Benzer Yazılar

U2, Kore’deki konserinde Sulli’yi andı

U2, Kore'deki konserinde Sulli'yi andıU2, Kore'deki konserinde Sulli'yi andıU2, Kore'deki konserinde Sulli'yi andı

HABER: U2 43 yıl sonraki ilk Kore konserinde Sulli’nin fotoğrafını göstererek seyircileri ağlattı

KAYNAK: Seoul News via Nate

1. [+1,283, -64] Vay be, U2 inanılmaz… iyi olan tek şey müzikleri değilmiş

2. [+1,076, -69] Sulli film gibi bir hayat yaşadı. Hem yüzü, hem ismi güzel… Sulli-ya…

3. [+888, -79] Çok üzücü… Özledim seni, Sulli-ya ㅜㅜ

4. [+53, -9] Yabancı erkeklerin klası farklı…

5. [+48, -4] Antiler şimdi niye sessiz? Bunu bir Koreli şarkıcı ya da band grubu yapmış olsaydı sosyal medya hesabı ‘feminazisiniz’ diye yorumlarla dolardı. Aynı nefret U2 grubuna verin bakalım. U2 instagramına baktım, yorumlar gayet sessiz ㅋㅋㅋ

6. [+25, -10] Ölmesi çok üzücü ama şimdi kadın savaşçılarla aynı kefeye konması komik

7. [+21, -6] Ölünce hayat değerleniyor, işte örneği

8. [+20, -8] ㅋㅋㅋㅋ Çok zekice. Kore’nin feminaziler tarafından yönetildiğini biliyorlar, onlardan para kazanmak istiyorlar. Bunu kim planladıysa zekiymiş.

9. [+13, -7] Dün onları izlemeye gittim ama yabancılardan bile fazla siyaset yaptıkları için eleştiri alıyorlar. ‘Life is bigger than anything in its way’ klibini izlerseniz LGBTQ topluluğunu desteklemek hakkında. Dün birden Kuzey Korelileri sevmekten bahsettiler. ‘Ultraviolet’i söylerken sahnede Moon Jae In’in eşi ve Kang Kyung Hwa gibi alakasız kişilerin fotoğrafı vardı. Fazla siyaset yapıyorlar. Müzikleri süper ama.

10. [+11, -0] Sulli hayattayken hiçbiriniz ses çıkarmadınız ve şimdi üstteki gibi yorumlar yapıyorsunuz, ikiyüzlülüğünüz komik.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+122] “ㅋㅋㅋㅋ Çok zekice. Kore’nin feminaziler tarafından yönetildiğini biliyorlar, onlardan para kazanmak istiyorlar. Bunu kim planladıysa zekiymiş.”

Böyle bir yorum yapılması zaten hayal kırıklığı, bir de 20 kişi beğenmiş… iğrenç. Ayrıca Kore’de sütyen takmayınca feminazi yerine konulmanız gerçekten süper ya, standartlara bak.

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Öylesine biri

Bu haberle alakası yok ama Sulli ve Hara için hiçbir ödül töreninde bir anma videosu yayınlanmaması beni üzdü ikisi de uzun zamandır müzik sektöründe yer aldılar bir videoyu hak ediyorlardı bence

JenLisJisRos

Aynen ya daha birkaç büyük ödül töreni var bende bekliyorum birşeyler ama bu kadar çabuk hiç olmamışlar gibi davranılması çok üzücü yakın arkadaslarini anlarım üst üste iki kayıp yaşadılar konuşmak bile zor geliyordur ama yinede ben de bir anma beklerdim doğrusu

JenLisJisRos

Gerçi sm çoğu ödül törenine doğru düzgün sanatçı göndermedi haraninda korede bir şirketi yok ama 😞😞…

Yaren

Lütfen şu kore için ölüp bitenlere şu haberi okutun

Jean-Baptiste

Yabancı erkekler kadınları kadından önce insan olarak gördükleri için değer veriyorlar. Bu yüzden klasları farklı işte

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

Sulli yi özledim be

Miyalll

Çok güzel bir davranış Sulli gibi bir insanın hep anılması gerek onu bunu yapanların onu unutmaması gerek.U2 da hem anarak hemde güzel bir mesaj vermiş oldu.Seni özlüyoruz Jinri umarım orda huzurlu ve mutlusundur şeftali çıçeğimiz💛💛🍑🍑

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

1. [+1,283, -64] Vay be, U2 inanılmaz… iyi olan tek şey müzikleri değilmiş

Muziksever

Evet yabancı grup andı ve buna teşekkür etmeleri gerekirdi. Şu ana kadar o kadar ödül töreni oldu adlarını bile geçirmediler. Zaten kizları yanlış erkek arkadaş seçimi değil, medya ve gelen kötü yorumlar öldürdü. Daha bunu bile kabul etmiyorlar ki.

Suna

Kendi renklerini olan, bir insan doğru bulduklarını savunan sanatçıları seviyorum. Siyasi değil, insanlık duruşu bu. U2’yu takdir ettim.

Deniz

8. [+20, -8] ㅋㅋㅋㅋ Çok zekice. Kore’nin feminaziler tarafından yönetildiğini biliyorlar, onlardan para kazanmak istiyorlar. Bunu kim planladıysa zekiymiş.

Bu zihniyete iyiliği anlatamazsın işte . Hayatı boyunca yaptığı her şeyi ve kurduğu bütün dostlukları çıkarlarına göre kurmuş bir insan karşılıksız iyiliğin , sevginin ve dostluğun varlığına inanmaz .

Yeni Yazılar