[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

Yuta: Bugünlerde tanıyor musunuz emin değilim ama “Rhee(Rii)-kun” diye bir Youtuber’la yakınım. Son zamanlarda çok yakınız. Dün de görüştük.

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

“Kore’nin erotik shigin’i” (Ç/N: Shigin, Japonca bir şiiri okuma performansı)

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

“Birkaç yıl sonra size ilk defa ıslandığım zamanı anlatacağım”

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

“Şu anda daha önce hiç görmediğiniz bir sahne çekiyorum”

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

“Direk olarak pantolon ağımı dava edin.”

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı


– Plastik güzellerle yatmak
– Koreliler”
Yazdığı caption: Etek çıkarma komitesi başkanı

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

“- Söyleyebildiğin Japonca kelime
– Yine mi?
– Lütfen bana ***** ver” (Ç/N: Yıldızlı yere kadın cinsel organını koyun)

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

“Başkan Park Geunhye’nin kurtardığı ekonomiyi Moon Jaein mahvetti!”
Caption: Gösteriye katıldım

1. …? Yakın arkadaş olduklarını kendisi mi söyledi?
> Dün görüştük ve bir daha görüşeceğiz dedi. Yuta Insta’da sadece 9 kişiyi takip ediyor ve biri de bu adam yani yakın olmalılar ㅋ

2. Çok pis ya…

3. Ben en yakın arkadaş olduklarından bahsettiğini görmedim ama o adamın Instagram’da paylaştıkları iğrenç…

4. Delirmiş mi?.. iğrenç ya

5. Yuta onu takip ediyorsa Instagram hesabında paylaştıklarının da farkında olmamasına imkan yok

6. Çok pis ya. Kore’den nefret etmesini geçtim karakteri çok pis bu YouTuber’ın

7. Ah… bu bayağı ciddi

8. Öğk… böyle biri Kore’de mi yaşıyor?????

9. Yuta niye cesurca yakın olduklarını söyledi ki… Vay be… bu YouTuber herif gerçekten kafayı yemişㅋㅋㅋ annesinin Koreli olduğunu söylüyor, niye böyle davranıyor?;;;;;;

10. YouTube kanalında görülecek daha çok şey var


[THEQOO] YUTA SORUNLU YOUTUBER’I TAKİPTEN ÇIKTI

[THEQOO] Yuta'nın son zamanlarda yakın olup sonra takipten çıktığı YouTuber'ın şok edici Instagram hesabı

1. Yuta’nın açıklama yapması da gerek…

2. Rahatladım

3. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Çok komik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. H…..

5. Ama yakın arkadaşlardı

6. Sırf bu yüzden gruptan ayrılmasını isteyenler var?ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ gerçekten forumlar kendilerini fazla kaptırmış…ㅋㅋㅋㅋㅋ

7. Takipten çıkardı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. Neler olacağını görelim, artık çok geç

9. Yuta onun bir YouTuber olduğunu biliyor, yakınlaştıklarını ve birlikte zaman geçirdiklerini söyledi… niye böyle bir şey yaptı?

10. Cevabı bu oldu demek

11. Takipten çıkarması iyi olmuş

12. Takipten çıkarınca her şey bitiyor mu ama?

 

Kaynak: pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
91 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lulu

O kadar skandala rağmen o kadar güvendiğimiz dağlara kar yağmasına rağmen nasıl hala emin bi şekilde “Yuta öyle biri değil” diyosunuz pes doğrusu. Tamam direk yargılamayın ama bu kadar da emin olmayın babanızın oğlu mu..

Last edited 10 gün önce by Lulu
Öl de ölelim Jessica reis

Yuta bu konuda linçlenecek son insan abi saçmalamayın ya adam Kore ekonomisine laf etmiş BANA NE?? Benim de erkek düşmanı arkadaşlarım var akrabaları da dahil tüm erkeklerden nefret ediyorlar beni de mi linçleyeceksiniz şimdi Yuta kadar kadın ve insan haklarına değer veren bir idol çıkarın benim karşıma ondan sonra linçleyin Koreliler Japonya dahil diğer tüm Asya ülkelerine demediğini bırakmazken iyi Çinlilere demediklerini bırakmazlar ama Çin halkının yarısı kadar bile kişisel görüşe saygıları yoktur bu çocuk kaç kere Japonca konuşacak bir arkadaş istiyorum diye yakındı kaç kere bulunca da seçicilik yapamadı demek ki linç yeme riskini göze ala ala başka bir… Read more »

