Benzer Yazılar

Yang Hyun Suk’un çeşitli suçlar işlediği şüpheleri artıyor

Yang Hyun Suk'un çeşitli suçlar işlediği şüpheleri artıyor

HABER: “Cinayet hariç her şey” Yang Hyun Suk’un bencil arzuları

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+3,274, -36] Bence cinayet işlemediğine de bu kadar emin olamayız ㅎㅎㅎㅎㅎ

2. [+2,814, -51] Muhtemelen cinayet de işlemiştir, sadece henüz öğrenmedik

3. [+2,325, -27] Ya cinayet de işlediyse…?

4. [+130, -4] Cinayet hariç demek için daha erken

5. [+116, -3] Bir sosyopat gibi

6. [+104, -5] Cinayet işlememiş olsa bile eminim diğer şarkıcıların ve stajyerlerin hayatlarını mahvetmek için gücünü kötüye kullanmıştır. Sadece tek bir şey yapmayı bilen çocukların geleceklerini mahvetmek.. bu cinayet değil de ne?

7. [+100, -6] Cinayet işlemiş olabilir

8. [+89, -6] Gerçekten cinayet işlememiş midir?

9. [+61, -0] ‘Healing Camp’ programının eski bir bölümüne konuk olmuştu. Hayatımda bir kez bile kitap okumadım demişti, şoka girmiştim. Şimdi böyle birinin nasıl korkutucu bir canavar olabileceğini görüyoruz.. kendi açgözlülüğü ve kibrinin içinde hapsolmuş. Böyle yollardan para kazanan bir adama baba ve eş olarak saygı duyulur mu?

10. [+45, -2] Cinayeti kendi işlememiş olabilir ama muhtemelen onun yerine yapsın diye birilerini tutmuştur, korkunç.

11. [+33, -3] Kim bilir ki? Hayattaki her şeyden üstün sanıyor kendini~

12. [+26, -0] Cinayet işlemediğine kim yüzde yüz emin olabilir?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+105] Kendi eşini yetiştirip sırf onunla evlenebilmek için eşinin grubunu mahvettiğinde bunu anlamaları gerekiyordu

((Yang Hyun Suk’un eşi Lee Eun Joo, Sechs Kies Lee Jae Jin’in kardeşi. Yang Hyun Suk Lee Eun Joo’yu daha lise öğrencisiyken televizyonda görüp onu beğenmiş ve YG’ye stajyer olarak almış. Sonra Swi.T diye bir gruba yerleştirmiş. Yang Hyun Suk ona aşık olduktan sonra gruba özellikle daha az yatırım yapmış ve grupla ilgilenmemiş. Bunları kendisi bir röportajda anlatmıştı))

Kaynak: Netizenbuzz

26 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Cupid

Bence şeytanın vücut bulmuş hali bu adam. Yapmadığı hiçbir şey kalmamıştır. Kiralık katille bile işlerini halletmiştir.

Ddm

Bu adam bence mafya babası.

Ayla

Açıkçası şu olaylardan sonra Deasung’un kazasına da farklı gözle bakmaya başladım. Polisler ve tanık olan birisi adamı Daesung’ un öldürmediğini ve zaten kaza olmadan önce öldüğünü söylemiştiler . Yanlış hatırlamıyorsam şöyleydi : Daesung’un tek hatası 60 lık bir yolda 80 lık hızla gitmesi .Alkollu değildi ve ölen kişi alkolluydu . Daesung carpmadan önce ölmüştü. Ben açıkçası inanmistim .Ama Seungri’nin alkollü araba kazası sonrası polise rüşvet vererek olayları lehine çevirdiğini öğrendiğimden beri acaba diyorum o da mı öyle yaptı. BB müziğini çok sevmeme rağmen dinleyemiyorum. Umarim bunlar sadece benim kuruntumdur ve gercek değildir .

xxgd

yanlış biliyorsun motorsiklet sürücüsü hafif alkollüymüş ve kaza yapmış yol ortasında yatıyormuş Dae’nin çarpmasıyla kalbi durmuş bu otopside çıkmıştı zaten Daesung bunun için kan parası ödedi ailesine bu olay zaten böyleydi

Kkaebsong

Hadi bakalım yang bey gruplarına mix nine stajerlerine çok çektirmiştin zamanında şimdi hepsinin bedelini ödüyosun

drmenmos

Herkes YG yi bu kadar sevmiyorsa boykot ediyorsa bu bllinkler kim o zaman. İki yüzlülük değil mi bu. Blackpink YG nin en önemli gelirlerinen biri. Bu insanların anayasa da işlemediği suç kalmadı hala nasıl para kazamaya devam edebiliyorlar.

