha Kore de tutmuyor o yüzden tutsun diye konserde Jennie’nin götünü yalıyor

JKW

Lütfen diğer üyeler hakkında düzgün konuş..ayni grup üyeleri arasında yarış yok..bunu yapmaya çalışmayın

aley

korelilere bayılıyorum yaa yabancı fanları hemen yerine oturtuyolar

Xx34

Bayılıyor musun ? Nelerine ? Yabancı fanlar olmasa bir b.k yapamazlar..cidden mi ?

Sen

Ay rezilliğin daniskası. İnanılmaz utanç verici bir durum. Düşünse asıl işleri şarkı söylemek ama bunun dışında her şeyi yapıyorlar ve fanları sözde şarkıcıları şarkı söylesinler diye yalvarıyorlar. Hayır, kızlarda da böyle bir istek falan yok ki. Hallerinden memnunlar. Gerçi niye olmasınlar ki tüm yıl eşek gibi çalışmaktansa bir ay cb promo yapıp ohhh miss yatıyorlar. Hiç olmazsa kalk bir cover paylaş, şarkı sözü yaz. Bi Rosé uğraşıyor. Onu da YG hiçbir yere göndermiyor ne yapsın arkadaşları moda haftalarında dolaşıp reklam çekiminden dergi çekimine atlarken bu her gece yatağında geleceği hakkında düşünüyordur. Grupta adamakıllı şarkı söyleyebilen tek kişi o olmasına rağmen… Read more »

Sen

+ şunu da eklemek isterim. Rosé, eğer yine burnundan şarkı söyleyecek ve buna da “teknik” diyeceksen hiç söyleme daha iyi.

JKW

Gelmiş gine bizimki gel kanka ..gine ne saçmaladın bakalım ..kanka bu nefret ne ? Sevmiyorsan niye destan döküyorsun ?kararlarin kizlara değil şirkete ait olduğunu ne zaman anlayacaksın? Ne kadar kudursan kudur bu kızlar zirvede ve yetenekli olduklari icin ygde çıkış yapabildiler ..yeter bu nefretinden, senden bıktım..

Hgs

Gelmiş gine bizim çürük elma ? Kanka tw veya insta hesabin var mi bir sey deniyicem versene

HTGNMO

Acınası bir çaba..kanka insta dmden de milleti örgütlüyor musun hadi bp videolarına dislike atak diye sende o kudurukluğu fazlasiyla görüyorum..ama işte faydasiz shsvsgsv

Last edited 2 yıl önce by HTGNMO
FOD

Derdin ne ?

Xx4

.

Gh3

.

Xx34

.

Gfx

.

Eth

.

Eth

İnsanlarin ilgilisi bpye azalmiyor aksine çok daha fazla artıyor ondan bu kudurukluğunuz demi..işte bir sonraki cb ve full albümlerinde bp zirveye otursun..o zaman görüşelim olur mu ? Bu acınası nefretinle sen de kendini ye bitir..Sitede senin kadar bir gruba bu kadar mantiksiz ve cahilce nefret yönelten bir user görmedim..fanlari oldugunu bile bile neden saldırıyorsun abi sevmiyorsun tamam sevme ama saldırma salak salak..bu kizlar ne yapti da sen bu kadar nefret dolusun şaka gibi..hangi idol kendisi karar alabiliyor ki ? Bu kizlarin ne zaman cb yapacaklari kendilerine bagli degil..yatmiyorlar 1.5 yildir turdalardi cesitli etkinliklerde sahne aldilar sadece haberiniz yok .. turları… Read more »

