Benzer Yazılar

TOP, Goo Hara için taziyelerini sundu

TOP, Goo Hara için taziyelerini sunduTOP, Goo Hara için taziyelerini sundu

HABER: Big Bang TOP Goo Hara için taziyelerini sundu, “Özür dilerim, Hara-ya… huzur içinde yat”

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+1,592, -86] Söyleyecek çok şey var ama bu seferliğine sessiz kalalım, taziyelerini sunmuş çünkü… Görmek istemediğimiz şeyi görmezden gelelim…

2. [+1,265, -88] Big Bang ve KARA aynı dönemlerde aktiflerdi, sadece taziyelerini sunuyor, nefret yorumu yazmayın

3. [+913, -57] Huzur içinde yatsın. Tüm sitelerin yorum kısmı kapatılmalı, yasalar yeniden düzenlenmeli ki nefret yorumlarına ceza verilebilsin.

4. [+93, -5] Niye cevap vermemiş.. Goo Hara onun doğumgününü kutlarken bir ‘teşekkürler’ yazamayacak kadar meşgul muydu? Birinin doğumgününü kutladığınızı ve karşı tarafın görmezden geldiğini düşünün, ne hissederdiniz…

5. [+73, -8] Niye cevap vermemiş? 4 Kasım’da yazmış Goo Hara, TOP 20 gün onu görmezden gelmiş

6. [+50, -1] Hara çevresindekilere göz kulak olan birine benziyor..

7. [+49, -31] TOP’nin pislik olduğunu unutmayın

8. [+42, -3] Ne zaman böyle bir şey yaşansa kendi imajlarını düşünen ünlüleri görmeye katlanamıyorum. Goo Hara hayattayken TOP onu görmezden gelmiş. Goo Hara’nın hayatında onu dinleyen tek bir kişi olsa işler bu noktaya gelmeyebilirdi. Ama ‘meşgul’ oldukları için onu görmezden geldiler, onu geri aramadılar.. zor zamanlarında keşke biri telefonu açsaydı. Bütün bunlar bana tek bir ünlünün bile telefon açıp onu dinlemediğini gösteriyor. Ünlülerin kendi imajlarını düşünmeyi bırakmalarını istiyorum

9. [+27, -4] Goo Hara çok nazik… Onu ‘Invincible Youth’da izleyince de bunu düşünmüştüm. Huzur içinde yat.

10. [+26, -9] Tek yapması gereken huzur içinde yat demekti, Goo Hara’nın mesajlarını görmezden geldiğini göstermek zorunda mıydı? Niye bu kadar kibirli? Konu TOP oldu mu sözlerime dikkat ediyorum ama çok zor.

TOP, Goo Hara için taziyelerini sundu

KAYNAK: Naver

1. [+1,326, -310] TOP-ah.. şu anda sessiz kalman Hara için en iyisi.

2. [+692, -293] Bununla gurur mu duyuyorsun? Ona görüldü atmışsın?… Zavallı.

3. [+342, -24] Nefret yorumlarına izin yok

4. [+323, -27] Nefret yorumlarının kötü etkilerinden bahsedenler gelip TOP’ye saldırıyor.. tek yaptığı taziye sunmak.. böyle bir haberde bile onu eleştirmek zorunda mısınız?

5. [+249, -13] Huzur içinde yatsın. TOP iki ayda iki arkadaş kaybetti, eminim zaten canı yanıyordur, lütfen nefret yorumlarına son verin.

6. [+140, -3] Böyle haberler yüzünden ünlüler nefret yorumlarına maruz kalıyor. Medya Instagram gönderileri altında haber yazmasın, böylece umursamayan insanlar haberleri görmez

7. [+116, -3] Ne dese nefret alıyor bu adam

8. [+113, -10] Nefret yorumları iki kişiyi öldürdü ama hala deva

9. [+82, -18] Nefret yorumları yine başlamış ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ne yapıyorsunuz ya

10. [+65, -6] Cevap vermedi ya da veremedi… Goo Hara TOP ona görüldü attı diye intihar etmedi sonuçta… lütfen nefret yorumlarını bırakın.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+54] Zavallı Hara, etrafındaki herkese karşı çok nazikti, aldığı nefreti hiç hak etmedi. Huzur içinde yat melek

