Benzer Yazılar

Winner, YG’de olmanın avantaj ve dezavantajlarını anlattı

Winner, YG'de olmanın avantaj ve dezavantajlarını anlattıWinner, YG'de olmanın avantaj ve dezavantajlarını anlattı

HABER: Winner Lee Seunghoon’a YG’de olmanın avantaj ve dezavantajları soruldu, ‘duyarlı’ cevabı

KAYNAK: SBS via Nate

Kang Seungyoon, “YG olmasaydı bugün Winner olmazdı. YG’de olmanın avantajı yeteneklerimizi geliştirebilmemiz, bundan daha önemli bir şey yok. Dezavantaj konusunu bilmiyorum.” Lee Seunghoon ekledi, “Bence bir dezavantajı şu, bazen şirketimiz hakkında aldığımız sorular beni telaşlandırıyor.”

1. [+590, -29] YG kendisi bir dezavantaj………

2. [+501, -24] Lütfen kontratlarınız bitince YG’den ayrılın!!!!!

3. [+396, -34] YG’ye boykot

4. [+32, -8] Lee Seunghoon K-Pop Star günlerinden beri hep hazırcevaptı ㅠㅠ ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+32, -9] Lee Seunghoon çok hazırcevap… Onu SBS eleme şovunda gördüğüm andan beri farklı olduğunu biliyordum ㅋㅋ

6. [+30, -0] Winner’ın tek dezavantajı YG’de olmaları.. Kendi başlarına şarkı yazabiliyorlar, beste ve koreografi yapabiliyorlar. Yang Hyun Suk’un söylediği gibi, sizin kendi yolunuza gitmeniz lazım.

7. [+21, -1] YG’den ayrılıp yine bir araya geldiğinizde yeniden şarkılarınızı dinleyeceğim ㅠㅠㅠ Winner’ın şarkıları benim için hep dinlenmelidir ama şu anda YG yüzünden dinleyemiyorum ㅠㅠ

8. [+18, -0] Hazırcevap Lee Seunghoon’dan beklendiği gibi! YG’de olmaları beni üzse de Winner’ı grup olarak seviyorum.

9. [+18, -5] Kontratlarını yenileyeceklerini düşünmüyorum, bu promosyon döneminde sıkı çalışmalılar

10. [+16, -3] Winner’dan zeki ve olgun bir cevap.. şirket hakkındaki sorulardan ötürü dumur olmaları YG’de olmanın bir dezavantajı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+217] dezavantaj: bir suçluya dönüşebilirsiniz
avantaj: ceza almadan kurtulabilirsiniz çünkü ülkenizin kanunları berbat

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Muziksever

YG’de Seungri ve Ceosu dışında kötülükleri ne var ki?Yazık diğer sanatçılarına üzülüyorum.

Zeynep

yabancı yoruma köküne kadar katılıyorummm

KINGBANG

Çocukları zor durumda bırakmak için o kadar saçma sorular sordular ki. Bir kere bile bırak skandalı bu çocukların yanlış davranışı bile olmadı .Yalnızca pratik yapıp , albüm için çalışan ve promosyon yapan insanlara ne diye şirketindeki bir p*çin skandalını sorarsınız ki ? Ama bu soruların diğer gruplardansa Winner’a gelmesi iyi oldu Seunghoon gayet güzel cevapladı , ”Bize sadece ‘ Siz çocuklar kendi yolunuza gidin ve hazırlanın .’ dendi.” Anlayana gayet güzel iğneli bir cevaptı. Yabancı yorum amma saçmalamış bu arada suçlu olan seungri ve belki yg niye Winnerdan potansiyel suçluymuş gibi bahsetmiş. Neyse dönüş mükemmeldi. Her zamanki gibi Winner beklentimi… Read more »

biri

Winner’ın şarkıları dinlenmelidir ama Yg yüzünden dinleyemiyorum mu?? ksjksjsk cidden mi bu nasıl zihniyet ya komik. Boykotmuş falanmış filanmış. Şirkete nefret adı altında hıncınızı gruplardan çıkarmayın. Gerçi değişen bir şey olmuyor. Blackpink gayet başarılı her geçen gün daha da yükseliyorlar. Ikon üniversite festivaline çıkacak diye tepkiler oldu ama videolarda gördük milletin nasıl coşup eğlendiğini. Winner dinlemiyorsunuz güya şirket yüzünden boykot ediyorsunuz ama listelerin hepsinde 1 numara. Ciddiye alınacak bir tarafınız yok..

deliyimben

YGde olmanın kötü yanı: Şirkette bulunan kişi yada kişilerin suçu,gruptan ayrılışı vs saçma bir şekilde sana sorulur ve yüklenilir sanki sen yapmışsın gibi. Bugün bu şirket kapansa yarın yenisini açar Hyunsuk o kapansa diğer gün başka bir tane açar e birde bu adamın bu şirket dışında bir çok yatırımı var siz düşünün yani bu sektörden çekilip çekilmeyeceğini. Velhasıl kelam şirket içindeki bazı şeylerin BIGBANG üyeleri askerden geldikten sonra netleşeceğini düşünüyorum. Haklarında hayırlısı olsun umarım masum,suçsuz olan sanatçılar,stajyerler bir an önce kurtulur bu çileden ve gereksiz nefret almaz. Winner beyler ve fanlara da güzel bir comeback dönemi diliyorum <3 Not: Klibe… Read more »

Hola Hola

Yabancı yorum ayakta alkışlanır 👏🏻👏🏻👏🏻

Jean-Baptiste

Winner YG’de bana tek düzgün hissiyat veren grup. Keşke o şirketten ayrılsalar

Yeni Yazılar