Sen

Vallahi rezilliğin kelime anlamını görmek istiyorsan bana değil idollerine bak. Bak ben de buna kızıyorum zaten hiçbir halt yapmıyorlar ama hayranları şişiriyor da şişiriyor bunları. Bunlar sadece balon. YG yeteneğe önem verdiğini güzelliği önemsemediğini söylemişti. YALANIN DANISKASI. 2NE1’a yıllarca estetik yapması için baskı yaptı. Mizy bu yüzden gruptan ayrıldı. Hatta CL bi programda bu yüzden çok azar yediklerini ve YG’nin onları “çirkinler” olarak çağırdığını söylemişti. Bu yüzden 2ne1’ı dağıtıp yeni bir kız grubu kurdu. Merkezde ise güzellik vardı. Lütfen bakın lütfen kendinizi kandırmayın bl*nks kimse ama kimse bana YG’nin Jisoo’yu mükemmel (!) sesinden dolayı gruba aldığını söylemesin. Bak o zaman… Read more »

Eth

Jisoonun sesi mükemmel ve jisoo aynı zamanda çok güzel ve tamamen doğal tamam ? Vokal koçları bile sesinin özgünlüğünü över, ygye seçilir ama kıskancın biri o sadece güzel der..Gayet konserde çıkıp solo parçasını ,festivallerde konserlerde de canlı şarkı söyleyip sesini en stabil tutan üye jisoo ama sorsanız sadece güzel hayır siz takıntılısınız ve güzel diye linç yemesi peki ? Güzel olmak suç mu ,herkese güzel dersiniz bp kızlarına güzel olmak da haram vay be ..2ne1 a yg çirkin demiş ee ne yapabiliriz bu konuda peki ? Yanlış yapmış bunda BP kızlarının suçu ne ? Rose Avustralya da 4000 kişiyi eledi… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Eth
Sen

Düşünsene en stabil olan üyenin Jisoo olduğu bir grup sjjsjsjsj başka da bir şey demiyorum ben bu bile yater a* sjsjjsjs

Eth

Hayırdır senin müzik eğitimin mi var ? Ne konuşuyorsun ? Git jisoonun ses analizlerine bak ,vokal koçlarının yorumlarına bak Allah Allah..takık ya..KONUŞ ABLA KONUŞ..sen 23 yaşında burda kudururukluğunla geberirken jisoo 25 yaşında dünyaca tanınan kpop kız grubunda lider vokal ,tanınan ve sevilen bir idol,şarkıcı ve inşallah ileride aktris..kendi haline gül..yapacak daha iyi bir şeyler bul..ön yargını aş ve objektif olarak gör ve makul yorumlar yap..ÇOÇUKLAŞMANIN LUZÜMU YOK..blinks yazarken felan sansürlüyor yani pkisjshshs devam devam

Eth

Yg gibi bir şirketten nasıl sadece güzelliğinle çıkış yapabilrsin şaka mı yapıyorsun abi ? bilmiyorsun sinirleniyorum küfredecem ama bilmiyorsun lanet olsun ki..ygde stajyerliğin ne kadar zor olduğunu, söz yazma,vokal ,dans konularında öğle 12den gece 12ye kadar derslerin olduğunu, aylık ve gündelik sınavların ,değerlendirmelerin olduğunu, iyi yapamayanların eve yollandığını ve bu zorlu sürece çok az stajyerin dayanabilip çıkış yaptığını bilmiyorsun lanet olsun ki..yg neden bpnin de debutunu uzattı bu kadar çünkü tamamen hazır olduklarından emin olmak istedi yetenekleriyle..bpyi ne 2ne1 la ne de twice ile ne de bir başkasıyla karşılaştımayın..herkesin kendi yolculuğu ,programı ,mücadeleleri.. Ve buraya bpyle ilgili her şey çıkmıyor… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Eth
Birilerisi

Kötü yorum yapmak gibi olmasın ama “Yg gibi bir şirketten nasıl sadece güzelliğinle çıkış yapabilrsin şaka mı yapıyorsun abi ?” bunu inanarak yazmamışsındır umarım. Şirkete zaten güzellikleri ile giriyorlar. 14 yaşındayken ben de “Kipap idolü olçam ben” diyip araştırdım ve bir dolu şirketin elemelerine girdim inanır mısın pek bilmem ama 0 (sıfır) yeteneği olan beni bile kabul etti bir şirket. Hala ne dans edebiliyorum ne de şarkı söyleyebiliyorum o dönem annem kabul etseydi belki de şimdiye gerçekten bir grupta falan olabilirdim. Yani bu işler gerçekten sandığın kadar yetenek değil. Elemelere katılan kişilerde iki şeye bakıyorlar birincisi “Ne kadar güzel/Estetikle ne… Read more »

Eth

Dans edemeyip şarkı söyleyemedikten sonra kusura bakma güzel müzel dinlemez eve yollarlar seni.. Bir de YGden bahsediyoruz..güzellik konusu değil yetenek gelir akla YG denince..SM gibi visualleri ile bilinmiyor YG..ama sırf BP kızları güzel diye takmışsınız güzellikle ile girdiler diye ..şaka mı bu ? Bir tek stajyer onlar değildi ama onlar çıkış yapmayı başardı..dediğim gibi şirkete girmen demek çıkış yapabileceksin anlamına gelmiyor..zorlu eğitimler ,aylık günlük sınavlar ,değerlendirmeler var..gelişme göstermezsen yollanırsın evine..basit bir şey gibi konuşmayın stajyerliği..hele 3 büyükten birinde stajyerlik hiç kolay değil..rica ediyorum bu konuda yaşanılanları,tecrübeleri okuyun..saçmalıyorsunuz çünkü ve aynı zamanda YGde estetik yasak yanı kızlar doğal,genetik olarak analarından babalarından… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Eth
Birilerisi

Canım benim yazarken Blackpink’ten isim çünkü onlardan bahsetmiyordum. Ve gerçekten estetiksiz olduklarına inanman senin problemin. Kore’de estetiksiz, dolgusuz bir tane idol yok. Irene mesela kendisine bayılıyorum gerçekten ama yüzünde hiçbir şey yok demem neden çünkü biliyorum olduğunu. Ama tartışmaya girmeyeceğim çünkü belli olduğu üzere sadece programladan biliyorsun stajyerliği küçük bir bilgi olsun senin için onların hepsi editleniyor gösterilmek istedikleri şekilde. Ayrıca Jennie çok zor demiş yani? İsterse çok basit ve kolaydï derdi ama bu imajı için kötü olurdu. P101’da parasını verip çıkış yapanlar vardı ama biz hepsini eşit yarışıyor ve eşit şekilde zorlanıyor sanıyorduk. Annen baban zenginse stajyerlik senin için… Read more »

Hgs

Estetik doktorları jisoo ve jennie de estetiğin olmadığını söylediler ki jennienin güzelliğini annesinden jisoonun ise nerdeyse bütün ailesinin visual olduğunu görebilirsin ,rose de ise sadece gözlerde dokunuşun olabileceğini ve bunun normal olduğunu söylediler..lisada da hatırlarsam dudaklarda hafif belirsiz dolgudan şüphelendiler bir tek ama genel olarak lisanın çocukluk fotoğrafına bakarsan aynısı lisada da anormal bir estetik yok.. produce ve yg yi nasıl karşılaştırırsın? biri show reyting programı diğeri ise yıllardır bu işi yapan,çaylakları hazırlayan ciddi bir şirket..bşz yetenek diyoruz sen hala güzellik zenginlik diyorsun cidden komik..ve jennieninn dediklerine inanmıyorsan ygde stajyerlik yapan başkalarının yorumlarına bak..Allah’ım ya bir de inandıramıyoruz..6 yıl yattı… Read more »

Eth

Senin kabul edildiğin “bir ” şirket seni yabancı ve egzotik oluşundan ötürü kabul etmiştir..bir SM,YGve JYP ye başvurdun mu acaba ? Boş tartışmalar bunlar..güzellikle kabul ediliyormuş stajyerler..keşke o kadar basit olsa da bütün estetik canavarları girse o zaman ahshsg İdollerin yetenekleri ve onlarca yıl eğitimden geçip didinip hak ederek bulundukları konumları küçümsemeyin

Birilerisi

Woollim şirketine kabul edilmiştim ve kabul edilmem için hiçbir neden yoktu şans işi birisinin eli falan yanlış çarptı herhalde bir şekilde bana ulaştılar. Bunu kesinlikle küçümsemiyorum. Değişmesi gereken bir şey bu sistem.

Eth

Şakasın ya..üç büyük şirketten birine girmiş bu kızlara nasıl yeteneksiz dersin..instagram hesapları size niye batıyor ? Bir sürü idolün hesabı var ama onların ki bizim kızların ki kadar yüksek takipçili ve göz önünde değil diye mi çıldırıyorsunuz da size ne ? Bizim için paylaşıyorlar size ne ? 14 şarkıyla bu etki güçleri karşısında eliniz kolunuz bağlı demi ? Ama 14 şarkılarının olması kızların suçu mu ABLAA ? ne saçmalıyorsun ? Bu avantaj değil dezavantaj daha fazla aktif olsalar şuan oldukları yerden daha yüksekte olurlardı anlamıyorsunuz ki..yg iyilik değil kötülük yaptı kızlara..YA ALLAH AŞKINA SEVMİYORSAN SEVME KİMSE ÖLÜP BİTMİYOR SANA AMA… Read more »

Birilerisi

Bunu sadece meraktan soruyorum zaten az albüm varken neden albüm almıyorsunuz? Stream kasmaktan daha faydalı sonuçta albüm almak. Blackpink hiçbir albüm satış listesinde yok daha 1 milyon albüm bile satmamışlar. Şarkı ve albümleri zaten az ama en fazla satan albümleri 400000 bile satmamış çok şaşırtıcı oldu gerçekten. Umarım yalan yanlış bir listedir yani yoksa baya kötü durumda fiziksel albüm satışları.

Last edited 2 yıl önce by Birilerisi
Eth

İki mini albümleri var sadece kaç tane ki zaten ? Ve o zamanlar çaylaktılar zamanla fandomları büyüdü ve geçen sene yg stokları felan yenilememişti aksaklıklar olmuştu ,bir de farkındaysan her sene bir CB yapıyorlar promoları az o da bir etken..bu sene full albümleri gelince bakalım, full ve mini albümleri ksrşılaştırmak pek adil değil.. Bu sene adı sanı açıklanmayan albüm için sadece çinli hayranlar tarafından 400bine yakın ön sipariş var,her yerden diğer fanlar da eylül için örgütlenmeye başladılar,merak etme eylülde görürsün listelerde ,gösteririz performansımızı..stream de yaparız..bu sene 2 mvmiz daha 1 milyar olacak görelim hatta 3 bile olabilir o sayı..ve kız… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Eth
Birilerisi

Stream olayı bana olduğu gibi saçma geliyor ama albümden çok umutluyum yalana gerek yok. Şarkının kaç kez dinlendiği neden önemli ki? Önemli olan şarkının kalitesi ve dinleyen kişinin sevmesi. 1 milyar izlenme olsa ne olacak şarkı kötü ya da öncekilerinin aynısı/bir benzeri olduktan sonra? Keşke Youtube izlenmeleri yerine daha çok gerçek -hilesiz, yalansız- konser bilet satışları, albüm satışları gibi şeyler önemli olsa.

Eth

Stream fanlar arasında bir tür ego göstergesi işte.. Ama bu demek değil ki şarkılar iyi değil birinci neden şarkıların sevildiği için dinlenilmesi,ikincisi de fanlar için yüksek izlenim çabası normal olarak herkes yapıyor..konserler olarak bpnin geçen sene yaptıkları dünya turu en çok katılım gösterilen ve hasılat getiren kız grubu turu oldu..albüm satışları için de ilk full albümün performansına bakalım olur mu ..

