Trot şarkıcısı Haesoo vefat etti

38

Haesoo

29 yaşındaki trot şarkıcısı Haesoo kendi canına kıydı. Basında çıkan haberlere göre, şarkıcının 11 Mayıs’ta kaldığı yurtta ölü bulunduğu bildirildi. Daha sonra, vefat ettiği yerde intihar ettiğini doğrulayan bir intihar notu da bulundu.

HABER: Vasiyet bırakıp intihar eden trot şarkıcısı 29 yaşındaki şarkıcı ‘Hae Soo’

KAYNAK: Naver

[+581, -11] Hae Soo-nim, huzur içinde yat 😭

[+534, -10] Ben de 33 yaşındayım ve geçen yıl COVID nedeniyle işten çıkarıldım ve işsizlik ödemelerim bittikçe ve iş başvurularım cevapsız kaldıkça endişeli günler yaşıyorum… Haesoo sadece 93’lüydü ve hayatın yeniden başlayabileceği, insanların zirveye ulaşmaya başladığı bir yaşta öldü… Bir akranı olarak onun için çok üzülüyorum. Huzur içinde yatması için dua ediyorum ve 20’li/30’lu yaşlardaki herkese geleceğimiz için umut olduğumuzu söylemek istiyorum, bu yüzden lütfen hayatlarınızdan vazgeçmeyin ㅠㅠ

[+519, -60] Ülkemiz gerçekten cehennem mi? O kadar çok insan intihar ediyor ki, ekonomimiz dünyada ilk 10’da olsa ne fark eder! Her şey kapitalizme yenik düşmüş, toplumumuz kaygı içinde yaşıyor, herkes insanlığını yitirmiş… hepimiz zombiyiz.

[+415, -9] Ne kadar güzel ve iyi kalpli bir insan… Ne talihsizlik. Kore Ulusal Sanat Üniversitesi mezunuydu, yani çok çalışkan biriydi… Ona bu kadar eziyet eden ne olabilir? Umarım sadece en mutlu anılarla huzur içinde yatıyordur.

[+184, -8] Keşke sektörünü bırakmayı ve hayata bir şans daha vermeyi düşünebilseydi… ㅠㅠ

[+78, -1] Toplumumuzun istihdamdan evliliğe kadar hayatımızın her alanına yerleştirdiği rekabeti bırakmaya karar verdim. İlk başlarda pes etmediğimi, sadece kendi özgürlüğümün peşinden gitmeyi seçtiğimi söyleyerek kendimi teselli etmek zorunda hissediyordum, ancak şimdi bir yıl geride kaldı ve ne kadar rahat olduğumu ve hayatta ne kadar kolay hissettiğimi fark ettim. Lütfen kendinizi başkalarıyla kıyaslamayı bırakmanın ve hayatı kendi becerilerinize göre yaşamanın bir yolunu bulun. Özgürlüğe bu şekilde ulaşacaksınız. Hayat kısa ve hissettiğimiz tüm üzüntüler ve mutluluklar bir gün sona erecek.

[+38, -1] Tek söyleyebileceğim ne kadar talihsiz olduğu…

[+35, -1] Kore Sanat Üniversitesi mezunu… aşırı yetenekliydi… ne kadar talihsiz bir durum

[+28, -1] Buraya gelmek için çok çalıştı, eminim onu sadece daha iyi günler bekliyordu… Yolunu burada sonlandırmak ne kadar zordu. Huzur içinde yatsın.

K: Netizenbuzz

Kim Garam

Önceki İçerikNCT Taeyong’un ilk solo albümü ‘SHALALA’ fragman fotoğrafları yayınlandı
Sonraki İçerik‘Bo-ra! Deborah’ dizisinde geçen Auschwitz toplama kampı hakkındaki replik, Koreli ve yabancı izleyicileri şoka uğrattı
38 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments