Benzer Yazılar

‘Travel Buddies’ şovu, Jaejoong’un şakasından sonra iptal edilebilir

'Travel Buddies' şovu, Jaejoong'un şakasından sonra iptal edilebilir

HABER: [ÖZEL] Kim Jaejoong, ‘Travel Buddies’ corona19 yalanı yüzünden iptal edilebilir, görüşmeler sürüyor

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+1,919, -25] Mantıklı düşünemeyen yaşlı bir ajusshi

2. [+1,711, -14] Boş yere yalan söyledi ve şimdi utanç içinde. Ortaokullu gibi bir beyin yaşı var… ektiğini biçiyor, hak etti.

3. [+1,380, -14] Corona ile arkadaş olabilir

4. [+65, -0] Vay be, seyahat etme yasağı gelmeden önce prodüktörler bu şovu çekebilmek için Arjantin’e gitmişler. Muhtemelen çekim yapabildikleri için mutlulardı ve görüntüleri mutlu mutlu editlediler ama Jaejoong hepsini mahvetti.

5. [+54, -1] Tuvalet Yoochun’un YouTube kanalına çıkmaya başlayabilir, zihniyetlerinin aynı olduğu çok açık. Personelinin maaşlarını geç ödeyen Junsu’yu da katarsanız üçlü tamamlanıyor.

6. [+49, -1] Bu şansı kullanıp onu tüm şovlarından çıkarın

7. [+38, -0] Özür dilerken kendi babasını bile satması daha da iğrenç bence. Niye ödül mektubunda anne babandan bahsedersin ki…?

8. [+31, -2] Görüşecek ne var? Tabii ki şovdan atılmalı. Şov prodüksiyonunda çok çalışmış personellerden özür dilerim ama bunu tartışmanın bir anlamı yok. Tüm dünya bir pandemi yaşıyor, şakası saçmalıktı. Acil serviste sevdikleri olan, sevdiklerini kaybetmiş insanlar var. Dün onun şaka haberini okurken inanamadım.

9. [+25, -0] Beyni ne kadar boş da böyle bir şaka yapıyor..

10. [+23, -0] Ünlüler kendilerine bir bakıp, yeterince zeki değillerse sosyal medyadan uzak durmayı bilmeliler. Zeki insanlar için bile sosyal medyadan uzak durmak en iyi seçim. Niye beğeni almak için hayatını çöpe atarsın ki?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+250] 34 yaşında bir yetişkin adam tüm dünyayı etkisi altına almış ve bir sürü kişiyi öldürmüş bir virüsle ilgili nasıl şaka yaptı inanamıyorum. Koreli bir ünlü, daha dikkatli olmalıydı, 1 Nisan olsa bile. Hayranlarından özür dilerim ama Jaejoong cezayı hak ediyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mel

set çalışanlarına üzüldüm sadece, bir tatil olarak değerlendirsinler 🙁

sel

jaejoongu gerçekten çok seviyorum ama bu şakası aşşşırı salakçaydı insanlar çoğu zaman şakanın yalnızca güldüren bir şey olması gerektiğini unutuyor

QueenSS

Tamam yaptığıyla gerçekten aptal oldupunu gösterdi ama biraz abartmıyorlar mı? Fuhuş yapanlar serbestken, işlerine devam edebiliyorken sırf salaklığı yüzünden onun ve yapım ekibinin ekmek parasına engel olmak doğru mu? Aptal diyip geçin işte yine saçma konularla uğraşıp arka planda suçluların cezasız kalmasına göz yumuyorlar 😑

Birisiymiş

o değil de “tuvalet yoochun” sonsuza dek lakap olarak kalcak yoochunda çok iyi sknfdkfnld ben de kullanıyorum şerefsizliğini beyan etmede bire bir linç yemiyo da değilim oppacı tayfadan ama i dont careee

ClarryRiddle

Yaptığı kesinlikle yanlış ve özür gerektiren bi davranış fakat ceza olayı abartı olur zira hala bigbang gibi şerefsiz pisliklerin ellerini kollarını sallayarak gezdikleri bir adalet sistemleri var

Kkaebsong

Yazık

xoo

Pardon da, siz Seungri’yi zurnalarla askere yollayıp salakça şaka yaptığını zanneden adamı programdan men edeceksiniz. Adama kızmakta haklısınız ama Seungri’yi hapse tıkmayı geçtim ona vatan emanet eden bir toplumda Jaejoong twerk yapıp instaya atsa gülmeniz gerekir. Kusura bakmayın ama oran, ölçü sizin toplumda böyle olmalı. Jaejoong da bu saçma şakadan sonra umarım aptal konuşmalarını kendine saklar.

öfff

edilsin valla, düşünmeden yapılan hareketlerin cezasını çeksin

Yeni Yazılar