Last edited 2 yıl önce by Eth
Birilerisi

Full albüm gelsin de bir YG şenlensin parayla dbdbcb

Eth

Haklarında olumlu veya olumsuz siteye BP veya kızların adının geçtiği bir gönderi geldiğinde hemen kudurukluk modunu devreye sokan, 23 yaşında eski bir kpop stanı(!) ama hala bu işlerin nasıl olduğunu, pek çok idolün şirketleri karşısında az söz hakkı olduğunu bilmeyen veya konu BP olunca görmek istemeyen,hayatsız gibi şahsen tanımadığın hayatlarını büyük bir bölümünde onların nasıl eğitimlerden mücadelerden geçtiğini bilmediğim ,programları ve işleri hakkında oturduğu yerden pervasızca atıp tutup sallayan “Sen “..Takıntılısın sen takıntılı iyi değilsin..

Last edited 2 yıl önce by Eth
Eth

İşte “Sen “👇 ..temsili felan değil..bpnin ismi geçince genel ruh halini en iyi yansıtan resim bence..artık ablacım kendini daha asla rezil etme ve nefret dışında başka şeylere mesela sevdiğin şeylere seni ilgilendiren şeylere odaklan ..olur mu ? Sana bu kadar uzun cevap verdim çünkü bir şeyler anlatmak istiyorum ama anlamayacaksın biliyorum ..parmaklarıma yazık cidden..daha fazla cringe cevap felan yazma

Last edited 2 yıl önce by Eth
SGJK

Gine neler saçmalıyorsun acaba…neden kızlar hakkinda bu kadar nefret dolusun ? Neyi hak edip etmediklerine sen karar veremezsin..onlari seven ve takip eden fanları var..sevmiyorsan ilgilenme ve nefret kusma ..yeter artık ve ne zamandan beri ellerinden olmayan şeyler icin idoller suçlanıyor? Şaka mi bu ? Yaş kaç? 12 mi ? 2013- 2014 facebookta apop üzerinden kavga eden ergen agresifliği görüyorum sende..yaş küçük belli ki..yani sen buraya nefret kussan da bir sey değismeyecek insanlarin hayatlarinda ..kendi hayatinla , kendinle ilgilen…kalbini boşuna karartma ..ve fanlarla alakali olan postta bilmeden cahilce yorum yapma

Last edited 2 yıl önce by SGJK
Sen

23 yaşında eski kpop stanlerdenim. Teşekkürler.

SGJK

23 yaşında mı ? Ah bu daha utanç verici ya 😂ablacım bu nefret ne sendeki Allah aşkına git kendinle ilgilen kendi hayatına bak..bu kadar nefret kalbe zarar..sevdiğin şeylerle ilgilen

Sen

Peki ya en sevdiğim şey balon patlatmaksa ablası 👉👈🙃

SGJK

Ablacım burada kudurukluğundan şişip şişip patlayan tek balon sensin 23 yaşındasın hala fan kavgası yapıyorsun hayatsız gibi ve bunu sen başlattın..yaşlanmadın mı sen bunlar için ? Bana hava hoş ,ben susmam..ve senin yorumlarınla birşey değişmiyor işte seven sevmeye devam eder..sevmeyen ise LAN SEVMEYENE NE OLUYOR ? uzaklaşın..

Last edited 2 yıl önce by SGJK
Sen

Bi Twice haberine atla istersen görmen gereken bl*nks gerçekleri var 👉👈 Siz böyle bir fandomsunuz işte. Rakibiniz olarak gördüğünüz kişilere çamur atar kendinizi görmezsiniz. Ben burada bp’e laf ediyorum diye bana kızanlar Twice haberinde Twice’ı yerin dibine gömüyorlar. İki yüzlülüğün sözlükteki karşılığısınız siz. Ay sakın bir de “bir iki çürüğün yaptığı şey…” diye bir açıklamada bulunma çünkü bl*nk fandomunda çürük sayısı sağlamadan fazla. İdolü ile aynı saç tokasını takdı diye Lia’ı linçleyen toksik fandom sizi. Yallah başa kapıya