KINGEXO

Artık şu beğeni hilesini yapmayın gerçekten komik duruyorsunuz. Hayır yapıyorsunuz bare gerçekçi olunda 50 falan yapın nwjxiwmzja

nayeonist

oldu mu knk slvsvmscmlvvcl

nayeonist

ya ben 111 yapmıştım kim 31 e düşürdü bunu

in-somnia.exe

Hile deil sanırım site bozuldu veya bot atıolar

nayeonist

oha naptınız az önce 450 beğenisi vardı yorumun

Ree.a

İlk defa 778 eksi görüyorum BU BİR REKOR

la cha ta

542 EKSİ REKOR KIRDIN

Minlele

Farklı bir ülkede yaşıyorsun ve kendi milletinden biri ile tanışıyorsun ister istemez yakınlık kurarsın sonra ne halt olduğunu öğrenince uzaklaşırsın neyin abartısı bu bende yabancı bir ülkede Türk görsem yakınlaşmak isterim ne kdr huylarımız benzemese bile ama kişiliğinin çöpten farkı olmadığını anladığımda bağlantımı keserim yuta da aynsını yapmıştır

Jae

Bu da doğru bi bakış açısı ya

Ühü

burada bir sürü anlamadığım şey var… bir insan cinselliğe düşkün olabilir,,hükumeti eleştirebilir,, instagramında istediği şeyi paylaşabilir. yutayla alakası bile yok konunun direk bu adama yaptığınız bile saçmalık. tecavüzcü değil, yasadışı bir şey yapmıyor. herkes sizin ahlaki ilkelerinize uymak zorunda değil anlayın şunu artık. türk yorumlarına baktığım zaman sizin adınıza utanıyorum, tamamen saçmalıyosunuz! koreliler geçmişleri yüzündn japonları sevmiyor ama siz? ne saçmaalıyorsunuz anlayamıyorum. kendinize gelin! siz koreli değilsiniz netizen olmaya çalışıyorsunuz gülünçsünüz! yutayı karalamak için bahane aramayın. yok üzüm üzüme bakar da kararırmış yok bilmem ne….

Öl de ölelim Jessica reis

Burada gördüğüm en mantıklı yorum bu bdjsbsjsh Japon halkı cinselliği bir tabu olarak görmez bizim aksimize. Cinsel içerikli şakalar onlar için bizim şive şakalarımız kadar normal. Biz Trump hakkında istediğimizi diyebiliriz ama bir Japon Kore hükümeti hakkında yorum yapamaz!! Bu biz Türk halkı için çok önemli bir detay dbdbdhhdjd Çorap giymiş bunu sanki kötü bir şey gibi göstermişler. Trans bireylere saygısızlık yaptıklarının farkında bile değiller. Ama adam çorap giydi ya o suçlu sbsvbsvsjs

JenBellaShakespare

Adam pedofili ve kadını objeleştiren şeyler paylaşıyor.

Oppacilarano

Kemalim yapmaz demeyin. O da insan. Kore ve Japonya’nın arası çok kötü. Japonya zamanında Kore’de sömürgecilik faaliyetlerinde bulundu, Kore kadınlarına psikolojik, fiziksel açıdan şiddette bulundu. Tecavüzler falan filan… Kore ve Japonya arasında hala sorunlar var ve Koreliler Japonyayi savunan insanlardan nefret ediyor. Kore ve Japonya’nın kötü arasını geçtim cidden içerikleri iğrenç. Pisliğin teki nasıl arkadaş oldun yaa, bu durumda weloveyouyuta hastagina destek veren Nctzenleri anlamıyorum. Gerçekleri görün,yapmis işte. Kendi kendini bitirdi. Aferin o kadar yıl çabala ve iğrenç bir yaratık yüzünden tüm emeklerin bir anda buhar olsun. İdolsun sen idol dikkat et kendine, hala bunu öğrenememişse söylenecek çokta bir şey… Read more »