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ayla

TOP iki ay içinde 3 arkadaşını kaybetti 2 değil . Sulli , Hara ve Asya’da çok ünlü olan bir ressam arkadaşı . 3’ü de intihar etti . Hara bütün BigBang üyeleriyle samimi bir arkadaştı . Oda pişmandır son mesajına cevap vermediği için ama yine de biz tam olarak ne oldu bilemeyiz , o yüzden bir kere olsun TOP’a nefret kusmak yerine susalım . TOP intihar edince ona da aynıları denildi , ağlayan annesiyle dalga geçildi . Hara öldüğünde ise ” ilgi için ” yapmadığına emin oldular . Yaşayanları öldürüp , ölülere üzülmek hiçbir işe yaramaz . Ve Hara özür dilerim… Read more »

harlone

7. [+116, -3] Ne dese nefret alıyor bu adam

Nefret almayı bırakması için ölmesi gerek, koreli netizenlerin huyu bu önce öldürürler sonra hiç günah işlememiş meleğe dönüşürler.

Cansu

Abi T.O.P’yi hiç sevmem ama görüldü attı diye nefret alması saçma . Nerden biliyorsunuz görüldü attığını ? Belki Hara mesaj attıktan sonra onu aradı ? Bilmeden konuşmayın.

Liya

TOP u zerre sevmem.ama Hara arkadasiy sa geri aramistir cevap yazmak yerine.ya da ickili olmustur,goruldu atmiş,sonraki gun aramistir.boyle sacma seylere yine nefret kusuyorlar ya.korelilere tahammulum kalmadi

Nokta

Aklıma duygu özaslanın Neslican tay için mesajı geldi.. durum çok aynı değil mi? Linç yemişti o da.Neyse bu durumda kimse nefret yorumumu yapmamalı. Herkesin acıyı yaşama şekli bir değildir sonuçta..

Puftd

Neden cevap vermemiş olarak algılanıyor ki ben çok samimi olduğum biri mesaj attınca direk arıyorum sırf burdan vurmak saçma kötü yorum bağımlıları

Sejun's Wife

Aynısı ülkemizde duygu özaslan tarafından neslican tay için yapıldı ve linç aldı o kız da. Hiçbir fark yok arada.
8. [+42, -3] Ne zaman böyle bir şey yaşansa kendi imajlarını düşünen ünlüleri görmeye katlanamıyorum.

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

Ben hala öldüğüne inanamıyorum.

İğrençlik

medyanın ünlülerin sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarını haber yapması cidden nefreti körüklüyor, sırf tıklama almak için sansasyonel başlıklar koyuyorlar o ünlülerdne nefret eden kişilerde bu haberleri görüp giriyor ve yorum yazıyor,eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorlar, ya da ateşe körükle gidiyorlar, o ünlüden nefret edenler belki hiç yorum yapmayacak ama medya haber yapıp ana sayfaya koydukları için antilerdne atlıyor, sonra o ünlünün sosyal medya hesabına da giriyorlar ve yorum atıyorlar aslında hiç yorum atmayacakken belki.

Kira

Olum nettoşlar manyak mısınız? Bırakın işte sadece eski bi arkadaşının ölümüne üzülmüş ve taziyelerini sunuyor.

Yılgın

Top ı çok sevdiğim söylenemez ama arkadaşına taziye mesajı yazması kadar doğal bir şey yok her şeye nefret yorumu yazmayın birde ne zaman bir idol intihar etse etrafındakileri suçlamaktan vazgeçin Jonghyun öldüğünde de aynı muhabbet döndü Shinee üyelerini suçladılar çoğu idol yoğunluktan ailesiyle bile görüşemiyor Jonghyun un ailesi depresyonda olduğunu bildiği halde yardım edememiş ağır depresyonlar psikolojik sıkıntılar öyle arkadaş yardımıyla falan çözülmez bunun önüne geçmenin tek yolu var hakaretlere dava açılıp caydırıcı cezalar vermeleri ve idollerin profesyonel yardım almaları Bighit in en başından şirketteki idollere psikolojik destek vermesi büyük örnek diğer şirketlerde yapmalı sonradan iyice artan psikolojik rahatsızlıklara müdehale… Read more »

Stardust

8 yorumu yapan neyin kafası bu topun imajı kaldımı kendi imanjını düzeltmek için bunu paylaşsın ben topun bunu paylaşınca linç edileceğini biliyordum sizin kadar aklı yokmu düşüne bilmiyorumu bunu?! yorum yaparken beyninizi kulansaydınız sulli hara ölmezdi bir düşün bu idolların yakasından kendi hayatınıza bakın ne kadar mükemmelsiniz?

Jean-Baptiste

Bu ne şimdi? Duygu Özarslan’ın Neslican öldüğünde yaptığıyla aynı…

Yeni Yazılar