Benzer Yazılar

‘Vagabond’ ile birlikte Suzy oyunculuk kariyerine başlayalı 9 yıl oldu

'Vagabond' ile birlikte Suzy oyunculuk kariyerine başlayalı 9 yıl oldu

HABER: ‘Vagabond’ Bae Suzy, 9 yıllık deneyimin oyunculuk yetenekleri

KAYNAK: Herald Econ via Nate

1. [+2,022, -103] Dokuz yıldan sonra yapabileceğinin en iyisi buysa başka kariyer olanaklarını keşfetmeye başlaması gerek

2. [+1,824, -74] Sadece Suzy değil, bu dizideki tüm oyuncular bir tuhaf. Lee Seung Gi fazla abartılı, yabancılar ve diğerleri de çok garip.

3. [+1,503, -75] Hmm.. evet, Suzy yüzünden konsantrasyonum bozuluyor

4. [+179, -13] Dokuz yıllık deneyimi var, mükemmelliyet ödülü almıştı, çok pahalı dizilerde başrol oynadı ama hala yardımcı rollerden kötü oynuyor

5. [+172, -7] Bence sorun tonlaması. Lancome ya da Biotherm reklamlarında da konuşurken sesi havada gibi ㅠㅠ insanlara kendini dinleten bir konuşması yok

6. [+147, -9] Eğer en çok önemsediğin şey her sahnede güzel çıkmaksa oyunculuğun kötü etkileniyor. Suzy’nin oyunculuğu her zaman olduğu gibi kötü.

7. [+141, -7] Lee Seung Gi de çok abartılı oynuyor. Sürekli bağırıp çağırıyor.

8. [+121, -12] Asla bir sonraki Jun Ji Hyun olamayacak

9. [+108, -6] Lee Seung Gi’nin de bu dizideki oyunculuğu kötü

10. [+106, -6] Dizinin ölçeğine göre Suzy ve Lee Seung Gi’nin oyunculuk yetenekleri yeterli gelmiyor. Bu ölçekte bir dizide Lee Byung Hun ya da Ha Ji Won seviyesinde oyuncular oynamalıydı.

11. [+102, -8] Eski halinden daha iyi, ama yine de ‘iyi oyuncu’ demezdim…

12. [+97, -6] Suzy sadece reklam çekerek bile hayatını devam ettirecek parayı kazanabilir, sadece açgözlülüğünden ötürü mü oyunculuk yapıyor?

13. [+93, -8] Karakterlerin hepsi.. fazla abartılı, izlenmiyor…

14. [+92, -7] Ama biliyor musunuz?? Lee Seung Gi’nin oyunculuğu da kötü;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+246] Son gördüğüm haberde yorumların çoğu “kötü değil” ya da “o kadar da kötü değil” diyordu. Düşünüyorum da, bir dizinin başrolü hakkında söyleyebileceğin en iyi şey “oyunculuğu o kadar kötü değil” ise o oyuncu gerçekten başrol mü olmalı?

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Pınar

bir dizinin başrolü hakkında söyleyebileceğin en iyi şey “oyunculuğu o kadar kötü değil” ise o oyuncu gerçekten başrol mü olmalı? +9277336 ne zaman vasat başrol görsem bunu düşünürdüm..

May

Bence asıl sorun hiç bir şekilde bu kızın güzelliğini bozmamaya çalışılması/çalışması. Bu yüzden oyunculuğu yapay duruyor.

AhgaseAileean

Suzy in dediğiniz gibi kötü bir oyuncu olduğunu asla düşünmüyorum uncontrollably fondda da wywsde de beni çok etkilemişti big de gerçekten kötüydü evet ama zamanla kendini çok geliştirdiğini düşünüyorum özellikle uncontrollably fonddan sonra. Ben suzye gelen yorumların çoğunun sadece güzelliğiyle ön plana çıkmasından kaynaklandığını düşünüyorum
Herkes demek suzy sadece güzel ama kimse dememek suzy çok çalışıyor
Bu kız 16 yaşından beri etini dişine takarak (umarım doğru yazmışımdır şdjdldjdp) çalışıyor el-insaf diyorum ve burayı terk ediyorum

BlueElf

Suzy bence çok güzel hatta güzellik olarak idoller arasında hala ilk 5de ama oyunculuğu hep aynı gelişmiyor hep güzel bir yüz izliyorum sadece. ama oyunculuk sadece güzel yüz ile olmuyor mimiklerin ses tonun hepsi etkili bir faktör direk baş roller ile başlayan idollerde kusura bakmasınlar işin eğitimini falanda almıyorlar nasılsa başrol oluyorlar. Ben izlerken diziye kendimi kaptıramıyorum rol yapamayanları görünce. Birde Nana’ya bakın kaç yıl eğitim aldı kız her dizisinde farklı karakterler oynuyor ilk önce yan roller ile başladı Kill İt dizisini izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız kendini geliştiriyor ama popüler değil.

Mustesna

bende nana’yı sadece kill it’de izledim ve tanımıyordum izlerken sonra öğrendim idol olduğunu. oyunculuğu iyi olduğu için idol değilde oyuncu olduğunu düşünmüştüm.

Jisooo

Suzy idol olarak kalmalıydı çok tatlı ve stabil bir sesi var ama oyunculuğu o kadar iyi değil. Bu diziyi daha izlemedim ama yine de en çok begendigim oyunculuğu while where your sleeping deki oyunculuguydu. Yada bu tarz zor dizilerde yer almak yerine gençlik ve romantik komedi dizilerinde rol almaya devam etmeli.

Funda

Lee seung gi’nin oyunculuğunu bende beğenmiyorum

Aysu

suzy yüzünden izlemeyi bıraktım. adeta çin işkencesine dönmüştü

Koredelisi

Yine aynı yorumlar yine reyting rekorları kıran bir dizi beğenmiyorsanız izlemeyin arkadaş zorlamı izzletiyorlar sizi🙄 neyse ben suzynin fanı falan değilim ama göze falanda batmıyor gayette güzel

Saya

Suzy gibi biri nasil ajan rolunu oynar ben hala ordayım. Ajan dedigin karizma olur sirf o yuzden izleyemiyorum diziyi.

deatheater

Ben Suzy’nin oyunculuğunu beğenmiyorum. Zorlama ve eğreti duruyor üzerinde. Oynadığı hiçbir dizide sonuna kadar sabredemedim. Kadın idoller arasında en iyi oyunculuk yeteneğine sahip olan kişi bence Jiyeon. Suzy’i falan değil de onu daha çok görmek isterdim dizilerde.

Suna

Arkadaşlar herkes tiyatrocu değil. Neden herkesten muhteşem oyunculuk bekleniyor anlamıyorum. Her insan farklı olduğu gibi oyunculuğu da farklıdır. Seung Gi’nin sürekli bağırarak ve atarlı konuşması onun stili. Tüm dizi ve filmlerinde aynı. Bu onun verdiği yorum. Suzy biraz yavan oynuyor yeterli enerji veremiyor ama onun oyunculuğu da bu. Dizi şu an çok konuşuluyor niye? Suzy ve Seung Gi var diye. Yani bu diziyi güzel yapan öğeleri tartışmanın bir anlamı yok. Reytingler konuşuyor zaten

JJJTeam

9 Yıl boyunca yerinde sekmiş..

Yeni Yazılar