Last edited 10 gün önce by Oppacilarano
nayeonist

kemalim yapmazcılar çok

Oppacilarano

Bir de şey diyenler var. Gönderirler 2018 yılından kalma. Çok komiksiniz. Yeni takip ettiğiniz birinin gönderileri sizin anasayfanizda gözükür. Kaç yılından kaldiginin bir önemi yok. Yeni takip ettiği, arkadaş olduğu birinin gönderilerine de bakmistir. Kendinizi kandırmayın lütfen.

nayeonist

aynn öyle.. ama sonuçta erkek herkes savunur bir iki güne unutulur

Oppacilarano

Klasik Kpop işte artık finali fragmandan önce tahmin edebiliyorum. Birkaç gün gizlenir sonra ya özür diler ya da hiçbir şey yapmaz. Sonra da mevzu comebackmis suymus buymuş unutulur ve kapanır.

Orbitzen42

Yuta yı tanıdığımız için böyle savunuyoruz. Çocuk katıldığı bi şovda Japonyanın Koreliler kabul edene kadar özür dilemesi gerektiğini söylemişti. Üstelik Yuta kadar feminist bir idol görmedim. Hadi diyelim kameralara oynuyordu. Oynasaydı birden tüm oyununu durdursun ki? Üstelik sen biriyle arkadaş olurken geçmişine veya biyografisine mi bakıyorsun. O da insan onun da yanlış arkadaşları olabilir (diğer herkes gibi) bana da olmuştu böyle bir olay birisi igdan mesaj atmıştı ordan konuşmuştuk hesabını takip etmemi istedi ettim profiline bakmadan youtube kanalına da abone olmamı istedi oldum kanalına bakmadan meğersem 30 yaşlarında tecavüzcü bir erkekmiş evet bu benim salaklığımdı idollerin daha çok dikkatli olması… Read more »

...

Bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyelim demiş atalarımız. Ama bu Yuta’yı sorunlu biri yapmaz sadece nasıl bir insanla anlaştığını gösterir. Açıkçası Yuta’nın cesur cümleleri olan, dobra biri olduğunu biliyordum ama böyle biri ile anlaşmış olması beni şaşırttı. Sırf bunun için gruptan çıksın demek aşırı saçma ama karakter olarak bir soru işareti bırakırım.

weare1

Niye bunu yayında söyledi ki

Jae

Çok garip Yuta böyle biri değildir aslinda ama görüştüğü bir arkadaşıysa bu davranışlarını da biliyor olması gerek değil mi? Daha önce takdir ettiğim davranışları olmuştu ama bu baya üzdü beni açıkçası

nayeonist

ayn

JenBellaShakespare

Bir kez görüşmüş

nayeonist

 

hüpp.jpg
ad astra

vlive yayınında yakın olduğunu söylememiş. Kore’deki hyung gibi bir hitap kullanarak seslenmiş. Yakın zamanda ilk kez konuştuklarını söylüyor, yani burada derin ve yakın bir ilişki ifadesi yok. Yuta sm’deki tek japon idol. 9 senedir ise Kore’de. Japonca konuşabileceğim bir arkadaşım olsun isterim diyordu daha geçen sene. Hatta Doyoung ‘’ben seninle japonca konuşurum’’ demişti. Yuta bu sene Japon arkadaşlar edindi. Pentagon Yuto ile bir kez buluşmuşlardı da her yayınında tek arkadaşım, rehberimde Nct dışında Yuto var diyordu. Yuta, Abnormal Sumnit programına konuk olduğunda bu tarihsel geçmiş için Japonya’nın Koreliler kabul edene kadar özür dilemesi gerektiğini söylemişti. Fotoğraflarda 2018 yılından kalma. Bu… Read more »

ad astra

Şu an Koreliler Yuta’nın hızlı bir şekilde dinleyip takipten çıktığı için teşekkür ediyor ve abnormal sumnit’deki sözlerini yayınlayıp destek oluyorlar. Yuta’nın kore ve kore kültürüne saygılı olduğunu bildiklerini söylüyorlar. Pann’da açılan bu gönderide bile Yuta’yı suçlayan yorumlar atılmamış ve pann şu an temiz görünüyormuş.

DilbetEr

Bana bu tip insanlar piyar amaçlı geliyor. Atııyorum Türkiye’de de var buna benzer tipler mesela kerimcan açıkcası ben tam olarak onun gay olduğuna inanmıyorum bana fake geliyor.İnsanlar sosyal medya da olmadığı kişi gibi davranmayı çok seviyor bu beyinsiz arkadaşında amacı bence bir şekilde popüler olmak istemesi gibi geliyor bana. Ama yine de yuta bu karakterde bir insan mı diye düşünmeden edemiyor insan üzücü bir durum. Kadın idollerden birinin kız arkadaşı böyle biri olsaydı ülkeden sürülürdü ama erkek bir idol olunca korunması da Kore’nin de Türkiye gibi nasıl ataerkil bir toplum olduğunun en büyük kanıtlarından.

:D?

evet şimdi netizenlerin bu olayı nasıl büyütüp dallanıp budaklandırıp cadı avına dönüştüreceğini izleyeceğiz hazır mısınız

Candy

Yuta herzaman çok daha iyisini hak ediyor tarzı tagler ile dünya gündemine girer diyordum çünkü SM çok hakkini yiyor görmezden geliyor fanlar bir dur der dedim bu şekilde geldi açıkçası üzüldüm. Keşke hiç arkadaş olmasaydı ama yeni tanımış bazen bende kötü insanlar ile tanışabiliyoeum ama sonra uzaklaşıyorum umarım uzatmazlar

forexo

kore kadar sıkıntılı bir ülke yok gerçekten

naçar

kaostan beslenen insanlarsınız knetizenlerden bir farkınız yok en ufak açıkta ayağını kaydırmaya çalışıyorsunuz bu adam nasıl yuta’nın karakterini etkileyebilir sadece bir kez görüşmüşler ırkçılık gibi bir mevzu da yok adam koreliymiş zaten izleyicileri de böyle bir mesele olmadığından bahsediyorlar cinsel içerik paylaşmasından size ne bunu paylaşmakta özgür siyaseti eleştirmekte de aynı şekilde yordunuz yuta büyük bir skandala karışmış gibi davranıyor bazıları

Last edited 9 gün önce by naçar
la cha ta

Söylemeseydi keşke,sorun çıkacağı ortada.İğrenç bir kişiymiş.Yuta yı hemen suçlamak istmeiyorum

BLINKPINK

https://www.instagram.com/p/BqnJilGndQS/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Bp7gKI6Hdsg/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BmsnFXEF5_s/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BqnJ2O4nqc1/?utm_source=ig_web_copy_link

çok bayılacakmışsınız gibi link bırakıyorum.

Yuta's healing smile

Yuta napıyon kuşum yav

Sananelazım

Bu haber beni çok üzdü 🙁

JenBellaShakespare

Artılar eksikler gitti?

bersin

arkadaşı pislik biri olabilir ama bu da yuta nın öyle olduğunu göstermez ama biz gerçekleri bilmiyoruz .Bu koreliler cidden ikiyüzlü niye kimse zico yu suçlamadı şarkısı rekorlar kırdı hadi o kadar dürüstsünüz ya neden onun da arkadaşı pisliğin tekiydi kaldı ki altın telefon olayı da ortaya çıktı aaaa tabi konu kadın olunca 3 maymun ama biri ülkenize bir şey mi dedinde o kişi ve arkadaşları suçlu. sanırsam kore melek melek.

bersin

bu arda yuta yapmaz demiyorum yapmışda olabilir çünkü insan olu çiğ süt emmiştir ama burdan yola çıkarak tek bir sonuç elde edemeğiz

Bqşn

yuta ne yaptı aydınlatır mısın beni gerçekten anlayamıyorum da sizi?????????????????????????????

JenBellaShakespare

Şimdi Yuta bir iki gün önce biriyle tanışmış, ve bu çocuk japon olduğu için onunla arkadaş olmuş çünkü kendisi de japon ve kendi ırkından gelen bir arkadaş istiyordu. Daha sonra yuta bu arkadaşının ismini bir yayında söyledi ve hayranlar bu adamı araştırınca pedofili, kadınları objeleştiren ve Kore düşmanlığı içeren bir sürü gönderi buldular. Daha sonra yutmaya bunu söylediler ve yuta bu adamı takipten çıktı.