SGJK

Sen de ikiyüzlüsün? Twice apaçık bir şekilde feci bir performans ortaya koyarken eh ortalamalar diyorsun laf etmekten çekiniyorsun ama aynı pozisyoda bp olsa yerin yedikat dibine gömersin bana iki yüzlülükten bahsetme sen bir tek alakalı alaksız bpye böyle yükseliyorsun..orda herkes yorum yapmış kötü diye yalan mı ? Blinkler de yapmış ne var bunda ? Tartışmanın uzaması sizin bpyi araya sokmanızdan ..orda blinkler yorum yaparken twice kızlarına hakaret veya nefret etmeden doğruları söylüyor halbuki yorumlarda sürekli bpyi araya sokup bir de nefret ediyorsunuz, blinklerin savunmak için tepkisi normal..gerçekler bunlar..hiç bir gruba laf etme,eleştiri doğru yerde yap ve en önemlisi nefret yayma… Read more »

Gwen🎩

Her cümlende bir önceki cümlenden gaz alarak salakça döşemişsin de döşemişsin..Neden bu kadar takıntılısın bpye ? Dert ne söyle de bilelim..bu nefret dolu yorumları beğenen 2 3 kişi için de dert ne ? Hayırdır BP ne koymuş böyle acısı hala çıkmamış,bu ne kudurukluktur azizim..sen böyle tahrik edici saygısız bir yorum yazarsan fanlardan asla sakin olmalarını bekleme tamam mı kuzum ? bunlara hak ettikleri dilden cevap verin anlamamakta ve boş sallamakta ısrarcılar ne yapalım..arkadaş hem nefret ediyor ama hem de aynı zamanda habere girip hepsini okuyup bir de destan gibi yorum yazacak kadar da umursumuyor işte ..nefretle yaşıyorsunuz yazık ama faydasız… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Gwen🎩
Gwen🎩

Bu işler böyle kanki..bazıları ağlar biz de onların gözyaşlarının üstünde gemilerimizi yüzdürürüz..bize hiç bir şey olmaz..hep burdayız

Last edited 2 yıl önce by Gwen🎩
HWQ

Bakıyorum birileri hala bu boş işler peşinde ve salakça nefret yaymaya devam ediyor ,yalnız boşuna kendini parçalıyorsun burda bunların bir anlamı yok yalnız kendi kalbini çürütüyorsun..enerjini sevdiğin şeylere bakarak harcasan daha faydalı olur biliyor musun ve Bu arada sulliyi öldüren katil netoların sahip olduğu zihniyetten farkın yok kanka söylemeden geçemiyicem..nefretten besleniyorsun ne yazık

Last edited 2 yıl önce by HWQ
Sen

Umarım bu sözleri bl*nks arkadaşlarına hitaben yazmışsındır. Bl*nks gerçekleri ile yüzleşmek istiyorsan hemen Twice ya da Bts haberine atla ve nasıl kudurduklarını gör. Burada bana “hiçbir idol bunları hak etmez” duyarı kasanlar aynı şeyi rakibi olarak gördükleri gruplara yapıyorlar. Bl*nks her zaman leş bir fandom olduğunu her mecrada belli ediyor. İnsan içine çıkacak yüzünüz yok sizin sjsjsjsjsjs gelmiş burada bana duyar kasıyor ciddi misiniz ajansns

myloveforari

Bir sürü eğlence showuna gönderdi demişsin sayar mısın onları bi PEKDPWĞWĞW Running Man’e gönderdi ona da zaten Jisoo ile katıldı ? Ama çok reyting yaptığı için tekrar çağırdılar. Ve Jennie nefes alsa haber yaptıran YG değil ona takık olan netizenler ve her şeyinin haber olması iyi değil o zamanlar Jennie’nin tüm haberleri nefret içerikliydi zaten ? Ve jennie square up erada tüm şarkılarda parladı baya line da aldı ktl’da ise rose en cok aldı ve parladı böyle düşün. Ki Blackpink’in popülaritesi her gün artıyor ve şuan hepsi Jennie’den daha şanslı çünkü 10 kat daha popülerler yani kızlardan herhangi biri promolu… Read more »

Yeni Yazılar