Benzer Yazılar

TVXQ’nun hayırlı işlerle dolu kariyerine bir bakış

TVXQ'nun hayırlı işlerle dolu kariyerine bir bakış

HABER: “TVXQ ismini korumak için” Yunho ve Changmin’in taşıdığı tacın ağırlığı

KAYNAK: Oh My News via Nate

1. [+2,449, -60] Hiçbir skandal olmadan yerlerini korumak için sıkı çalıştıkları için TVXQ’nun gerçek galipleri bu ikisidir! Çok yakışıklı ve havalılar!

2. [+2,283, -45] TVXQ’nun patronları! Eskiden çok kişi onlarla 2VXQ diyerek dalga geçti ama diğerleri gibi binalar alıp şirketler açmak yerine okullar inşa ettiler, diğerlerini iyi etkilemeyi hayal ettiler. Başarı ve mutluluğu hak ediyorlar, umarım hayatlarında iyi şeyler yapmaya devam ederler.

3. [+1,680, -44] TVXQ fighting! Siz en iyisisiniz!

4. [+104, -3] TVXQ bölünme döneminde amma nefret almışlardı, herkes diğer üç üyeyi haklı buluyordu… ama şimdi olanlara bakarsak hata yapmayan bu iki üyeymiş.

5. [+91, -7] Yunho-ya, sen SM başkanı olmalısın

6. [+89, -4] TVXQ biz yaşadığımız sürece bir araya gelmeyecek, ama gelmelerine de gerek yok. İki üye beş üyeli oldukları günlerin şarkılarını bile coverlayabilecek kadar sıkı çalıştı, o kadar yakışıklı ve uzun boylular ki sahneyi kendi başlarına dolduruyorlar. Diğer üç üye hayranlarının geçmişi kıskanıp hala çok iyi durumdalarmış gibi konuştuklarını görmek üzücüㅠ TVXQ insanları uzun vadede değerlendirmeniz gerektiğinin kanıtıdır ㅋㅋ

7. [+49, -3] İnanılmaz hayatlar yaşadığınız için teşekkürler, özellikle böyle zamanlarda

8. [+46, -2] Bu ikisi gerçekten çok nazik ve sevgi dolu insanlara benziyorlar

9. [+43, -2] JYJ ise uyuşturucu kullanıyor, alkollü araba sürüyor, personellerine ödeme yapmıyor.. Kalan iki üye gerçekten en cesurlarıydı

10. [+38, -6] Nasıl çıkış yaptıklarından beri sevgili haberi çıkmadı ya? Ya sevgili yapmıyorlar ya da çok iyi gizliyorlar..

11. [+31, -2] Bir sürü idolün skandalını gördükten sonra Yunho ve Changmin’in ne kadar inanılmaz olduğunu anladım…

12. [+29, -2] Üç üyenin ayrılması o kadar hayırlıydı ki. Ayrılmasalardı TVXQ şimdi Big Bang gibi patlamış olurdu;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+174] K-Pop’ı Asya’ya açan iki efsanevi idol!

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ayla

Buyurun efendim gerçek Kpop efsaneleri . Her zaman en iyisiydiler fakat ne konserleri haber oldu , ne sattıkları albümler ne de Japonya da ki başarıları . Bu kadar başarıya rağmen asla kibirli olmadılar . Her zaman abi olarak örnek aldığım iki isimdir kendileri

BlueElf

Yunho ve Changmin canlar can ayrıca SuJu beyler ile kadim dostlar. Zamanında onlara yapılan iğrençlikleri unutmadık şimdi bu yapmacık sevgilerinizde hiç samimi gelmiyor onuda diyim yani. Not: Changminin kız arkadaşı vardı iğrenç fanları onları ayırmadan önce.

SUNMİ

Yunho ve Heechul SM in en iyi idolleri

SURMEW-BTS

Yunho ve Changmin e zamanında neler neler yaşattınız… Changmin i bi keresinde 2 sasaeng fan taksiyle takip ediyorlardı, çocuk nerdeyse kaza yapıyordu arabayı durdurup o taksideki manyakları azarladı, kızı taksiden indirdi, çocuğa demediğiniz kalmadı…. JYJ in ayrıldığı dönemde de çok çektiler, şuan sözde gözünüzde çok büyüdüler ve sveiyorsunuz ama Allah korusun en ufak bi skandalları çıksa yine yerin dibine sokarsınız… neyse Yunho ve Changmin i seviyorum, inşallah her zaman iyi dürüst ve ahlaklı olurlar, yaptıkları hayır işlerini takdir ediyorum.

deatheater

İşte gerçek krallar;
Yunho ve Changmin

Life traveller

4. [+104, -3] TVXQ bölünme döneminde amma nefret almışlardı, herkes diğer üç üyeyi haklı buluyordu… ama şimdi olanlara bakarsak hata yapmayan bu iki üyeymiş.

Şuanki yaşananlar yüzünden, ayrılık döneminde 3 kişinin haksız olduğu sonucuna nasıl varıyorsunuz ya??? Gerçek galipleri falan sıktınız. Şimdiye bakıp geçmişe nefret kusmayın. O zamanlar 5 kişili TVXQ başarılı oldu. 2 kişi o başarıyı yakalayamazdı.

harlone

1 skandal ile bu sevgi nefrete dönüşebilir ve bunu TVXQ farkında. Bencil netizenler

Armyy

Hayırlısı olsun 😄

Yeni Yazılar