Ühü

neresi pedofili? sadece haberi burada okuyorum ve böyle bir bilgi yok. kore dokunulmaz mı? insanlar bir şeyden nefret edebilir bunun için sizden izin almasına gerek yok! bu dünyada her şeyi seviyormuş gibi davranmayı kesin! kadınları objeleştirdiğini düşünmüyorum sadece paylaşım içerikleri cinsel. fark ettiyseniz gönderiler sadece kadınlarla alakalı değil. burada tamamen drama çıkarmaya çalışıyorsunuz. sonuç olarak bunun haber değeri olduğunu sanmıyorum. yutayla alakası bile olmayan bu olay bir insanın özgürlüğüyle alakalı. japonları tanımıyorsunuz türk ahlakına göre yargılamayı kesin! iyi günler
 

JenBellaShakespare

Pedofili bir kaç gönderildi olduğu söylenmişti ben de tam bilmiyorum. Ayrıca Japonlar olduğu kadar bizim ülkemizde de böyle insanlar bulunduğu için nasıl bir şey olduğunu bildiğinizi varsayıyorum, ve bu adamın yaptığı şeylerin özgürlükle alakası YOK. Lütfen salak saçma her konuyu özgürlüğe bağlamayın, insanların özgürlüğü başka bir canlıyı rahatsız edene kadar sürer ve bu adamın yaptığı rahatsız etmeyi geçtim tiksinti verici. Çok o tür şeyler paylaşmak ve iğrenç kişiliğini ortaya çıkarmak istiyorsa o ve onun gibiler için yapılmış (maalesef ki) bir sürü site var, orada bunu yapsın

Merve torun

Yuta asla dobra biri değil. Cesur olmak dobra ya da kötü bir insan olduğu anlamına gelmez. Ben yuta’nin her zaman arkasındayım ve ne yapmış olursa olsun onu her zaman destekleyeceğim. Ayrıca arkadaşının kötü biri olduğunu anlayınca takipten çıkmış bu kadar basit. Herkes arkadaşının kötü biri olduğunu anlayınca ondan uzaklaşmak istemez mi? Tabi ki ister. Yuta da tam olarak bunu yaptı yani kimse kalkıpta yuta’ya dobra ya da gruptan ayrılsın dememeli. Asıl bu mesajlari yazanlar dobradir…

Heyuu

Olabilir böyle şeyler… Anlaşırsın sonuçta böyle bir insan olduğunu ilk zamandan anlayamazsın, arkadaşlarımızda da böyle. Zamanla anlarız ne olduklarını-olmadiklarını… Çocuk anlamış takipten çıkmış demek ki. Anlaştı diye sapık ve onun gibi demek değildir ki bu

Seni Hiç Alâkadar Etmez

Ummadık taş baş yardı, feminist olduğunu sanmıştım

Ühü

UmAdıK TaŞ BaŞ yARdII NFDJKVLSKERFPOEIRYHJFIKLXRDGFHNKXDRHFVDKXFGBEDSEOFLAUERYJGERDGERHKJOGLŞERHGERJKDTG5UHKEPLWFKEGRJHHJEPIOĞWÜJGRLEH SİZ GERÇEK MİSİNİZ YA? SANKİ BAŞKA BİŞİ YAPTI DA BENİM HABERİM YOK! BU GÖNDERİYİ BU KADAR ABARTMANIZ SAÇMALIK

Seni Hiç Alâkadar Etmez

Oppamın haberi çıktı diye ühü ühü ağlayarak günlüğüne yaz küçük pıtırcık seni

Seni Hiç Alâkadar Etmez

“Ummadık taş baş yardı” dedim, çünkü feminist olduğunu söylemişti ve feminist birinden kadınları cinsel olarak objeleştiren birini takip etmesi, onunla arkadaş olması beklenmez. İdrak edemeyen köşede kudursun.

Who

Evet sayın seyirciler bir oppacı kartı daha kullanıldı insanlar ne zaman bırakacak bu kartı bilemiyorum doğrusu ama şunu biliyorum ki yorumlara bakarak bile bu sitede oppacı olmadığını düşünebilirim fakat oppacı kartı yine kullanılacaktır çünkü cevap hemen akla gelmiyorsa kaçamak yol o oluyor

JenBellaShakespare

“Çünkü eğer sevdiğin bir idolü savunur an sen bir oppacısındır” Evet sayın seyirciler az önce görmüş olduğunuz başlık haberimizi sonuna geldik ancak biz ne kadar sonuna gelsek de bu haberlerin önü arkası kesilmiyor.

Seni Hiç Alâkadar Etmez

Evet “Çünkü eğer sevdiğin bir idolü KÖRÜ KÖRÜNE, YANLIŞ BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİĞİNDE BİLE savunursan sen bir oppacısındır”

Ühü

yanlış bir davranış sergileseydi zaten desteklemezdim. sorun sana göre yanlış olanın bana göre yanlış olmaması. burada yanlış bir şey görmüyorum gericiliği bırak ve dünyada senin doğrularından başka doğrular olduğunun farkına var 🙂

Ühü

kadınlık bir cinsiyet cinsel bir şekilde anılması sizi neden bu kadar rahatsız ediyor anlamıyorum! kültürlerimiz bir değil herkesi kendi kültürünüze göre yargılamayı kesin! nctzen bile değilim sadece yutayı tanıyorum. bir kadın olarak burada aşağılandığımızı düşünmüyorum. sadece bahane arıyorsunuz. olayın cinsel objeyle falan da alakası yok. oppacı diyerek zaten seviyeni belli etmiştin seni kayda alıp cevap verdiğime şükret…

Seni Hiç Alâkadar Etmez

Benim fikrimi belirttiğim yoruma sazan gibi atladığın için saygısızlığınla asıl seviyesizliğini sen belli ettin, en azından benim bir seviyem var. Kadınlar ya da erkekler hakkında cinsel söylemlerde bulunulmasını sevmiyorum, zorla mı. Ayrıca kimsin ki senin cevabına şükredeceğim!?

JenBellaShakespare

Ben buradaki yorumları tam okumamıştım. Oppacı demene hala katılmıyorum ancak üstteki Ühü arkadaşın sözlerini kınıyorum. Herhangi bir cinsiyet CİNSELLEŞTİRİLEMEZ yanlış bir şey ve ahlaksızlıktır. Bu ahlaksızlık benim anlayışım göre de değil sözlük anlamlarından da bunun ahlaksızlık olduğu çıkarılır. Herkesin düşünce özgürlüğü var evet ama bu düşünceler biraz daha yontulmalı gibi. Ayrıca bu geri kafalılık değil, bir insanın kendi cinsiyetinin cinselleştirilmesine ve objeleştirilmesine böyle bir tepki vermesi gerçekten sinir bozucu. Bu tür zihniyetler taciz tecavüz ve türevleri konuların artmasında ki sebebiyet. Lütfen biraz söylediklerinizi düşünüp taşının çünkü hiç hoş bir şey değil.

nayeonist

+

nayeonist

bu yıl daha ne kadar hayal kırıklığı yaşayacağız acaba
umarım bunları bilmiyordur..umarım bilmiyordur..umarım sonradan öğrenmiştir

Last edited 10 gün önce by nayeonist
JenBellaShakespare

Umarım:(

Lululali

Herkesin yanlış arkadaşları olabilir. Benimde zamanında çok oldu.önce gerçek yüzlerini anlayamazsınız.

Prdsdefg7

Bu Asyalıların da kafası sadece cinselliğe çalışıyor. Hep bu tür haberler görmekten gerçekten çok sıkıldım. Körü körüne savunan aptal fanları görmekten de gına geldi.

naçar

şaşırdığımı söylemeliyim yuta’nın feminist olduğunu ve toksik erkeklikten bahsettiğini görmüştüm çok hoş düşünceleri olan birisi buna göre yargılamak acımasızca olacaktır

Last edited 10 gün önce by naçar
naçar

yuta daha fazla japon arkadaş edinmek istediğini söylemişti ona karşı iyi yaklaşmışsa bir etkileşim illa olmuştur yakın değiller topu topu 3 gün falan olmuş öğrenince zaten takipten çıkmış yuta’nın gruptaki arkadaşlarına bunu yapabileceğini düşünmüyorum kendisi kadın hakları, lgbtq ve trans kadınların gördüğü zorbalıktan rahatça bahsedebilen biri ayrıca yeniden dünya’ya gelse kadın olarak gelmek istediğini söylemişti yuta böyle biri değil lütfen siz de cadı avına çıkmayın

Last edited 10 gün önce by naçar
nayeonist

hadi insta gönderilerini görmedi diyelim adam(!)ın youtube kanalına baktım hep bu tarz iğrenç videolar var hiç kanalına da mı bakmadı arkadaş olduğum kişi nasıl videolar çekiyor nasıl içerikler üretiyor diye. özür dileyip açıklama yaptı mı bilmiyorum ama yapar umarım

