Benzer Yazılar

X1 Song Dongpyo ‘Doremi Market’ şovunda uygunsuz mu davrandı?

X1 Song Dongpyo 'Doremi Market' şovunda uygunsuz mu davrandı?

HABER: X1 Son Dongypo’nun tavır tartışması ‘kabaydı, izlemek zordu’ vs ‘sadece eğlence şovuna uygun bir ince zekalıktı’

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+2,045, -26] Bir kere daha ince zekalı olmasını isterseniz muhtemelen bir sunbaesinin kafasına vurmasının uygun olduğunu düşünecek. Komik olmak ile kaba olmak arasındaki farkı bilmiyor, televizyondan uzak durmalı. Kendini komik bulabilir, önemli olan seyircilerin onu komik bulması ve seyirciler onun kaba olduğunu düşünüyorsa kabadır.

2. [+1,809, -27] Buna ince zekalık mı deniyor bugünlerde? ㅋ Kibirli davranıp şirin görünmeye çalıştığında ‘nesi var bunun’ diye düşündüm. Bir daha onu görmek istemiyorum, o derece.

3. [+1,724, -25] Bugünlerde herkes idol olabiliyor galiba

4. [+175, -1] Yüz ifadeleri ve konuşma tarzı yüzünden izleyemedim onu.. bir çaylak çaylak gibi davranmalı ama tavırlarını izlemek zordu.

5. [+160, -1] Gruba seçilmiş olması bile şovun hileli olduğunun kanıtı

6. [+157, -1] Biri ona ağzının payını vermeli. Konuk olduğu tüm TV şovlarında bir tartışması çıkıyor…

7. [+145, -0] Küçük çocuk gibi davranan bir liseli

8. [+140, -0] İnce zeka? İnce zekası yok

9. [+128, -0] Komik değil, çevresinde neler olduğuna dikkat etmiyor, kendini beğenmiş.. niye seçildiğini hiç anlamamıştım. Boyu da diğer üyelerin yanında alakasız.

10. [+123, -0] Hileli bir sistemde rahat rahat çıkış yapabildiği için karakteri berbat

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+61] Hayranları alınmasın ama bu çocuğun şu sahte şirin/huysuz hareketlerini kesmesi gerekiyor, hiç samimi durmadığı için insanlar ona katlanamıyor. Ya kendi şirketi ya da Mnet’ten biri bu çocukları televizyon şovlarına yollamadan önce onlara halkla ilişkiler dersleri vermeliydi. Neler olacağını bile bile çocuğa kendini asması için ip vermişler bence.

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Majo

Sadece bu çocuk için değil, herhangi bir grupta bu tarz haraketlerde bulunan herkes inanılmaz derecede itici duruyor.

Bluewh

Dongpyo’nun kişiliğini herkes sevmeyebilir çünkü biraz sivri dilli ve laf atarak şakalaşmayı falan seviyor bunu farkındayım.Bazı ünlü erkek gruplarında da böyle üyeler var ama haberleri çıkmıyor hiç ki zaten haber yapılıcak bir şey değil,Dongpyo hakkında haber çıkıyor sürekli çünkü onu produce x 101 den beri istemiyorlar grupta boyu kısa ve çok küçük gözüküyor bu yüzden gruba uymadığını düşünüyorlar.Koreliler bu yüzden nerdeyse her hafta Dongpyo için bi eleştiri postu hazırlıyorlar yada haber çıkıyor.X1 yarışmadan çıkma bir grup olduğu için üyelerin solo fanları olanlar da var yani onlar da bazen diğer üyelere saldırabiliyor.Sonuç olarak bu çocuk en ufak bir hata yapsa bunun… Read more »

GOKCE

Hayatımda ilk defa bir İdol olan çocuğu sözde idol nasılsa 5 sene sonra bitiyor aşırı itici aşırı uyuz buldum ben kolay kolay hiç bir grubun üyelerini itici veya uyuz demem çünkü bana sesi tavırları hoş gelir sevdiğim gruplar da dahil evet yaşı küçük karşısındaki insanlara nasıl davranılması gerektiğini bilmiyor produce x 101 bittiği günden beri bu çocuk gözüme battıkça battı aşırı sevimsiz sende haklısın

one it jeil yeppeo

yetti canıma artık valla böyle yerlere hiç yorum yapmam ama. çocuğun bir şey yaptığı yok onun her zaman üzerinde olan afacan tavırları var ki bu çok tatlı one itlerin gözünde. ben gerçekten bir sorun göremiyorum. ve dongpyo’yu gerçekten tanıyan onunla yaşayan hyungları çok seviyor. fanlar da bu durumdan memnun. neyse X1 ismini gördüğü an antilik yapmaya başlayan netizenlere diyecek bir şeyim yok artık. neyse stay mad 😘😘😘

Sudsude

Çok haklısın ama insanlar bu aralar niye bu kadar eksiliyor her şeyi?

Didem.x1

Bende izledim neresi uygunsuzdu kıçınızla izlemeyi bırakmalısınız.

Sudsude

Bu yorumda niye eksi var ki

Yeni Yazılar