Lucia

Şirkette olan tüm kişiler masum aa ne diyon sen

Suna

Oppam yapmaz öyle şey

Kpop

bu şerefsiz çoğu insanın hayatını mahvetmiş biri, cinayet bile işlemiştir, kendi eliyle birini öldürmese bile çoğu kişinin hayatını mahvetmiş biri.

Jean-Baptiste

Eskiden Kore filmlerinde böyle zengin adamların bir sürü suç işleyip serbest kaldığını görürdüm ama senaryo diye geçerdim. Maalesef gerçekmiş. Kore acınası bi ülke

angel

Ailesine üzülüyorum.

mabel

Adamın karısına acıdım. Her adımını planlayan bir psikopat. Tv de gördüğümüz o kötü adam karakterini ve herkesle dalga geçişini gün gün takip ediyoruz resmen. o kadar planlı hareket ediyor ki suçları belli ama ceza alacak kanıt yok,heryerde adamı çok.

estuko

daesung’u da unutma. seungri’den farkı yok

bucibuci

yg zaten torbaci yuvası gibi cinayet islese bile sasirmam

arcelia marcee

her şey korkutucu bir hal almaya başladı, bu tarz adamların şirket yönettiğine inanmak güçleşiyor benim için

Drbel

O değil de hayatımda bir kere bile kitap okumadım ne demek.. Böyle insanların her şeye sahip olmasından nefret ediyorum.

Kayısı

Bizse gecemizi gündüzümüze katar deli gibi ders çalışırız, kitap okuruz ama işsiz kalırız. Bu dünyada hayatta kalabilmek için şerefsiz olmak gerekiyor herhalde.

Cansu

Hay ağzını değil de yanağını öpeyim

sel

bugün 2 defa haberlerde farkettim seni ve çok mantıklı konuşuyorsun yav

Delixx

ㅎㅎ Şu işaret tam olarak ne anlama geliyor

mel

kahkaha anlamında ahaha gibi hatta kıkırdama gibi

Hata

Kahkaha başka bi şey diye biliyorum, bu emoji gibi bir şey sanırım bi bakış ifadesi gibi

aRMyley

ㅎ Korecede h harfi. Hehe/haha gibi kullanıyorlar emoji değil de

jung

tam olarak ‘ha ha’

aRMyley

Kpop’u tanıdığım ilk andan beri bu adam gözümü tutmamıştı. Yüzünde iğrenç bir ifade var. Bakalım daha ne kadar “Oppam yapmaz öyle şey”ciler sayesinde bu ve fuhuşçular elini kolunu sallayarak gezecek. İğrenç.

SURMEW-BTS

adamın suratında nur yok, korkunç ve iğrenç bir yüzü var bence de, kardeşinin gözleri ise daha korkunç…. MIXNINE stajerleri de cidden bundan çok çekti, hele sözlerini tutmamaları, hayallerii suya düşen stajerler… üstelik yarışmada onlara ettiği sözler…. MIXNINE hakkı olan çıkışı alamayınca da ygstanlerin sözleri ”sektörün en iyilerinden ders aldılar bunlar yeter onlara” demişlerdi, cidden bu şirketi savunanlarda iğrenç….yg de ki yapımcı, koreograf, eğitmenleride ilahlaştırıyorlar, sektörde onlarda daha iyileri yokmuş gibi davranıyorlar (sektörde bu şirkettekilerdençok çok çok daha iyi profesyonel yapımcı, dansçı, koreograf ve eğitmenler var) , sözde ”sanatçılarını” da ilahlaştırdılar, ki hala onlara tapanlar var, işledikleri suçlara rağmen…. sonuç bu… Read more »

Yeni Yazılar