JenBellaShakespare

Bir kez konuşmuşlar, ve yuta zaten japon arkadaş edinmek istediğini söylemişti eğer güzel güzel yanaşmışsa Yutanın yanına tek seferde fark etmemiş olabilir?

nayeonist

umarım öyledir:/

Ühü

kardeşim seni bu kadar geren olay ne anlamadım doğrusu? buraya elli tane yorum atmışsın tanımadığın da belli kendi işine bak
 

nayeonist

kanka istersem 1000 tane yorum atarım bu seni neden bu kadar gerdi?

Who

Sakin olalım gençler birbirimizi kırmanın bir mantığı yok sonuçta HEPIMIZ KARDEŞIZ BU ÖFKE NE DIYEEEEE

nayeonist

tamam sakin ol 😀

Ühü

boş yapman gerdi beni açıkçası tek amacın karalamak.. galiba yutaya karşı bir nefretin var ve olayın bkunu çıkarman da bu yüzden

nayeonist

niye nefretim olsun ben zaten sonra sadece 1 2 kez konuştuklarını sizden öğrendim yukarıda son zamanlarda çok sık görüşüyoruz yazınca uzun zamandır arkadaşlar sanmıştım ve sadece düşüncelerimi belirtmem karalamak mı oluyor ? gruptan ayrılsıın böyle bir şey yapamaz olmaz olsunn falan mı dedim, sadece buna dikkat etmesi gerektiğini belirttim. eğer nefretim olsaydı bunları derdim

nayeonist

sizin de eleştri yapıldığında hemen idolü karalamaya çalışıyorsun demeniz çok komik, her şeyi savunacak değilim. savunanlar nasıl her yorumun altına cevap yazıp açıklama yapıyorsa ben de istediğim kadar yorum yapıp eleştirebilirim.

Who

HEPIMIZ KARDEŞIIIIZ BU ÖFKE NE DIYEEEEE ikinize de bu arada sadece sana cevap vermiş gibi duruyo ama

señorita

adamla sadece yüz yüze konuşup buluşmuş falan olsa karşıdaki kendini yanıltıcı şekilde tanıtmıştır falan denilebilirdi tamam ama yuta instagram üzerinden adamı takip ediyor. Bir de zaten 9 kişiyi takip ediyormuş, yani adamın paylaşımlarını görmemesi imkansız. Her defasında da önüne düşüyor. Ve paylaşımlar iğreeeeeeenç. Yuta bunları görüp nasıl takipten çıkmamış diye sormanız gerek.

ad astra

Paylaşımlar 2018 yılından fark ettiyseniz.

señorita

Nö fark etmedim zaten ben 2M küsür bir kitleye hitap etmiyorum instagramda, takip ettiğim sadece 9 kişi de yok bu arada hiç dikkat çekmem yani

ad astra

Her defasında önüne düşüyor, görmemesi imkansız demişsiniz. 2018 yılındaki paylaşım her seferinde nasıl önüne düşsün?

señorita

adamın 2018de attığı gönderiler çok aşağıda değil, aşırı güncelleme yapmamış çünkü. siz deyince gidip özellikle baktım, o sapık gönderilere ulaşmak 30 saniyemi bile almadı. yutanın da 30 saniyesini aldığını hiç sanmıyorum, aynen öyle önüne düşmemesi imkansız. Ayrıca 2m kullanıcıya hitap eden biri kimi takip ettiğine dikkat edecek öylesine iki gönderisi hoşuna gitti diye bir hesabı takibe alacak bir konumda değil o.

ad astra

Gönderisi hoşuna gitti diye mi aldı sizce? fikrinize destek aramak için dediklerinizi sürekli çarpıtıyorsunuz. Yuta bu kişiyle bir kez konuştuğunu söyledi, bu kişiyle takipleşti. Bu yaptığı şeyler yanlış. Ama sonuçta bu kişinin ne gibi paylaşımları olduğunu fark etti -ya da koreli fanlar söyledi-ve onu takipten çıktı. Yani şu an Koreli fanlar ve kendi açımdan da doğru olanı yapmış durumda. Yanlış biri olduğunu tek bakışta anlamasını kimseden bekleyemezsiniz.

señorita

Şaka mısın sen skdkdkfk adamın instagramında 1 dk geçirdiğinde ne halt olduğu anlaşılıyo evet yanlış biri olduğunu anlamasını beklerim??? sevgili oppişin bunu anlamadıysa ya salak ya da sizi salak yerine koymak istiyo tepki gösterilince tabii takipten çıkar bu konu olmasaydı hala daha takip ediyor olacaktı. Bir de daha 10 dk önce 10 beğenisi olan yorumlarım sen yorum bırakınca eksiye düşmüş HAYREET NEDEN ACABA DKLDPFĞĞV manyak ya bari çaktırmadan eksile kdkdppfğg

Last edited 10 gün önce by señorita
ad astra

Safsata kullanmadan argüman bile kuramıyorsun ya. Yukarıdaki bahsi geçen gönderilerin her gün yuta’nın önüne düştüğünü tarihlere bile bakmadan söyleyen sensin, sonra da fikrine destek olacak başka kanıtlar arama derdindesin.
Tarihlere bile bakmadan ahkam kesem birine saçmaladığını gösterecek kadar kendimi ifade edebiliyorum. Niye bunun yerine eksi vereyim? Kafanız yanmış sizin. ‘’Bana eksi verdiğğ manyakk’’ birilerinin eksi vermesi bu kadar delirtiyorsa, bu ne kırılgan bir özgüvensizlik hali?

nayeonist

kemalim yapmazz

ad astra

Okuma ve okuduğunu anlama yeteneği edin. Yukarıda bunun yanlış olduğunu ama takipten çıkarak doğrusunu yaptığını söyledim. Yuta Kore programında ‘’bu tarihsel geçmiş için Koreliler kabul edene kadar Japonya’nın özür dilemesi gerekiyor’’ diyen birinin toptan kore düşmanı olduğuna anca siz gibi dandik kemalim yapmaz suçlama yorumuyla gelenler inanır.

señorita

Tepki gelmiş o kadar, tabii unf atacak. götü yiyosa takipten çıkmasın hele. Sm kafasına vura vura takipten çıkarttırır zaten ona kdkşdğf

señorita

Sonra da o gönderilerin tarihlerinin hesapta çok da aşağılarda kalmadığını çünkü 30 saniyede benim bunlara ulaştığımı ve yutanın da bunlara aynı şekilde ulaşabileceğini dile getiren de benim. Sana kaç tane yorum bırakıyorum inatla ilk yorumumda yakaladığın bir boşluktan bahsediyorsun çünkü sonrasında bahsettiğim şeylerin doğruluk ihtimalini kabul etmek istemiyorsun. Ama hespinin sonucunda yutanın bu gönderileri bilerek takip ettiği açık. Burada hepimiz bize takip isteği atan kişilerin vs olsun profillerine göz atan insanlarız, kimmiş bu diye. Yutanın da benzer bir davranışı sergilemediğini iddia etmen senin salak olmanla ilgili olabilir bu arada, haberin olsun. Bu eksi alma durumu özgüvensizlikle ilgili değil sen ve… Read more »

Last edited 10 gün önce by señorita
ad astra

İlk yorumunda yakaladığım boşluk değil düpedüz bilgisizce bir şekilde saldırman. Sonra da fikrine destek alacak kanıt arama derdindesin. Buna zaten cevap verdim. Bu kişiyi takip etti ve bu kişinin yanlış gönderileri olduğunu fark etti ya da koreli fanlar söyledi ve onu takipten çıktı. Hala daha takipte mi de bu argümanı getirip duruyorsun?
Çirkin üslubundan dolayı sana daha da cevap vermeyeceğim. Vasatsın hala daha ‘’ezik insanlar eksiliyor’’ ben bilgisizliğine saldırıyorum sen kafandan uydurduğun şeylerle. Sabah akşam burada ‘’beni eksilediler’’ diye debelenmeye devam et.

señorita

Oppacıyı kızdırdık birazdan sevmediği tüm yorumlara arka arkaya eksi vericek

Who

Abi niye herkes kendi görüşüne uymadığı birini bulunca direkt oppacı kartını kullanıyor anlamıyorum

JenBellaShakespare

Değil mi? Şu sıralar kimsenin ağzından düşmüyor şu oppacı önüne gelene bin oppacı gibi bir şey oldu artık.